Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła w Smolnicy!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 08:45

a co masz do naszych nauczycieli w Dargomyślu??? poczytaj o wynikach i sukcesach! najlepszy wynik VI klasy!!!nie wszyscy ale sa!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 08:54

I co teraz będzie z tymi dzieciakami ? pujda do dębna te gimnazjum juz jest przepełnione ludnością a co dopiero bedzie po likwidacji w smolnicy ? ... Nie rozumim tego burmistrza -.-'

My tez nie rozumiemy Twoich błędów

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 08:54

I co teraz będzie z tymi dzieciakami ? pujda do dębna te gimnazjum juz jest przepełnione ludnością a co dopiero bedzie po likwidacji w smolnicy ? ... Nie rozumim tego burmistrza -.-'

My tez nie rozumiemy Twoich błędów

#24 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 10:53

a co masz do naszych nauczycieli w Dargomyślu??? poczytaj o wynikach i sukcesach! najlepszy wynik VI klasy!!!nie wszyscy ale sa!!

Ci co źle mówią o szkole to są ci sami którzy we wszystkim widzą zło. Wyniki szkoły dla nich nic nie znaczą. Dla nich nauczyciel to samo zło. Poczytaj posty tego od szczurów lub jemu podobnych. Nie widzisz jaka złość w nich drzemie. Jakie przekleństwa i jad z nich wypływa. To są nieszczęśliwi ludzie. Szkoda mi ich. Wydaje mi się że niektórych znam osobiście. Poznaję ich po wpisach.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 16:47

Przykro czytać, że moja szkoła zostaje zlikwidowana..

#26 ~ekonomista~

~ekonomista~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 07:11

Jednak liczby mówią twardo- kilku uczniów w klasie.Ekonomia.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 11:20

ponad dwudziesti uczniów w klasie to malo wg Ciebie samozwańczy ekonomisto?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 11:21

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:51

W klasach pierwszych gimnazjum po ponad 20...? Słyszałam że po 14. Jak w społecznej szkole.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 14:15

do tej szkoly nie chodza tylko uczniowie klas pierwszych gimnazjum. Nalezy patrzec na pozostale klasy gdzie np w technikum jest 25 lub 28 osob

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 18:07

do tej szkoly nie chodza tylko uczniowie klas pierwszych gimnazjum. Nalezy patrzec na pozostale klasy gdzie np w technikum jest 25 lub 28 osob

Wydaje mi się że technikum i cała szkola ponadgimnazjalna jest starostwa. Tam zapadają wszelkie decyzje dotyczące dalszego funkcjonowanian tej szkoły. Starosta jest ze Smolnicy. Szkole nic się nie stanie!!! (zobaczymy...) Ile jest klas pierwszych w technikum? Jedna czy dwie.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 19:46

Wydaje mi się że technikum i cała szkola ponadgimnazjalna jest starostwa. Tam zapadają wszelkie decyzje dotyczące dalszego funkcjonowanian tej szkoły. Starosta jest ze Smolnicy. Szkole nic się nie stanie!!! (zobaczymy...) Ile jest klas pierwszych w technikum? Jedna czy dwie.

Już zadbał o to aby dyrektorka pochodzaca ze Smolnicy nie kierowała szkołą w Smolnicy.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 22:56

Jedna. I co z tego?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 08:09

Jedna. I co z tego?

A nic z tego. Jedna w gimnazjum jedna w technikum. Przez 3 lata 3 w gimnazjum 3 w technikum. Dyrektor. Dwóch nauczycieli. Sprzątaczaka. I mamy całą szkołę! Brawo.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 09:43

Kochaniutka macie po 3-6 uczniów w klasie, a co za tym idzie bardzo dużo czasu na poświęcenie uwagi każdemu z osobna. O jakich wynikach my tu piszemy...Gdybyście dostały się do nas do "jedynki" wtedy mogłybyśmy porównywać wyniki. W takich szkołach jak ta szybko wychodzą na jaw braki w np...stażu, praktyce lub zwykły brak doświadczenia

Ps. Ilu uczniów posiada szkoła?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 11:13

Kochaniutka macie po 3-6 uczniów w klasie, a co za tym idzie bardzo dużo czasu na poświęcenie uwagi każdemu z osobna. O jakich wynikach my tu piszemy...Gdybyście dostały się do nas do "jedynki" wtedy mogłybyśmy porównywać wyniki. W takich szkołach jak ta szybko wychodzą na jaw braki w np...stażu, praktyce lub zwykły brak doświadczenia

Ps. Ilu uczniów posiada szkoła?

Nie przesadzaj z z tą liczebnością w klasach. Gdyby tak było to w szkole byłoby 18 uczniów. Przynajmniej atmosfera jest przyjazna. Dyrektorka nie miesza, nie ma zawisci. Nauczyciele nie uciekają.

#37 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 13:01

Przykro czytać, że moja szkoła zostaje zlikwidowana..

mi również przykro to czytać....

#38 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 15:09

Nie przesadzaj z z tą liczebnością w klasach. Gdyby tak było to w szkole byłoby 18 uczniów. Przynajmniej atmosfera jest przyjazna. Dyrektorka nie miesza, nie ma zawisci. Nauczyciele nie uciekają.

dobre, dobre hahaha..a gdzie niby mają ci nauczyciele pójść????do biura pracy czy na zieloną trawkę???

#39 ~Swój~

~Swój~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 15:56

A co będzie zamiast gimnazjum w Smolnicy może wiecie.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 16:17

czyli ile jest tych uczniów?

dobre, dobre hahaha..a gdzie niby mają ci nauczyciele pójść????do biura pracy czy na zieloną trawkę???

dokładnie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych