Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WOG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bez/pr~

~bez/pr~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 18:56

a to forum gazety lubuskiej, czy ktoś może toi sprawdza np kto z redakcji czy coś w tym stylu, może ich poprosimy o reportaż z WOG, i oni opublikują nazwiska ilu to nowo powstały zakład pracy zatrudnił osób

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 19:00

:lol: no niestety GL nawet tu nie zagląda hahaha a nawet jak tak, to my za małe pionki jesteśmy, żeby nami się zająć

#23 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:28

Szanowni Państwo uczestniczący w rozmowach do pracy w Wędrzyńskim WOG!
Doskonale rozumiem Wasze rozżalenie z racji braku zatrudnienia, jednakże proponowałbym zainteresować się problematyką WOG-ów w zakresie ich funkcjonalności przeznaczenia i stojącymi przed nimi zadaniami. To nie jest tak, że do takiej instytucji można przyjąć pierwszą lepszą osobę z ulicy choćby Niewinem jakie posiadała wykształcenie. Ponadto życzę szczęścia Dowódcy (Komendantowi) który zatrudnia osobę z ulicy do gospodarowania np. środkami bojowymi czy też uzbrojeniem. Za to grozi prokurator. Po zatem łatwo krytykować działania instytucji nie mając o niej zielonego pojęcia. Nie jest prawdą że do pracy zostały przyjęte żony, córki czy też sami emeryci jest to totalna bzdura. Na chwilę obecną do tych instytucji na terenie całego kraju przyjmowani są pracownicy z pionów logistyczno – finansowych rozwiązywanych jednostek wojskowych lub jednostek w których te piony przestały istnieć o tym mówi artykuł 23 KP. Proponuję przeczytać zapoznać się i dopiero pisać. Po zatem dla niezadowolonych choćby nie wiem jakby komisje się starały jeżeli pracodawca może zatrudnić np. tylko trzy osoby a kandydatów jest 50 to zawsze znajdzie się jakaś niezadowolona bezmyślna osoba by zepsuć opinię pracodawcy zwłaszcza nie posiadając odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Z poważaniem.

#24 ~kriskros~

~kriskros~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:52

założyłam ten temat, ponieważ jak większość składałam CV do wędrzyńskiego WOG-u I to co tam sie dzieje to naprawdę wymaga opisu nie tylko na forum, ale powinni pokazać to w TV. SZOK
Po co to komu, zrobili niby rozmowy kwalifikacyjne, po to żeby pośmiać sie z bezrobotnych, a stanowiska wsszystkie są obstawione.
Jak ma być w Polsce dobrze, kto ma zarabiać na nasze emerytury, jak pozatyrudniali samych rencistów i emerytów, że nie ma komu zrobić z tym porządku. Jak taki poszedł na emeryturę to po h.j pcha się do pracy, jeżeli poszedł to widać jest już wypalony to niech siedzi w domu i da zapracować na emeryturę dla innych czyli osób bezrobotnych. będę pisała napewno do Ministra Obrony Narodowej z gratulacjami tak wspaniałej komisji rekrutacyjnej, która na rozmowach zachowywała się strasznie i widać olewatorsko. Jeden pan kręcił się na stołku brakowało jeszcze, żeby w nosie podłubał :(

Skoro tak usilnie poszukujecie pracy i jesteście tacy dobrzy we wszystkim to ja się was pytam czemu do tej pory nikogo z was nie zatrudniono w prywatnej strefie - przecież każdy z was jest taki wykształcony i dobry w tym co mówi i pisze- tylko ze nikt nie ma czasu z pracodawców na to żeby was uczyć nowych rzeczy - pracodawca potrzebuje pracownika a nie ucznia a zwłaszcza w takim czymś czym jest WOG
druga sprawa to Pani poseł z Sulęcina która wygrała wybory bo obiecała ponad 300 miejsc pracy w Wędrzyńskim Wog-u lecz nie poinformowała o artykule 23/prim/ kodeksu pracy i nagle przez to z 300 stanowisk pozostało około kilkunastu, a podań jak sami piszecie ponad 400 złożonych.
Co do udostępnienia listy nazwisk to ktoś tryska inteligencja i wcale się nie dziwie ze nie został przyjęty bądź nie zaproponowano mu etatu bo jest cos takiego jak ochrona danych osobowych !!!

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 08:45

nie chcę się wtrącać, ale co do listy osób zatrudnionych, to tu akurat mój przedmówca się myli. Jeżeli jest to budżetówka to zawsze na stronie jest podana lista kandydatów spełniających wymagania a potem osoba, która wygrała oraz uzasadnienie jej wyborui.

A i nie jest tak łatwo, w poszukiwaniu pracy, rynek pracy jaki jest w Sulęcinie to porażka, także nie dziwi mnie fakt zatrudniania rodziny, wystarczy popatrzeć na panią Poseł i jej rodzinę i czy to zbieg okoliczności :rolleyes:

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 10:07

A co, pani poseł zatrudniła w swoim biurze rodzinę?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 10:40

Dziwnym trafem prawie każda firma budowlana poszukuje pracowników.Trzeba tylko pokazać co się umie i dopiero żądać większych pieniędzy. Ale jak ktoś liczy na posadkę za biurkiem, to może nadal liczyć.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 12:17

Na budowie nie wszyscy mogą pracować,
Już nie chodzi o wykształcenier bo nie jeden magister cegły nosi, taki kraj, ale np kobiety no raczej na budowę nie pójdą :rolleyes:

#29 ~katar~

~katar~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 16:44

[quote name='kriskros' timestamp='1309985562' post='912689']
Skoro tak usilnie poszukujecie pracy i jesteście tacy dobrzy we wszystkim to ja się was pytam czemu do tej pory nikogo z was nie zatrudniono w prywatnej strefie - przecież każdy z was jest taki wykształcony i dobry w tym co mówi i pisze- tylko ze nikt nie ma czasu z pracodawców na to żeby was uczyć nowych rzeczy - pracodawca potrzebuje pracownika a nie ucznia a zwłaszcza w takim czymś czym jest WOG
druga sprawa to Pani poseł z Sulęcina która wygrała wybory bo obiecała ponad 300 miejsc pracy w Wędrzyńskim Wog-u lecz nie poinformowała o artykule 23/prim/ kodeksu pracy i nagle przez to z 300 stanowisk pozostało około kilkunastu, a podań jak sami piszecie ponad 400 złożonych.
Co do udostępnienia listy nazwisk to ktoś tryska inteligencja i wcale się nie dziwie ze nie został przyjęty bądź nie zaproponowano mu etatu bo jest cos takiego jak ochrona danych osobowych !!!

No ty to porażasz inteligencją, mistrzu prowadź, nas - lud zaciemniały

#30 ~LENKA~

~LENKA~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 19:11

Szanowni Państwo uczestniczący w rozmowach do pracy w Wędrzyńskim WOG!
Doskonale rozumiem Wasze rozżalenie z racji braku zatrudnienia, jednakże proponowałbym zainteresować się problematyką WOG-ów w zakresie ich funkcjonalności przeznaczenia i stojącymi przed nimi zadaniami. To nie jest tak, że do takiej instytucji można przyjąć pierwszą lepszą osobę z ulicy choćby Niewinem jakie posiadała wykształcenie. Ponadto życzę szczęścia Dowódcy (Komendantowi) który zatrudnia osobę z ulicy do gospodarowania np. środkami bojowymi czy też uzbrojeniem. Za to grozi prokurator. Po zatem łatwo krytykować działania instytucji nie mając o niej zielonego pojęcia. Nie jest prawdą że do pracy zostały przyjęte żony, córki czy też sami emeryci jest to totalna bzdura. Na chwilę obecną do tych instytucji na terenie całego kraju przyjmowani są pracownicy z pionów logistyczno – finansowych rozwiązywanych jednostek wojskowych lub jednostek w których te piony przestały istnieć o tym mówi artykuł 23 KP. Proponuję przeczytać zapoznać się i dopiero pisać. Po zatem dla niezadowolonych choćby nie wiem jakby komisje się starały jeżeli pracodawca może zatrudnić np. tylko trzy osoby a kandydatów jest 50 to zawsze znajdzie się jakaś niezadowolona bezmyślna osoba by zepsuć opinię pracodawcy zwłaszcza nie posiadając odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Z poważaniem.

#31 ~MISIEK~

~MISIEK~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 19:16

słyszałem że stanowisko dostał były burmistrz Lubniewic ,może to tylko plotki :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 23:29

słyszałem że stanowisko dostał były burmistrz Lubniewic ,może to tylko plotki :)

A ja słyszałem miś fazji. Skoro to plotka to po co ją powielasz!!! A nawet jeżeli i dostał to coś złego? On też gdzieś musi pracować. Lepiej dl as że w WOGu niż w starostwie

#33 ~bza~

~bza~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 08:04

no i to nie są znajomości? Czy on spełnia wymogi o jakich pisze ktoś ww ?
BZDURA TOTALNA, a żeby było śmieszniej to WOG wywiesił swoje oferty w PUP Sulęcin. że się nikt tym nie zajmie, skoro nie zatrudnią to po co wywieszają i tylko ludziom robią zbędną nadzieję Trzeba z tym skończyć tylko człowiek nie wie gdzie się z tym udać, :angry:

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 08:37

no i to nie są znajomości? Czy on spełnia wymogi o jakich pisze ktoś ww ?
BZDURA TOTALNA, a żeby było śmieszniej to WOG wywiesił swoje oferty w PUP Sulęcin. że się nikt tym nie zajmie, skoro nie zatrudnią to po co wywieszają i tylko ludziom robią zbędną nadzieję Trzeba z tym skończyć tylko człowiek nie wie gdzie się z tym udać, :angry:

Bza jak nie wiesz gdzie się z tym udać to powiem krótko - trzeba się było uczyć to byś wiedziała. Dlatego Cię tam nie przyjmą

#35 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 13:08

Bza jak nie wiesz gdzie się z tym udać to powiem krótko - trzeba się było uczyć to byś wiedziała. Dlatego Cię tam nie przyjmą

Kolego, mylisz wiedzę z cwaniactwem. TY wiedzy nie masz. :P

#36 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 15:24

Czy jest wszystkie stanowiska już są obsadzone?I czy jest już liczba przyjętych do WOGu?

#37 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 16:42

Nie rozumiem problemu sama byłam na rozmowach do wog nie mam nikogo ze znajomych kto by mi pomógł a tu niespodzianka dostałam etat wiec nie rozumiem niektórych pretesji ludzi widac ze mozna wiadomo ze czesc ludzi zatrudnionych to pociotki wojskowych albo wojskowi temu tez jestem przeciwna ale to nie jet tylko problem wojskowych tak jest wszedzie w pracy nic sie nie liczy tylko znajomości ciekawa jestem czy nikt z was po znajomościach nic nie załatwiał napewno kazdy . A co do ludzi co nazekaja na pesje wojskowych i emerytury trzeba bylo iśc do wojska panowie a nie nazekac....

pozdrawiam

#38 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 16:53

nie wiem czy wiecie ale duzo stanowisk tam oferowanych sa juz obsadzone z uwagi na to iz likwidowane sa jednostki wojskowe piony finansowe magazynierowie itd im głównie wojsko musi zapewnic pracę gdyz maja doswiadczenie czesto 20 letnie wiec sory nowa osoba nie zastapi takiego pracownika a skoro oni godza sie na dojazdy to moim zdaniem maja pierwszenstwo i koniec a tych ludzi jest naprawde duzo wiec co moze ich pozwalniac a zatrudnic nowych i bezrobocie takie same bez sensu

#39 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 07:24

OK, niech sobie robią co chcą, tylko po co zbierali CV (ok 500 szt) i dawali ludziom nadzieję, potem te śmieszne rozmowy.
Acha. i zgodzę się z tym, ze muszą zatrudnić ludzi, którzy pracowali i coś się rozpadło, ale nie zgodzę się na EMERYTÓW.
To była ich wola, odeszli, wyprawki dostali, za opuszczenie mieszkania gotówka po ponad 200000 zł. i jeszcze spowrotem do pracy poszli z taką kasą.
I JAK MA BYĆ W TYM KRAJU DOBRZE !!!!

#40 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 10:14

A można wiedzieć Marto na jakie stanowisko się dostałaś i kiedy Cię o tym poinformowano?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych