Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 13:37

Pęcherzów ???

#2 ~Słowianka~

~Słowianka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 13:40

Do tej pory mnie to nie interesowało. Teraz , po tym artykule, chce mi się bardzo spróbować.

#3 ~lailamol devifing~

~lailamol devifing~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 14:52

Ciekawy artykuł. Gdzie można kupić te dopalacze? B)

#4 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 15:01

pisza że eforia po tym że człowiek nieba dotyka.Chetnie to spróbuje co zakazanke lepiej smakuje

#5 ~kostrzynianka~

~kostrzynianka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 16:05

Po co próbować?! Nie wystarczy ci że już jeden mężczyzna zmarł i codziennie młodzież trafia do szpitala w wyniku zatrucia? Pomyśl człowieku czy to dobry pomysł by spróbować, a odpowiadając na pytanie to sądzę że w większości miast jest "Smart Shop" czyli sklep z dopalaczami :P, ale mimo wszystko odradzam próbowania

#6 ~Tomo~

~Tomo~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 16:26

WItam . Nie bierzcie tego g.... to wszystko co jest w tych sklepach to mózgoje.. mowie wam raz probowalem tego tajfuna ale to ryje po deklem mowie wam zdaleka od tego . nawet nie probojcie , ja malo co nie bylem na tamtym swiecie

#7 ~Gosc P.~

~Gosc P.~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 16:26

Tylko slabi gracze biora dopalacze - co za beznadziejna kampania... beznadziejny filmik... tak jak m.in. zatrzymaj sie na przejezdzie kolejowym.. polakom trzeba pokazywac drastyczne zdjecia, drastyczne filmy, tylko wtedy cos do nich dotrze - makabryczny obraz pojawi im sie w glowie za kazdym razem, kiedy beda chcieli siegnac po dopalacze, czy przejechac bez zatrzymania na przejezdie..

#8 ~obojętna~

~obojętna~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 18:09

od paru dni dopalacze zyskały świetną reklamę min. dzięki artykułom w gazetach:D!! podejrzewam ze za pare dni dopalacze otworza i dzieki takim artykulom jak ten zyskają nowych klientow!!!! po co to wszystko??!!! zamkneli ok wszyscy powinni byc zadowoleni to po co ciagnac ten temat???? pozdrawiam wszystkich i tych za i tych przeciw!!!!!

#9 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 19:25

WItam . Nie bierzcie tego g.... to wszystko co jest w tych sklepach to mózgoje.. mowie wam raz probowalem tego tajfuna ale to ryje po deklem mowie wam zdaleka od tego . nawet nie probojcie , ja malo co nie bylem na tamtym swiecie

słaby jesteś nie potrafisz sie z umiarem obchodzić to nie bież nikt cie nie zmusza koleżko...

#10 ~mój błąd~

~mój błąd~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 19:28

słaby jesteś nie potrafisz sie z umiarem obchodzić to nie bież nikt cie nie zmusza koleżko...

nie bierz...sory za błąd ale to z emocji.mam tak jak czytam te durne wypowiedzi.żedna ze śmierci "niby po dopalaczach"nie udowodniły tego sekcje zwłok w żadnym wypadku

#11 ~zetes~

~zetes~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 21:10

Dopalacze (co za glupia nazwa) - raczej substancje psychoaktywne powinny zostać zalegalizowane.
Z tym ,że każda substancja powinna mieć ulotkę co zawiera, jak ją stosować,jakie są zagrożena w przedawkowaniu
itp.Wiele tych ziól i substancji w rozsądnym używaniu pozytywnie zmienia osobowość poprzez różnorodne doznania
mistyczne, transcedentne i religijne. W odróznieniu od tak powszechnego dopalacza jak alkohol.

#12 ~fdfdfdfd~

~fdfdfdfd~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 21:42

ćpuny żebyście polądowali po szpitalach przez to ścierwo, za sport byście sie wzieli i za pielęgnowanie swojego ciala zdrowia i życia które macie tylko jedno a nie niszczyć sobie takim g***

#13 Adriano24

Adriano24

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 05 październik 2010 - 04:15

Bravo dziennikarze, może jeszcze otwórzcie sklepik pod fontanną w ZG z dopalaczami, żeby każdy mógł je spróbować... wy jesteście odpowiedzialni za ludzi, którzy przez ten nędzny artykuł, napisany przez jakąś hienę dziennikarską, spróbują tych używek.

#14 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 08:23

ćpuny żebyście polądowali po szpitalach przez to ścierwo, za sport byście sie wzieli i za pielęgnowanie swojego ciala zdrowia i życia które macie tylko jedno a nie niszczyć sobie takim g***

co ty jestes za pajac to szkoda slow, parówko. Ćpuny? po szpitalach? Ty się lepiej za edukację weź, bo z daleka debilizmem śmierdzi. Ja pielęgnuję swoje ciało i dbam o zdrowie. Od czasu do czasu cos sobie wezme. Ani nie robi to ze mnie ćpuna, ani nie pasuje cała reszta. Jak pod całą masę innych ludzi. Nie chcesz to nie ruszaj i zyj swoim zyciem, a nie komentujesz sprawy i obrazasz ludzi, gdzie nie masz o niczym zielonego pojecia. Pewnie sam wygladasz jak padalec i z zalu ci tylek sciska.

#15 ~Spoxman~

~Spoxman~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 13:14

Po co próbować?! Nie wystarczy ci że już jeden mężczyzna zmarł i codziennie młodzież trafia do szpitala w wyniku zatrucia? Pomyśl człowieku czy to dobry pomysł by spróbować, a odpowiadając na pytanie to sądzę że w większości miast jest "Smart Shop" czyli sklep z dopalaczami :P, ale mimo wszystko odradzam próbowania

Ten jeden mężczyzna zmarł w rzeczywistości na serce, a nie od dopalaczy. Ale o tym już nie trąbią w wiadomoś***, co najwyżej po cichu i na końcu.

#16 ~kostrzynianka~

~kostrzynianka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 16:11

Ten jeden mężczyzna zmarł w rzeczywistości na serce, a nie od dopalaczy. Ale o tym już nie trąbią w wiadomoś***, co najwyżej po cichu i na końcu.

W sumie to nie wiem, telewizja roztrąbiła wszystko to prawda, a o tym mężczyźnie racja pewności nie mam że to była wina dopalaczy, jednak po co brać? Moim zdaniem nie ma sensu zatruwać sobie życie. Jednemu nic się nie stanie, a drugiemu...

#17 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 20:03

co ty jestes za pajac to szkoda slow, parówko. Ćpuny? po szpitalach? Ty się lepiej za edukację weź, bo z daleka debilizmem śmierdzi. Ja pielęgnuję swoje ciało i dbam o zdrowie. Od czasu do czasu cos sobie wezme. Ani nie robi to ze mnie ćpuna, ani nie pasuje cała reszta. Jak pod całą masę innych ludzi. Nie chcesz to nie ruszaj i zyj swoim zyciem, a nie komentujesz sprawy i obrazasz ludzi, gdzie nie masz o niczym zielonego pojecia. Pewnie sam wygladasz jak padalec i z zalu ci tylek sciska.

#18 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 20:17

Jak to czytam to mam wrażenie, że nie bierzesz od czasu do czasu. Nie jest ćpunem tylko ten, który leży pod płotem, brudny śmierdzący po morfinie lub innych świństwach ale również ten co tylko jak to nazwałeś "coś sobie weźmie od czasu do czasu". Nieco przestarzałe i stereotypowe myślenie o tym jak wygląda narkoman. To wszystko zależy od mądrości człowieka. Miałam mnóstwo kolegów i koleżanek, którzy brali i próbowali wszystkiego i jakoś mnie nie skusiło by coś brać. A powiedzenie że wszystkiego w życiu trzeba spróbować jest tak chore i odnieść można je do tego że skoro wszystko to i skok na główkę z 15 piętra . I przy tym i przy tym małe szanse na przeżycie

#19 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 09:17

Spaliłem już w życiu kilkadziesiąt paczek Taifuna, nawet wtedy gdy były 3 gramowe, i jakoś żyje, Przestańcie siać bzdury...

#20 ~blantman~

~blantman~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 11:37

może zamknięcie dopalaczy to wielki krok do zalegalizowania marihuany,bo przecież od tego się zaczęlo to wszystko.nie polecam tej chemii którą można zakupić w każdym sklepie z dopalaczami,boli mnie że takie rzesze robią tam zakupy.a nie lepiej byłoby zapalić polskie cannabis,w polskim pubiku,przy polskim piwku?politycy mają teraz twardy orzech do zgryzienia!!!!legal THC!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych