Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xxl~

~xxl~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 17:57

Znam tego Pana, i wiem co robi. To jest rzeczywiscie pożądna firma. Ma biuro w ZG i szczerze każdemu polecam korzystanie z jego usług. To profesjonalista. Pozdrowienia Panie Bogdanie!

#2 ~Aa~

~Aa~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 22:15

COŚ MI TU NIEGRA - TYLKO JEDNA POCHWAŁA OJ ... SAMOUWIELBIENIE ?!

#3 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 21:56

Sciemy jakieś i cały ten detektyw w Zielone Górze.Poczytajcie sobie o moim idolu i profesionaliście w dziedzinie Stalkingu.Forum jest takie na stronie Poznańskiej i tam znalazłam gościa o imieniu Janusz.Nie podam więcej namiarów bo to może zadziałac jak krypto reklama.A gość jest boski bo ustala nawet właścicieli numerów tel...komórkowych na tak zwane startówki nie rejestrowane u operatora.

#4 ~Mateusz student~

~Mateusz student~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 20:33

Pewnie Janusz Szuminski co....był z nim wywiad kiedyś w telewizji ale gość miał zakryta twarz i zmieniony głos.To nie Rutkowski ceni sobie anonimowośc jak widać.Opinie ma dobre na forach ale nie odbiera telefonów żalą się ludzie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 20:52

Znam tego Pana, i wiem co robi. To jest rzeczywiscie pożądna firma. Ma biuro w ZG i szczerze każdemu polecam korzystanie z jego usług. To profesjonalista. Pozdrowienia Panie Bogdanie!

COŚ MI TU NIEGRA - TYLKO JEDNA POCHWAŁA OJ ... SAMOUWIELBIENIE ?!

Sciemy jakieś i cały ten detektyw w Zielone Górze.Poczytajcie sobie o moim idolu i profesionaliście w dziedzinie Stalkingu.Forum jest takie na stronie Poznańskiej i tam znalazłam gościa o imieniu Janusz.Nie podam więcej namiarów bo to może zadziałac jak krypto reklama.A gość jest boski bo ustala nawet właścicieli numerów tel...komórkowych na tak zwane startówki nie rejestrowane u operatora.

Pewnie Janusz Szuminski co....był z nim wywiad kiedyś w telewizji ale gość miał zakryta twarz i zmieniony głos.To nie Rutkowski ceni sobie anonimowośc jak widać.Opinie ma dobre na forach ale nie odbiera telefonów żalą się ludzie.

BARANYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. POMIOT MACIAREWICZOWYYYYYYYYYYYYYY. (kropka)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych