Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Śmiertelny wypadek na S3 w Gorzowie :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lubusz~

~lubusz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 13:08

To jaka to była ciężarówka? Zabawkowa?

#2 ~arbuzini~

~arbuzini~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 13:28

Może jakieś zdjęcia Panie Redaktorze ?

#3 ~ssijb~

~ssijb~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:13

Andrzej S. jak zwykle na tropie i zapewne jak zwykle jak zwykle nie pomyślał o sprawdzeniu, czy należy komuś udzielić pomocy...

#4 ~mdxcl~

~mdxcl~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:56

ta "obwodnica'" to porażka. BRAK DRUGIEJ NITKI JEZDNI, brak węzłow... Ja rozumiem ze brak kasy itp, ale jaki jest sens budowy inwestycji o szumnie brzmiącej nazwie "droga eksperesowa S3" jesli zostają tak niebezpieczne wąskie gardła?? Co na to Unia Europejska???

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:28

Do wypadku doszło ok. 200 metrów za mostem na trasie S-3. No i wszystko jasne.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:48

Pan rzecznik Kostkiewicz to chyba na etacie w Lubuskiej jest... już po kilku minutach od wypadku informuje gazetę o zdarzeniu.... jeszcze ciało nie ostygło a sępy już krążą...

#7 ~xxxxxx~

~xxxxxx~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 20:32

na jakich tablicach byla astra ?? polskich??

#8 Czarny kruk

Czarny kruk

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 09 luty 2013 - 23:49

na jakich tablicach byla astra ?? polskich??

A czy to ważne - zginą człowiek .

#9 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 09:20

ludzie zginal czlowiek 32 lata mieszkaniec wieprzyc zostawil zone i 5 dzieci moze pomozecie im teraz po stracie ojca,meza syna i brata.a nie jedno madrzejsze od drugiego

#10 ~rozsądny~

~rozsądny~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 10:50

W d**ie byli i g**no, w życiu widzieli, a jedno jest pewne nikt nie chce umierać zbyt szybko i w taki sposób! Nikt nie chce żegnać swoich bliskich tak szybko. Polskie drogi i jeszcze raz Polskie drogi w nich nasze bezpieczeństwo i w mądrej głowie również. Chcemy porządnej obwodnicy!!!

#11 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 11:04

DO KTOS>>>> Czy można poprosić o podanie imienia,ksywy ? wychowywałem się na wp stąd moje zapytanie.

#12 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 12:01

Ale to prawda, że to kolejny już wypadek na obwodnicy Gorzowa. Chociaż z drugiej strony jesli ofiara była z Wieprzyc to musiała wiedzieć, ze na tym odcinku droga jest jednojezdniowa. Obawiam się, ze zanim dobudują drugą nitkę wiele osób jeszcze zginie. Szczególnie jadąc od strony Szczecina łatwo sie zapomnieć, że droga nie jest już dwupasmowa i przy wyprzedzaniu pojawia sie zaskoczenie, ze z przeciwnego pasa nadjeżdża pojazd na czołówkę.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 13:54

Ale to prawda, że to kolejny już wypadek na obwodnicy Gorzowa. Chociaż z drugiej strony jesli ofiara była z Wieprzyc to musiała wiedzieć, ze na tym odcinku droga jest jednojezdniowa. Obawiam się, ze zanim dobudują drugą nitkę wiele osób jeszcze zginie. Szczególnie jadąc od strony Szczecina łatwo sie zapomnieć, że droga nie jest już dwupasmowa i przy wyprzedzaniu pojawia sie zaskoczenie, ze z przeciwnego pasa nadjeżdża pojazd na czołówkę.

oczywiście wina braku drugiej nitki a jakżeby inaczej, może wystrczy włączyć myślenie ? Jedzesz drogą S3 która się zwęża w jedną ntkę na długości obwodnicy gorzowa i zaskoczenie dopiero przy wyprzedzaniu ? jak tak jeździsz jak piszesz to lepiej siedź w domu. Czego by nie było to i tak będzie za mało, dlaczego miasto nie ma obwodnicy? a kiedyn już ma to dlaczego tylko jedną nitkę? po dobudowaniu drugiej: dwie nitki ? a dlaczego mają po dwa pasy a nie po trzy ? i tak w kółko do usranej śmierci

#14 ~gwiaździsta~

~gwiaździsta~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 17:28

Agnieszko, wyrazy współczucia dla Ciebie i dzieci . Łączymy się z Tobą w bólu :((

#15 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 21:53

[*]

#16 Ewka eS.

Ewka eS.

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 10 luty 2013 - 22:11

Wyrazy współczucia dla rodziny...

#17 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 07:10

Człowieku opanuj się i uszanuj taką tragedię dla rodziny .Zastanów się !!!

Nie Chcialabys, aby twoj mąz mial taki wypadek!! wiec nie gadaj bzdur. I jestem ciekaw jak ty bys zareagowala jak np. ja bym dal taki komentarz jak ty! Pojdz po rozum do glowy bo widac ze oleju to masz malo!

#18 ~MARIO~

~MARIO~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 12:59

Uważajcie kierowcy na tym odcinku S3
To nie pierwszy wypadek śmiertelny na tej drodze
Wyrazy współczucia dla rodziny

#19 ~Macieja~

~Macieja~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 21:57

Ty cymbale zaraz w Nepalu. Bliżej jest w UK a koleś który jechał to batman. Wysoki brunet o zielonych oczach. blachy na chadżikistańskich numerach 007 martyna. rozmiar stopy jakby ktoś chciał wiedzieć to mega specjal 79,5. A z*** pytania jak wyżej oraz inne pytania kierować pod mój adres e-mil walićsienacycejesteścienolife@mniejplotkowaniaoinnych.cn

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 19:57

Ludzie uszanujcie ludzką tragedie a nie wypisujecie takie głupoty że przykro czytać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych