Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SC BORDNETZE-cała prawda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
393 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 12:27

o eweline z yeti hehe

#142 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 17:20

Ewelina he he, a co reszta? k*** same porządne koń by się uśmiał baby wredne i zazdrosne. d*** mężom nie dajecie a potem szukacie winnych ? Jak by tylko ktoś chciał was bzykać to byscie dawały :-) zazdrościCie bo jest ładna i zgrabna. Zakompleksione jestesce i macie gula. Ja sam bym ja bzyknal ale ona mnie nie chce . A wy Popatrzcie na siebie ha ha i nie wypisujcie bzdur. Na wycieczki nie jezdzijcie jak wam sie nie podoba porządne panie ha ha

#143 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 17:23

Ewelina he he, a co reszta? k*** same porządne koń by się uśmiał baby wredne i zazdrosne. d*** mężom nie dajecie a potem szukacie winnych ? Jak by tylko ktoś chciał was bzykać to byscie dawały :-) zazdrościCie bo jest ładna i zgrabna. Zakompleksione jestesce i macie gula. Ja sam bym ja bzyknal ale ona mnie nie chce . A wy Popatrzcie na siebie ha ha i nie wypisujcie bzdur. Na wycieczki nie jezdzijcie jak wam sie nie podoba porządne panie ha ha

#144 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 17:25

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 09:40

tyle że to ewelina zostawia bieliznę w obcym pokoju hehe mało tego z dzieckiem była.

#146 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 15:54

no to co że zostawiła ?? dużo ma to niech zostawia
jest panienką i to jej sprawa co robi, jej sprawa i jej ,
a żee ktoś za nią lata jest żonaty ?
hmm to nie jej problem
no cóż widocznie żona mu nie daje tego czego on pragnie.
Ludzie naprawde zajmijcie się swoimi sprawami i swoim d***.

ps.
czy słyszał ktoś że mają być paczki dla wszystkich pracowników na święta ???
niby to jest potwierdzone ...oby :)

miłego weekndu życze wszystkim ludziom
nie skaczmy sobie do gardeł, bo i po co ?
każdy żyje tak jak uważa, nikt za nikogo nie umrze, więc nikt nie ma prawa mu mówić jak k ma żyć ...

#147 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 01:09

czy to prawda że karuzele ze starej hali mają przenieść na nową i kiedy?

#148 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 13:58

Tak to prawda. Od KW 50 dwie karuzele skody yeti i audi tt zostaną przeniesione na nową hale. Na W83/85 na ktorej obecnie sa te projekty ma być cięcie jakiś przewodów aluminiowych.

#149 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 18:45

A od kiedy wchodz KW 50?

#150 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:54

A od kiedy wchodz KW 50?

KW50 to tydzien kalendarzowy roku czyli + - polowa grudnia

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 20:13

nowa hala i stara hala - niby jedna Firma a wrazenie jakby się pracowało w 2 różnych Firmach - dużo ludzi przyszlo z nowej hali na stara i są załamani,że muszą wracać na nową halę bo zobaczyli,że da sie pracować w spokoju. Przede wszystkim normalny dozor i super kierowniczka- żal odchodzić - mam nadzieje,że przełozonych nam nie zmienią bo na nowej hali to zerowa wiedza do wszystkiego,ale pewnie zaraz te wydry z nowej hali by te nasze instruktorki ze starej hali wygryzły ze stanowisk a wtedy jakosc i wszystko spadnie na psy. Te co potrafiły narzekać dopiero zobaczą co to znaczy brak szacunku do człowieka - ja pracowałam na nowej hali od początku dopiero rok temu mnie przeniesli na starą halę na Skodę Yeti, myslalam,ze bedą mnie gnębic i poniewierac bo bylam z nowej a tu przyjeli mnie jak swoja - tu chciało się przyjeżdżac te 50km do pracy teraz ten zapał uleci daleko - jeszcze będziemy sie prosic o zwolnienia bo tam się nie da pracowac a może Firmie na tym zależy?

#152 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 13:03

nowa hala i stara hala - niby jedna Firma a wrazenie jakby się pracowało w 2 różnych Firmach - dużo ludzi przyszlo z nowej hali na stara i są załamani,że muszą wracać na nową halę bo zobaczyli,że da sie pracować w spokoju. Przede wszystkim normalny dozor i super kierowniczka- żal odchodzić - mam nadzieje,że przełozonych nam nie zmienią bo na nowej hali to zerowa wiedza do wszystkiego,ale pewnie zaraz te wydry z nowej hali by te nasze instruktorki ze starej hali wygryzły ze stanowisk a wtedy jakosc i wszystko spadnie na psy. Te co potrafiły narzekać dopiero zobaczą co to znaczy brak szacunku do człowieka - ja pracowałam na nowej hali od początku dopiero rok temu mnie przeniesli na starą halę na Skodę Yeti, myslalam,ze bedą mnie gnębic i poniewierac bo bylam z nowej a tu przyjeli mnie jak swoja - tu chciało się przyjeżdżac te 50km do pracy teraz ten zapał uleci daleko - jeszcze będziemy sie prosic o zwolnienia bo tam się nie da pracowac a może Firmie na tym zależy?

"Dużo ludzi przyszło z nowej hali"?...zostali wywaleni z nowej hali,gdyż byli za słabi!Mogę przytoczyć ogromną ilość przykładów.Co do instruktorek?znają się znają i nikt z nas czyt.z nowej hali nie narzeka.A tak na marginesie..WITAJCIE W PIEKLE!!!hi,hi :ph34r:

#153 ~offfice iingstt~

~offfice iingstt~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 16:10

przenosic Was beda szybciej nam mowili na nawej hali ze do KW48 musi juz byc u nich wszystko, pewnie w ciagu 2 tyg to zrobia- mają w takich rzeczach doświadczenie takze 1weekend audi przeniosa 2 weekend skoda jedna i pozniej druga

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 16:22

"Dużo ludzi przyszło z nowej hali"?...zostali wywaleni z nowej hali,gdyż byli za słabi!Mogę przytoczyć ogromną ilość przykładów.Co do instruktorek?znają się znają i nikt z nas czyt.z nowej hali nie narzeka.A tak na marginesie..WITAJCIE W PIEKLE!!!hi,hi :ph34r:

to pisała na bank jakaś instruktorka z nowej hali - jaką mają wiedze?? daj przykłady - na starej hali 1 instruktorka ma wszystkie stanowiska karuzele i koncowke a u nas na nowej ma kazda osobno bo sa za słabe- kiedyś nie było u nas pracy i dali mnie na stara hale na skode to bylam w szoku,ze instruktorka sama nas szkolila na stanowisko - umiala wszystko praktycznie bo pozniej stala i izolowała przez pól zmiany z ludźmi i mało tego QS tez pomagał. Na nowej hali byłoby to nie do pomyslenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam koleżanki na starej hali które tutaj przyjdą i powiedziały,ze szybko nasze "gwiazdy" wykończą - będa wołac do każdej pierdoły i nie będzie przesiadywania na stołowce i plotkowania bo na wszystko będą skargi do dyrekcji a pare jest takich co potrafią d*** obsmarować - miałeś rację jak przyjdą osoby ze starej hali do nas to dla niektórych (tych leserów) rozpocznie się prawdziwe piekło :)

#155 maz

maz

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 17:18

#156 maz

maz

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 17:24

TO BRZMI PRAWIE JAK MOBBING TU JEST BEZKARNY ALE W REALU..... :excl:
A tak naprawdę to czas pokarze jak to będzie działać a instruktorka to nie jest wyrocznia ani władza absolutna

#157 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 11:32

Ciekawe jak sobie da radę pani instruktor ela k. Kto jej teraz będzie bronił,do kogo będzie płakała,komu się będzie żaliła.kierowniczki nie będzie ze skody,mam nadzieję że ją nauczą szacunku.będzie musiała silniejsze psychotropy brać bo te już Nie pomogą :) koniec bezrobocia i uganiania się za chłopami przez qs zwłaszcza jedna.samotna matka:) POWODZENIA HI HI

Żebyś się nie przejechała na oczernianiu ludzi i rzucaniu nazwiskami.Sprawa cywilna w sądzie,nakaz wydania IP twojego komputera i masz ciepło. Twardzielka anonimowo!

#158 ~Lutek~

~Lutek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 15:27

Będzie dodatkowa premia i jakaś paczka w grudniu z okazji 20- lecia zakładu -zna może ktoś szczegóły ?

#159 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 15:46

Ciekawe jak sobie da radę pani instruktor ela k. Kto jej teraz będzie bronił,do kogo będzie płakała,komu się będzie żaliła.kierowniczki nie będzie ze skody,mam nadzieję że ją nauczą szacunku.będzie musiała silniejsze psychotropy brać bo te już Nie pomogą :) koniec bezrobocia i uganiania się za chłopami przez qs zwłaszcza jedna.samotna matka:) POWODZENIA HI HI

PSYCHIATRA DZIEWCZYNO !!!!!! dlatego dziewczyno bo nie znam chłopa który pisze "ą" "ę" ś" ć" itp piszac cos na forum to po pierwsze po drugie ujawni sie kim jestes a wtedy pogadamy no bo co taka odważna jesteś anonimowo wszystko da się sprawdzić i dotrzec do Ciebie szybciej niż myślisz,ale wiesz co podejrzewam,że ta osoba o której tak namietnie sie rozpisujesz nie bedzie brudzic sobie rak za takie wypociny a teraz dziewczynko załosna posluchaj i zamilcz karykaturo na wieki !!!!! My pracujemy z nia jest nasza przelozona i wiesz co uwierz mi nikt nie szanuje nas tak jak ona nie wyróznia ludzi nie tworzy koło siebie pseudo przyjaciolek trzyma odpowiedni dystans do kazdej osoby ktora ma pod soba to znak ze to sa bardzo dobre relacje na linii przelozony -pracownik bo nie ma kolesiostwa i ze ten ma lepiej a ten gorzej wszyscy traktowani sa rowno. co msz do zarzucenia do jej pracy??? spojrz w nasze statystyki wydajnosc i jakosc od miesiecy bije wszystkich na glowe- a pozatym z tego co widzimy z boku bardzo potrafi wspólpracowac z innymi nie raz widzialam i slyszałam jak np z innej zmiany zostawał problem i na słowa do niej "pomozesz?zrobisz?nadrob plan itp" zawsze odpowidala ze tak zrobi !!! masz cios jeszcze do dodania. pani Elu niech się pani nie przejmuje tymi idiotkami zazdrosnymi i zawistnymi my pani ludzie jesteśmy za pania i szanujemy pania tak jak pani szanuje kazdego z nas. A jak piszą to i dobrze człowiek wie,że zyje chociaż a jak takiej lżej to jej sprawa. a ja podejrzewam ,że nikt z produkcji nie ma czasu na wypisywanie takich bzdur i kogos w d*** parzy. Pani Elu prosba - niech pani zrobi wszystko by dowiedziec sie kto to wypisuje chocby dla uzyskania pozniej odszkodowania (zadoscuczynienia) za straty moralne - recze,ze ma pani wygrana sprawę i spore odszkodowanie!!!!!!!! do dzieła i glówa do góry jesteśmy z pania !!!!!!!!!!!! cała załoga zm.C

#160 ~Tusia~

~Tusia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 18:02

PSYCHIATRA DZIEWCZYNO !!!!!! dlatego dziewczyno bo nie znam chłopa który pisze "ą" "ę" ś" ć" itp piszac cos na forum to po pierwsze po drugie ujawni sie kim jestes a wtedy pogadamy no bo co taka odważna jesteś anonimowo wszystko da się sprawdzić i dotrzec do Ciebie szybciej niż myślisz,ale wiesz co podejrzewam,że ta osoba o której tak namietnie sie rozpisujesz nie bedzie brudzic sobie rak za takie wypociny a teraz dziewczynko załosna posluchaj i zamilcz karykaturo na wieki !!!!! My pracujemy z nia jest nasza przelozona i wiesz co uwierz mi nikt nie szanuje nas tak jak ona nie wyróznia ludzi nie tworzy koło siebie pseudo przyjaciolek trzyma odpowiedni dystans do kazdej osoby ktora ma pod soba to znak ze to sa bardzo dobre relacje na linii przelozony -pracownik bo nie ma kolesiostwa i ze ten ma lepiej a ten gorzej wszyscy traktowani sa rowno. co msz do zarzucenia do jej pracy??? spojrz w nasze statystyki wydajnosc i jakosc od miesiecy bije wszystkich na glowe- a pozatym z tego co widzimy z boku bardzo potrafi wspólpracowac z innymi nie raz widzialam i slyszałam jak np z innej zmiany zostawał problem i na słowa do niej "pomozesz?zrobisz?nadrob plan itp" zawsze odpowidala ze tak zrobi !!! masz cios jeszcze do dodania. pani Elu niech się pani nie przejmuje tymi idiotkami zazdrosnymi i zawistnymi my pani ludzie jesteśmy za pania i szanujemy pania tak jak pani szanuje kazdego z nas. A jak piszą to i dobrze człowiek wie,że zyje chociaż a jak takiej lżej to jej sprawa. a ja podejrzewam ,że nikt z produkcji nie ma czasu na wypisywanie takich bzdur i kogos w d*** parzy. Pani Elu prosba - niech pani zrobi wszystko by dowiedziec sie kto to wypisuje chocby dla uzyskania pozniej odszkodowania (zadoscuczynienia) za straty moralne - recze,ze ma pani wygrana sprawę i spore odszkodowanie!!!!!!!! do dzieła i glówa do góry jesteśmy z pania !!!!!!!!!!!! cała załoga zm.C

Ale lizidupa do sześcianiu!
Po co piszesz takie bzdury kiedy wszyscy na zm.C wiedza ze to nieprawda?
Tak napewno nie obronisz sie przed zwolnieniem ,bo z tego słychac wiekszość was wyleci byc moze juz do konca roku..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych