Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W marcu obchody 65. rocznicy Wielkiej Ucieczki :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Detektyw Poirot~

~Detektyw Poirot~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2009 - 08:40

"Zaprosiliśmy do współpracy pana Bogusława Wołoszańskiego, zgodził się szybko - informuje nas rzecznik urzędu miasta w Żaganiu Paweł Lichtański. - Konsultuje z nami różne sprawy, pomaga, podpowiada, będzie narratorem rekonstrukcji, która odbędzie się w sobotę 28 marca - dodaje urzędnik".

A ja mam pytanie - ile ta zgoda kosztowała?

#2 ~zaintersowany~

~zaintersowany~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2009 - 10:47

Podziwiam Pana Tomasza Hucała, że pisze takie obszerne tematy dotyczące imprezy w Mieście Żaganiu.
Jedna rzecz mnie zastanawia. Czy też taka sama forma promocyjna idzie do gazet ogólnopolskich takich jak Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Dziennik. itp. To nie jest impreza regionalna, miejska. Tylko międzynarodowa ogólnoświatowa, to tez niech się wykaże miasto promocją w innych gazetach. Znając życie to taki sam efekt działań będzie jak była 60 rocznica.

pozdrowienia dla Redaktora Naczelnego Gazety Lubuskiej w Żaganiu Tomasza Hucała.

#3 ~obcy~

~obcy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 16:16

Podziwiam Pana Tomasza Hucała, że pisze takie obszerne tematy dotyczące imprezy w Mieście Żaganiu.
Jedna rzecz mnie zastanawia. Czy też taka sama forma promocyjna idzie do gazet ogólnopolskich takich jak Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Dziennik. itp. To nie jest impreza regionalna, miejska. Tylko międzynarodowa ogólnoświatowa, to tez niech się wykaże miasto promocją w innych gazetach. Znając życie to taki sam efekt działań będzie jak była 60 rocznica.

pozdrowienia dla Redaktora Naczelnego Gazety Lubuskiej w Żaganiu Tomasza Hucała.

#4 ~obcy~

~obcy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 16:23

Czytam Was mili Panowie, jak stado ciotek-dewotek. "a ciekawe ile ta zgoda kosztowała?", a dlaczgo panu X tak zależy? .
Jakie to polskie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 16:38

Posprzątajcie trochę miasto,bo aż wstyd przed przyjezdnymi,wszędzie brudno no i te wszechobecne kupy na chodnikach i trawnikach.To się towarzystwo z zagranicy naogląda!

#6 ~Detektyw Poirot~

~Detektyw Poirot~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 17:12

Czytam Was mili Panowie, jak stado ciotek-dewotek. "a ciekawe ile ta zgoda kosztowała?", a dlaczgo panu X tak zależy? .
Jakie to polskie.

Polskie to jest zamiatanie wszystkiego pod dywan. "Nie polska" to jest przejrzystość i uczciwość, którą może miasto wykazać :)

#7 ~mijato~

~mijato~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 20:41

[quote name='Detektyw Poirot' date='30.01.2009, 08:40' post='98865']
"Zaprosiliśmy do współpracy pana Bogusława Wołoszańskiego, zgodził się szybko - informuje nas rzecznik urzędu miasta w Żaganiu Paweł Lichtański. - Konsultuje z nami różne sprawy, pomaga, podpowiada, będzie narratorem rekonstrukcji, która odbędzie się w sobotę 28 marca - dodaje urzędnik".

A ja mam pytanie - ile ta zgoda kosztowała

Ja tez mam pytanie. Kto personalnie zaproponował panu Wołoszańskiemu (agentowi SB i służb PRL) narrację rekonstrukcji wydarzeń?

http://www.rzeczposp...opinie_a_1.html

Dlaczego tego typu ludzi zaprasza się do naszego miasta. Wytłumaczenie może byc tylko jedne. Nie tylko Zielona Góra jest czerwona.

Faktycznie woj. LUBUSKIE a wczesniej postkomunistyczne /utworzone w 1945r. przez Bieruta i spółkę/ zielonogórskie, to czerwone województwo.

#8 ~~draniu~~

~~draniu~~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 21:14

Bo jest najlepszym "opowiadaczem" historii jakiego mamy, pisze fajne książki i robi(ł) fajne filmy dokumentalne ale zawsze znajdzie się jakiś powód żeby się przy..(czepi).....ć co ?

#9 ~mijato~

~mijato~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 21:22

Ja tez mam pytanie. Kto personalnie zaproponował panu Wołoszańskiemu (agentowi SB i służb PRL) narrację rekonstrukcji wydarzeń?

http://www.rzeczposp...opinie_a_1.html

Dlaczego tego typu ludzi zaprasza się do naszego miasta. Wytłumaczenie może byc tylko jedne. Nie tylko Zielona Góra jest czerwona.

Faktycznie woj. LUBUSKIE a wczesniej postkomunistyczne /utworzone w 1945r. przez Bieruta i spółkę/ zielonogórskie, to czerwone województwo.
[/quote]

Faktycznie p. ~zainteresowany~ mamy sie czym pochwalić. Niestety kolejne idiotyczne posuniecia (jak zwykle) naszych władz miejskich.
Mam na mysli zaproszenie do współpracy agenta SB B. Wołoszańskiego nie jest chwalebne.
W tej sytuacji nadworny kronikarz burmistrza T.H. napisze peany zarówno o włodarzu, imprezie i samym Panu B.W.
Ciekawa forma promocji naszego miasta.

Proponuję przedruk do Rzeczpospolitej z następującym tytułem:
AGENT SŁUŻB PRL-u PROWADZI REKONSTRUKCJĘ WYDARZEŃ 65 ROCZNICY WIELKIEJ UCIECZKI W ŻGANIU.

Przysłowia są mądrością narodów. ''Co się polepszy to się znów spieprzy".
Zmodyfikowane, brzmi :
"Ktoś coś polepszy /organizacja 65 rocznicy Wielkiej Ucieczki/, Burmistrz zaś spiepszy /B. Wołoszanski/"
Obecne władze miejskie, naprawdę już nic mądrego nie wymyslą. ONI MOGĄ ODEJŚĆ!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych