Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pazur~

~pazur~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 12:42

moze ten kierownik wczesniej pracowal w sieci Lidl - tam takie zachowania to standard...

#2 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 13:36

Ja nie rozumiem jednej sprawy! Dlaczego takie zachowania najczesciej zdarzaja sie w tych zachodnich marketach,Czy oni tam zatrudniaja na stanowiskach kierownikow ludzi o odpowiednim typie psychiki,tzn.psychopatow.Czy chodzi o to,aby pejcz byl ciagle w gorze!Co to jest?niewolnictwo jakies,w bialych rekawiczkach.Nie dosc,ze placa grosze,wyzyskuja ludzi,pensje to jalmuzny,to jeszcze atmosfera w pracy pod psem.Z niewolnika nie ma pracownika,o tym powinni pamietac pracodawcy.Jak czlowiek jest nie zadowolony z pracy czy pensji,to nie ma co sie dziwic,po pierwsze,jesli to są pojedyncze przypadki,to mozna uznac,ze z tym pracownikiem jest cos nie tak,natomiast jesli dzieje sie to nagminnie,to oznacza to,ze jest to wina pracodawcow.Za tej tzw.i krytykowanej komuny takie rzeczy raczej sie nie zdarzaly.Teraz to nawet nie ma sie specjalnie do kogo o pomoc zwrocic.

#3 ~popli~

~popli~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 14:44

podajcie dane tego gnoja................

#4 ~KSIADZ~

~KSIADZ~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 15:25

TYLKO BOJKOT tego nedznego i drogiego sklepiku pomoze!!!!
GLOGOWIANIE - BOJKOTUJMY TYCH PROSTAKÒW..... niech sie tak szybko wyniosa, jak szybko tu przylezli...

#5 ~Kzrysiek~

~Kzrysiek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 18:58

Prezydent obiecał, że bedzie zachodni kapitał i to ZREALIZOWAŁ. Ten gość DOTRZYMUJE SŁOWA. Tak trzymać

#6 ~~Obcy~~

~~Obcy~~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 20:02

Firma Aldi zatrudniając takiego pracownika - "mobbera" doskonale wiedziała co robi. Taki człowiek odpowiadam im całkowicie. Można wręcz stwierdzić, że takie traktowanie pracowników "wojskowy dryg" to oficjalna polityka firmy w stosunku do swoich pracowników. To co napisano w artykule to tylko kropla w morzu dokonać super kierownika regionalnego. Zabrakło by miejsca. Jego wyczyny są doskonale znane kierownictwu firmy Aldi nie tylko z tego sklepu. Pomimo wielu skarg firma nie zareagowała w żaden sposób, czyli wie i w pełni go popiera. Przyznam szczerze, dziwię się, że tak znana w Niemczech firma, dopiero co wchodząca na Polski rynek pozwala sobie na niszczenie swojego wizerunku. W Niemczech taka sytuacja z takim traktowaniem pracowników była by w ogóle nie do pomyślenia. Dlatego sprawdza się powiedzenie, kto najlepiej zgnoi polaka - drugi polak. W pełni popieram pracownice, że w końcu odważyły się powiedzieć prawdę, sądzę, że po tym odezwą się inni "szczęśliwi" pracownicy Aldi.

#7 ~klient z sulechowa~

~klient z sulechowa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2008 - 13:48

Robię zakupy w aldi. Jestem tam stałym klientem. Który nie jednokrotnie był świadkiem, jak kierownik rejonu wyzywał personel i rzucał kartonami pokazujac w ten sposób swoje chamstwo. Czy zwierzchnik rejonowego nie wiedział jakiego zatrudnia idiote i debila. Jego zachowanie wskazuje na to, że nie ma żadnych zamachowan wobec pracowników. Jest bez zahamowań w swoich wypowiedziach. Takim ludzi trzeba tępić i zamykac. A z tego wynika że w centrali siedza takie same osoby z takim samym podejściem do pracowników niższego szczebla co ww. rejonowy. A temu panu proponuję aby znalazł sobie dobrego lekarza za granica np. Szwajcaria, USA ze specjalnością odpowiadającej jego chorobie, bo innaczej tego nie można nazwać. Dziewczyny z Aldi Sulechów jestem z wami, jestescie super!

P.S. Prosze o opublikowanie artukułu z Głogowa na rejon Sulechów.

Z podziekowaniem klient Aldika

#8 Robi

Robi

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 11 listopad 2008 - 15:15

Nie tylko takie żeczy dzieja się w sklepie Aldi. Takie historie są na pożądku dziennym w wiekszości firmach zachodnich które częsć swojego interesu przenieśli do Polski. A dlaczego? No własnie ponieważ polskie prawo jest tak dziurawe jak ser szwajcarski nie mówie tylko o prawie cywilnym ale też i o podatkowym. Jednym słowem za niewielką kase można zatrudnić kilku prawników kilku księgowych i tanią siłe roboczą i tak robią zachodni inwestorzy wielkie pieniądze. Najbardziej niemcy mają właśnie takie zapędy traktowania polaków. No cóż pozostało im doświadczenie godne naśladowania jeszcze z II wojny światowej które nadal doskonalą właśnie na terenach naszej Ojczyzny. Podam tu jeden przykład z fabryki znanej nam firmy produkujacej samochody. Miałem okazje pracować przez 3 miesiace w Poznaniu przy budowie fabryki. Personel składajkący się niemieckicvh inrzynierów kierowników dopuszczał się tam o wiele gorszych czynów niz w Aldim. Miedzyinnmymi: fotografowano nas obrabiano to na komputerze i takie fotki wieszano na tablicy która wisiała na terenie budowy. Zmuszano do 14 godznnej pracy przez siedem dni w tygodniu w warunkach których nie da się opisać. Wyśmiewano się na każdym kroku z polaków. Dosłownie niemcy zachowywali się prawie jak gestapowcy. Mam nadzieje że prawo w Polsce zmieni się i nie bedzie już takiego traktowania nas Polaków nie tylko w Polsce ale i po za jej granicami. A pracownikom Lidla życze wytrwałości Jestem po waszej stronie. Nie dajcie się Szfabom!!!!!!!

#9 ~jmpl~

~jmpl~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2008 - 20:09

Nie tylko takie żeczy dzieja się w sklepie Aldi. Takie historie są na pożądku dziennym w wiekszości firmach zachodnich które częsć swojego interesu przenieśli do Polski. A dlaczego? No własnie ponieważ polskie prawo jest tak dziurawe jak ser szwajcarski nie mówie tylko o prawie cywilnym ale też i o podatkowym. Jednym słowem za niewielką kase można zatrudnić kilku prawników kilku księgowych i tanią siłe roboczą i tak robią zachodni inwestorzy wielkie pieniądze. Najbardziej niemcy mają właśnie takie zapędy traktowania polaków. No cóż pozostało im doświadczenie godne naśladowania jeszcze z II wojny światowej które nadal doskonalą właśnie na terenach naszej Ojczyzny. Podam tu jeden przykład z fabryki znanej nam firmy produkujacej samochody. Miałem okazje pracować przez 3 miesiace w Poznaniu przy budowie fabryki. Personel składajkący się niemieckicvh inrzynierów kierowników dopuszczał się tam o wiele gorszych czynów niz w Aldim. Miedzyinnmymi: fotografowano nas obrabiano to na komputerze i takie fotki wieszano na tablicy która wisiała na terenie budowy. Zmuszano do 14 godznnej pracy przez siedem dni w tygodniu w warunkach których nie da się opisać. Wyśmiewano się na każdym kroku z polaków. Dosłownie niemcy zachowywali się prawie jak gestapowcy. Mam nadzieje że prawo w Polsce zmieni się i nie bedzie już takiego traktowania nas Polaków nie tylko w Polsce ale i po za jej granicami. A pracownikom Lidla życze wytrwałości Jestem po waszej stronie. Nie dajcie się Szfabom!!!!!!!

Czy to była swirnięta spółka Panopa - VW?

Pracowałem tam jako kierowca u jednego z podwykonawcow, oj wesoło tam było.

#10 ~klient sklepu z sulechowa~

~klient sklepu z sulechowa~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 10:40

nieraz bedac na zakupach bylam swiadkiem zachowan tego pana.to jest nie do opisania jak sie zachowywal,zero kultury.Ham i wulgarny guwniarz bez szacunku do innych.Powinno sie go zwolnnic dyscyplinarnie!!

#11 ~malaklipsa~

~malaklipsa~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 12:15

Szkoda że ten koleś nie trafił na mnie jako klienta. Bardzo lubię takim pokazac miejsce w szeregu. A pracownicom życzę wygranej sprawy.

#12 ~Okupujący~

~Okupujący~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2008 - 09:13

Podziwiam odwagę tych kobiet musiały być ładnie zdesperowane :unsure:

#13 ~Dorota Nyk~

~Dorota Nyk~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2008 - 09:17

Bardzo proszę osoby, które mogłyby coś wnieść do tej sprawy i pomóc w napisaliu kolejnego artykułu - o kontakt. Jestem dziennikarką "GL", mój telefon 076 835 81 11 lub 663 122 339.

#14 ~była pracownia~

~była pracownia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2008 - 12:19

PAN REJNOWY NIE MA SOBIE NIC DO ZARZUCENIA, CÓŻ JAK MA MIEC SKORO FIRMA MU NA TO POZWALA?...Podobne zachowania są w innych sklepach także o dziwo odchodzą lub zwalniani są ci których wysłano na szkolenie do Niemiec - być może dlatego, że tam sytuacja była inna. To prawda, że wielokrotnie skarżono się na zachowania tego pana i to we wszystkich placówkach. Jakoś dziwnie się składa, że wszyscy zostali pozwalniani, niestety ale prawda jest taka, ze ten pan ma prawo to zrobić, czasem się zastanawiam czy te skargi w ogóle dochodzą na wyższe szczeble. Sama tez sie zastanawiam nad złożeniem skargi ale do PIPu, może wtedy firma się zreflektuje że jeden zgniły owoc może im popsuć cały sad.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 09:48

Jestem pracownikiem firmy aldi i mam inne zdanie na ten temat, a opisowi sprawy się nie dziwie, bo pewnie przypadkiem Pani redaktor nazywa się tak samo jak jedna z "poszkodowanych" pracownic.

#16 ~Ona24~

~Ona24~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 12:29

Jestem pracownikiem firmy aldi i mam inne zdanie na ten temat, a opisowi sprawy się nie dziwie, bo pewnie przypadkiem Pani redaktor nazywa się tak samo jak jedna z "poszkodowanych" pracownic.

#17 ~Ona24~

~Ona24~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 12:52

[Rownież jestem pracownicą firmy Aldi ,,nie nalezy generalizować calej sieci sklepów a jest ich 12 w całej Polsce.Jest również 4 Kierowników Rejonu..tak sie sklada ze moj Kierowniek Rejonu jest bardzo sympatycznym człowiekiem ...a co do Pana M..Kierownieka Rejonu z Głogowa ...cóż jest to osoba ambitna ale nie nadaje sie do tej pracy ...jest to prosty Pan który wyniosł wiele z poprzedniej firmy PLUS gdzie był równiez nieludzki i prosty....na co czeka przełozony Pana M... to nie mam najmniejszego pojecia ??Rozgłos ktory przyniosł Pan M firmie Aldi jest w 100% negatywny!ATMOSFERA W FIRMIE ALDI JEST DOSKONAŁA !!! Mobbing-Mobbing to inaczej molestowanie lub dręczenie moralne, psychoterror....tak dosłownie czuły sie osoby nie tylko w tym opisanym sklepie ...jest to tragiczne ale prawdziwe :(Mobbing swoje podstawy ma w konflikcie. Jedna ze stron nie jest zainteresowana jego rozwiązaniem. Nie daje drugiej stronie szans na wyjaśnienie, możliwości obronienia własnego stanowiska...tak postepuje Pan M. do czego to doprowadzi przekonamy sie :)...jestem z wami kolezanki POZDRAWIAM A Panu ...Panie M. zdrowia <_<

#18 Była pracownica lidla

Była pracownica lidla

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2008 - 22:55

Nie lepsze rzeczy dzieją się w lidlu.Pracowałam tam pare miesięcy ale zrezygnowałam bo nie dawałam rady i fizycznie i psychicznie.Jeżli Pani redaktor chce poznac szczegóły zapraszam na gg11819038

#19 ~ogryzek~

~ogryzek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 22:07

TYLKO BOJKOT tego nedznego i drogiego sklepiku pomoze!!!!
GLOGOWIANIE - BOJKOTUJMY TYCH PROSTAK&Ograve;W..... niech sie tak szybko wyniosa, jak szybko tu przylezli...

#20 ~zombek~

~zombek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 22:09

nie tylko w aldi tak samo dzieje sie w piotrze i pawle na plutona tez jest mobing czy tez mamy zbojkotowac

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych