Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sanatorium goscim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 16:23

Witam,

Czy ktoś z Poznania jedzie do Degi na turnus od 22.07.2013?

#42 maximus1966

maximus1966

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 507 postów

Napisano 18 sierpień 2013 - 09:54

JEDEN WIELKI BURDEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZUS DAŁ BY PIENIĄDZE NA RENTY A NIE NA TE SANATORIA

Zawsze twierdziłem, że trzeba usankcjonować prostytucję, stręczycielstwo

- i odprowadzać od tego podatki - ku chwale Najjasniejszej ...

... z czego się śmiejecie - z siebie się śmiejecie ...

#43 Oriana33

Oriana33

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 11:29

Witam serdecznie.Na wstępie chciałam w zupełności poprzeć poniżej piszącego -Marcina- .. Mój niefortunny turnus  odbył się od 28 listopada do 21 grudnia 2013 r Po załatwieniu wszystkich formalności udałam się do lekarza ,gdzie nie poświęcił mi nawet  5 min w tym wykręcając mi nogę do granic bólu ( stwierdzając, ze to nie może mnie boleć) byłam oczywiście w szoku i tego dnia miałam największą ochotę powrotu do domu...Lekarz, oczywiście nie pozwolił mi na rozmowę(tłumacząc ,że zbyt wiele osób  czeka  i będzie jeszcze na to czas...ale nigdy go nie było) Po otrzymaniu zabiegów (oczywiście nie wiedząc jakich i chyba tak na oko przyznawał)Po tygodniu pobytu okazało się że dostałam temperatury ,wymioty a z bólu chodziłam dosłownie po ścianach:( Udając się do Ordynatora poprosiłam o zmianę jednego z zabiegów ,bo to on był przyczyną strasznego mojego samopoczucia..na co mi odp: "tu nie jest pokój życzeń" Położył mnie całkiem na łopatki -przysłowiowo-...Oczywiście kilka słów o terapii psychologa .. Miła p Doktor ,która tylko wykonywała  polecenia ZUS, tak tłumacząc.Sesje rozpoczynały się siedzeniem i słuchaniem głosu zza światów(dosłownie) Mieliśmy zobaczyć świetliste koło a w nim boga ,który miał nam mówić ,że nie jesteśmy sami ,lecz z nim i ból mamy  tylko w głowie..Załama!... A więc ta terapia okazywała się męczarnią.Tylko dlaczego ZUS daje na tego typu kasę ,nie wiem,bo to beznadzieja..Jeszcze jedna  sprawa o Lekarzach- czujących się tam jak bogowie ,nie dostępni ,opryskliwi nie współczujący a na dodatek z klapkami na oczach..W moim przeżytym życiu XX lekarz był dla mnie priorytetem  i przed Gościmiem nigdy nie spotkałam lekarzy  o takim olewającym podejściu do  chorego i lekarzy nie dostosowanych do tego typu chorób..   .Ale coś dobrego też było. Mogę napisać o b. miłych pielęgniarkach i fizykoterapiach... naprawdę stawali na wysokości swego zadania i im Bardzo dziękuję:)Oczywiście nie pominę wyżywienia ,które było wyśmienite- dodam ,że jak się chce to coś dobrego może być??...Nigdy nie korzystałam  z tego typu sanatoryjnych terapii i byłam pewna ,że przyjadę do domu w dobrym stanie..Przeliczyłam się. Przyjechałam w dużo gorszym stanie i płacz na co dzień mnie nie opuszcza.To były 3 tygodnie wyrwane z mojego życia.....Ola

#44 Oriana33

Oriana33

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 10:24

Witam!!! Właśnie wróciłam dzisiaj z rehabilitacji w Gościmiu!!! Dla niektórych było tam zajefajnie. Ja nie mogłam tam się odnależć. Jeśli nie pijesz z innymi to jesteś odsuwany od reszty. Chyba że lubisz siedziec sam w pokoju i słuchać jak inni się bawią. Rehabilitacja w Gościmiu to porażka... porobiły się pary już od drugiego dnia...kobiety nie nocują w swoich pokojach, balują... i tak samo jest z facetami. Niby tacy przykładni mężowie i kochające żony. Ale jakby widzieli małżonkowie co tam się wyprawia to woleli by zapłacić kare i mie puścić żoni i mężów na pseudo rehabilitacje. Ciągle był tam alkohol... Dobrze że do sklepu jest 2 km bo ceny w barze przerażają.
Pozdrawiam dziewczyny z pokoju 107 , u których pokój sie nie zamykał.
OMIJAJCIE GOŚCIM!!!! I DyREKTORA ktoremu kasa uderzyla do glowy. POZDRAWIAM laugh.giflaugh.gif

tongue.giftongue.gifwink.gifwink.gif

Dokładnie tak jest..

#45 cisza685

cisza685

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:24

witam.mam skierowanie na 17,03,2014r do sanatorium w Goscimiu -Drezdenko ,jestem z okolic Poznania ,może ktoś wybiera się tam samochodem ,chętnie bym sie zabrala i dołoze na poliwko tel 793584222         100zł?

Użytkownik cisza685 edytował ten post 12 marzec 2014 - 14:42

#46 krzys11

krzys11

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:06

jadę do gościmia 17 marca mogę zabrać po drodze kogoś z sulechowa lub świebodzina lub pobliskich okolić kristofer3@autograf.pl

#47 Ufik

Ufik

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 11:47

Odpowiem na odpowiedź  pana poniżej.... Jest lek ginekolog , który zajmuje się grupą  ludzi i kardiolog tez jest..Az przykro patrzeć na takie osoby piszące.. widać zaliczasz się do tych ,którym miło było na wczasach...żenada....   Ola

Wątpię

#48 Andrzej Wit

Andrzej Wit

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 15:09

W dniu 18,09,1014 jadę z Wrocławia do sanatorium w Drezdemku - Gościm mam wolne miejsce w aucie , mój tel. 603 504 086

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych