Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zbadaj się na jesień.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 08:23

Z B A D A J S I Ę N A J E S I E Ń !

Główna zasada medycyny mówi: „lepiej zapobiegać niż leczyć”, dlatego Nowy Szpital w Szprotawie zaprasza zapracowanych Panów i Panie na badanie profilaktyczne krwi, organizowane w każdą sobotę do końca roku, w Laboratorium znajdującym się w szpitalu.
Akcja ma na celu zadbanie o osoby pracujące, które w tygodniu nie mają czasu na udanie się do lekarza po skierowanie na szczegółowe badania, sprawdzające stan zdrowia. Zapraszamy Panów i Panie w każdym wieku! Zadbaj o siebie!
Badania będą wykonywane bez skierowania. Panel badań tylko teraz w promocyjnej cenie 50 zł. Panowie będą mieli możliwość sprawdzenia PSA, Morfologii, OB, Cholesterol, HDL, Trójglicerydy, Glukoza, CRP, ALT, AST, a Panie CA 125 (marker jajnika), TSH, Cholesterol, HDL, Trójglicerydy, Glukoza, CRP, OB., ALT, AST.

#2 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 09:12

Na pewno skorzystam. Jak mam prosić lekarza rodzinnego o skierowanie i usłyszeć, że badanie jest zbędne to wolę iść w sobotę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 09:47

czy są jakieś wyznczone godziny? bo ja pracuje w soboty do 14

#4 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 09:55

Z tego co słyszałem do godziny 18. Ale trzeba być naczczo.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:51

tak , wszystko się zgadza też miałam zamiar , ale ponoć było tylko do zeszżłej soboty :( , czy może ktoś wie czy przedłużyli ??

dzięki

#6 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 13:07

Badania trwają do końca roku. :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 13:16

o super , to chyba przedłużyli :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 13:43

Niech w końcu ten Nowy Szpital zrobi nowy dywanik asfaltowy na odcinku od bramy do budynku szpitala, bo tam dziura na dziurze. Patrzą tylko, żeby pieniądze kasować, a co w zamian? Przecież to skandal, że tam sobie można zęby powybijać!

#9 ~Polak.~

~Polak.~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 18:57

Alarm! Polskie szpitale coraz bardziej popadają w nędzę. W tym roku ich długi osiągnęły już rekord dziesięciolecia - ok. 10,6 mld zł długu! Najbardziej zadłużone szpitale w Polsce to instytuty podległe ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi (41 l.). Zły przykład idzie z góry.
Ty człowieku ciesz się że jeszcze mamy ten szpital w Szprotawie.
Ta droga to jest wizytówka POLSKI itych co nią żądzą .

#10 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 19:23

Alarm! Polskie szpitale coraz bardziej popadają w nędzę. W tym roku ich długi osiągnęły już rekord dziesięciolecia - ok. 10,6 mld zł długu! Najbardziej zadłużone szpitale w Polsce to instytuty podległe ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi (41 l.). Zły przykład idzie z góry.
Ty człowieku ciesz się że jeszcze mamy ten szpital w Szprotawie.
Ta droga to jest wizytówka POLSKI itych co nią żądzą .

Po co ci ten szpital w Szprotawie. W pobliżu masz dobrze wyposażony szpital w Nowej Soli. Lepiej te środki przeznaczyć na ten specjalistyczny szpital.
Szpital w Szprotawie miał rację bytu pod kontrolą samorządu. Skąd teraz możesz wiedzieć jak jest naprawdę w takich szpitalach jak w Szprotawie jeśli chodzi o finanse ? To sa spółki kapitałowe. Taka spółka chyba ma zarabiać, prawda ?
Oczywiście, kto chce niech się leczy w szpitalu w Szprotawie.
A jeśli chodzi o ministra Arłukowicza to czego się czepiasz ? Jest to minister Platformy Obywatelskiej, która po raz drugi wygrała wybory. Więc jaki problem ? Przeciez będzie na pewno dobrze w służbie zdrowia.

#11 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 19:27

Nikt Cie nie zmusza zebys leczył sie w Szprotawie. Ale miasto bez szpitala nie ma prawa istnienia. Szpital musi być, nawet żeby dostać głupią tabletkę ból głowy. A to post o badaniach a nie szpitalu.

#12 ~Wacław~

~Wacław~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 19:55

Nikt Cie nie zmusza zebys leczył sie w Szprotawie. Ale miasto bez szpitala nie ma prawa istnienia. Szpital musi być, nawet żeby dostać głupią tabletkę ból głowy. A to post o badaniach a nie szpitalu.

Pierwsze słyszę żeby każde miasto musiało mieć szpital. W Małomicach nie ma szpitala, więc według twoich dziwacznych teorii należałoby tej miejscowości odebrać prawa miejskie. Wierutną bzdurą jest trzymanie w kazdym mieście szpitala. Kto za to zapłaci ?Tą głupią tabletkę od bólu głowy mozesz sobie wziąć z apteki albo z własnej domowej apteczki.
No i co z tego, że to post o badaniu ? Będziesz komentował to, że ktoś ci proponuje darmowe badania ? Idź sobie na te badania i na tym koniec,
Ale sobie znalazłeś temat do komentowania. Moze mi skomentujesz swoją drogę do tego laboratorium z opisem napotykanej po drodze przyrody i może jeszcze znajomych kumpli. No i napisz jeszcze jak cię miło tam potraktowano.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 00:59

Głupia tabletka od głowy - to chyba wszystko co szprotawski szpital ma do zaoferowania. Osobie z mojej rodziny w nowosolskim szpitalu wykryto udar, dwie godziny wcześniej w szprotawskim szpitalu powiedziano że to nadciśnienie i dano leki na obniżenie ciśnienia. Tak, szprotawski szpital leczy udary lekami na nadciśnienie, nowatorska metoda made by Nowy Szpital w Szprotawie, proponuję opatentować zanim amerykańscy naukowcy wpadną na to samo. Nie wiem czy to nieudolność personelu medycznego czy brak sprzętu?
Drugi przykład - osoba z dłonią uszkodzoną przez piłę pojechała do szprotawskiego szpilata, tam usłyszała że "chirurgia jest już nieczynna" i kazano udać się do Nowej Soli...oczywiście we własnym zakresie.

Nie wiem czy miasto bez szpitala ma prawo istnienia, ale szprotawski szpital najwyraźniej nie spełnia swojej roli. Każdy dobrze wie że jeśli kogoś stać na dojazdy - jedzie albo zawozi krewnych do NS a nie Szprotawy.

A od przepisywania tabletek od głowy jest lekarz rodzinny a nie szpital. Lekarz rodzinny może zlecić dodatkowe badania szpitalne które każdy kogo stać robi w Nowej Soli.

#14 ~julian~

~julian~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 07:41

Głupia tabletka od głowy - to chyba wszystko co szprotawski szpital ma do zaoferowania. Osobie z mojej rodziny w nowosolskim szpitalu wykryto udar, dwie godziny wcześniej w szprotawskim szpitalu powiedziano że to nadciśnienie i dano leki na obniżenie ciśnienia. Tak, szprotawski szpital leczy udary lekami na nadciśnienie, nowatorska metoda made by Nowy Szpital w Szprotawie, proponuję opatentować zanim amerykańscy naukowcy wpadną na to samo. Nie wiem czy to nieudolność personelu medycznego czy brak sprzętu?
Drugi przykład - osoba z dłonią uszkodzoną przez piłę pojechała do szprotawskiego szpilata, tam usłyszała że "chirurgia jest już nieczynna" i kazano udać się do Nowej Soli...oczywiście we własnym zakresie.

Nie wiem czy miasto bez szpitala ma prawo istnienia, ale szprotawski szpital najwyraźniej nie spełnia swojej roli. Każdy dobrze wie że jeśli kogoś stać na dojazdy - jedzie albo zawozi krewnych do NS a nie Szprotawy.

A od przepisywania tabletek od głowy jest lekarz rodzinny a nie szpital. Lekarz rodzinny może zlecić dodatkowe badania szpitalne które każdy kogo stać robi w Nowej Soli.

W zupełności się z toba zgadzam. Znam cztery dosłownie cztery przypadki - kiedy
osoby te potrzebowały natychmiastowej pomnocy chirurga , więc udały się do
poradni chirurgicznej w Szprotawie , gdzie ich zbyto jak śmiecia .Musiały udac się
do szpitala w Nowej Soli , gdzie lekarze potwierdzili , że to nie pierwszy taki przypadek
tak traktowaania ludzi w szprotawskim szpitalu. D z i a d o s t w o.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 07:45

Gościu Małomice miasto bycze i tylko 2 ulice ... proponuje ci jeszcze zlikwidowac komisarjat policji w Szprotawie bo też mają mierne wyniki od Nowej Soli.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 14:52

Nie każdy ma furę, aby do tej Nowej Soli dojechać :)
Szpital w Szprotawie być powinien a że nie oferuje wszystkie usługi to już inna para kaloszy. Miasto nie doklada do niego i nie interesuje nas jego sytuacja finansowa tylko jakość usług a nie jest ona taka zła, w Nowej Soli też wszystkiego nie wyleczą i czasem trzeba szukać pomocy gdzie indziej

#17 ~wiwianna~

~wiwianna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 20:14

tak...od badań przeszliśmy na Szpital,który jest potrzebny,ale i tak odsyłają do Żar lub Nowej Soli...
a propo...mój mąż został zabrany do szpitala 105 w Żarach z podejrzeniem urazu kręgosłupa....ok19 .wieczorem....porobiono badania i nie stwierdzono nic grożnego i około godz 1-ej w nocy kazano mu iść do domu....mąż mówi ,że jest ze Szprotawy i nie ma się czym dostać a Pan doktor był taki mądry i stwierdził...cytuję-jest pan dorosły niech pan radzi sobie sam.....oto cała nasza służba zdrowia.....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych