Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zadra

Zadra

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 09:49

Dlaczego policjanci nie mają  uniwersalnych naboi miotających do miotania siatki obezwładniającej? Zastanawia mnie to w sytuacji ostatnich zdarzeń w Gorzowie i w szpitalu w Rybniku. W tych dwóch sytuacjach bezwzglednie można było tego użyć. Spytajcie o to proszę szefa policji w Gorzowie. 

Co do akcji w Gorzowie, to mam watpliwość co do wyglądu policjantki w trakcie akcji. Można mieć rozpuszczone włosy na służbie? Jakby ją złapał na włosy i parę razy strzelił to dopiero afera by była. Nie czepiam się,  ale długie włosy rozpuszczone w akcji to chyba coś nie tak.

Co do akcji w Szpitalu, to moim zdaniem błąd policji. Szpital, facet po operacji, trauma po napadzie plus leki, a facet nie żyje. To co bedziemy strzelać na ostro do chorych psychicznie? Coś nie tak.

#2 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 12:31

Panie nadinspektorze, z pełnym szacunkiem dla stopnia i stanowiska. Strzał ostrzegawczy w powietrze, czyli wylot lufu pistoletowej skierowany ku nieboskłonowi stanowi minimalne zagrożenie gdy pocisk powraca na Ziemię. Natomiat niekontrolowane strzały po betonie powodują odbicia pocisków, tak zwane rykoszety. Tory pocisków wówczas są niekontrolowane. Stanowią nie tylko zagrożenie dla ludzi patrzących z okien, ale też dla samych strzelających, które to wystrzeliwane pociski mogły ich samych pozabijać.

Z poważaniem : książę koronny *WILK*

#3 mmike

mmike

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1084 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 14:14

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Były szef policji twierdzi, że to był western, natomiast obecny, że wszystko było prawidłowo wykonane.

Nie trzeba być balistykiem, aby stwierdzić, że postrzał w nogę to tylko przypadek. Na filmie widać jak pociski odbijają się o elewację na wysokości głowy. Prawdopodobnie rana ucha i skroni to efekt właśnie takiego strzału lub rykoszet. Taki rykoszet mógł trafić każdego postronnego gapia.

#4 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 14:54

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Były szef policji twierdzi, że to był western, natomiast obecny, że wszystko było prawidłowo wykonane.

Nie trzeba być balistykiem, aby stwierdzić, że postrzał w nogę to tylko przypadek. Na filmie widać jak pociski odbijają się o elewację na wysokości głowy. Prawdopodobnie rana ucha i skroni to efekt właśnie takiego strzału lub rykoszet. Taki rykoszet mógł trafić każdego postronnego gapia.

O tym właśnie mówię. Gdyby z bramy wybiegło dziecko, zostałoby najprawdopodobniej takim rykoszetem zabite. Policjant, który nie trafił w człowieka celnie za pierwszym razem z odległości kilku metrów, powinien zaprzestać strzelania. 

Nie powinien bić po betonie zawartością całego magazynku. W miejscu akcji strzelało dwóch policjantów. Żaden z nich nie udzielił natychmiastowej pomocy rannemu człowiekowi.

Policjant powinien natychmiast założyć opaskę uciskową powyżej rany postrzałowej aby ranny nie wykrwawił się. Niedopuszczalne jest też kierowanie broni do rannego człowieka.

Pan nadinspektor głosi, że to wzorowa akcja.

Ja jako Użytkownik Forum jestem innego zdania.

Użytkownik *WILK* edytował ten post 17 lipiec 2014 - 14:56

#5 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 16:20

Dodam też Panie nadinspektorze z pełnym szacunkiem, że zabezpieczanie broni po strzelaniu nie powinno odbywać się w kierunku człowieka. Powinien zostać wyjęty magazynek, sprawdzona komora nabojowa, powinien być oddany na sucho strzał kontrolny w kierunku nie powodującym zagrożenia. Niedopuszczalne jest rozładowywanie broni palnej skierowanej do ludzi. Można było to wszystko wykonać profesjonalnie.

Jest jeszcze wiele nieprawidłowości w tej akcji. Będę je w tematach opisywać.

#6 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 21:55

"Nadinsp. Marek Działoszyński, który pochodzi ze Skwierzyny, spotkał się z policjantami, którzy brali udział w akcji i wyraził wdzięczność za ich postawę. - Dziękowałem im za dzielność i za to, że podjęli ryzyko, minimalizując skutki swojego działania - powiedział komendant główny policji."

....Nadinspektor powiedział co wiedział....

Pomijając podziękowania za dzielność i za podjęcie ryzyka...które są wpisane z zawód policjanta...  zastawiam się co miał na myśli mówiąc: "minimalizując skutki swojego działania"

Dobrze by było gdyby Nadinspektor rozwinął ten kawałek...co właściwie miał na myśli?

- czy to, że nie udało się interweniującym policjantom trafić w "dziesiątkę"?

- czy może ucieszył się, że żadnemu z wystrzelonych naboi odbitych rykoszetem nie udało się wrócić do strzelających?

Do Zadry....

Do rozpuszczonych włosów policjantki bym się nie czepiała...bo była przecież na służbie... a nie w kuchni nad garami.

#7 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 22:14

"Nadinsp. Marek Działoszyński, który pochodzi ze Skwierzyny, spotkał się z policjantami, którzy brali udział w akcji i wyraził wdzięczność za ich postawę. - Dziękowałem im za dzielność i za to, że podjęli ryzyko, minimalizując skutki swojego działania - powiedział komendant główny policji."

Pomijając podziękowania za dzielność i za podjęcie ryzyka...które są wpisane z zawód policjanta...  zastawiam się co miał na myśli mówiąc: "minimalizując skutki swojego działania"

Dobrze by było gdyby Nadinspektor rozwinął ten kawałek...co właściwie miał na myśli?

- czy może ucieszył się, że żadnemu z wystrzelonych naboi odbitych rykoszetem nie udało się wrócić do strzelających?

Do Zadry....

Do rozpuszczonych włosów policjantki bym się nie czepiała...bo była przecież na służbie... a nie w kuchni nad garami.

Policjantka również strzelała do człowieka. Myślę, że pomimo pięknych włosów, służbowo powinna występwować w czapce policjantki strzelając do człowieka. Byłaby na filmie rozpoznana jako policjantka. Przecież piękne włosy policjantki nie powinny być usprawiedliwieniem strzelania do człowieka. Policjantka strzelając na ulicy do człowieka powinna mieć na głowie czapkę policjantki. Same piękne włosy i pistolet to za mało.

O tym powinien wiedzieć Pan nadinspektor.

#8 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 22:34

Policjantka również strzelała do człowieka. Myślę, że pomimo pięknych włosów, służbowo powinna występwować w czapce policjantki strzelając do człowieka. Byłaby na filmie rozpoznana jako policjantka. Przecież piękne włosy policjantki nie powinny być usprawiedliwieniem strzelania do człowieka. Policjantka strzelając na ulicy do człowieka powinna mieć na głowie czapkę policjantki. Same piękne włosy i pistolet to za mało.

O tym powinien wiedzieć Pan nadinspektor.

Znalazł się następny służbista!

Więc uściślę pytaniem?... czy są jakieś prace naukowe mówiące o tym, że policjantka ze spiętymi włosami pod czapką... strzela celniej... od tej która ma włosy puszczone luzem?

#9 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 22:49

Kilkanaście strzałów do człowieka, który już właściwie poddał się. Poddał się bo to widać na filmie. Jeszcze bluznił. Mimo to strzelano do tego człowieka. Policjanci nie udzielili pierwszej pomocy rannemu. Pan nadispektor mówi, że tak być powinno. Tak jak z chorym w szpitalnej piwnicy, kiedy to pierwszy strzał w nogę nie wystarczył. Trzeba było oddać drugi śmiertelny.

Panie nadinspektorze, ja jako Użytkownik Forum powiem Panu, aby Pan nauczył się szanować ludzkie życie.

#10 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 22:53

Znalazł się następny służbista!

Więc uściślę pytaniem?... czy są jakieś prace naukowe mówiące o tym, że policjantka ze spiętymi włosami pod czapką... strzela celniej... od tej która ma włosy puszczone luzem?

Policjant wykonując obowiązki służbowe powinien występować w ubiorze służbowym. Strzelając do człowieka na ulicy nie powinien występować w stroju plażowym. O tym powinien wiedzieć Pan nadinspektor.

#11 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 23:02

Panie nadinspektorze, patrolom należy udzielać instruktażu, aby po strzeleniu do człowieka, policjant udzielił pierwszej pomocy temu do którego strzelił.

#12 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 23:09

Panie nadinspektorze Policji, czy Pan mnie dobrze rozumie? Policjant który strzelił do człowieka, musi natychmiast udzielić mu pomocy. Rozumie Pan mnie?

#13 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 23:14

Policjant wykonując obowiązki służbowe powinien występować w ubiorze służbowym. Strzelając do człowieka na ulicy nie powinien występować w stroju plażowym. O tym powinien wiedzieć Pan nadinspektor.

W zasadzie... oprócz dzielącej nas oceny w sprawie  rozpuszczonych włosów policjantki...  jesteśmy zgodni!

Myślę, że pan Nadinspektor jak już przeczyta ten temat...i rozwinie swoje skąpe podziękowania...odpowie na nasze pytania....i tym samym rozwieje wszystkie  wątpliwości zawarte w naszych postach.

Użytkownik Ula edytował ten post 17 lipiec 2014 - 23:15

#14 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 23:35

W zasadzie... oprócz dzielącej nas oceny w sprawie  rozpuszczonych włosów policjantki...  jesteśmy zgodni!

Myślę, że pan Nadinspektor jak już przeczyta ten temat...i rozwinie swoje skąpe podziękowania...odpowie na nasze pytania....i tym samym rozwieje wszystkie  wątpliwości zawarte w naszych postach.

Występujemy jako zarejestrowani Użytkownicy Forum. Dla nadinspektora Policji nie stanowi problemu aby jutro policjanci zawitali w naszych domach.

Ja jednak uparcie stoję na stanowisku, że policjant strzelając do człowieka, bezwzględnie jako pierwszy musi udzielić rannemu pomocy.

#15 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 07:42

a miłośnik pampersów ?

Widać jaki jesteś odważny. Boisz się publicznie wyrazić opinię w sprawie bulwersujących wydarzeń. Boisz się poprzeć działania policjantów aby nie narazić się Użytkownikom i boisz się wytknąć błędy popełnione przez policjantów podczas akcji w których strzelano do ludzi. Jesteś na Forum super VIP-em. Nic więcej nie potrafisz oprócz "raszpli, piaskownicy, sikania, trzepaka, pampersów i znicza".

#16 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 09:54

I dwójka pajacy zasrała cały temat. 

#17 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 10:40

Coca cola, proszę nie denerwuj się. Chciałbym postawić Ci pytanie: Czy gdybyś przypadkowo zauważył na ulicy rannego od postrzału krwawiącego człowieka to udzieliłbyś mu pierwszej pomocy w postaci założenia opaski uciskowej powyżej rany postrzałowej w celu zatrzymania upływu krwi ? Czy przeszedłbyś obojętnie myśląc sobie, że to sprawa Policji, a nie Twoja ?

#18 zabytkowy

zabytkowy

SuperVIP

• PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7434 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 10:45

Ja na przyklad nie wlazilbym w mafijne porachunki  :)

#19 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:05

a miłośnik pampersów ?

Taaaaaaa, ... Coca cola myślał, myślał co by tu napisać w temacie o policjantach?

.. nooooo...i po długim namyśle podobnie jak burak tofi....odniósł się rzeczowo i merytorycznie do tematu.... i napisał coś sensownego

#20 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:12

Ja na przyklad nie wlazilbym w mafijne porachunki  :)

Postawiłem pytanie jasno. Zdecydowanie, mając świadomość, że narażam się na konsekwencje. Zresztą nie pierwszy raz na Forum.

Moje zasadnicze pytanie, które postawiłem: Czy policjant który musiał, bądz nie musiał użyć broni palnej wobec człowieka, powinien po oddaniu strzału udzielić pierwszej pomocy w celu ratowania jego życia. Pan nadinspektor Policji unika odpowiedzi na to pytanie.

Pytanie zadane przez zarejestrowanego Użytkownika Forum Gazety Lubuskiej. Pan nadinspektor udzielił wywiadu Redaktorowi. Ja odnoszę się do wypowiedzi Pana nadinspektora. Z pełnym szacunkiem.

#21 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:22

Taaaaaaa, ... Coca cola myślał, myślał co by tu napisać w temacie o policjantach?

.. nooooo...i po długim namyśle podobnie jak burak tofi....odniósł się rzeczowo i merytorycznie do tematu.... i napisał coś sensownego

Na razie to ty ze swoim gachem zasraliście temat swoimi "mondrościami"

Ulże twoim cieprieniom i napisze.. policjanci zareagowali właściwie.. Zatrzymali niebezpiecznego osobnika używając środków przymusu bezpośredniego uniemożliwiając mu ucieczkę i ewentualne  nieprzewidziane skutki tejże ucieczki.

Kazdy mógł usłyszeć na nagraniu słowa- Dzwoń po pogotowie!.

Ale dla pary zasrywających ważniejsze było czy policjantka miała czapkę na głowie.

Wracajcie pajace do krasoludków i tam róbcie gnój..

#22 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:34

Ulże twoim cieprieniom i napisze.. policjanci zareagowali właściwie.. Zatrzymali niebezpiecznego osobnika używając środków przymusu bezpośredniego uniemożliwiając mu ucieczkę i ewentualne  nieprzewidziane skutki tejże ucieczki.

Ale dla pary zasrywających ważniejsze było czy policjantka miała czapkę na głowie.

Coca cola, prosiłem o opanowanie. Jesteś, jak pisałeś na Forum specjalistą od wiązania strażaków podczas akcji powodziowej i rzucania nimi o glebę. Zdaję sobie z tego sprawę, że policjant w ekstremalnych warunkach musi użyć broni i zastrzelić człowieka. Jeśli policjantowi nie udało się odrazu zabić, nie powinien rannemu dodawać następnego śmiertelnego strzału, ale natychmiast przystąpić do czynności ratujących mu życie.

Użytkownik *WILK* edytował ten post 18 lipiec 2014 - 11:35

#23 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:39

Występujemy jako zarejestrowani Użytkownicy Forum. Dla nadinspektora Policji nie stanowi problemu aby jutro policjanci zawitali w naszych domach.

Ja jednak uparcie stoję na stanowisku, że policjant strzelając do człowieka, bezwzględnie jako pierwszy musi udzielić rannemu pomocy.

Takich dyskusji jak w tym kontrowersyjnym temacie, na publicznych forach odbywa się tysiące.

Tysiące Internautów korzystając z prawa do swobodnej wypowiedzi...głośno wyraża w nich swoje wątpliwości, przemyślenia, zadaje pytania... nie w celu skompromitowania pracy policji w ogóle.... ale po to by wykazując błędy...pomóc jak uniknąć ich w czasie ewentualnych kolejnych podobnych w przyszłości.

Policjantom i Obywatelom...życzę aby interwencje w takich akcjach zdarzały się jak najrzadziej.

Wilku, oczywiście zdajemy sobie sprawę, że namierzenie Ciebie czy mnie...dla policji jest pestką,...dlatego pisząc na forum zawsze pamiętamy o obowiązku odpowiedzialności za własne słowa,.... oraz obowiązku respektowania zapisów  regulaminu forum.

Natomiast ci, forumowicze którzy korzystają z nieuchwytnych IP.... i ponoć są nie do namierzenia i ruszenia .. są zwolnieni są z takich obowiązków.

#24 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:45

Z tego co wyczytałam w twoim poście....widać wyraźnie, że przede wszystkim ulżyłeś sobie.

Nadmiar żółci wylałeś?..noooooo i od razu i zrobiło Ci się lżej!!!

Miłego dnia.

#25 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:51

Wilku, oczywiście zdajemy sobie sprawę, że namierzenie Ciebie czy mnie...dla policji jest pestką,...dlatego pisząc na forum zawsze pamiętamy o obowiązku odpowiedzialności za własne słowa,.... oraz obowiązku respektowania zapisów  regulaminu forum.

Natomiast ci, forumowicze którzy korzystają z nieuchwytnych IP.... i ponoć są nie do namierzenia i ruszenia .. są zwolnieni są z takich obowiązków.

Uleńko, wypowiajdąc się mam pełną świadomść tego, że jutro będę musiał własnoręcznie podpisaś w policyjnym protokole wszystko co napisałem na Forum. Na tym polega odwaga cywilna Użytkowników Forum. :)

Użytkownik *WILK* edytował ten post 18 lipiec 2014 - 11:53

#26 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:55

Ktoś miesza w tym temacie nie pozwalając na swobodne wpisy.

#27 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:02

Ktoś miesza w tym temacie nie pozwalając na swobodne wpisy.

Policjant obserwujący dyskusję toczącą się w tym temacie...zapewne sam przeprowadzi  lub zleci  w tej sprawie dochodzenie wyjaśniające...i odpowie nam na pytania:

- kto blokuje dostęp do swobodnych wypowiedzi?

- ... i dlaczego?

#28 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:07

'Chcecie sobie "robic jaja" to znajdzcie odpowiedni do tego wątek. Ten ZASRALIŚCIE już wyjątkowo mocno.

Takim za przeproszeniem "pierdzielniem kocopołów" niszczycie kolejny watek.

Jaki by on nie był.

Podnieca was robienie gnoju wszedzie tam gdzie sie pojawicie?

#29 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:33

'Chcecie sobie "robic jaja" to znajdzcie odpowiedni do tego wątek. Ten ZASRALIŚCIE już wyjątkowo mocno.

Takim za przeproszeniem "pierdzielniem kocopołów" niszczycie kolejny watek.

Jaki by on nie był.

Podnieca was robienie gnoju wszedzie tam gdzie sie pojawicie?

Taaaak... Coca cola...znów odniosłeś się merytoryczne w temacie o policjantach.

Jasno widać... że kontynuujesz wylewanie z siebie żółci...możesz to robić równie dobrze... standardową czcionką....chociaż jestem przekonana, że dojdziesz do pogrubionej czerwonej w rozmiarze w dostępnym w edytorze...rozmiarze 48.

#30 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:35

Jasno widać... że kontynuujesz wylewanie z siebie żółci...możesz to robić równie dobrze... standardową czcionką....chociaż jestem przekonana, że dojdziesz do pogrubionej czerwonej w rozmiarze w dostępnym w edytorze...rozmiarze 48.

Czytaj siebie kretynko..

Merytorycznie to jesteś w szambie.

#31 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:42

Również tematem do dyskusji pozostaje to, dlaczego policjanci strzelając do człowieka z rurką którą rzucał w policjantów, raniąc go z broni palnej, nie udzielili mu pierwszej pomocy ratującej życie przed wykrwawieniem. To pytanie postawiłem Panu nadinspektorowi Policji.

Oczekuję odpowiedzi od Pana nadispektora, a nie od podstawionego Coca coli.

#32 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:44

Czytaj siebie kretynko..

Merytorycznie to jesteś w szambie.

Proszę wypowiadać się w swoim imieniu, a nie jakiegoś Coca coli.

#33 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:45

Proszę wypowiadać się w swoim imieniu, a nie jakiegoś Coca coli.

Wymieniacie się mózgami paro kretynów? To chociaż bierzcie te nieużywane

#34 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:47

Również tematem do dyskusji pozostaje to, dlaczego policjanci strzelając do człowieka z rurką którą rzucał w policjantów, raniąc go z broni palnej, nie udzielili mu pierwszej pomocy ratującej życie przed wykrwawieniem. To pytanie postawiłem Panu nadinspektorowi Policji.

Oczekuję odpowiedzi od Pana nadispektora, a nie od podstawionego Coca coli.

A skąd ty kundlu wiesz ze nie udzielili mu pomocy? Do szpitala pojechał tramwajem czy go ktoś tam zawióżł?

Widziałes 2 minuty filmu i juz szalejesz.. Chociaż się kurna przygotuj do pisania tych idiotyzmów jak twoja upośledzona towarzyszka

#35 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:21

A skąd ty kundlu wiesz ze nie udzielili mu pomocy? Do szpitala pojechał tramwajem czy go ktoś tam zawióżł?

Widziałes 2 minuty filmu i juz szalejesz.. Chociaż się kurna przygotuj do pisania tych idiotyzmów jak twoja upośledzona towarzyszka

Po postrzeleniu człowieka, nawet przypadkowym, należy natychmiast udzielić mu pomocy. Kierowanie broni w celu jej rozładowania, czy też zabezpieczania w kierunku człowieka, zwłaszcza rannego po postrzale jest niedopuszczalne. Kierowanie broni do rannego człowieka stanowi naruszenie pewnej Konwencji Międzynarodowej.

Coca cola, jeśli chcesz ze mną dyskutować, zachowuj się w miarę kulturalnie.

#36 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:40

Niedopuszczalne jest oddawanie kolejnych strzałów do człowieka, który został ranny.

Być może, że uzasadnionym był strzał do chorego pacjenta ukrywającego się w szpitalnej piwnicy. Jednak drugi strzał, który pozbawił pacjenta życia powinien zostać rozpatrzony przez Konwencję, a nie przez Pana nadinspektora.

#37 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 14:12

Jeszcze jedno: Policjant  zatrzymujący pod presją użycia broni palnej, która może pozbawić człowieka życia powinien wydawać komendy zgodne z regulaminem. Używanie słów niecenzuralnych może wywołać agresję u zatrzymywanego. Dlatego o tym powinien wiedzieć Pan nadinspektor. Prowokowanie do zachowań jest jakby motywacją do zastrzelenia człowieka.

Posiadam jesze wiele argumentów przemawiających, że Pan nadinspektor nie ma racji wypowiadając się dla Gazety Lubuskiej.

#38 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 14:43

Rozumiem, że policjant nie posiada wyposażenia do interwencji. Posiada jedynie pistolet. To policjant decyduje o życiu lub śmierci zatrzymujących swoim służbowym pistoletem.

W moich wypowiedziach nikogo nie obraziłem. Pragnę jedynie wskazać Panu nadinspektorowi, że policjantów obowiązuje Regulamin. Pana również, gdyż wypowiadając się uznał Pan, że wszysto jest w porządku.

Ja jestem tylko Użytkownikiem Forum, który odważył sie wytknąć Panu popełniane błędy.

#39 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:40

Nie wiem, czy dobrze zostałem zrozumiany Panie nadinspektorze. Starałem się do Pana wypowiedzi, odnieść. Wystąpił Pan w Forum na filmie.

Policja jest od tego aby w Państwie był zachowny porządek według zapisów Prawa.  Jednak w Dniu Waszego Święta , kiedy to Pan wypowiedział się, że jest wszystko w porządku, musiałem zareagować i odpowiedzieć Panu nadinspektorowi, że nie wszystko jest w porządku. 

Przedstawiłem w tym temacie swoje uzasadnienia.                             

Użytkownik *WILK* edytował ten post 18 lipiec 2014 - 15:41

#40 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:57

Zaczynasz pajacować.

Nie wiem komu i czemu ma to służyć..

Strojenie sobie żartów z przeświadcezniem o własnej misji na podstawie twojej twórczości w tym wątku jest żenujące.

Odpuść I daruj sobie te dziecinne pytania które nic nie wnoszą prócz pewności ze to kolejny wątek w których chcesz byćgłównym bohaterem.

#41 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 16:20

Zaczynasz pajacować.

Strojenie sobie żartów z przeświadcezniem o własnej misji na podstawie twojej twórczości w tym wątku jest żenujące.

Odpuść I daruj sobie te dziecinne pytania które nic nie wnoszą prócz pewności ze to kolejny wątek w których chcesz byćgłównym bohaterem.

Michał, rozmawiam w tym temacie o zabijaniu ludzi. Głównym moim wątkiem jest zapytanie czy policjant, który strzelił do człowieka, być może więcej razy jak to było potrzebne, posiada obowiązek po dokonanych czynnoś*** udzielić natychmiastowej pomocy temu do którego strzelał. Dla ratowania jego życia.

#42 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 16:25

Prosiłem o odpowiedz również Pana nadinspektora Policji, który wypowiedział się, że wszystko przebiega zgodnie z Prawem. Nikt do tej pory nie udzielił mi odpowiedzi na moje pytanie.

#43 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 16:33

Michał, rozmawiam w tym temacie o zabijaniu ludzi. Głównym moim wątkiem jest zapytanie czy policjant, który strzelił do człowieka, być może więcej razy jak to było potrzebne, posiada obowiązek po dokonanych czynnoś*** udzielić natychmiastowej pomocy temu do którego strzelał. Dla ratowania jego życia.

Ale to w niczym nie uzasadnie tej głupawki która zaprezentowałeś. Oczywiście ze ma obowiązek pomóc i nikt nie zanegował udzielenia pomocy temu człowiekowi po zakończeniu nagrania filmu ze zdarzenia. I jak mogliśmy się wszyscy przekonać obrażenia nie były na tyle poważne by nie przenieść go na spcjalistyczny oddział więzienny.

Przeinaczasz fakty i dorrysowywujesz teorię na potrzebe chwili..

#44 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 16:49

Ale to w niczym nie uzasadnie tej głupawki która zaprezentowałeś. Oczywiście ze ma obowiązek pomóc i nikt nie zanegował udzielenia pomocy temu człowiekowi po zakończeniu nagrania filmu ze zdarzenia. I jak mogliśmy się wszyscy przekonać obrażenia nie były na tyle poważne by nie przenieść go na spcjalistyczny oddział więzienny.

Przeinaczasz fakty i dorrysowywujesz teorię na potrzebe chwili..

Panie Michale dziękuję za odpowiedz. Rozumiem więc, że policjant który strzelał do człowieka, powinien natychmiast udzielić pomocy dla ratowania jego życia. Następny strzał w rannego jest nieuzasadniony.

Ja skierowałem pytanie do Pana nadinspektora Policji, który wypowiedział się dla Gazety Lubuskiej, że wszysto przebiegało zgodnie z Prawem.

Niedopuszczalne jest oddawanie drugiego strzału do rannego.

#45 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 17:02

Panie Michale dziękuję za odpowiedz. Rozumiem więc, że policjant który strzelał do człowieka, powinien natychmiast udzielić pomocy dla ratowania jego życia. Następny strzał w rannego jest nieuzasadniony.

Ja skierowałem pytanie do Pana nadinspektora Policji, który wypowiedział się dla Gazety Lubuskiej, że wszysto przebiegało zgodnie z Prawem.

Niedopuszczalne jest oddawanie drugiego strzału do rannego.

Daruj sobie..

Kazdy widział co cię działo.. odpuśc sobie te bzdurne snucie dziecinnych historii.

W Gorzowie nie było w szpitalu owszem był. Ale ta możemy snuc tylko domysly..

Użytkownik michal1969zagan edytował ten post 18 lipiec 2014 - 17:04

#46 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 17:43

Daruj sobie..

Kazdy widział co cię działo.. odpuśc sobie te bzdurne snucie dziecinnych historii.

W Gorzowie nie było w szpitalu owszem był. Ale ta możemy snuc tylko domysly..

Michale, ja również służyłem w wojsku i doskonale wiem do czego służy pistolet. 

Pistolet służy do oddania strzału do człowieka w celu pozbawienia jego  życia. 

Mówimy w tym temacie o czymś innym.

Policjant podczas interwencji ma tylko jeden środek. Zastrzelić. Innych nie posiada.  

Dlatego Pan nadispektor wypowiedział się dla Gazety Lubuskiej, że wszystko przebiega zgodnie z Prawem. Jest zadowolony z wyników. 

Powtarzam: Chciałbym wiedzieć czy policjant, który nie zabił , a tylko ranił ma obowiązek do udzielenia pomocy temu do którego strzelał. Do pomocy krwiawiącemu człowiekowi. 

Proszę o odpowiedz. 

#47 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 17:52

Michale, ja również służyłem w wojsku i doskonale wiem do czego służy pistolet. 

Pistolet służy do oddania strzału do człowieka w celu pozbawienia jego  życia. 

Mówimy w tym temacie o czymś innym.

Policjant podczas interwencji ma tylko jeden środek. Zastrzelić. Innych nie posiada.  

Dlatego Pan nadispektor wypowiedział się dla Gazety Lubuskiej, że wszystko przebiega zgodnie z Prawem. Jest zadowolony z wyników. 

Powtarzam: Chciałbym wiedzieć czy policjant, który nie zabił , a tylko ranił ma obowiązek do udzielenia pomocy temu do którego strzelał. Do pomocy krwiawiącemu człowiekowi. 

Proszę o odpowiedz. 

Tak. Ma taki obowiązek

Albo za krótko byłeś w wojsku albo naoglądałes się za duzo filmów sensacyjnych.

Dla ciebie wszystko się kręci w kategoriach "zabic". A powstrzymać zatrzymać , obezwładnić już chyba było na innych bajkach,,

Bardzo dziecinne i idiotyczne porównanie..

Daruj sobie tę dziecinade

#48 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 18:14

Tak. Ma taki obowiązek

Albo za krótko byłeś w wojsku albo naoglądałes się za duzo filmów sensacyjnych.

Dla ciebie wszystko się kręci w kategoriach "zabic". A powstrzymać zatrzymać , obezwładnić już chyba było na innych bajkach,,

Bardzo dziecinne i idiotyczne porównanie..

Daruj sobie tę dziecinade

Panie Michale, policjant posiada tylko jeden środek. Pistolet. Do wojska zgłosiłem się w wieku niespełna 18 lat. Służyłem na tyle długo, aby wiedzieć, że pistolet służy do zabijania. 

Policjant powinien być wyposażony w sprzęt do interwencji, a nie do zabijania. 

Żołnierz musi posiadać broń do zabijania. To zupełnie inna sprawa. Michale, jesteś żołnierzem. 

#49 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 18:43

Panie Michale, policjant posiada tylko jeden środek. Pistolet. Do wojska zgłosiłem się w wieku niespełna 18 lat. Służyłem na tyle długo, aby wiedzieć, że pistolet służy do zabijania. 

Policjant powinien być wyposażony w sprzęt do interwencji, a nie do zabijania. 

Żołnierz musi posiadać broń do zabijania. To zupełnie inna sprawa. Michale, jesteś żołnierzem. 

No własnie dlatego że jestem dziwię sie tym mocnej ze taka osoba jak ty się w wojsku uchowała..

Ponownie poproszę ciebie o zaprzestania pisania gtych głupawych tekstów.

#50 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 19:01

No własnie dlatego że jestem dziwię sie tym mocnej ze taka osoba jak ty się w wojsku uchowała..

Ponownie poproszę ciebie o zaprzestania pisania gtych głupawych tekstów.

Michale, żołnierzu. Pozwól mi się wypowiedzieć w temacie, który bardzo interesuje mnie.

Wypowiadam się w temacie czy akcja policjantów była przeprowadzona prawidłowo. 

Wypowiedziałem swoje spostrzeżenia, że jednak nie w pełni. 

Michale, proszę nie przeszkadzaj mi z Coca colą w dyskusji. 

#51 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 19:33

Michale, żołnierzu. Pozwól mi się wypowiedzieć w temacie, który bardzo interesuje mnie.

Wypowiadam się w temacie czy akcja policjantów była przeprowadzona prawidłowo. 

Wypowiedziałem swoje spostrzeżenia, że jednak nie w pełni. 

Michale, proszę nie przeszkadzaj mi z Coca colą w dyskusji. 

Polemizujesz tylko ze mna więc się ciesz ze ktos w ogóle do ciebe pisze.. Coca cole pomine milczeniem bo to nie jest partner do rozmowy . przynajniej dla mnie

Akcja policjantów byla przeprowadzona właściwie. Nie dorysowywuj do tego własnych dziecinnych teoryjek na poziomie przedszkola. Bo to śmieszne

#52 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:06

Polemizujesz tylko ze mna więc się ciesz ze ktos w ogóle do ciebe pisze.. Coca cole pomine milczeniem bo to nie jest partner do rozmowy . przynajniej dla mnie

Akcja policjantów byla przeprowadzona właściwie. Nie dorysowywuj do tego własnych dziecinnych teoryjek na poziomie przedszkola. Bo to śmieszne

Michale, zdaję sobie sprawę z tego, że kontynuowanie tego tematu może skończyć się kolejnym rozstrzelaniem. Wobec Twojej interwencji opuszczam ten temat. Powiedziałem w tym temacie chyba wszystko. Nie będę ryzykować banowania. Czołem żołnierzu.

#53 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:25

Być może napiszę do najwyższych władz w Europie prośbę o wyjaśnienie dlaczego zastrzelono pacjenta w szpitalu.

#54 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:31

Michale, zdaję sobie sprawę z tego, że kontynuowanie tego tematu może skończyć się kolejnym rozstrzelaniem. Wobec Twojej interwencji opuszczam ten temat. Powiedziałem w tym temacie chyba wszystko. Nie będę ryzykować banowania. Czołem żołnierzu.

I kolejna głupawa wstawka

#55 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:43

I kolejna głupawa wstawka

Nie prowokuj. Powiedziałem, że opuszczam temat.

#56 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 19 lipiec 2014 - 09:29

" Na pierwszy rzut oka reakcja policjantów była prawidłowa mówi komendant główny policji..."

Na mój drugi rzut oka doszukałem się kilku poważnych błędów i jako Użytkownik Forum podzieliłem się moim okiem. Moje spostrzeżenia z pewnością przeczytał Komendant, Prokurator i Redaktor. Protest wnieśli jedynie Użytkownicy : Coca cola, michal1969zagan i tofi.

Oczywiście mają prawo podzielać opinię Komendanta.

To było podsumowanie mojego wystąpienia w tym temacie. :)

Na pierwszy rzut oka to jesteś nieudolnym prowokatorem który na siłę chcee zostać ggłównym bohaterem tego wątku. Mimo otrzymanych odpowiedzi dalej stosujesz regułe im straszniej tym śmieszniej. Nie zdziwie się zatem jeśli znajdzię się ktoś kto ci wyjaśni jak bardzo sie mylisz wychodząc z zazłożenia ze głupich dowcipów wszyscy się smieją

#57 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 10:10

Na pierwszy rzut oka to jesteś nieudolnym prowokatorem który na siłę chcee zostać ggłównym bohaterem tego wątku. Mimo otrzymanych odpowiedzi dalej stosujesz regułe im straszniej tym śmieszniej. Nie zdziwie się zatem jeśli znajdzię się ktoś kto ci wyjaśni jak bardzo sie mylisz wychodząc z zazłożenia ze głupich dowcipów wszyscy się smieją

Oczywiście ostateczna ocena należy do Sądu. Zaczekajmy więc cierpliwie na zarzuty Prokuratora. Być może, że ich nie będzie. Oznaczałoby to, że wszystko zostało wykonane prawidłowo, jak to na pierwszy rzut oka ocenił Komendant.

Redaktor wprowadził artykuł podając go do dyskusji Użytkowników. Dyskusja polega na kulturalnym przedstawianiu swoich spostrzeżeń.

Michale uzasadnij, że nie mam racji na moje spostrzeżenia odnośnie ewentualnych popełnionych błędów. Przedstawiłem ich kilka.

Dodam, że do czasu przyjazdu karetki pogotowia, człowiek z rozerwaną tętnicą lub żyłą wykrwawia się. Jedynie natychmiastowe założenie opaski może uratować człowiekowi życie. Do tego gestu pomocy zobowiązany jest każdy kierowca pojazdu, gdyż posiada apteczkę. Gdy jej nie posiada, powinien natychmiast zdjąć swoją koszulę i użyć jej jako opatrunku.

Odpowiadam Ci, bo zapraszasz mnie do dalszej dyskusji. Dziękuję. :)

#58 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 19 lipiec 2014 - 10:18

Oczywiście ostateczna ocena należy do Sądu. Zaczekajmy więc cierpliwie na zarzuty Prokuratora. Być może, że ich nie będzie. Oznaczałoby to, że wszystko zostało wykonane prawidłowo, jak to na pierwszy rzut oka ocenił Komendant.

Redaktor wprowadził artykuł podając go do dyskusji Użytkowników. Dyskusja polega na kulturalnym przedstawianiu swoich spostrzeżeń.

Michale uzasadnij, że nie mam racji na moje spostrzeżenia odnośnie ewentualnych popełnionych błędów. Przedstawiłem ich kilka.

Dodam, że do czasu przyjazdu karetki pogotowia, człowiek z rozerwaną tętnicą lub żyłą wykrwawia się. Jedynie natychmiastowe założenie opaski może uratować człowiekowi życie. Do tego gestu pomocy zobowiązany jest każdy kierowca pojazdu, gdyż posiada apteczkę. Gdy jej nie posiada, powinien natychmiast zdjąć swoją koszulę i użyć jej jako opatrunku.

Odpowiadam Ci, bo zapraszasz mnie do dalszej dyskusji. Dziękuję. :)

Żadasz dyskusji na pzoiomie a sam go nie zachowujesz.. po co ten patos i "wielkie słowa " o rozerwanej tętnicy?

Przejaskrawiasz , koloryzujesz fakty . tworzysz mrożąca krew w żyłach historię. A już twoje oburzenie o "braku czapki" policjantki skłania się do odniesienia wrażenia że wyjaśnienie tej sprawy jest z twojej strony tylko głupią zabawą człowieka który ma za duzo wolnego czasu..

I tak na poważnie.. Nie wiesz czy policjanci nie udzielili pomocy.(film trwa nieco ponad 2 minuty) a już wyciąasz wnioski jakoby tej pomocy nie było. W jednym z wcześniejszych postów stwierdziłes o braku pogotowia( zapominasz ze w w/w filmie pada zdanie- DZWON PO POGOTOWIE)

Mam propozycje..

Skoro jeszcze wczoraj zaręczyłeś że nie będziesz się wypowiadał w tym wątku to choć raz dotrzymaj słowa. Raz.

#59 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 10:59

Żadasz dyskusji na pzoiomie a sam go nie zachowujesz.. po co ten patos i "wielkie słowa " o rozerwanej tętnicy?

Przejaskrawiasz , koloryzujesz fakty . tworzysz mrożąca krew w żyłach historię. A już twoje oburzenie o "braku czapki" policjantki skłania się do odniesienia wrażenia że wyjaśnienie tej sprawy jest z twojej strony tylko głupią zabawą człowieka który ma za duzo wolnego czasu..

I tak na poważnie.. Nie wiesz czy policjanci nie udzielili pomocy.(film trwa nieco ponad 2 minuty) a już wyciąasz wnioski jakoby tej pomocy nie było. W jednym z wcześniejszych postów stwierdziłes o braku pogotowia( zapominasz ze w w/w filmie pada zdanie- DZWON PO POGOTOWIE)

Mam propozycje..

Skoro jeszcze wczoraj zaręczyłeś że nie będziesz się wypowiadał w tym wątku to choć raz dotrzymaj słowa. Raz.

Jednak odpowem Ci. Uważam, że chuligański wyczyn zarówno tego obywatela, który uszkadzał  samochody i rzucał w policjantów niebezpiecznymi przedmiotami oraz wyczyn pacjenta w szpitalu grożącego nożem, jest karygodny lub nadający się do leczenia psychiatrycznego. Pacjent zmarł.

Michale, jako żołnierz doskonale wiesz, że pocisk postoletowy powoduje rozerwanie naczyń krwionośnych. Broń palna w swoim założeniu posiada konstukcję do zabijania.

Brak kompletnego umundurowania policjanta podczas interwencji nie jest najważniejszym elementem. Oczywiście film trwa krótko, jednak na tyle długo abym mógł dostrzec, że natychmiastowa pomoc nie została udzielona. Pogotowie ratunkowe mogło przyjechać na przykład po 20 minutach. Dla zachowania życia liczy się każda sekunda.

Mylisz się. Nie napisałem postu o braku pogotowia. Zmyślasz.

Po postrzeleniu pacjenta w szpitalu, pomoc medyczna była natychmiastowa. Jednak nie udało się uratować życia. Pistolet służy do zabijania Michale.

#60 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 19 lipiec 2014 - 11:05

Jednak odpowem Ci. Uważam, że chuligański wyczyn zarówno tego obywatela, który uszkadzał  samochody i rzucał w policjantów niebezpiecznymi przedmiotami oraz wyczyn pacjenta w szpitalu grożącego nożem, jest karygodny lub nadający się do leczenia psychiatrycznego. Pacjent zmarł.

Michale, jako żołnierz doskonale wiesz, że pocisk postoletowy powoduje rozerwanie naczyń krwionośnych. Broń palna w swoim założeniu posiada konstukcję do zabijania.

Brak kompletnego umundurowania policjanta podczas interwencji nie jest najważniejszym elementem. Oczywiście film trwa krótko, jednak na tyle długo abym mógł dostrzec, że natychmiastowa pomoc nie została udzielona. Pogotowie ratunkowe mogło przyjechać na przykład po 20 minutach. Dla zachowania życia liczy się każda sekunda.

Mylisz się. Nie napisałem postu o braku pogotowia. Zmyślasz.

Po postrzeleniu pacjenta w szpitalu, pomoc medyczna była natychmiastowa. Jednak nie udało się uratować życia. Pistolet służy do zabijania Michale.

Pogotowie było po 4 minutach od "powalenia " agresywnego człowieka. I wiedza to wszyscy prócz ciebie.Nie mam zamiaru polemizować z osoba tak wybiórczo dobierajaca fakty tylko dlatego ze chcesz zostac bohaterem tego wątku. Wiem jak i znam zasady działania broni  wiem jakie szkody moze wyrzadzic. Tym bardziej nie chce by ktokolwiek "robił sobie jaja" kreując sie na zatroskanego obywatela pałającego oburzeniem.

Tak czy inaczeej. Mam szczera nadzieję ze obie sytuacjee zostana opisane do konca. bez ukrywania , mataczenia czy przeinaczaniia faktów. a ty przestaniesz zadawac głupawe pytania.

To wszystko.. 

#61 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 11:26

Pogotowie było po 4 minutach od "powalenia " agresywnego człowieka. I wiedza to wszyscy prócz ciebie.Nie mam zamiaru polemizować z osoba tak wybiórczo dobierajaca fakty tylko dlatego ze chcesz zostac bohaterem tego wątku. Wiem jak i znam zasady działania broni  wiem jakie szkody moze wyrzadzic. Tym bardziej nie chce by ktokolwiek "robił sobie jaja" kreując sie na zatroskanego obywatela pałającego oburzeniem.

Tak czy inaczeej. Mam szczera nadzieję ze obie sytuacjee zostana opisane do konca. bez ukrywania , mataczenia czy przeinaczaniia faktów. a ty przestaniesz zadawac głupawe pytania.

To wszystko.. 

Dlatego Michale napisałem, że Prokurator, a następnie Sąd ostatecznie ocenią sytuację.

Ja odpowiedziałem Redaktorowi na umieszczony artykuł. Podczas pisania nie miałem emocji, po prostu podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami. Nie jestem też prawnikiem. Artykuł został skierowany do Użytkowników takich jak ja. Czyli do przeciętnego obywatela. Dlatego z szacunkiem wypowiedziałem się. :)

#62 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 22:11

Zaczynasz pajacować.

Panie Michale, jeżeli treść postów Wilka w tym temacie skwitował pan krótko pajacowaniem, to ja mam pełne prawo zaprotestować i nie zgodzić się z pana stwierdzeniem.

Wilk napisał 36 postów, w których rzeczowo wyraził swoją opinię na temat akcji interwencyjnej policjantów, w której  został postrzelony człowiek.

Wilk po przeczytaniu komentowanego w tym wątku artykułu i po obejrzeniu nagrania...w swoich  komentarzach zwraca się ze swoimi wątpliwościami, pytaniami i prośbą o wyjaśnienia do pana Nadinspektora....a nie do pana "michał1969zagan".

Jestem więcej niż pewna, że Nadinspektor...właściwie zrozumiał intencje Wilka i moje...i nie nazwie naszego udziału w tym wątku...pajacowaniem. Nie uzna również naszych pytań za dziecinne... a nasze zainteresowanie o przeprowadzonej akcji...żenadą.

Panie Michale... aż się prosi, żeby zadać panu pytanie....dlaczego każdą próbę krytycznej oceny pracy Policji....traktuje pan tak bardzo osobiście i odbiera jak atak na własną osobę.?

#63 michal1969zagan

michal1969zagan

Żaganianin

• 6263 postów

Napisano 19 lipiec 2014 - 22:15

Panie Michale, jeżeli treść postów Wilka w tym temacie skwitował pan krótko pajacowaniem, to ja mam pełne prawo zaprotestować i nie zgodzić się z pana stwierdzeniem.

Wilk napisał 36 postów, w których rzeczowo wyraził swoją opinię na temat akcji interwencyjnej policjantów, w której  został postrzelony człowiek.

Wilk po przeczytaniu komentowanego w tym wątku artykułu i po obejrzeniu nagrania...w swoich  komentarzach zwraca się ze swoimi wątpliwościami, pytaniami i prośbą o wyjaśnienia do pana Nadinspektora....a nie do pana "michał1969zagan".

Jestem więcej niż pewna, że Nadinspektor...właściwie zrozumiał intencje Wilka i moje...i nie nazwie naszego udziału w tym wątku...pajacowaniem. Nie uzna również naszych pytań za dziecinne... a nasze zainteresowanie o przeprowadzonej akcji...żenadą.

Panie Michale... aż się prosi, żeby zadać panu pytanie....dlaczego każdą próbę krytycznej oceny pracy Policji....traktuje pan tak bardzo osobiście i odbiera jak atak na własną osobę.?

odpowiadam.. Nie cierpie hipokryzji i pajacowania i jeśli chodzi o panią to uważam ze pani zastrzeżenia dotyczące czapki policjantki i jej włosów uważam za najlepszy jego przykład.

Dobranoc

#64 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 22:30

Do Zadry....

odpowiadam.. Nie cierpie hipokryzji i pajacowania i jeśli chodzi o panią to uważam ze pani zastrzeżenia dotyczące czapki policjantki i jej włosów uważam za najlepszy jego przykład.

Dobranoc

Więc...jeżeli to jest jedyne pana zastrzeżenie, które pana zdaniem przesądza o tym... i daje panu prawo zarzucić mi hipokryzję i pajacowanie...   odpuszczam problem z rozpuszczonymi włosami policjantki....

Natomiast na pozostałą część postu...oczekuję na rzeczową odpowiedź pana Nadinspektora.

Dobranoc.

#65 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 08:41

Pan Michał pragnie zminimalizować nurtujące wątpliwości i pytania stawiane przez Użytkowników jedynie do rozpuszczonych włosów. Ja napisałem, że brak kompletnego umundurowania policjantów podczas interwencji, można by uznać za najmniejszy, jakby nieistotny element. Postawione zostały pytania odnośnie poważniejszych elementów tej akcji. Jednak brak kompletnego umundurowania świadczyć może o nonszalanckim traktowaniu swojego zawodu, czyli służby, oraz braku szacunku do obywatela. Pełnienie służby patrolowej powinno odbywać się w pełnym umundurowaniu.

Ja pełniąc służbę wartowniczą miałem hełm na głowie. Jednak nigdy by mi nie przyszło do głowy ściągnąć język spustowy broni w kierunku człowieka. Jeśli chuligan rzucił rurką, to policjant mógł się tą rurką posłużyć. Podczas napaści na posterunek, wartownik mógł posłużyć się kolbą karabinka, swoim butem, a nawet stalowym hełmem.

#66 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 09:12

Proszę zauważyć, że w swoim wystąpieniu kładę nacisk na pytanie, czy radiowozy portrolowe powinny być wyposażone w podstawowy sprzęt do przeprowadzania ekstremalnych interwencji, takich jak na przykład rozbijanie szyb samochodowych przez chuligana. Przecież takimi chuliganami może okazać się grupka małolatów. W takiej sytuacji z pewnością zabrakłoby amunicji w magazynkach.

Mam jeszcze wiele pytań związanych z tą akcją, ale nie chcę już denerwować Pana Michała.

#67 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 09:19

Do administracji forum..

Prosze powstrzymajcie tego idiotę przed wygłaszanien swoich idiotycznych teorii. Z poważnej sprawy zrobił chlew w którym na siłę stara się zostać głównym bohaterem.

Wilk.. Masz swoje krasnoludki.. Wróć tam i tam hasaj. Tu robisz z siebie pokazowego debila a nie zatroskanego obywatela.

#68 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 11:14

Coca cola, ja przecież prosiłem Ciebie o opanowanie emocji. Temat traktuję jak najzupełniej poważnie.

#69 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 11:17

To właśnie emocje mogą być główną przyczyną ewentualnych błędów popełnianych podczas interwencji i innych akcji.

#70 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 11:45

Coca cola, ja przecież prosiłem Ciebie o opanowanie emocji. Temat traktuję jak najzupełniej poważnie.

Wilku, pomimo, że Coca cola robi wszystko, aby poważny temat o poważnych problemach sprowadzić do jego autorskiego... śmiesznego wątku pt. "Pośmiejemy się"....proponuję wziąć przykład z pana Michała...i pominąć milczeniem wielką czcionkę Coca coli.

Ja zadałam już wszystkie pytania, w których wyraziłam swoje wątpliwości, a które nasunęły mi się po przeczytaniu komentowanego artykułu.

Mam nadzieję, że adresat - tzn. pan Nadinspektor osobiście je przeczyta, zanalizuje... i odpowie,

Dziękuję za umożliwienie mi  skorzystania z prawa do swobodnej wypowiedzi.

Wszystkim życzę miłego weekendu.... bez zdarzeń o których traktuje ten temat. :)

#71 wolfenstein3d

wolfenstein3d

Swojak

• PipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 12:14

Jeśli chodzi o policję w gorzowie to w przypadku pobicia nie robi absolutnie nic nawet nie intwrwenuje ajka ktos zglosi to namawia zeby nir skladac oskarzenia. W przypadku gwałtu kara w zawiasach a jesscze sie napiętnuje ofiare że pewnie sama jest temu winna. A sprawcy sie nawet nie szuka. Ale policja ma sukcesy m.in. łapanie kierowców przekraczających prędkość prsy zjeździe z górki masowe łapanie kierowców na następny dzień po weekendzie rano gdy ktoś na kacu jedzie do pracy oni uznają to że po pijaku prowadzi. I 3 surowe karanie za uprawianie roślinek na użytek własny żeby sobie wypalić bo alkohol i papierosy za drogie z powodu akcyzy

#72 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 13:42

Jeśli chodzi o policję w gorzowie to w przypadku pobicia nie robi absolutnie nic nawet nie intwrwenuje ajka ktos zglosi to namawia zeby nir skladac oskarzenia. W przypadku gwałtu kara w zawiasach a jesscze sie napiętnuje ofiare że pewnie sama jest temu winna. A sprawcy sie nawet nie szuka. Ale policja ma sukcesy m.in. łapanie kierowców przekraczających prędkość prsy zjeździe z górki masowe łapanie kierowców na następny dzień po weekendzie rano gdy ktoś na kacu jedzie do pracy oni uznają to że po pijaku prowadzi. I 3 surowe karanie za uprawianie roślinek na użytek własny żeby sobie wypalić bo alkohol i papierosy za drogie z powodu akcyzy

Oczywiście, każdy ma prawo kulturalnie wypowiedzieć swoje pretensje do Policji. Jednak jazdę na kacu po weekendowych szaleństwach uważam za poważne naruszenie Prawa. Dotyczy to również uprawy nielegalnych roślin do wyrobu narkotyków.

Temat dotyczy czegoś innego. Użytkownicy starają się przedstawić Panu Nadinspektorowi Policji swój punkt widzenia na działania policjantów w celu polepszenia, wyższej jakości i bezpieczniejszych metod interweniowania. Samo skwitowanie, że na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, nie wszystkich Użytkowników Forum przekonuje.

Praca w Policji jest trudną służbą. Mam ogromny szacunek. Jednak gdy pozwolono Użytkownikom wypowiedzieć się, nie należy przeszkadzać. Jeśli Administrator Forum nie usuwa tematu, oznacza że można go kontynuować. Fajnie byłoby gdyby policjant z doświadczeniem zabrał głos w tej dyskusji. :)

#73 kajmax

kajmax

Swojak

• PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 09:14

Jeszcze w Polsce nie nauczono społeczeństwa ze przed policjantem należy czuc respekt i na kazde jego polecenie zucac się na ziemie, bo inaczej może być zastrzelony.

A prowadzenie dochodzeń prokuratorskich czy policjant mogl strzelac czy nie zawsze powinno być prowadzone w kierunku  ze cos moglo by się stać innego gdyby nie strzelal na kozysc policji. Brawo policjanci i Pani policjantka z Gorzowa

#74 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 09:46

Jeszcze w Polsce nie nauczono społeczeństwa ze przed policjantem należy czuc respekt i na kazde jego polecenie zucac się na ziemie, bo inaczej może być zastrzelony.

A prowadzenie dochodzeń prokuratorskich czy policjant mogl strzelac czy nie zawsze powinno być prowadzone w kierunku  ze cos moglo by się stać innego gdyby nie strzelal na kozysc policji. Brawo policjanci i Pani policjantka z Gorzowa

Tam nie było aż tak wysokiego zagrożenia życia policjantów. Po rzuceniu metalowymi przedmiotami, chuligan stał się już bezbronny. Nawet gdyby posiadał jeszcze jakąś rurkę w ręku, policjanci mogli poprosić o pomoc mieszkańców. Z pewnością zbiegłoby się kilku mężczyzn i odebrałoby mu tą rurkę. Każdy obywatel obowiązany jest nieść pomoc policjantom.

#75 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 11:34

Tam nie było aż tak wysokiego zagrożenia życia policjantów. Po rzuceniu metalowymi przedmiotami, chuligan stał się już bezbronny. Nawet gdyby posiadał jeszcze jakąś rurkę w ręku, policjanci mogli poprosić o pomoc mieszkańców. Z pewnością zbiegłoby się kilku mężczyzn i odebrałoby mu tą rurkę. Każdy obywatel obowiązany jest nieść pomoc policjantom.

Ty durniu żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości?

Nie widziałes zdjęc i filmów? Facet uciekając miał jescze nóż! 

Ale nie ty być kundlu poczekał az ten "niewinny uciekinier" komuś by te kosę sprzedał uciekając. Dopiero wtedy byś pałał oburzeeniem że policjanci nie strzelali..

Na wymioty człowieka zbiera czytając twoje chore teorie..

A ty?

Pierwszy byś spie...r.d...lił widząc co sie dzieje..

#76 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 13:00

Ty durniu żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości?

Nie widziałes zdjęc i filmów? Facet uciekając miał jescze nóż! 

Ale nie ty być kundlu poczekał az ten "niewinny uciekinier" komuś by te kosę sprzedał uciekając. Dopiero wtedy byś pałał oburzeeniem że policjanci nie strzelali..

Na wymioty człowieka zbiera czytając twoje chore teorie..

A ty?

Pierwszy byś spie...r.d...lił widząc co sie dzieje..

Akurat Coca cola jesteś w błędzie. Posiadam umiejętność walki takimi elementami jak bagnet i łopatka . Tu jednak nie chodzi o to co ja bym zrobił. Posiadanie noża przez chuligana,  dla policjantów a było ich dwoje,  nie powinno stanowić problemu aby mu ten nóż odebrać bez strzelania.

Inną kwestią pozostaje nasza społeczna świadomość. Otóż obywatele odwracają się udając, że niczego nie widzą. Nie chcą przesłuchań i innych kłopotów. Leżącego człowieka omijają na chodniku bo myślą, że jest pijany. Umiera kilka godzin w męczarniach dziecko zamknięte w samochodzie na publicznym parkingu. To jest znieczulica. Chory człowiek w piwnicy. Samo strzelanie nie naprawi sytuacji.

#77 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 13:02

Dlatego należy Coca cola o tym mówić. Z zachowaniem kultury i bez emocji.

#78 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 14:11

Dlatego należy Coca cola o tym mówić. Z zachowaniem kultury i bez emocji.

Miałes się gamoniu nie odzywać.. To nie jest wątek o tobie i twwojej zdolności walki łopatką.. Zaginany zaczynasz swoje pie dolenie unikając odpowiedzi wprost.

I tak zostałes skasowany w tym wątku i przyjemnie az było patrzeć jak skamlesz swoje bzdury rozpaczliwie się broniąc.

Powtórzę zatem tchórzu.. Pierwszy byś spieprzał w obliczu zagrozenia..

#79 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 15:36

Miałes się gamoniu nie odzywać.. To nie jest wątek o tobie i twwojej zdolności walki łopatką.. Zaginany zaczynasz swoje pie dolenie unikając odpowiedzi wprost.

I tak zostałes skasowany w tym wątku i przyjemnie az było patrzeć jak skamlesz swoje bzdury rozpaczliwie się broniąc.

Powtórzę zatem tchórzu.. Pierwszy byś spieprzał w obliczu zagrozenia..

Oczywiście, że wiem o czym jest wątek, dlatego trzymam się tematu. Mam pytanie: Kto taki skasował mnie w tym wątku? Ty Coca cola? Ty tylko przeszkadzasz w dyskusji.

Na temat ani razu nie wypowiedziałeś się.

Przemyśl to co Co napisałem. :)

#80 wolfenstein3d

wolfenstein3d

Swojak

• PipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 17:54

Tam dwoje.. baba jest 7x słabsza fizycznir od przeciętnego faceta a ten hipopotam tylko ppdskakiwał nawet siły biec by nie miał. O walce wręcz możnaby w tym przypadku zapomnieć glina chowa się za samochód ucieka pokazuje napastnikowi werbalnie że się boi. Tego rzutu łomem by nie było gdyby odpowiednia postawa stróża prawa. Powinien był wzorem chucka norisa kopnąç z półobrotu wytrącając nóż. W policji powinni uczyçkrav maga a nie zajadać sie pączkami na patrolach. Strzelnica też powinna być częściej. I pierwsza pomoc szkolenia.

#81 wolfenstein3d

wolfenstein3d

Swojak

• PipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 18:00

Cieszcie się że nie mamy policji jak w usa. Tam drogówka zatrzymuje trzymając cie na celowniku. Spróbuj gwałtownie sie ruszyć to po tobir. Sprzeciw sie panu władzy to kula w łeb.

A tam patrole składają sie z 2 facetów. Partnerzy. A u nas kpbietka+men kto to wymyślił. Baba gościowi nir pomoże fizycznie bo nie ma siły a we dwóch łatwiej byłoby obezwładnić bez użycia broni.

Kuzun też kiedyś wariował kopami rozwalił podwójne drzwi do domu matke ganiał z nożem przyjechała policja facet+baba. On go jakoś obezwładnił ale leżał na nim i czekali na posiłki.

#82 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 18:09

Tam dwoje.. baba jest 7x słabsza fizycznir od przeciętnego faceta a ten hipopotam tylko ppdskakiwał nawet siły biec by nie miał. O walce wręcz możnaby w tym przypadku zapomnieć glina chowa się za samochód ucieka pokazuje napastnikowi werbalnie że się boi. Tego rzutu łomem by nie było gdyby odpowiednia postawa stróża prawa. Powinien był wzorem chucka norisa kopnąç z półobrotu wytrącając nóż. W policji powinni uczyçkrav maga a nie zajadać sie pączkami na patrolach. Strzelnica też powinna być częściej. I pierwsza pomoc szkolenia.

Też tak myślę. Gdyby odważnie podbiegli do chuligana, z pewnością zwątpiłby. Gdy zauważył, że policjanci boją się i przeklinają, nabrał werwy. Dwoje dobrze wyszkolonych policjantów powinno w ciągu 3 sekund skuć kajdankami chuligana od chwili wyjścia z radiowozu. Przecież miała to być interwencja.

#83 ~*WILK*~

~*WILK*~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 18:30

Cieszcie się że nie mamy policji jak w usa. Tam drogówka zatrzymuje trzymając cie na celowniku. Spróbuj gwałtownie sie ruszyć to po tobir. Sprzeciw sie panu władzy to kula w łeb.

A tam patrole składają sie z 2 facetów. Partnerzy. A u nas kpbietka+men kto to wymyślił. Baba gościowi nir pomoże fizycznie bo nie ma siły a we dwóch łatwiej byłoby obezwładnić bez użycia broni.

Kuzun też kiedyś wariował kopami rozwalił podwójne drzwi do domu matke ganiał z nożem przyjechała policja facet+baba. On go jakoś obezwładnił ale leżał na nim i czekali na posiłki.

Kobiety potrafią również wspaniale walczyć. Nie ma znaczenia jaki jest skład patrolu. Powinni się bardzo dobrze znać i być zgrani bez podpowiadania sobie co kto ma robić.

Skierowanie broni w kierunku człowieka również jest jej użyciem. Daje efekt psychologiczny. Jednak z futerału musi być wyciągnięta błyskawicznie. My nie posiadamy tradycji kowbojskich takich jak w USA.

#84 Coca cola

Coca cola

Tępiciel oszołomów

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1908 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 19:18

Chcesz sobie "robic jaja" to znajdz odpowiedni do tego wątek. Ten ZASRAŁEŚ już wyjątkowo mocno.

Takim za przeproszeniem "pierdzielniem kocopołów" niszczysz kolejny watek.

Jaki by on nie był.

Podnieca ciebie robienie gnoju wszedzie tam gdzie sie pojawisz?

To nie jest wątek o tobie!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gorzów, policja, strzały

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych