Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Muka~

~Muka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 01:17

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że ta pijana franca przeżyła! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.

#2 ~Gryzelda~

~Gryzelda~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 08:47

Pijana franca na jezdni, to nieszczęscie.

#3 ~trzeźwa~

~trzeźwa~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 10:11

A może okresowo złagodzić sankcje za jazdę na 'podwójnym', obniżyć dopuszczalną granicę do 1 promila - trzeźwi i rozsądni wstrzymają się przez ten czas z jazdą, a ci co trzeba /czytaj: gazerzy!/ całkowicie wytłuką się!
No bo jak inaczej dotrzeć do decydentów z dezyderatem o SUROWE - D R A S T Y C Z N E - ZAOSTRZENIE odpowiedzialności za jazdę po kieliszku? Sami łykają czy co?

#4 ~Rysio~

~Rysio~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 21:07

no to ma teraz tylko jedno wyjście ! napisać list to Watykanu jak ten pijany biskup co to w Stolicy przy ul. Boleść po pijaku przyp..ił w latarnię ! i nic mu nie zrobili !

#5 ~PRECZ PIJAKOM NA DROGACH~

~PRECZ PIJAKOM NA DROGACH~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 23:42

Co za głupie babsko, nie dość, że właścicielom bmw narobiła kłopotu to jeszcze mogła spowodawać prawdziwą tragedię swoim bezmyślnym zachowaniem, a z tego co wiem babki nawet na wytrzeźwiałkę nie zabrali, tylko rodzinka zabrała ją do domu! W głowie się nie mieści jak absurdalne jest polskie prawo. Według mnie powinna być podciągnięta do odpowiedzialności karnej, dostać wyrok, spłacać bmw, dostać dożywotni zakaz wsiadania za kierownicę (i powinna być z tego zakazu egzekwowana!) i przymusowy odwyk!!!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych