Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sanatorium w Gościmiu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1430 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ACL~

~ACL~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 08:33

W zeszłym roku byłam pacjentką sanatorium w Gościmiu i nie zgadzam się z powyższymi opiniami.
Co do rehabilitantów to w 90% młodzi, świetni ludzie. Fakt, że jak wejdzie na salę ćwiczeń naraz 15 osób nie zajmą się każdym oddzielnie bo jest to fizycznie niemożliwe, ale kiedy zgłosiłam się po poradę byli otwarci i chętnie udzielają pomocy. Co do pielęgniarki to o 22 robi obchód, a "wędrowniczków" zagania do pokoi. Raz złapała nas na imprezowaniu i niestety wyrzuciła każdego do swojego pokoju, podobno wpisała nam upomnienia:/ Co do imprez zorganizowanych to owszem odbywają się często, ale kończą 21:50, jeden raz została przedłużona do 23. Cisza nocna jest ściśle przestrzegana. Alkohol to prawda jest, zdarzyło się niejednemu "nadużyć" ale burd ani krzyków nie było.
Oczywiste jest, że jeżeli ktoś "pracował" latami np na uraz kręgosłupa to 3 tygodnie rehabilitacji mu nie pomoże, cudów nie można się spodziewać. Ja natomiast z urazem kolana przyjechałam tam o kulach a po 3 tygodniach wyszłam bez wspomagania. Bardzo dobrze wspominam pobyt tam.

#2 Robbins

Robbins

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:42

sanatorium w Gościmiu.
z opowiadań wiem że latem jest tam zupełnie inny klimat. zimą, zimą tak po prawdzie to nie ma tam co robić. zabiegi i owszem. 4-5 dziennie. personel miły, na wypisie zostało napisane że uczestniczyłem w zabiegach o których nie miałem pojęcia. chodzi tu jak mniemam o pieniądze z zusu. obiad a po obiedzie pozostaje tv, wspomniany barek, spoty w pokojach oraz tańce, forma rehabilitacji:)24dni! jest też sala sportowa, stoły do gry, niestety nie dla kuracjuszy. alkohol dostępny, wszystko jest dla ludzi :D obyło się bez ekscesów. pozdrawiam.
Całe życie z wariatami...

#3 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 11:01

Byłem w Gościmu na początku roku, to naprawdę fantastyczne spokojne miejsce, obsługa i personel naprawdę dbają o pacjentów, jedzenie super.

#4 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2011 - 15:27

Kończę turnus w Gościmiu, pobyt był bardzo udany wszystkie zabiegi prowadzone bardzo starannie, ale przede wszystkim to miejsce gdzie można naprawdę odpocząć-piękna przyroda, lasy, jezioro.Zazdroszczę tym którzy mają turnus latem, albo na jesień-podobno cały ośrodek pachnie grzybami. Pozdrawiam wszystkich.

#5 ~al~

~al~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:51

Skończyłem turnus w Gościmiu było naprawdę sympatycznie, ale dużo zalerzy od samych kuracjusz, to oni tworzą atmosferę. Zabiegi super, jedzenie myślę żę w domu nie zawsze tak jemy poz

#6 ~tylkoja~

~tylkoja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 10:07

Skończyłem turnus w Gościmiu było naprawdę sympatycznie, ale dużo zalerzy od samych kuracjusz, to oni tworzą atmosferę. Zabiegi super, jedzenie myślę żę w domu nie zawsze tak jemy poz

Ja rowniez zakonczylam turnus rehabilitacyjny w Goscimiu...czas tam spedzony wspominam milo zabiegi byly super rehabilitanci sympatyczni szukam uczestnika tego turnusu krzysztofa.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 10:12

Ja rowniez zakonczylam turnus rehabilitacyjny w Goscimiu...czas tam spedzony wspominam milo zabiegi byly super rehabilitanci sympatyczni szukam uczestnika tego turnusu krzysztofa.turnus zakonczylismy 14 sierpnia

#8 ~Kuternoga~

~Kuternoga~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 09:21

co do Goscinca nie mogę się wypowiadać bo rehabilitacje przeprowadzana miałem w Nowym Dworze. raczej nie chce też zmieniać, bo jestem bardzo zadowolony. Bardzo miło jest zobaczyć, że pod względem rehabilitacji polskie ośrodki stoją na światowym poziomie.

#9 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 18:13

Byłem w Gościmiu na początku roku i jestem bardzo rozczarowany tym pobytem.Chorych ,których kieruje ZUS to można na jedenj ręce policzyć.Tragedia to co tam zaobserwowałem.Jestem żonaty od 15 lat ale nigdy i nigdzie nie zauważyłem takiego zachowania ludzi a przede wszystkim kobiet(jeżeli można je tak nazwać).Współczuje ich małżonkom ,bo dla mnie jeżeli kobieta proponuje mi bzykanko to juz nie jest nic warta.Oczywiście nie jeden z takich propozycji z pewnością skorzystał ale ja nie jestem, zwolennikiem zdrad gdyż mam szczęśliwą rodzine i nigdy bym nie zniżył sie do takiego poziomu.Jednym slowem kobitki idą za dwa piwa do wyra.Co to za ośrodek,że alkohol i prezerwatywy sa na terenie ośrodka.Piją, uzywają za nasze pieniądze,bo uważam,ze tam powinno sie leczyć a nie prowadzić takie chlaństwo.Panie sprzątaczki wypowiadały sie ile to w koszach prezerwatyw i butelek po alkoholu.Mam nadzieję,że kiedyś ten ZUZ sie opamieta i zrobi tam jakiąś kontrolę!!!Oczywiście jestem za rozrywką ,jak najbardziej potańczyć, wypić jedno, dwa piwka ale to tylko robila garstka ludzi dla których rodzina jest najważniejsza.Pozdrawiam serdecznie tych uczciwych bo i tacy są ale większośc to jakby nie mieli w domu miłości tylko pojechali do Gościmia szukać przygód zamiast sie leczyć:)))Rozbijają inne rodziny krzywdząc je bardzo!!!!

#10 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:36

Witam ja również czas tam spedzony wspominam miło

#11 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 30 sierpień 2011 - 20:54

Ja rowniez zakonczylam turnus rehabilitacyjny w Goscimiu...czas tam spedzony wspominam milo zabiegi byly super rehabilitanci sympatyczni szukam uczestnika tego turnusu krzysztofa.

:rolleyes:

#12 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 15:01

:rolleyes:

witam w jaki sposób mozemy się skontaktowac

#13 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 20:50

Zastanawiam się ile trzeba dać w łape urzędalowi z zus aby taki ośrodek jak Gościm dostał od zusu kontrakt na organizowanie turnusów rehabilitacyjnych.

#14 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 15:01

[quote name='Znajomy' timestamp='1314799265' post='956836']
witam w jaki sposób mozemy się skontaktowac
[/quote Witam...czy jestes uczestnikiem turnusu lipcowo-sierpniowego?

#15 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:19

Witam...czy byłes kuracjuszem lipcowo-sierpniowego turnusu? z pokoju na końcu korytarza?

#16 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 wrzesień 2011 - 17:38

Witam...czy byłes kuracjuszem lipcowo-sierpniowego turnusu? z pokoju na końcu korytarza?

tak to ja wszystko ok pozdrawiam

#17 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 wrzesień 2011 - 17:41

tak to ja wszystko ok pozdrawiam

#18 ~uzdrowiona~

~uzdrowiona~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 19:37

Byłem w Gościmiu na początku roku i jestem bardzo rozczarowany tym pobytem.Chorych ,których kieruje ZUS to można na jedenj ręce policzyć.Tragedia to co tam zaobserwowałem.Jestem żonaty od 15 lat ale nigdy i nigdzie nie zauważyłem takiego zachowania ludzi a przede wszystkim kobiet(jeżeli można je tak nazwać).Współczuje ich małżonkom ,bo dla mnie jeżeli kobieta proponuje mi bzykanko to juz nie jest nic warta.Oczywiście nie jeden z takich propozycji z pewnością skorzystał ale ja nie jestem, zwolennikiem zdrad gdyż mam szczęśliwą rodzine i nigdy bym nie zniżył sie do takiego poziomu.Jednym slowem kobitki idą za dwa piwa do wyra.Co to za ośrodek,że alkohol i prezerwatywy sa na terenie ośrodka.Piją, uzywają za nasze pieniądze,bo uważam,ze tam powinno sie leczyć a nie prowadzić takie chlaństwo.Panie sprzątaczki wypowiadały sie ile to w koszach prezerwatyw i butelek po alkoholu.Mam nadzieję,że kiedyś ten ZUZ sie opamieta i zrobi tam jakiąś kontrolę!!!Oczywiście jestem za rozrywką ,jak najbardziej potańczyć, wypić jedno, dwa piwka ale to tylko robila garstka ludzi dla których rodzina jest najważniejsza.Pozdrawiam serdecznie tych uczciwych bo i tacy są ale większośc to jakby nie mieli w domu miłości tylko pojechali do Gościmia szukać przygód zamiast sie leczyć:)))Rozbijają inne rodziny krzywdząc je bardzo!!!!

W przeciwieństwie do Pana ja jestem bardzo usatysfakcjonowana, nie dość, że zostałam wyleczona z bardzo uciążliwego urazu nogi, to poznałam tutaj swojego męża, z którym jestem bardzo szczęśliwa do dzisiaj.
Sanatorium w Gościmiu będę wspominać do końca życia, a gdy uda mi się uzyskać skierowanie to z wielką przyjemnością znów tam zawitam. :)

#19 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 21:45

Chciałabym PODZIĘKOWAĆ i PRZEPROSIĆ

#20 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 17:11

Ci wszyscy którzy interesowali się sanatorium(ha ha ha)w Gościmiu musieli oglądać krótki filmik o tym ośrodku.Tam na początku pokazany jest samolot i to jest bardzo trafne odniesienie żeby ten ośrodek omijać szerkoim łukiem jak najdalej,wysoko i jak najszybciej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych