Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sanatorium w Gościmiu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1418 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ACL~

~ACL~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 08:33

W zeszłym roku byłam pacjentką sanatorium w Gościmiu i nie zgadzam się z powyższymi opiniami.
Co do rehabilitantów to w 90% młodzi, świetni ludzie. Fakt, że jak wejdzie na salę ćwiczeń naraz 15 osób nie zajmą się każdym oddzielnie bo jest to fizycznie niemożliwe, ale kiedy zgłosiłam się po poradę byli otwarci i chętnie udzielają pomocy. Co do pielęgniarki to o 22 robi obchód, a "wędrowniczków" zagania do pokoi. Raz złapała nas na imprezowaniu i niestety wyrzuciła każdego do swojego pokoju, podobno wpisała nam upomnienia:/ Co do imprez zorganizowanych to owszem odbywają się często, ale kończą 21:50, jeden raz została przedłużona do 23. Cisza nocna jest ściśle przestrzegana. Alkohol to prawda jest, zdarzyło się niejednemu "nadużyć" ale burd ani krzyków nie było.
Oczywiste jest, że jeżeli ktoś "pracował" latami np na uraz kręgosłupa to 3 tygodnie rehabilitacji mu nie pomoże, cudów nie można się spodziewać. Ja natomiast z urazem kolana przyjechałam tam o kulach a po 3 tygodniach wyszłam bez wspomagania. Bardzo dobrze wspominam pobyt tam.

#2 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 11:01

Byłem w Gościmu na początku roku, to naprawdę fantastyczne spokojne miejsce, obsługa i personel naprawdę dbają o pacjentów, jedzenie super.

#3 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2011 - 15:27

Kończę turnus w Gościmiu, pobyt był bardzo udany wszystkie zabiegi prowadzone bardzo starannie, ale przede wszystkim to miejsce gdzie można naprawdę odpocząć-piękna przyroda, lasy, jezioro.Zazdroszczę tym którzy mają turnus latem, albo na jesień-podobno cały ośrodek pachnie grzybami. Pozdrawiam wszystkich.

#4 ~tylkoja~

~tylkoja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 10:07

Skończyłem turnus w Gościmiu było naprawdę sympatycznie, ale dużo zalerzy od samych kuracjusz, to oni tworzą atmosferę. Zabiegi super, jedzenie myślę żę w domu nie zawsze tak jemy poz

Ja rowniez zakonczylam turnus rehabilitacyjny w Goscimiu...czas tam spedzony wspominam milo zabiegi byly super rehabilitanci sympatyczni szukam uczestnika tego turnusu krzysztofa.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 10:12

Ja rowniez zakonczylam turnus rehabilitacyjny w Goscimiu...czas tam spedzony wspominam milo zabiegi byly super rehabilitanci sympatyczni szukam uczestnika tego turnusu krzysztofa.turnus zakonczylismy 14 sierpnia

#6 ~Kuternoga~

~Kuternoga~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 09:21

co do Goscinca nie mogę się wypowiadać bo rehabilitacje przeprowadzana miałem w Nowym Dworze. raczej nie chce też zmieniać, bo jestem bardzo zadowolony. Bardzo miło jest zobaczyć, że pod względem rehabilitacji polskie ośrodki stoją na światowym poziomie.

#7 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:36

Witam ja również czas tam spedzony wspominam miło

#8 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 30 sierpień 2011 - 20:54

Ja rowniez zakonczylam turnus rehabilitacyjny w Goscimiu...czas tam spedzony wspominam milo zabiegi byly super rehabilitanci sympatyczni szukam uczestnika tego turnusu krzysztofa.

:rolleyes:

#9 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 15:01

:rolleyes:

witam w jaki sposób mozemy się skontaktowac

#10 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 15:01

[quote name='Znajomy' timestamp='1314799265' post='956836']
witam w jaki sposób mozemy się skontaktowac
[/quote Witam...czy jestes uczestnikiem turnusu lipcowo-sierpniowego?

#11 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 13:19

Witam...czy byłes kuracjuszem lipcowo-sierpniowego turnusu? z pokoju na końcu korytarza?

#12 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 wrzesień 2011 - 17:38

Witam...czy byłes kuracjuszem lipcowo-sierpniowego turnusu? z pokoju na końcu korytarza?

tak to ja wszystko ok pozdrawiam

#13 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 wrzesień 2011 - 17:41

tak to ja wszystko ok pozdrawiam

#14 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 21:45

Chciałabym PODZIĘKOWAĆ i PRZEPROSIĆ

#15 ~KRZYSZTOF~

~KRZYSZTOF~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 19:11

WITAM .JA JADE NA TURNUS 26 LISTOPADA.JESTEM ZE ŚREMU W WIELKOPOLSCE

#16 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 19:14

WITAM .JA JADE NA TURNUS 26 LISTOPADA.JESTEM ZE ŚREMU W WIELKOPOLSCE. MÓJ E-MAIL krist71@onet.pl

#17 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 12 październik 2011 - 12:02

halo.. kto poda pierwszy numer

#18 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 20:22

Żebym miała pewność że ty to ty....mogę się w jakiś sposób upewnić?

#19 Znajomy

Znajomy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 13 październik 2011 - 12:42

przed obiadem przychodziłem na kawę ...czy więcej przykładów napisać.

#20 ~TYLKOJA~

~TYLKOJA~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 14:51

To naprawdę ty!!!Aż trudno uwierzyć że w końcu cie znalazłam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych