Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Abc~~

~~Abc~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 15:28

Byłem przy tym wypadku zanim jeszcze dojechała policja. Jak wyjechałem z zazakrętu to inne auta dopiero chamowały. Renault wyrzuciło na wyjściu z zakrętu i bokiem uderzyło w jadącego z naprzeciwka VW transportera. Kierująca nie miała szans przeżyć. Auto było prawie owinięte o przód VW.
Byłato kobieta po trzydziestce, brunetka osierociła na pewno jedno małe dziecko, bo był fotelik w środku. Auto było na rejestracjach powiatu Zagańskiego. Nie był to miły widok jak czyjeś życie gaśnie na twoich oczach.

#2 ~~voyager~~

~~voyager~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 16:43

ŚWIEĆ PANIE NAD DUSZĄ TEJ MŁODEJ KOBIETY .
A dla jeszcze żyjących ( nie tylko Pań ). Ostatnio na tej trasie dużo wypadków , więc kilka tygodni temu postanowiłem ( ot tak sobie z nudów ) przejechać ten odcinek zgodnie z przepisami ( 90/50 km ) . Nie było ani jednego auta które by mnie nie wyprzedziło między Zieloną a Żarami .
Życzę szerokiej drogi .

#3 ~draco~

~draco~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 16:51

Nie po 30 tylko 24 lata tak osierociła 1 dziecko, Smutek i współczucia dla całej rodziny. Darek pamiętaj że nie zostaniesz sam w tych trudnych chwilach

#4 klarysa.

klarysa.

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 234 postów

Napisano 17 październik 2009 - 16:53

+ + +

#5 ~~Michal~~

~~Michal~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 18:39

Jestem Zielonogorzaninem od trzydziestu lat zamieszkalym w Düsseldorfie. Czesto bywam w Zielonej Gorze i okolicach. Podcas kazdego mojego pobytu jestem przerazony tym, co dzieje sie na drogach, a nawet mam powazne obawy, czy uczestniczyc w takim zamieszaniu na drogach? Mam prawo uwazac sie za doswiadczonego kierowce ( Prawo jazdy od 1969 roku, wszystkie kategorie); ale to, co spotkalo mnie w Zielonej, nie moge sobie wytlumaczyc do dzisiaj. Jadac spokojnie ulica, gdzie zaparkowane byly samochdy nagle z przeciwka z duza szybkoscia nadjechal mlody czlowiek i zablokowal cala jezdnie. Kiedy grzecznie poprosilem go, zeby przepuscil mnie, zbluzgal mnie i powiedzial, ze bardzo sie spieszy, potem, ze jade slabym autem, nastepnie wylaczyl silnik i powiedzial, ze ma czas. Od pewnego czasu zauwazylem, ze kazdy uwaza sie za mistrza kierownicy. Ludzie zrozumcie Na drodze nie ma MISTRZOW: Jednym sie udaje, innym nie. A wszystkiemu winny jest brak pokory, respektu i kultury, bo to widac ze statystyk policyjnych. W zielonej jezeli na parkingu postawie auto prawidlowo, to za pare minut mam boki pogniecione. Ludzie opamietajcie sie, bo inaczej bedziemy stale czytac o takich tragediach jak dzisiejsza. Przeciez tak wcale byc nie musi.

Wrazy wspolczucia.

#6 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 18:46

ŚWIEĆ PANIE NAD DUSZĄ TEJ MŁODEJ KOBIETY .
A dla jeszcze żyjących ( nie tylko Pań ). Ostatnio na tej trasie dużo wypadków , więc kilka tygodni temu postanowiłem ( ot tak sobie z nudów ) przejechać ten odcinek zgodnie z przepisami ( 90/50 km ) . Nie było ani jednego auta które by mnie nie wyprzedziło między Zieloną a Żarami .
Życzę szerokiej drogi .

Zgodzam się z powyższą wypowiedzią od 28 lat przemierzam trasę Żary-Zielona Góra jest coraz gorzej.Ludzie zatracili instynkt samozachowawczy.Jadą aby do przodu a trasa jest kręta a kiedy popada albo zimą to droga kiedy się nie uważa dla samobójców i nie pomoże ani policja ani nikt jeśli ludzie nie będą uważać.

#7 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 19:24

Powtarza się stała śpiewka NADMIERNA NADMIERNA PRĘDKOŚĆ I ZERO WYOBRAŻNI. Przejeżdzam około 4000 km miesięcznie i to co widzę że dzieje się na drogach to pomsta do nieba.Auta są szybkie a drogi niedostosowane a do tego jeżdzą zbyt brawurowo i odważnie.Myślą że jak założa zimowe opony i mają wypasione autu to są niezniszczalni na drodze. ZWOLNIJCIE JUTRO TEŻ MACIE ŻYCIE.

#8 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 20:04

O czym rozmawiamy? Dzisiaj rano jechałem tą drogą z Zielonej do Zagania i "najechałem" na dwa zdarzenia drogowe. Jeden PAJAC na nr FSD ...... tak uważnie jechał, że o mały włos nie przyłozył w auto pomocy drogowej, która wyciągała auto .
Po prostu, nic w tej głowie, sama SIEKA

#9 ~agamar~

~agamar~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 20:20

brak wyobraźni, widziałem to nieszczęście

#10 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 20:37

POPATRZCIE...SAME WYPADKI.TU POTRACENIE PIESZYCH,TAM NAPRUTY SZOFER,TAM ZDERZENIE AUT.KTOS WYZEJ NAPISAŁ ŻE SIEKA WE ŁBACH.TO PRAWDA!!!!!LUDZIE-NAPRAWDE JESTESMY DURNYM NARODEM.TO NIE WINA DRÓG,DROGOWCÓW,DRZEW PRZY DRODZE,POGODY.TO WINA GŁUPOTY.NATURALNA SELEKCJA I TYLE.CO DURNE TO OD CZASU DO CZASU SAMO SIE ZABIJE,A OD CZASU DO CZASU ZABIJE KOGOŚ...I WIEM CO MÓWIE BO ZNAM TO OD PODSZEWKI.PRZYKRE TO I NIESTETY RACZEJ NIC SIE NIE ZMIENI:(

#11 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 20:57

MYSLE ZE JEDYNYM RATUNKIEM JEST ZAOSTRZENIE KAR DLA WARIATÓW NA DROGACH.I CO NAJWAŻNEJSZE-NIEUCHRONNOŚĆ KARY.JAK JEDEN Z DRUGIM ZAPŁACI MANDACIK Z 1000 ZL I NIE BEDZIE MIAŁ CO DO GARA PRZEZ MIESIAC WŁOŻYĆ TO SIĘ NASTĘPNYM RAZEM MOCNO ZASTANOWI ZANIM JAKĄŚ DURNOTE ZROBI!!!I CHYBA TYLKO TAKI BAT BYŁBY SKUTECZNY NA POLSKICH KIEROWCÓW.

#12 ~bercik~

~bercik~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 21:30

Kilka dni temu w centrum miasta z przeciwnego kierunku jechało kilka aut. Jako pierwsza jechała "L" , za nią jeszcze 2 auta. Nagle zaczął ich wyprzedzać vv passat. Podwójna ciagła, przejscie dla pieszych przyszkole nie było dla niego zadnym problemem. Gdybym nie zdolal całkowicie wychamować, co umozliwilo temu idiocie wyminiecie mnie doszło by do czolowego zderzenia. Boje sie myslec co by sie stało, wiozłem w samochodzie male dziecko....
Apeluje- więcej wyobraźni!!!

#13 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 21:40

Ludzie opamiętajcie sie!!!! Nie wy jesteście aby osądzac czyja wina i przyczyna !!! To jest straszna tragedia :( Denerwuje mnie take głupie gadanie po fakcie !!! Każdy wypadek jest inny i przyczyny również!!
Wyrazy współczucia dla rodziny!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 21:51

Ludzie opamiętajcie sie!!!! Nie wy jesteście aby osądzac czyja wina i przyczyna !!! To jest straszna tragedia :( Denerwuje mnie take głupie gadanie po fakcie !!! Każdy wypadek jest inny i przyczyny również!!
Wyrazy współczucia dla rodziny!!!!

WSKOCZ NA STRONE POLICYJNI.POCZYTAJ CO JEST NAJCZESCIEJ PRZYCZYNA WYPADKOW.NAGMINNIE- NADMIERNA PREDKOSC I UTRATA PANOWANIA NAD POJAZDEM.A ZE SMIERC TEJ KOBIETY JEST DLA KOGOS TRAGEDIA TO NIE ULEGA WATPLIWOSCI.CIEBIE DENERWUJE GADANIE PO FAKCIE,MNIE NATOMIAST TO ZE ANI GADANIE PO ,ANI PRZED FAKTEM NIC NIE DAJE....I TEZ APELUJE;ludzie opamietajcie sie!!!

#15 ~com~

~com~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 00:55

a ja zabrałbym co najmniej połowie kierowców prawo jazdy.
nie umiesz jeździć - nie jedziesz.
identycznie jak z lataniem.
proste.

#16 ~~madgus~~

~~madgus~~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 07:31

No i sie zaczęło. Troche popadało. Ale też ludzie nie znaja drogi Zielona-Nowogród. jest KOSZMARNA!!!

#17 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 08:08

:angry: DROGA ZIELONA GÓRA - NOWOGRÓD TO DROGA ŚMIERCI :(

#18 ~Sebo~

~Sebo~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 09:00

Całkiem nie dawno,moja żona wraz ze swoją siostrą kawałek dalej miała dachowanie.Na szczęście nikt nie ucierpiał.Jak powiedział policjant"to nie drogi są niebezpieczne,tylko kierowcy".Apeluje do wszystkich kierowców "ZACHOWAJCIE ZDROWY ROZSĄDEK ZA KIEROWNICĄ!!!"Szerokiej drogi.

#19 ~Barbakan~

~Barbakan~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 09:11

Mamy słabe drogi słabe auta i umiejętności...szkoda że trzeba takich tragedi aby co niektórzy zaczęli myśleć o tym jak uniknąć podobnych sytuacji...ja mam pretensje do Policji i ustawodawców...w Polsce niestety tak jest że trzeba poczuć bat nad tyłkiem bo inaczej żadnego poszanowania przepisów a jedynym batem są restrykcje...i te finansowe i np. gdy ktoś pędzi na takiej drodze 180km/h aresztowanie typa i przymusowa wizyta u psychiatry a nie 500zl mandatu i 10 punktów karnych...czas działać bo następnym razem może spotkać to każdego z nas nawet przepisowo jadącego...

#20 ~dfe~

~dfe~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 09:45

ta droga ejst bardzo niebezpieczna... zróbcie coś z tym!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych