Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stomatolog!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 13:35

też szukam dobrego stomatologa z Gorzowa

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 14:02

Słuchajcie czy jest w gorzowie gdzies gabinet stomatologiczny co ma znieczulenie komputerowe?

#3 ~pacjentka:)~

~pacjentka:)~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 14:27

Na Piaskach bardzo dobra dentystka Pani Marta z Dental Art. Rewelacja też sie boję dentysty ale jak do niej poszłam nic nie czułam. Miałam bardzo dobre znieczulenie. Wszystko co robi to omawia. Polecam ją. Pozdrawiam. Ona przyjmuje na Boh. Westerplatte.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:00

Na Piaskach bardzo dobra dentystka Pani Marta z Dental Art. Rewelacja też sie boję dentysty ale jak do niej poszłam nic nie czułam. Miałam bardzo dobre znieczulenie. Wszystko co robi to omawia. Polecam ją. Pozdrawiam. Ona przyjmuje na Boh. Westerplatte.

jakie stosuja znieczulenie a co miałas robione z zebem ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:12

ZACHARA na Estkowkisego. Dr. Bielecka super babka.

#6 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:57

p.Rutkowska OSIEDLE MŁODYCH
Wejscie od ul . Matejki POLECAM !!!

#7 ~Satrapa~

~Satrapa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 20:48

Jedno pytanie, czy ci stomatolodzy nie mogą być tańsi, szczególnie gabinet z Żeromskiego "przegina". Doi kasę aż miło.
Też robię zęby, a kasy tracę, że czasem jem byle jak i byle co! Stomatolodzy, zrozumcie ludzi biednych!

#8 ~pacjentka:)~

• Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 09:04

jakie stosuja znieczulenie a co miałas robione z zebem ?

Ona mi podawała znieczulenie w zastrzyku, które bardzo szybko zaczęło działać. Na początku robiła mi kanałowo jednego zęba. Potem poprawiałam cały przód. Teraz wygląda super. Muszę sie wybrać nedługo bo mam jeszcze kilka zębów do leczenia. Ale polecam tą dentystkę bardzo:)

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 10:23

Ona mi podawała znieczulenie w zastrzyku, które bardzo szybko zaczęło działać. Na początku robiła mi kanałowo jednego zęba. Potem poprawiałam cały przód. Teraz wygląda super. Muszę sie wybrać nedługo bo mam jeszcze kilka zębów do leczenia. Ale polecam tą dentystkę bardzo:)

a dobrze zrobiła ci tego zeba(bolało cos?)pytam bo przeczytałam opinie o nije ktos napisał ze ona nie umie leczyc zębów

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 10:33

Słuchajcie a czy ktoś z was leczył sie moze u dr. Marty Kłonicy?

#11 ~pacjentka:)~

• Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 11:55

a dobrze zrobiła ci tego zeba(bolało cos?)pytam bo przeczytałam opinie o nije ktos napisał ze ona nie umie leczyc zębów

Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia i napewno tam wrócę :) Osobiście polecam.

#12 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 13:03

Jedno pytanie, czy ci stomatolodzy nie mogą być tańsi, szczególnie gabinet z Żeromskiego "przegina". Doi kasę aż miło.
Też robię zęby, a kasy tracę, że czasem jem byle jak i byle co! Stomatolodzy, zrozumcie ludzi biednych!

To prawda ze na Zeromskiego maja strasznie drogo, ale tez maja dobry sprzet.... Tanio i dobrze robi tez dr Borusiewicz na Pluty 5... fakt ze nie ma rtg w gabinecie i trzeba latac do panoramixa. Ja za lezenie zeba 3 kanalowego zaplacilam u niej 180 zl plus odbudowa zeba cos okolo 250 zl i moim zdaniem nie ma wygorowanych cen... a na zeromskiego z tysiaka gdzies za to bym musiala wydac gdzie oni sobie licza 200 zl za zrobienie 1 kanalu zeba...

#13 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 13:04

To prawda ze na Zeromskiego maja strasznie drogo, ale tez maja dobry sprzet.... Tanio i dobrze robi tez dr Borusiewicz na Pluty 5... fakt ze nie ma rtg w gabinecie i trzeba latac do panoramixa. Ja za lezenie zeba 3 kanalowego zaplacilam u niej 180 zl plus odbudowa zeba cos okolo 250 zl i moim zdaniem nie ma wygorowanych cen... a na zeromskiego z tysiaka gdzies za to bym musiala wydac gdzie oni sobie licza 200 zl za zrobienie 1 kanalu zeba...

#14 ~eee~

~eee~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 13:34

kto ma tam gabinet na żeromskiego?

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 16:37

Słuchajcie a czy ktos z was był moze u dr anny dojs?

#16 ~Satrapa~

~Satrapa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 17:01

Czy ty czytać nie umiesz ze zrozumieniem. Piszą ludzie o jej gabinecie, na Żeromskiego, doskonale jest wyposażony, ale kasę doją, że hej. Na co im tyle szmalu? My, zwykli szaracy płacimy i płacimy i ....zero litości. Opuśćcie trochę ceny, kochani dentyści, zróbcie promocje itd. My już"wyjemy" w tym kraju z biedy, a zęby chcemy leczyć.

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 18:12

Czy ty czytać nie umiesz ze zrozumieniem. Piszą ludzie o jej gabinecie, na Żeromskiego, doskonale jest wyposażony, ale kasę doją, że hej. Na co im tyle szmalu? My, zwykli szaracy płacimy i płacimy i ....zero litości. Opuśćcie trochę ceny, kochani dentyści, zróbcie promocje itd. My już"wyjemy" w tym kraju z biedy, a zęby chcemy leczyć.

nie jestem z gorzowa wic niewiem gdzie jej gabinet sie znajduje

#18 ~przemo~

~przemo~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 18:19

JA bym tez chciał wiedziec cos o gabinecie wymienionym wyzej dla mnie nie licza sie ceny a jezeli maja dobry sprzet,prosze zeby wypowiedział sie ktos kto jest ich pacjentem.

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 19:18

Polecam pania Karoline Nestorowicz-Obrzut

#20 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 01:47

Chyba sobie zartujesz z tym gabinetem.Pracuje za granica od kilku lat zostawilem u tej pani prawie 3000zl bo robilem wszystko od A do Z z zebami.Po kilkunastu miesiacach zaczal mnie bolec jeden zab pozniej odezwal sie inny a ja za granica.Musialem isc i wypierd. prawie 500 euro na 1 zeba.Oczywiscie podziekowalem tej pani i juz wiecej sie u niej nie pojawilem.Zmienilem dentyste na doktor Beata Rutkowska osiedle mlodych Powyzej ktos wkleil jej adres.Kobieta moze nie jest tania ale naprawde bardzo dobra.Gdy u niej doprowadzilem zeby do porzadku(bo byly pozniej akcje z opuchnieciem szczeki nawet)Od tego czasu jak reka odjal a odbudowanie 2 zebow z rzekomo niezbyt trwalego wlokna weglowego nosze juz 5 rok.Pani Rutkowska zna sie na rzeczy i jestem zadowolony w 100% a przychodni art dent na Bochaterow Westerplatte na piaskach dziekuje i omijam dalekim lukiem.Oczywiscie u doktor Rutkowskiej na Osiedlu mlodych nie poczujesz nigdy co znaczy jakikolwiek bol przy robieniu zeba a jestem na tym pkt.przewrazliwiony.Polecam gabinet doktor Rutkowskiej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych