Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~exchange camemer~

~exchange camemer~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 11:45

kolejne miejsce dla koksików na sterydach spompowanych wodą i tłuszczem i obwisłym brzuchem i kolejne miejsce dla pustych blacharek dziewczynek z rodzin patologicznych lub dla małolatek jak to w haeven masakra

#2 ~grizli~

~grizli~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:04

Zielona Góra - miasto hipermarketów i dyskotek...kiedy jakiś przemysł się pojawi w tym mieście

#3 ~Endyy~

~Endyy~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:07

he i znowu mordojeby :)

#4 ~martini~

~martini~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:08

Pięknie w końcu jakaś mocna dyskoteka mocne brzmienia. coś dla fanatyków bassu. Cos na miarę Rotterdamu Arnhem i hard styl Qlimax.

#5 ~kamo~

~kamo~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:17

Eee tam , narzekasz.
Ja do haven nie chodzę do tego twora pewnie też nie zawitam ale to dobrze, że pojawia się kolejny imprezowy punkt na mapie miasta. Tyle się mówi, że wieczorową porą nic sie w mieście nie dzieje. Do tego hermes "straszy" a tak może go dźwigną z ruin.

#6 pablo88

pablo88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:22

Po co nam kolejna dyskoteka?

#7 ~zuziazła~

~zuziazła~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:24

Eee tam , narzekasz.
Ja do haven nie chodzę do tego twora pewnie też nie zawitam ale to dobrze, że pojawia się kolejny imprezowy punkt na mapie miasta. Tyle się mówi, że wieczorową porą nic sie w mieście nie dzieje. Do tego hermes "straszy" a tak może go dźwigną z ruin.

moze i tak ale bedzie strach wyjsc na deptak wieczorem zeby nie dostac w gebe

#8 ~tacho~

~tacho~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:32

Bravo !! Więcej burdeli i dyskotek by lubuskie blachary miały gdzie się szkolić ! Jesteśmy zagłębiem blacharstwa na skalę europejską.... Lubuskie profesjonalne blachary wyjeżdżają potem do Niemiec, Holandii, UK by być "gościnne w kroku" i uczynne dla Turków, Arabów, Pakistańczyków i innych narodowości.
W Zielonej Górze nie są potrzebne nowe miejsca pracy, centra logistyczne, miejcsca pracy w produkcji... W ZG potrzebne są baseny, burdele, dyskoteki... LAS VEGAS europy wschodniej !

#9 pablo88

pablo88

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:41

W Gorzowie powstają nowe miejsca pracy
My natomiast stoimy w miejscu niestety smutna prawda...

#10 ~ojoj~

~ojoj~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:45

#11 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:46

Po co nam kolejna dyskoteka?

BO CAŁEGO KUR*STWA HEAVEN NIE JEST W STANIE POMIEŚCIĆ! :P

#12 ~Ajoj~

~Ajoj~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:49

BO CAŁEGO KUR*STWA HEAVEN NIE JEST W STANIE POMIEŚCIĆ! :P

Święta prawda.

#13 ~PND~

~PND~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:59

#14 ~matey~

~matey~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 13:48

Mam takie małe sprostowanie, bo porównujecie demona do heaven. A przecież to całkiem odległe światy będą. Pierwszy klub stawia na klasę, styl aby kreować swoją marką vip`owski wizerunek. Czyli muzyka w klimacie house i żadnym innym. Ciekawy, klimatyczny styl tzw. After Party na Sunrise jak ktoś nie wie. Bogaty wystrój, selekcja na wejściu, i doświadczona ochrona w garniturkach. A heaven to pompowanka Electro House w popularnym radiowym wydaniu. Pójście na ilość wchodzących ludzi (nawet dresy balują).

#15 ~xdemon :)~

~xdemon :)~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 13:54

Mam takie małe sprostowanie, bo porównujecie demona do heaven. A przecież to całkiem odległe światy będą. Pierwszy klub stawia na klasę, styl aby kreować swoją marką vip`owski wizerunek. Czyli muzyka w klimacie house i żadnym innym. Ciekawy, klimatyczny styl tzw. After Party na Sunrise jak ktoś nie wie. Bogaty wystrój, selekcja na wejściu, i doświadczona ochrona w garniturkach. A heaven to pompowanka Electro House w popularnym radiowym wydaniu. Pójście na ilość wchodzących ludzi (nawet dresy balują).

zgadzam się :) wiem bo tam byłam :)

#16 ~nikoś~

~nikoś~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 14:08

Zielona Góra - miasto hipermarketów i dyskotek...kiedy jakiś przemysł się pojawi w tym mieście

Przypomina to mi trochę "ścianę wschodnią" naszego kraju. Zero perspektyw, więc sie bawimy.

#17 Zocha

Zocha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 14:24

No proszę jak to menedżerrr Kubicki dba o nasze rozrywki.

#18 ~dj double sandwich~

~dj double sandwich~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 14:25

Dyskoteki są dla kurew i pedałóóóóów

#19 ~Jarpako~

~Jarpako~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 14:40

Dzudzel, bafen, dyfkoteka to robota obcinacza penisów. A fabryki gdzie? durniu.

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 15:03

wrzucam link do porównania z innymi dyskotekami sieci x-demon z Polski :) ale bedzie jazda : http://skocz.pl/artykol47352

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych