Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zespół na wesele poszukiwany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 21:47

a ja polecam międzyrzecki portal ślubny http://www.lubuskie-wesele.pl/ oraz wodzireja mirona, dj grzesia oraz dj zbyszka z międzyrzecza, pozdrawiam!

Juz po weselu, moze dowiemy sie jaki zespół został wybrany i jak udało sie wesele?
Wszystkiego Najlepszego dla Młodej Pary.

#82 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 22:40

proponuje zespół KAMARO z Zielonej góry pełny profesjonalizm grali na weselu u mojej kuzynki naprawdę przednia zabawa wspaniałe podejście do tego co robią nie grają dla siebie grają dla gości

potwierdzam tą opinię zespół KAMARO są niesamowici wspaniale brzmią wokale rewelacja byłam na weselu jak grał ten zespół znają się na tym co robią członkowie zespołu mają duży staż muzyczny w innych zespołach w tym składzie grają od roku ja z moim przyszłym mężem już postanowiliśmy na naszym weselu muszą grać .przy okazji pozdrawiam moją kuzyneczkę Esterę i wszystkich gości z tego wesela .

#83 tola

tola

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 maj 2011 - 09:44

ja jedyne co to moge odradzic zespol Bravo... butni naciagacze i tyle... zaspiewaja, ale jak wezmiesz u nich komplet wraz z kamerowaniem, fotografowaniem itp... odradzam

#84 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 10:50

Ja polecam zespół ze Świebodzina - IBIZA. Grają do samego rana i o to chodzi. Przyjemny wokal aż miło posłuchać.

#85 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 16:45

Szukam profesjonalnej makijażystki w Świebodzinie na zrobienie makijażu ślubnego dla pani młodej. Pomóżcie proszę....

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 22:08

Szukam profesjonalnej makijażystki w Świebodzinie na zrobienie makijażu ślubnego dla pani młodej. Pomóżcie proszę....

http://www.kreatywnymakijaz.pl/Ksiega-Gosci/
mozna poczytac komentarze do wykonanych makijazy,

#87 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 13:44

tylko zespł klezmer bend granie oprawa oczepiny, prowadzenie na wysokim poziomie

#88 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 19:20

godni uwagi zespół KAMARO spisaliśmy z nimi umowę grają fantastycznie byliśmy na weselu na którym oni grali coś pięknego potrafią zrobić niepowtarzalny nastrój weselny wiedzą co robią cieszymy się że trafiliśmy wolny termin pozdrawiamy cały zespół Iza i Tomek

#89 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 07:51

Pani Monika jest świetną wizażystką. Przekonałam się o tym osobiście. I jest ze Świebodzina. Polecam zajrzeć na jej stronę. www.kreatywnymakijaz.pl

#90 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 12:36

Witam, te wymienione zespoły w porównaniu z Sammy swoi z Międzyrzecza to porażka .Nawet nie grają tylko puszczają mp3lub midy. Sammy Swoi jacy są to są ale grają na żywca .A żeby coś zagrać na żywca to musi być 0,7 inaczej nie da rady.Byłam na weselu gdzie grali było ok ,byłem gdzie grali KAMARO ,przecież to oszustwo gościu nie panował nad klawiszem ,miał problemy z tonacją .Nie chcę usprawiedliwiać Samych Swoich ale mają zalety tak samo jak zespół z Krzyża Wlkp. grają w 4 pełny skład. Często grają w Przyłęcku .Pozdrawiam Iwona

#91 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 19:56

Witam, te wymienione zespoły w porównaniu z Sammy swoi z Międzyrzecza to porażka .Nawet nie grają tylko puszczają mp3lub midy. Sammy Swoi jacy są to są ale grają na żywca .A żeby coś zagrać na żywca to musi być 0,7 inaczej nie da rady.Byłam na weselu gdzie grali było ok ,byłem gdzie grali KAMARO ,przecież to oszustwo gościu nie panował nad klawiszem ,miał problemy z tonacją .Nie chcę usprawiedliwiać Samych Swoich ale mają zalety tak samo jak zespół z Krzyża Wlkp. grają w 4 pełny skład. Często grają w Przyłęcku .Pozdrawiam Iwona

moi drodzy nie ważne jak kto co robi ważne by ludzie byli zadowoleni ja i moja siostra jesteśmy wokalistkami od czasów szkolnych śpiewamy na weselach w całej Polsce bawimy ludzi jak się da i chyba robimy to dobrze skoro mamy zamówienia już na 2012 rok .podkłady do naszego śpiewania są puszczane z komputera i jest ok.na forum posty przy których podana jest strona www to czysta reklama danej firmy i też jest ok ale wypowiedzi i oczernianie niektórych zespołów jest bardzo nie smaczne w dodatku ta anonimowość to żenada jeszcze raz podkreślę choćby na weselu był wystawiony teatrzyk kukiełkowy a goście z teatrzyku zadowoleni to jest ok i basta a maruda zawsze się znajdzie tylko szkoda że anonimowa pozdrawiam zespół sami swoi z Międzyrzecza pamiętam ich pierwszy skład i nazwę ale to inna historia.była mieszkanka Międzyrzecza.

#92 ~krzyś~

~krzyś~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 07:26

proponuje zespół karamba są chyba ze Świebodzina rewelka trzyosobowy skład wspierają się podkładami ale za to śpiewają rewelacyjnie i bawią ludzi na całego i to jest to .

#93 ~bix1~

~bix1~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:16

WITAM! Chciałbym Ostrzec Państwa przed Zespołem Weselnym "Debiut". Są to złodzieje,oszuści,biorą zaliczki nie wywiązując się na czas. Piją i nie potrafią się zachować,na prawdę jeżeli chcą się państwo dobrze bawić to ten zespół jak najbardziej odradzam ! Jedyną uczciwa osobą Okazał się były basista oraz aktualny członek zespołu perkusista!

#94 ~bix1~

~bix1~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:18

WITAM! Chciałbym Ostrzec Państwa przed Zespołem Weselnym "Debiut". Są to złodzieje,oszuści,biorą zaliczki nie wywiązując się na czas. Piją i nie potrafią się zachować,na prawdę jeżeli chcą się państwo dobrze bawić to ten zespół jak najbardziej odradzam ! Jedyną uczciwa osobą Okazał się były basista oraz aktualny członek zespołu perkusista!

znam ten zespół, grał na moim weselu i nie zgadzam się z opinią. jestem bardzo zadowolona z zespołu, chłopaki dają radę:)

#95 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:30

jeśli chodzi o zespół ,, DEBIUT ,, grał na moim weselu i dzięki chłopakom było ono udane. Polecam ten zespół:)

#96 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:38

osoba, która burzy opinię zespołu DEBIUT jest osobą związaną z byłym członkiem zespołu. chłopaki świetnie grają, na moje wesele się nie spóźnili, piją jak każdy zespół. wywiązują się z umowy i gwarantują świetną zabawę.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:55

jeśli młodzi nie zdecydują się dać alkoholu zespołowi to zespół nie pije. Tak przynajmniej było u mnie, a miałam wesele w Rzeczycy w Panu Tadeuszu i było mega z***, świetny lokal i świetne podejście. To młodzi decydują czy dać orkiestrze alkohol, obsługa to wie i zespół zostaje poinformowany, zdarza się też że czasem goście weselni kradną wódkę ze stołu i dają orkiestrze.
U mnie w każdym razie zespół nic nie pił na weselu.

#98 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 16:57

moi drodzy u nas na weselu grał zespół antrakt bardzo byliśmy zadowoleni wspaniała muzyka doskonałe zabawy polecam.

#99 ~Arleta~

~Arleta~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 22:37

moi drodzy a co sądzicie o zespole ASPEKT ze Świebodzina ?

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 15:29

http://www.zdradzila.pl?id=1hzook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych