Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sembratowicz uciekł prze gniewem ludu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~działkowiec~

~działkowiec~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 13:38

Ponownie członek Zarządu Powiatu p. Sembratowicz na walnym zebraniu działkowców okazał się człowiekiem nieuczciwym.Uczestnicy zebrania wygwizdali i wybuczeli Sembratowicza, który uciekł z zebrania w trakcie obrad. Wcześniej pod rygorem odpowiedzialności karnej zgodził się zwrócić część nienależnie pobranej gotówki.( tzn. przyznał się do złodziejstwa). I taki człowiek sprawuje funkcję członka Zarządu Powiatu. Jaki Zarząd tacy i członkowie. Wstyd.

#2 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 15:43

Ponownie członek Zarządu Powiatu p. Sembratowicz na walnym zebraniu działkowców okazał się człowiekiem nieuczciwym.Uczestnicy zebrania wygwizdali i wybuczeli Sembratowicza, który uciekł z zebrania w trakcie obrad. Wcześniej pod rygorem odpowiedzialności karnej zgodził się zwrócić część nienależnie pobranej gotówki.( tzn. przyznał się do złodziejstwa). I taki człowiek sprawuje funkcję członka Zarządu Powiatu. Jaki Zarząd tacy i członkowie. Wstyd.

Ja taki koniec przewidziałem. Co na to starosta i radni

#3 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 18:28

Podobno otrzymał gromkie brawa.A wyszedł trochę wcześniej ponieważ miał ważne spotkanie z panem Etranżerem.

#4 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 18:54

"NIKOŚ" Sembratowicz??

#5 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 18:56

Ja taki koniec przewidziałem. Co na to starosta i radni

W Sulęcinie, co drugi to Nostradamus. Czemu "Tadeuszu" nie przewidziałeś tego wcześniej tylko już po fakcie?
Sami wróżbici i czarnoksiężnicy. Nie róbcie jaj...z siebie.

#6 ~niedziałkowiec~

~niedziałkowiec~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 08:58

W Sulęcinie, co drugi to Nostradamus. Czemu "Tadeuszu" nie przewidziałeś tego wcześniej tylko już po fakcie?
Sami wróżbici i czarnoksiężnicy. Nie róbcie jaj...z siebie.

Ty "tubylec" nie wpieprzaj się w każdy temat, czy masz coś do powiedzenia, czy nie.Wszędzie Cię
pełno a żadnych konkretów. A ten, jak ktoś napisał "Nikoś" to nawet ręki bezinteresownie nie poda.
Jak o tym nie wiesz, to wypad z tematu. Nie rób jaj... z siebie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 12:29

Ty "tubylec" nie wpieprzaj się w każdy temat, czy masz coś do powiedzenia, czy nie.Wszędzie Cię
pełno a żadnych konkretów. A ten, jak ktoś napisał "Nikoś" to nawet ręki bezinteresownie nie poda.

Brawo "niedziałkowiec " :)

#8 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 13:18

Powiedz to koniowi. Ma duży łeb to cie wysłucha. Ty też konkretami nie grzeszysz. Ale, jak możesz nimi grzeszyć, jak masz tyle do powiedzenia, co ryba w wodzie.
A wypad, to sobie zrobię podczas urlopu. Może, nad morze. Kolejny Nostradamus.
Ustawiać, to możesz babki w piaskownicy, a nie mnie.

#9 ~ANTEK~

~ANTEK~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:40

Powiedz to koniowi. Ma duży łeb to cie wysłucha. Ty też konkretami nie grzeszysz. Ale, jak możesz nimi grzeszyć, jak masz tyle do powiedzenia, co ryba w wodzie.
A wypad, to sobie zrobię podczas urlopu. Może, nad morze. Kolejny Nostradamus.
Ustawiać, to możesz babki w piaskownicy, a nie mnie.

TO KTO W KOŃCU ZOSTAŁ NOWYM PREZESEM OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych