Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wypadek Beaty Szydło w Imielinie. Kolumna rządowa jechała do Brzeszcz. BMW z wicepremier Szydło wjechało w Audi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neboysha

Neboysha

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 27 październik 2018 - 16:08

dlaczego obrażasz ludzi......poniał?

to nie obraza,tylko stwierdzenie oczywistości.

#2 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 27 październik 2018 - 18:23

Podaj konkretnie co zrobiła. Potrafisz? :D

Po pierwsze nie minister,tylko pani vice-premier,a po drugie primo jako vice-premier podlegają jej wszystkie sprawy społeczne,które osobiście koordynuje i trzyma pieczę,a to łatwe nie jest w obecnej tak ciężkiej sytuacji w Polsce.

#3 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 październik 2018 - 08:50

Powtarzasz się, kopiuj-wklej? :D Napisz konkretnie- chyba, że nie potrafisz tego podać... :D  :lol:

Ja się tak bardzo nie orientuję w tej polityce,ale jako kobieta to zawsze będę chroniła swoją płeć,a pani Szydło jest dobrą kobietą i jej na sercu leży dobro wszystkich.

#4 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 październik 2018 - 10:04

To nie zabieraj głosu jak się nie znasz. Zacznij się  edukować zamiast pouczac innych. 

czy mam uważać się za dyskryminowaną na tym forum,bo tak sobie kawko życzysz?

#5 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 październik 2018 - 10:22

Pisałaś, że się nie znasz to raczej uważasz sie małowiedzącą. Mądry jak nie wie to nie zabiera głosu. Proste? :D

Lubię kawę,ale nie w Twoim wydaniu.Nie tylko mądry może zabierać głos,bo to jest dyskryminacja głupich i gloryfikowanie tych za bardzo mądrych.Mądry nie zawsze ma rację kawusiu?

#6 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 październik 2018 - 11:14

Bez protekcjonalizmu- kawausia to  zwrot jakim powinnaś sie do mnie zwracać. troche kultury chyba masz? Nie pisałem, że jesteś głupia tylko małowiedząca -sama pisałaś, że sie nie znasz). Zacznij się dokształcać. 

jeszcze raz powtórzę,bardzo lubię kawę,szczególnie z expresu marki Saeco-black giro plus,ale Ciebie kawausia to nie lubię,boś zgorzkniała i jakaś taka nieświeża jakby mało opalona.Z szacunkiem

#7 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 październik 2018 - 13:13

Neboysha, dnia 25 Paź 2018 - 07:12 AM, napisał:

no nie przesadzaj,te 500+ uratowało życie wielu rodzinom,mojej też

Kupiłaś ekspresik za 500+?  :D

Chamstwem jest zwracanie sie do mnie per "kawusia". Cieszy mnie, że byle kto mnie nie lubi, zwłaszcza ktoś oceniający mnie nie znając osobiście. Faktycznie madrością nie grzeszysz. :D

za expresik dałam tysiąc pińcet,a pińcet+ poszło na popitkę,którą ze starym i szwagrem obalilim na jego imieniny.A  chamstwa,to się ostatnio rozpleniło i to nie tylko tu na forum.Kawusie to ja lubię,ale musi być pocukrowana,bo gorzkiej lury nie znosze.Ja grzechów nie mam,bom do kościoła na roraty chodze.

i co nie łyso ci kawusia?

Użytkownik Neboysha edytował ten post 28 październik 2018 - 13:14

#8 Neboysha

Neboysha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 październik 2018 - 14:30

Dajcie sobie Nebojsza z kawką po buziaczku,to może się przekonacie do siebie,tylko zaraz do łóżka nie idźcie,tylko po ślubie. :D

ja nie chodzę z kawą do łóżka!!!!.......wolę ją przy stole!!!!!........pić,a buziaczka to jej zawsze daję jak piję szczególnie kiedy dobra dla mnie jest i mi smakuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych