Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

sanatorium goscim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Oriana33

Oriana33

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 10:24

Witam!!! Właśnie wróciłam dzisiaj z rehabilitacji w Gościmiu!!! Dla niektórych było tam zajefajnie. Ja nie mogłam tam się odnależć. Jeśli nie pijesz z innymi to jesteś odsuwany od reszty. Chyba że lubisz siedziec sam w pokoju i słuchać jak inni się bawią. Rehabilitacja w Gościmiu to porażka... porobiły się pary już od drugiego dnia...kobiety nie nocują w swoich pokojach, balują... i tak samo jest z facetami. Niby tacy przykładni mężowie i kochające żony. Ale jakby widzieli małżonkowie co tam się wyprawia to woleli by zapłacić kare i mie puścić żoni i mężów na pseudo rehabilitacje. Ciągle był tam alkohol... Dobrze że do sklepu jest 2 km bo ceny w barze przerażają.
Pozdrawiam dziewczyny z pokoju 107 , u których pokój sie nie zamykał.
OMIJAJCIE GOŚCIM!!!! I DyREKTORA ktoremu kasa uderzyla do glowy. POZDRAWIAM laugh.giflaugh.gif

tongue.giftongue.gifwink.gifwink.gif

Dokładnie tak jest..

#42 cisza685

cisza685

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:24

witam.mam skierowanie na 17,03,2014r do sanatorium w Goscimiu -Drezdenko ,jestem z okolic Poznania ,może ktoś wybiera się tam samochodem ,chętnie bym sie zabrala i dołoze na poliwko tel 793584222         100zł?

Użytkownik cisza685 edytował ten post 12 marzec 2014 - 14:42

#43 krzys11

krzys11

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:06

jadę do gościmia 17 marca mogę zabrać po drodze kogoś z sulechowa lub świebodzina lub pobliskich okolić kristofer3@autograf.pl

#44 Andrzej Wit

Andrzej Wit

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 15:09

W dniu 18,09,1014 jadę z Wrocławia do sanatorium w Drezdemku - Gościm mam wolne miejsce w aucie , mój tel. 603 504 086

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych