Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SC BORDNETZE-cała prawda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
393 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~zmiana B~

~zmiana B~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:09

..........glówa do góry jesteśmy z pania !!!!!!!!!!!! cała załoga zm.C

............i 3.4 załogi zmiany B.

#162 marcycha

marcycha

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 23:49

żenada!!!do czego ludzie potrafią być zdolni....
A co do dozoru SY jest najlepszy w całym zakładzie....dziękujemy koordynatorom z nowej hali za możliwość wykazania się na odrębnym projekcie jesteśmy dumni z sukcesów

#163 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 08:45

A co do dozoru SY jest najlepszy w całym zakładzie....dziękujemy koordynatorom z nowej hali za możliwość wykazania się na odrębnym projekcie jesteśmy dumni z sukcesów

Hahaha!!
Ale jaja! "Dozór najlepszy w calym zakładzie" !!
A te podziekowania to szczyt!
Te "beczki całe wazeliny" nie zaciemnia obrazu i tak niedlugo czeka was kuroniowka!

#164 marcycha

marcycha

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 10:54

tak jak wszystkich:)Ja swoją pracę szanuję i szanuję też samą siebie a niektórych spraw nie przeskoczysz:)następną pracę już mam na kuroniówkę mnie nie stać:)kto chce pracować to zawsze bedzie:)

#165 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 11:26

ha ha.albo ktoś dobrze liże albo to sama pani ela pisała.wszyscy wiedzą jaka jest arogancka I bezczelna do ludzi.ale tylko dlatego że miała poparcie kierowniczki(po rodzinie czy jakoś tam)czuła się bezkarna.teraz to się zmieni!szkoda że tak późno nas przenoszą może by teraz już na karuzeli robiła na swoim poziomie.Nie pomogą leki na głowę!A co Do sądu to lepiej niech się modli bo jej kariera w tym zakładzie wisi na włosku kto wie czy niedługo nie trafi do sądu pracy...jak pani P. Pora zrobić coś z tym....

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 12:04

ha ha.albo ktoś dobrze liże albo to sama pani ela pisała.wszyscy wiedzą jaka jest arogancka I bezczelna do ludzi.ale tylko dlatego że miała poparcie kierowniczki(po rodzinie czy jakoś tam)czuła się bezkarna.teraz to się zmieni!szkoda że tak późno nas przenoszą może by teraz już na karuzeli robiła na swoim poziomie.Nie pomogą leki na głowę!A co Do sądu to lepiej niech się modli bo jej kariera w tym zakładzie wisi na włosku kto wie czy niedługo nie trafi do sądu pracy...jak pani P. Pora zrobić coś z tym....

A co Do sądu to lepiej niech się modli bo jej kariera w tym zakładzie wisi na włosku kto wie czy niedługo nie trafi do sądu pracy...jak pani P. Pora zrobić coś z tym....

A ten włosek niechybnie zaraz pęknie i skończy sie laba..

#167 Nova

Nova

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 18:51

Będzie dodatkowa premia i jakaś paczka w grudniu z okazji 20- lecia zakładu -zna może ktoś szczegóły ?

Istnieje możliwość uzyskania jednorazowej pomocy rzeczowej w formie paczki świąteczniej.
Ale nie ma to raczej nic wspólnego z 20-sto leciem, jest to ze środków ZFŚS , a premia jesli już to pewnie będzie od Zarządu -jeśli będzie.
Czytając te wszystkie posty zachodzę w głowę ileż goryczy jest w niejednym z Was , piszących bzdury po to tylko , by się nawzajem błotem obrzucić.

#168 Nova

Nova

Nowy

• Pip
  • 24 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 19:01

Ciekawe jak sobie da radę pani instruktor ela k. Kto jej teraz będzie bronił,do kogo będzie płakała,komu się będzie żaliła.kierowniczki nie będzie ze skody,mam nadzieję że ją nauczą szacunku.będzie musiała silniejsze psychotropy brać bo te już Nie pomogą :) koniec bezrobocia i uganiania się za chłopami przez qs zwłaszcza jedna.samotna matka:) POWODZENIA HI HI

Nie martw się o innych.
Ciekawe jak Ty się odnajdziesz w nowej rzeczywistości.
Komu wypłaczesz się w rękaw ?
Zacznijmy może od samooceny zanim zaczniemy innych oceniać.
Czy na pewno nie masz sobie nic do zarzucenia ?
Życzę Ci powodzenia ,bez hi hi bez haha
Z pewnością mając przed sobą nowe wyzwania wszystkim nam takie życzenia się przydadzą :) :D

#169 ~normalna~

~normalna~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 19:42

Nie martw się o innych.
Ciekawe jak Ty się odnajdziesz w nowej rzeczywistości.
Komu wypłaczesz się w rękaw ?
Zacznijmy może od samooceny zanim zaczniemy innych oceniać.
Czy na pewno nie masz sobie nic do zarzucenia ?
Życzę Ci powodzenia ,bez hi hi bez haha
Z pewnością mając przed sobą nowe wyzwania wszystkim nam takie życzenia się przydadzą :) :D

brawo :wub: w końcu zaczeła pisać inteligentna osoba na tym forum - myślała,że już nikt taki tutaj nie zagląda. a co do plotek ??? co kogo obchodzi cudze życie?? co za Wami przemawia?? zazdrość??? bo nie rozumiem :( po co to wszystkie obelgi itd wszyscy pracujemy na jeden chleb - a jakbyście się czuli jakby nagle ktoś zaczął po kolei wyśmiewać i na forum obgadywać tutaj na forum nas produkcje - może zacznijmy nowy temat - brak higieny osób na produkcji - ja rozumiem spocić się i brzydko pachnieć po paru godzinach pracy (choc to też w tych czasach mnie dziwi są antyperspiranty itp) ale przyjść do pracy i walic jak koń to chyba lekka przesada. i zastanawiam się co jest gorsze wredny dozór czy stanie na stanowisku obok śmierdziela !!!!!! Każdy niech zadba o siebie a później ocenia innych. Ja wolę,żeby ktos pisał o mnie że romansuje bo to znak,że jestem zadbana niż napisał,że jestem śmierdzielem :) halooooo jak zaglądają tu osoby z dozoru to bardzo proszę zwrócenie uwagi na ten "śmierdzący" problem :D haha i hihi (co niektórym nie jest do smiechu jak muszą to znosić - a tak pozatym "co ma być to i tak będzie" lub jak kto woli "co ma wisiec nie utonie" mają nas zwolnić to zwolnią - z takim doświadczeniem praca wszędzie czeka i czy ktoś jest produkcja czy dozorem tej produkcji musimy trzymać się razem "jeden za wszystkich wszyscy za jednego" nie musimy się kochać ale chociaż SZANOWAĆ !!!! ^_^

#170 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 20:40

brawo :wub: w końcu zaczeła pisać inteligentna osoba na tym forum - myślała,że już nikt taki tutaj nie zagląda. a co do plotek ??? co kogo obchodzi cudze życie?? co za Wami przemawia?? zazdrość??? bo nie rozumiem :( po co to wszystkie obelgi itd wszyscy pracujemy na jeden chleb - a jakbyście się czuli jakby nagle ktoś zaczął po kolei wyśmiewać i na forum obgadywać tutaj na forum nas produkcje - może zacznijmy nowy temat - brak higieny osób na produkcji - ja rozumiem spocić się i brzydko pachnieć po paru godzinach pracy (choc to też w tych czasach mnie dziwi są antyperspiranty itp) ale przyjść do pracy i walic jak koń to chyba lekka przesada. i zastanawiam się co jest gorsze wredny dozór czy stanie na stanowisku obok śmierdziela !!!!!! Każdy niech zadba o siebie a później ocenia innych. Ja wolę,żeby ktos pisał o mnie że romansuje bo to znak,że jestem zadbana niż napisał,że jestem śmierdzielem :) halooooo jak zaglądają tu osoby z dozoru to bardzo proszę zwrócenie uwagi na ten "śmierdzący" problem :D haha i hihi (co niektórym nie jest do smiechu jak muszą to znosić - a tak pozatym "co ma być to i tak będzie" lub jak kto woli "co ma wisiec nie utonie" mają nas zwolnić to zwolnią - z takim doświadczeniem praca wszędzie czeka i czy ktoś jest produkcja czy dozorem tej produkcji musimy trzymać się razem "jeden za wszystkich wszyscy za jednego" nie musimy się kochać ale chociaż SZANOWAĆ !!!! ^_^

Kup mu mydlo!! ;)

#171 marcycha

marcycha

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 23:06

popieram w 100% !!!!Zawsze pamiętaj o szacunku do siebie samego, do innych i odpowiedzialności za własne czyny.

#172 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 19:33

W firmie znowu psychoza, wszyscy ze strachem spoglądają na kalendarz.
Mówi się głośno ze po 15 następne zwolnienia.
Kiedy w końcu skończy się ten strach o "jutro"?

#173 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 22:01

Juz niedługo.Kiedy zamkna f-mę i przeniosą na Ukraine lub gdzies indziej

#174 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 18:27

i co były jakies zwolnienia?

#175 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 19:29

Z tego co czytam wnioskuję , że kogoś ponosi duża fantazja pisząc takie bzdury....

#176 ~gaga~

~gaga~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 00:00

Juz niedługo.Kiedy zamkna f-mę i przeniosą na Ukraine lub gdzies indziej

Firmy nie zamkną,zwolnią kogo mają zwolnić i firma będzie prosferować dalej.A jeśli chodzi o zwolnienia to faktycznie wczoraj na nowej hali zwolnili 29 osob.

#177 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 00:36

a co z audi i yeti ? tez poleca ludzie ?

#178 maz

maz

Bywalec

• PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 08:56

Firmy nie zamkną,zwolnią kogo mają zwolnić i firma będzie prosferować dalej.A jeśli chodzi o zwolnienia to faktycznie wczoraj na nowej hali zwolnili 29 osob.

NIKOGO NIE ZWOLNILI PO CO SIE NAKRECACIE

#179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 13:23

a co z audi i yeti ? tez poleca ludzie ?

pewnie tak się zdarzy - jak zaczną szkolić ludzi z golfa na skodę yeti to będzie znak,że szykuja się wymiany. wszystko pewnie zależeć bedzie od instruktorow ktorzy teraz beda mieli mozliwosc wymiany tych slabszych osob. i potwierdzamy fakt ze byly zwolnienia u nas na nowej hali z naszej zmiany polecialo okolo 20 osob. My czekamy na audi i skodę bo w koncu bedzie dla nas praca a kto sie utrzyma to juz wyjdzie w praniu. Z tego co nam wiadomo to ludziom najbardziej żal było odchodzić od ich kierowniczki ze starej hali ponoc była bardzo w porządku dla ludzi i ludzie plakali jak się z nią zegnali. w ciągu 2 lat po seryjnej produkcji będzie echo.

#180 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 13:47

przestańcie trzęść d*** i bluzgać ludzi na forum. podoba się to pracować nie podoba to wypad na bezrobocie!! nikt was tam nie trzyma. to jest prywatny zakład a nie państwowa firma i właściciel może sobie z tą firmą robić co mu się podoba a wy możecie tam pracować lub nie - wasza wola. Jak pracujecie to nie opluwajcie ani nie gryźcie ręki która wam daje chleb!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych