Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:46

wszędzie tak jest w tym szpitalu. Na lasery oczu też trzeba czekać w kolejce, ale wystarczy pójść prywatnie do pewnego lekarza okulisty i już się ma na następny dzień na szpitalnym gruncie od ręki robione. Czy tak być powinno?

#42 tolkiennn

tolkiennn

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 lipiec 2013 - 00:49

"... umiem nawet wyprać..."  OMG... Jak widać - tłumu adoratorek nie ma Klausie drogi. Polecamy wizytę o specjalisty, choćby i na nogi  :lol: 

#43 ~trass~

~trass~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 11:05

oh widze ze ktos tu ma wysokie mniemanie o swoje jakby sprzatanie i gotowanie bylo tak niesamowitym wyczynem ;)  mysle ze jest wielu mezczyzn ktorzy to robia i nie musza sie chwalic  o tym na forum bo sa docenieni w swoich czterech scianach :)

#44 ~catcher~

~catcher~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 21:57

Ja mam stwierdzoną dyskopatię, też dostałem skierowanie na MR. Mam nadzieję, że te pół roku czekania, jak w tytule, nie jest już aktualne.

#45 ~Klaus~

~Klaus~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 22:46

oh widze ze ktos tu ma wysokie mniemanie o swoje jakby sprzatanie i gotowanie bylo tak niesamowitym wyczynem ;)  mysle ze jest wielu mezczyzn ktorzy to robia i nie musza sie chwalic  o tym na forum bo sa docenieni w swoich czterech scianach :)

Widzę, że ktoś się nudzi.

Ja nie wiem, czy lepiej jest, że facet umie wyprać, posprzątać, czy też zapisać się na rezonans i dowiedzieć się czegokolwiek bez pomocy żony. Generalnie badanie RM jest nie różniące się od wizyty u dentysty, stąd mój śmiech.

Dla mnie te czynności są takie same. Gorzej jak wejdzie choroba. Wtedy błędny rezonans decyduje o życiu lub śmierci.

Jak wspomniałem, wcześniej, wiem wiele, bardzo wiele o tomografii, rezonansie, opiekowałem się pacjentem, który miał ich kilkanaście w ciągu dwóch lat, znam RMG od Gorzowa po Warszawę, więc jeśli ktoś ma pytania to zapraszam. Znam również wiele szpitali, lekarzy, trybów badań, to w temacie rezonansu głowy.

Tak więc, róbmy sobie jaja, gdy można, ale gdy już jest na poważnie, to jak pisałem, zawsze do usług.

#46 florence

florence

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 22:47

Mąż już po badaniu. Opis dostał bardzo szybko, teraz znów do specjalisty... Starmedica rzeczywiście OK i ceny w porządku. Obsługa bardzo sympatyczna i widać, że wiedzą co robią. Bardzo pozytywnie.

#47 Tadek Pobożny

Tadek Pobożny

Nowy

• Pip
  • 21 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 23:36

Mąż już po badaniu. Opis dostał bardzo szybko, teraz znów do specjalisty... Starmedica rzeczywiście OK i ceny w porządku. Obsługa bardzo sympatyczna i widać, że wiedzą co robią. Bardzo pozytywnie.

Widać nie pojęłaś zasady RM. Wszystko co szybko to do zupy.

Specjalista też rzuci okiem, i wypiszę receptę.

Ważne że tanio i Starmedicę można zareklamować.

Chociaż podejrzewam, że nie chcieliby takiej reklamy.

#48 trass

trass

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 22:59

nie można też generalizowac, że jak szybko to do niczego, czasami własne szybkość wykonania badania i odpowiednie rozpoznanie daje o wiele większe szanse na zdrowie i życie. Bo czekanie pól roku na nfz nie sprzyja leczeniu moim zdaniem to jakas kpina. Wiec jesli sie nie czeka długo na badanie a wykonuja je rzetelnie bo prywatnie to moze nie ma co od razu skreslac, wszytko zalezy wlasnie jak jest to wykonane czy szybko i solidnie czy tylko szybko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych