Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#21 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:22

Taaaaaaa, ... Coca cola myślał, myślał co by tu napisać w temacie o policjantach?

.. nooooo...i po długim namyśle podobnie jak burak tofi....odniósł się rzeczowo i merytorycznie do tematu.... i napisał coś sensownego

Na razie to ty ze swoim gachem zasraliście temat swoimi "mondrościami"

Ulże twoim cieprieniom i napisze.. policjanci zareagowali właściwie.. Zatrzymali niebezpiecznego osobnika używając środków przymusu bezpośredniego uniemożliwiając mu ucieczkę i ewentualne  nieprzewidziane skutki tejże ucieczki.

Kazdy mógł usłyszeć na nagraniu słowa- Dzwoń po pogotowie!.

Ale dla pary zasrywających ważniejsze było czy policjantka miała czapkę na głowie.

Wracajcie pajace do krasoludków i tam róbcie gnój..

#22 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:34

Ulże twoim cieprieniom i napisze.. policjanci zareagowali właściwie.. Zatrzymali niebezpiecznego osobnika używając środków przymusu bezpośredniego uniemożliwiając mu ucieczkę i ewentualne  nieprzewidziane skutki tejże ucieczki.

Ale dla pary zasrywających ważniejsze było czy policjantka miała czapkę na głowie.

Coca cola, prosiłem o opanowanie. Jesteś, jak pisałeś na Forum specjalistą od wiązania strażaków podczas akcji powodziowej i rzucania nimi o glebę. Zdaję sobie z tego sprawę, że policjant w ekstremalnych warunkach musi użyć broni i zastrzelić człowieka. Jeśli policjantowi nie udało się odrazu zabić, nie powinien rannemu dodawać następnego śmiertelnego strzału, ale natychmiast przystąpić do czynności ratujących mu życie.

Użytkownik *WILK* edytował ten post 18 lipiec 2014 - 11:35

#23 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:39

Występujemy jako zarejestrowani Użytkownicy Forum. Dla nadinspektora Policji nie stanowi problemu aby jutro policjanci zawitali w naszych domach.

Ja jednak uparcie stoję na stanowisku, że policjant strzelając do człowieka, bezwzględnie jako pierwszy musi udzielić rannemu pomocy.

Takich dyskusji jak w tym kontrowersyjnym temacie, na publicznych forach odbywa się tysiące.

Tysiące Internautów korzystając z prawa do swobodnej wypowiedzi...głośno wyraża w nich swoje wątpliwości, przemyślenia, zadaje pytania... nie w celu skompromitowania pracy policji w ogóle.... ale po to by wykazując błędy...pomóc jak uniknąć ich w czasie ewentualnych kolejnych podobnych w przyszłości.

Policjantom i Obywatelom...życzę aby interwencje w takich akcjach zdarzały się jak najrzadziej.

Wilku, oczywiście zdajemy sobie sprawę, że namierzenie Ciebie czy mnie...dla policji jest pestką,...dlatego pisząc na forum zawsze pamiętamy o obowiązku odpowiedzialności za własne słowa,.... oraz obowiązku respektowania zapisów  regulaminu forum.

Natomiast ci, forumowicze którzy korzystają z nieuchwytnych IP.... i ponoć są nie do namierzenia i ruszenia .. są zwolnieni są z takich obowiązków.

#24 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:45

Z tego co wyczytałam w twoim poście....widać wyraźnie, że przede wszystkim ulżyłeś sobie.

Nadmiar żółci wylałeś?..noooooo i od razu i zrobiło Ci się lżej!!!

Miłego dnia.

#25 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:51

Wilku, oczywiście zdajemy sobie sprawę, że namierzenie Ciebie czy mnie...dla policji jest pestką,...dlatego pisząc na forum zawsze pamiętamy o obowiązku odpowiedzialności za własne słowa,.... oraz obowiązku respektowania zapisów  regulaminu forum.

Natomiast ci, forumowicze którzy korzystają z nieuchwytnych IP.... i ponoć są nie do namierzenia i ruszenia .. są zwolnieni są z takich obowiązków.

Uleńko, wypowiajdąc się mam pełną świadomść tego, że jutro będę musiał własnoręcznie podpisaś w policyjnym protokole wszystko co napisałem na Forum. Na tym polega odwaga cywilna Użytkowników Forum. :)

Użytkownik *WILK* edytował ten post 18 lipiec 2014 - 11:53

#26 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:55

Ktoś miesza w tym temacie nie pozwalając na swobodne wpisy.

#27 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:02

Ktoś miesza w tym temacie nie pozwalając na swobodne wpisy.

Policjant obserwujący dyskusję toczącą się w tym temacie...zapewne sam przeprowadzi  lub zleci  w tej sprawie dochodzenie wyjaśniające...i odpowie nam na pytania:

- kto blokuje dostęp do swobodnych wypowiedzi?

- ... i dlaczego?

#28 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:07

'Chcecie sobie "robic jaja" to znajdzcie odpowiedni do tego wątek. Ten ZASRALIŚCIE już wyjątkowo mocno.

Takim za przeproszeniem "pierdzielniem kocopołów" niszczycie kolejny watek.

Jaki by on nie był.

Podnieca was robienie gnoju wszedzie tam gdzie sie pojawicie?

#29 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:33

'Chcecie sobie "robic jaja" to znajdzcie odpowiedni do tego wątek. Ten ZASRALIŚCIE już wyjątkowo mocno.

Takim za przeproszeniem "pierdzielniem kocopołów" niszczycie kolejny watek.

Jaki by on nie był.

Podnieca was robienie gnoju wszedzie tam gdzie sie pojawicie?

Taaaak... Coca cola...znów odniosłeś się merytoryczne w temacie o policjantach.

Jasno widać... że kontynuujesz wylewanie z siebie żółci...możesz to robić równie dobrze... standardową czcionką....chociaż jestem przekonana, że dojdziesz do pogrubionej czerwonej w rozmiarze w dostępnym w edytorze...rozmiarze 48.

#30 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:35

Jasno widać... że kontynuujesz wylewanie z siebie żółci...możesz to robić równie dobrze... standardową czcionką....chociaż jestem przekonana, że dojdziesz do pogrubionej czerwonej w rozmiarze w dostępnym w edytorze...rozmiarze 48.

Czytaj siebie kretynko..

Merytorycznie to jesteś w szambie.

#31 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:42

Również tematem do dyskusji pozostaje to, dlaczego policjanci strzelając do człowieka z rurką którą rzucał w policjantów, raniąc go z broni palnej, nie udzielili mu pierwszej pomocy ratującej życie przed wykrwawieniem. To pytanie postawiłem Panu nadinspektorowi Policji.

Oczekuję odpowiedzi od Pana nadispektora, a nie od podstawionego Coca coli.

#32 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:44

Czytaj siebie kretynko..

Merytorycznie to jesteś w szambie.

Proszę wypowiadać się w swoim imieniu, a nie jakiegoś Coca coli.

#33 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:45

Proszę wypowiadać się w swoim imieniu, a nie jakiegoś Coca coli.

Wymieniacie się mózgami paro kretynów? To chociaż bierzcie te nieużywane

#34 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:47

Również tematem do dyskusji pozostaje to, dlaczego policjanci strzelając do człowieka z rurką którą rzucał w policjantów, raniąc go z broni palnej, nie udzielili mu pierwszej pomocy ratującej życie przed wykrwawieniem. To pytanie postawiłem Panu nadinspektorowi Policji.

Oczekuję odpowiedzi od Pana nadispektora, a nie od podstawionego Coca coli.

A skąd ty kundlu wiesz ze nie udzielili mu pomocy? Do szpitala pojechał tramwajem czy go ktoś tam zawióżł?

Widziałes 2 minuty filmu i juz szalejesz.. Chociaż się kurna przygotuj do pisania tych idiotyzmów jak twoja upośledzona towarzyszka

#35 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:21

A skąd ty kundlu wiesz ze nie udzielili mu pomocy? Do szpitala pojechał tramwajem czy go ktoś tam zawióżł?

Widziałes 2 minuty filmu i juz szalejesz.. Chociaż się kurna przygotuj do pisania tych idiotyzmów jak twoja upośledzona towarzyszka

Po postrzeleniu człowieka, nawet przypadkowym, należy natychmiast udzielić mu pomocy. Kierowanie broni w celu jej rozładowania, czy też zabezpieczania w kierunku człowieka, zwłaszcza rannego po postrzale jest niedopuszczalne. Kierowanie broni do rannego człowieka stanowi naruszenie pewnej Konwencji Międzynarodowej.

Coca cola, jeśli chcesz ze mną dyskutować, zachowuj się w miarę kulturalnie.

#36 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:40

Niedopuszczalne jest oddawanie kolejnych strzałów do człowieka, który został ranny.

Być może, że uzasadnionym był strzał do chorego pacjenta ukrywającego się w szpitalnej piwnicy. Jednak drugi strzał, który pozbawił pacjenta życia powinien zostać rozpatrzony przez Konwencję, a nie przez Pana nadinspektora.

#37 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 14:12

Jeszcze jedno: Policjant  zatrzymujący pod presją użycia broni palnej, która może pozbawić człowieka życia powinien wydawać komendy zgodne z regulaminem. Używanie słów niecenzuralnych może wywołać agresję u zatrzymywanego. Dlatego o tym powinien wiedzieć Pan nadinspektor. Prowokowanie do zachowań jest jakby motywacją do zastrzelenia człowieka.

Posiadam jesze wiele argumentów przemawiających, że Pan nadinspektor nie ma racji wypowiadając się dla Gazety Lubuskiej.

#38 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 14:43

Rozumiem, że policjant nie posiada wyposażenia do interwencji. Posiada jedynie pistolet. To policjant decyduje o życiu lub śmierci zatrzymujących swoim służbowym pistoletem.

W moich wypowiedziach nikogo nie obraziłem. Pragnę jedynie wskazać Panu nadinspektorowi, że policjantów obowiązuje Regulamin. Pana również, gdyż wypowiadając się uznał Pan, że wszysto jest w porządku.

Ja jestem tylko Użytkownikiem Forum, który odważył sie wytknąć Panu popełniane błędy.

#39 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:40

Nie wiem, czy dobrze zostałem zrozumiany Panie nadinspektorze. Starałem się do Pana wypowiedzi, odnieść. Wystąpił Pan w Forum na filmie.

Policja jest od tego aby w Państwie był zachowny porządek według zapisów Prawa.  Jednak w Dniu Waszego Święta , kiedy to Pan wypowiedział się, że jest wszystko w porządku, musiałem zareagować i odpowiedzieć Panu nadinspektorowi, że nie wszystko jest w porządku. 

Przedstawiłem w tym temacie swoje uzasadnienia.                             

Użytkownik *WILK* edytował ten post 18 lipiec 2014 - 15:41

#40 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6256 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:57

Zaczynasz pajacować.

Nie wiem komu i czemu ma to służyć..

Strojenie sobie żartów z przeświadcezniem o własnej misji na podstawie twojej twórczości w tym wątku jest żenujące.

Odpuść I daruj sobie te dziecinne pytania które nic nie wnoszą prócz pewności ze to kolejny wątek w których chcesz byćgłównym bohaterem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gorzów, policja, strzały

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych