Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester w Halince

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~magda~~

~~magda~~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2010 - 21:09

Ostatni raz byłam na dancingu w Małomickiej Halince 18 lat temu. Restaurację prowadził Pan Tobis i pamietam że jak na owe czasy było to miejsce "wypasione"- jak mówią moje dzieci .
Przyjeżdżamy tu tylko na groby w listopadzie, ale w tym roku nasłuchaliśmy się tyle ochow i achów -jaka to piękna jest Halinka po remoncie,że postanowiliśmy iść tam na sylwestra.
W tym miejscu miłe akcenty opowieści właściwie kończą się i zamieniają w horror.
To był najgorszy sylwester jaki pamiętam. Nie było miejsca do tańca, ludzie obijali się o siebie i deptali po butach i sukienkach ,a gdy do tego dodać brak wentylacji i nieporządek w toalecie obraz staje się pełny.
Już w trakcie imprezy dowiedziałam się ,że na codzień Halinka pełni rolę jadłodajni opieki społecznej, stąd więc gest właściciela lokalu- butelka wódki na stolik - jako rekompensata za ciasnotę.
Taka propozycja podopiecznych jadłodajni może i powaliłaby na kolana , nas jednak - nie.
Pora zmienić nazwę z Halinka na Pisanka, gdyż podobnie pod atrakcyjną skorupką kryje się zbuk

Potwierdzam ta wersje, byłam w sobote 26.06.2010 na weselu koszmar totalny,okłamano pare młoda wmawiajac im ze jest klimatyzacja,oczywiscie nie bylo,goraca ze nie szlo wysiedziec, jedzenie po 30 minutach rozplywalo sie,mieso niedoprawione i cieple, soki cieple totalna porazka nie polecam tego lokalu.

#2 ~ATENA~

~ATENA~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 15:28

Piszę w sprawie lokalu Halinka w Małomicach. 26.06.2010 roku z obecnym mężem robiliśmy tam nasze wesele. Co do słów przedmówczyni muszę się nie zgodzić. Jest nam troszkę smutno, że jako nasz gość weselny pisze takie bzdury... Co do klimatyzacji my jako Para Młoda wiedzieliśmy, że jej nie ma!! Poza tym nie było wcale tak gorąco i proszę wybaczyć, ale jedzenie, które podano na stoły było przepyszne i nic się nie rozpływało!
Obsługa lokalu spisała się na medal! Właściciele doglądali wesela, żeby niczego nam nie brakowało!
Był to najpiękniejszy dzień w Naszym Życiu i będziemy go mile wspominali!!!
Jeszcze raz ukłon w stronę właścicieli Restauracji Halinka!
A. D. O.

#3 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 20:31

Piszę w sprawie lokalu Halinka w Małomicach. 26.06.2010 roku z obecnym mężem robiliśmy tam nasze wesele. Co do słów przedmówczyni muszę się nie zgodzić. Jest nam troszkę smutno, że jako nasz gość weselny pisze takie bzdury... Co do klimatyzacji my jako Para Młoda wiedzieliśmy, że jej nie ma!! Poza tym nie było wcale tak gorąco i proszę wybaczyć, ale jedzenie, które podano na stoły było przepyszne i nic się nie rozpływało!
Obsługa lokalu spisała się na medal! Właściciele doglądali wesela, żeby niczego nam nie brakowało!
Był to najpiękniejszy dzień w Naszym Życiu i będziemy go mile wspominali!!!
Jeszcze raz ukłon w stronę właścicieli Restauracji Halinka!
A. D. O.

Nie macie co narzekac bo przeciez nie bylo was na polowie wesela, caly czas wyjazdy zdjecia to bylo wam chlodno.Co do klimatyzacji to moze wy wiedzieliscie ale my goscie tego nie wiedzielismy mowiliscie ze lokal bedzie klimatyzowany.Jezeli chodzi o jedzenie to moze wam podstawiali swieze trzeba bylo popatrzec na stoliki jak wszystko zmienialo kolory.Wystrojenie sali na 5 i to na tyle nic pozatym.A jeszcze jedno orkiestra beznadziejna robila takie dlugie przerwy ze zasnac bylo mozna.

#4 ~strażak sam~

~strażak sam~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 22:05

Słyszałem że właściciel Halinki robił za wykładowcę - specjalistę ds. kuchni staropolskiej, na szkoleniu zorganizowanym przez Panią Sendecką,za fundusze unijne...

Czyżby na weselu zamiast STAROPOLSKICH dań podano przez pomyłkę STARE POLSKIE dania?

#5 ~ATENA~

~ATENA~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2010 - 07:13

MAM PROŚBĘ JEŻELI TAK NARZEKASZ NA WESELE NA KTÓRYM SIĘ BAWIŁAŚ TO MOŻE ZADZWOŃ DO MNIE I WTEDY PONARZEKASZ A NIE ANONIMOWO WYPISUJESZ BZDURY!
Z ZAZDROŚCI NIERAZ LUDZIOM ROZUM ODBIERA!

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2010 - 14:40

MAM PROŚBĘ JEŻELI TAK NARZEKASZ NA WESELE NA KTÓRYM SIĘ BAWIŁAŚ TO MOŻE ZADZWOŃ DO MNIE I WTEDY PONARZEKASZ A NIE ANONIMOWO WYPISUJESZ BZDURY!
Z ZAZDROŚCI NIERAZ LUDZIOM ROZUM ODBIERA!

Jezeli chodzi o rozum to u mnie wszystko ok, mam prawo wypowiadac sie na kazdy temat wiec sie wypowiadam,nie podobalo mi sie wesele i tyle jedzenie bylo niedobre wszystko bylo cieple a po chwili bylo zielone, miala byc klimatyzacja a jej nie bylo. Jednym slowem KOSZMAR ty chyba nie bylas na prawdziwym weselu,a do ciebie nie bede dzwonic bo nie ty zrobilas to zarcie.Chcem zeby poprostu kazdy kto chce zrobic wesele zeby wiedzial gdzie moga go zrobic w konia.Pozdrawiam

#7 Nikt08

Nikt08

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2010 - 22:05

Co Wy opowiadacie za głupoty. Byłam obecna na weselu 25.06.2010r. Było wspaniale! Fakt, faktem przez pewien czas było troszkę gorąco, ale nie idziesz na wesele żeby się "chłodzić" tylko pobawić! Jedzenie było pyszne i wcale się nie rozwalało, soki nie były ciepłe. Nie wiem skąd ten pomysł z rozwalającym się jedzeniem i sokami.
Przede wszystkim na wesele idzie się dla "pary młodej" a nie po to żeby później krytykować co było nie tak. Ciekawe jak wyglądało "twoje wesele" jeśli jesteś taka wymagająca.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 00:26

Dobra , dobra co tam wesele , a mnie interesuje noc poślubna ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 00:00

Dobra , dobra co tam wesele , a mnie interesuje noc poślubna ?

O Jakiej nocy ty mówisz ? to już rutyna !!! mamy XXI wiek to się praktykuje dużo wcześniej.

#10 ~~ZOFIA~~

~~ZOFIA~~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 20:48

O Jakiej nocy ty mówisz ? to już rutyna !!! mamy XXI wiek to się praktykuje dużo wcześniej.

POPROSTU NIE ZROZUMIALAS ZARTU.BO FAKT JAK MOZNA MLODYM TAKA PRZYKROSC ROBIC NA FORUM TEM CO SIE NIE PODOBALO TO NIECH IMPREZKE ZROBI LEPSZA.ZNAJDZIE SIE ZAWSZE SWINIA ZE COS JEJ NIE PASI

#11 ~gościk~

~gościk~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 23:55

POPROSTU NIE ZROZUMIALAS ZARTU.BO FAKT JAK MOZNA MLODYM TAKA PRZYKROSC ROBIC NA FORUM TEM CO SIE NIE PODOBALO TO NIECH IMPREZKE ZROBI LEPSZA.ZNAJDZIE SIE ZAWSZE SWINIA ZE COS JEJ NIE PASI

Tak sobie przeglądam co tu się dzieje i jestem przerażona!!!!!!
Ludzie co Wy tu wypisujecie!!! jak tak można -pomijająć uroki (lub ich brak) Halinki. Współczuję Młodej Parze,która zaprosiła na tak ważny dla siebie dzień TAKICH gości!!!! Pozostaje mieć nadzieję,że na nowej wspólnej drodze życia dane Wam będzie z daleka omijać Takich ludzi i nie tłumaczyć ich komentarzy na szerokich forach publicznych -czego bardzo Wam życzę.

#12 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 19:22

Tak sobie przeglądam co tu się dzieje i jestem przerażona!!!!!!
Ludzie co Wy tu wypisujecie!!! jak tak można -pomijająć uroki (lub ich brak) Halinki. Współczuję Młodej Parze,która zaprosiła na tak ważny dla siebie dzień TAKICH gości!!!! Pozostaje mieć nadzieję,że na nowej wspólnej drodze życia dane Wam będzie z daleka omijać Takich ludzi i nie tłumaczyć ich komentarzy na szerokich forach publicznych -czego bardzo Wam życzę.

Jak jestes przerazona to nie czytaj wiecej tego,jak bym wiedzial to bym nie poszedl na to wesele,zreszta wesele bylo niedawno a juz slyszalem ze sie nie za bardzo powoni parze mlodej

#13 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2010 - 17:45

z tego co widzę to tematem forum jest "Sylwester w Halince" :)
a nie wesele..więc jeśli kogoś uraża ,że pisze się o tym lokalu tak a nie inaczej to załóżcie nowe forum pt" jedzenie w Halince" dobrze,że ktoś o tym pisze,dzięki temu inni nie dadzą się nabrać...

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 22:32

Jak jestes przerazona to nie czytaj wiecej tego,jak bym wiedzial to bym nie poszedl na to wesele,zreszta wesele bylo niedawno a juz slyszalem ze sie nie za bardzo powoni parze mlodej

Tak,tak widze gość weselny rozwija skrzydła. Zyczę więc na Twoim weselu takich gości jak Ty! Oby dobrze Cię obsmarowali-wtedy zrozumiesz co robisz. Powodzenia

#15 ~yxmen~

~yxmen~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 08:49

kim ty jestś najgorzej z iwana zrobić pana i dlaczego dyskryminujesz ludzi dożywianych przez ops niewiesz jescze jak ty skończysz czepiasz się pary młodej jesteś pospolitym h....mże młodzi nieznają swoich gości ale ja wiem kim jesteś zdajesz sobie sprawe że można dojść po i.p są tagie programy powiadomie młodych komu mogą podziękować

#16 ~Gosc weselny~

~Gosc weselny~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 17:08

kim ty jestś najgorzej z iwana zrobić pana i dlaczego dyskryminujesz ludzi dożywianych przez ops niewiesz jescze jak ty skończysz czepiasz się pary młodej jesteś pospolitym h....mże młodzi nieznają swoich gości ale ja wiem kim jesteś zdajesz sobie sprawe że można dojść po i.p są tagie programy powiadomie młodych komu mogą podziękować

Życze powodzenia ip pochodzi z pracowni LO takze zapraszam serdecznie,a kim jestem to sie niedlugo dowiesz.
Mam prawo sie wypowiadac na temat wesela ktore bylo tylko fikcja uczuciowa.

#17 login

login

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 16 wrzesień 2010 - 22:38

Wolnosc wypowiedzi na forum tak niektorym uderzyla do glowy ze bez zadnych zahamowan pisza o stricte prywatnych sprawach, proponuje sie zastanowic czy wy sami chcielibyscie czytac o sobie takie detale.

Jest w Malomicach kilka kobiet ktorych ulubionym zajeciem jest PLOTKOWANIE, panie te wiedza wszystko-kto z kim, gdzie i kiedy, a o sprawach intymno-towarzyskich malomiczan moglyby opowiadac godzinami. Wy od tych kobiet niczym sie nie roznicie, zmieniliscie tylko miejsce dialania: zamiast stac pod sklepem EKO albo pod kasztanami, plotkujecie na forum internetowym.

na temat wesela ktore bylo tylko fikcja uczuciowa.

a juz slyszalem ze sie nie za bardzo powoni parze mlodej

Ja na miejscu osob ktore obmawiasz, postaralbym sie o ustalenie twojej tozsamosci, bez problemu zrobi to prokuratura korzystajac z art. 212 i 216 Kodeksu Karnego; mysle ze spotkanie "twarza w twarz" z osobami o ktorych pisales,bedzie dla ciebie wystarczajaca kara.

mam prawo wypowiadac sie na kazdy temat wiec sie wypowiadam,

OK, zacznij od siebie, to tez bedzie wypowiedz na kazdy temat.

#18 ~atena~

~atena~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 16:16

właśnie weszłam z ciekawości jeszcze raz tutaj i proszę moje wesele dalej na topie:)) nie wiem kto to wypisuje ale trochę nam przykro, że takie barany chodzą po świecie!! a z tą fikcją uczuciową to poleciałeś:)))
wielka prośba do użytkownika yxmen - proszę się ze mną skontaktować i pomóc ustalić kto to wypisuje.. z góry dziękuję:) pozdrawiam

#19 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 20:39

Sylwester 2010/2011 był super! Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie pięknie przystrojona sala i super muzyka. Po północy przed lokalem był bardzo ładny pokaz Fajerwerków. Podziękowania dla właścicieli Halinki od gości ze stolika nr4.

#20 ~mmirek~

~mmirek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:59

Sylwester 2010/2011 był super! Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie pięknie przystrojona sala i super muzyka. Po północy przed lokalem był bardzo ładny pokaz Fajerwerków. Podziękowania dla właścicieli Halinki od gości ze stolika nr4.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych