Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozklad jazdy autobusów PKS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Czytelnik z Retna~

~Czytelnik z Retna~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2009 - 22:30

Ja juz mam chyba dosyc biadolenia na temat kryzysu,braku pieniedzy itp w naszych "gigantach" rynkowych! Przykładów przytaczac mozna naprawde wiele ale siegne po ten mi i nam mieszkancom Retna najbliższy! Chodzi o najnormalniejszy w swiecie rozkład jazdy na przystanku PKS. Gdyby nie dzieciaki które dojezdzaja codziennie do szkół w Krośnie czy Weżyskach i się świetnie orietują to z nikad sie czlowiecze nie dowiesz o której jedzie autobus. Dlaczego konkurecyjny mini bus takowy rozkład posiada a PKS już nie? Czy mam rozumiec ze nie zależy im na klientach wsiadajacych w Retnie? To moze niech sie tu wcale autobusy nie zatrzymują ...bo i po co skoro tak traktuje sie podróżnych. Zeby nie było-pisałem do sekretariatu PKS-u w Zielonej Górze, prosiłem kierowców o interwencje...jak grochem o scianę! No cóż...widocznie braknie kasy na nowy bilbord reklamowy... PS.Rozkład jazdy dostałem spisany na kartce od znajomego kierowcy! Z pozdrowieniami dla zarzadu PKS w Zielonej Górze!

#2 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 07:54

Spokojnie, to tylko awaria :) Rozkłady jazdy są często zrywane przez chuliganów i nie ma możliwości zapanowania nad tym, by nowy rozkład jazdy na każdym przystanku był na bieżąco wieszany. Może dobrym pomysłem byłoby powieszenie rozkładu jazdy np. w sklepie tak, by był widoczny z podwórka przez szybę. Rozkład jazdy można też zdobyć na stronie www.rozklady.com.pl

Po pierwsze ta awaria trwa od kilku lat (ok 2-uch jak nie dłuzej) bo rozkładu nie ma odkad pamietam
Po drugie tu nie ma sklepu
Po trzecie tu nie ma dostepu dla internetu dla wszystkich mieszkanców
po czrarte-optymistyczny akcent...dzis o 08.38 na przystanku pojawił sie przedstawiciel PKS-u (kierowca autobusu) i powiesił rozkład:-))

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 12:00

Po pierwsze ta awaria trwa od kilku lat (ok 2-uch jak nie dłuzej) bo rozkładu nie ma odkad pamietam
po czrarte-optymistyczny akcent...dzis o 08.38 na przystanku pojawił sie przedstawiciel PKS-u (kierowca autobusu) i powiesił rozkład:-))

To prawda,że z tymi rozkładami jest coś nie tak....dla miejscowych trudny do rozczytania a co dopiero dla przyjeżdzających z innych terenów Polski-to magia...podam prosty przykład :Wrocław..autobusy do Poznania przez Trzebnicę, Żmigród,Rawicz,Leszno i wszędzie przy danej miejscowości przez które ten autobus przejeżdza jest podana godzina ze taki autobus jest.Tutaj...Z Zielonej Góry do Słubic trzeba znac wszystkie miejscowości bo na tablicach nie ma każdej godziny odjazdu ,tylko trzeba latać po dworcu i szukać.Ktoś powie ze jest informacja,tak ale w Zielonej a co maja zrobic Ci wyjeżdzają np. z Osiecznicy nie znając terenu i miejscowości.Dla mnie to te rozkłady są napisane po chińsku.Nie można Napisać np. Krosno Odrzańskie i wszystkie autobusy które jadą do Krosna ,nieważne że jedzie dalej na jednej tabliczce...Ci co często korzystają ,wiedzą o czym piszę.A ja wiem jakie problemy ma rodzina przyjeżdzająca z różnych stron Polski...Takie rozkłady są tylko w Lubuskiem...
To że dewastują i zrywają to druga prawda.
Trzecia ze kierowcy z Zielonej do Słubic są bardzo nie uprzejmi...jak nie chcą wozić ludzi to niech zmienią pracę.Jestem z tych usług bardzo nie zadowolona!!!!!A wielokrotnie kierowca zachowuje się jakby wiózł za darmo,nie odpowie dzień dobry a do widzenia -takiego słowa nie znają.

#4 ~68191D~

~68191D~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 12:15

A co powiedzieć o autobusie relacji Zielona Góra - Krosno Odrz. przez Trzebule, tak widnieje na rozkładach.
Tyle że jeden jedzie przez Bobrowice, Dychów a drugi mimo że tak samo oznaczony w Kosierzu skręca na Dąbie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 22:52

a od czego ma pani/pan swojego radnego?

ja poprosiłam jednego z młodych radnych o pomoc przy pisaniu petycji o przywrócenie autobusu do krosna z zielonej góry i skończyło się sukcesem, bo autobus przywrócili.

#6 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 23:30

a od czego ma pani/pan swojego radnego?

ja poprosiłam jednego z młodych radnych o pomoc przy pisaniu petycji o przywrócenie autobusu do krosna z zielonej góry i skończyło się sukcesem, bo autobus przywrócili.

A z której godziny jest to kurs?

#7 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 23:31

A co powiedzieć o autobusie relacji Zielona Góra - Krosno Odrz. przez Trzebule, tak widnieje na rozkładach.
Tyle że jeden jedzie przez Bobrowice, Dychów a drugi mimo że tak samo oznaczony w Kosierzu skręca na Dąbie.

Niedługo nie będzie problemu, bo ponoć kolejne kursy tą trasą będą zlikwidowane xD

#8 ~swój nick~

~swój nick~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:12

Cieszyć się że przystanek jest, bo jak nie ma rozkładu to zaraz mogą zlikwidować...
a o tym internecie że u Was nie ma to aż ... mi się chce, tylko dlaczego mieszkańcy piszą te posty o północy???? czyżby z kafejki internetowej???

#9 ~Ojciec dzieciom~

~Ojciec dzieciom~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2009 - 15:31

Spokojnie, to tylko awaria :) Rozkłady jazdy są często zrywane przez chuliganów i nie ma możliwości zapanowania nad tym, by nowy rozkład jazdy na każdym przystanku był na bieżąco wieszany. Może dobrym pomysłem byłoby powieszenie rozkładu jazdy np. w sklepie tak, by był widoczny z podwórka przez szybę. Rozkład jazdy można też zdobyć na stronie www.rozklady.com.pl

Fajnie by było żeby w PKS-ie były monitory i leciały jakieś filmy. A rozkład jazdy to mieszkańcy mogą sobie pobrać na dworcu w Krośnie lub ściągnąć z internetu. To ci z prywatnych busów zrywają rozkłady PKSu. Kierowcy z PKS-u są O.K i często mają anielską cierpliwość do tych awanturników z Retna i innych Raduszców. Niech lepiej Retniacy zadbają o swoje podwórka i domy. Jaki tam syf u nich!!! Przejedźcie się czasem przez te wiochy. Istna Czeczenia , jakby im bomba wybuchła przed chałupą albo wczoraj wojna się skończyła!!!I w gumiakach ubłoconych się ładują do autobusu i nie myją się wcale. Po co takim w ogóle autobus. Na furach niech jeżdżą

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 08:25

Fajnie by było żeby w PKS-ie były monitory i leciały jakieś filmy. A rozkład jazdy to mieszkańcy mogą sobie pobrać na dworcu w Krośnie lub ściągnąć z internetu. To ci z prywatnych busów zrywają rozkłady PKSu. Kierowcy z PKS-u są O.K i często mają anielską cierpliwość do tych awanturników z Retna i innych Raduszców. Niech lepiej Retniacy zadbają o swoje podwórka i domy. Jaki tam syf u nich!!! Przejedźcie się czasem przez te wiochy. Istna Czeczenia , jakby im bomba wybuchła przed chałupą albo wczoraj wojna się skończyła!!!I w gumiakach ubłoconych się ładują do autobusu i nie myją się wcale. Po co takim w ogóle autobus. Na furach niech jeżdżą

Najlepiej niech PKS napisze na autobusach..."Wstęp tylko dla pasażerów w lakierkach"
Co ma wieś do pasażerów??A jak kierowca widzi po spożyciu napojów wyskokowych-nie ma obowiązku zabierać!!!!!

#11 ~mieszkaniec Retna~

~mieszkaniec Retna~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 18:25

Na pewno mieszkasz w pałacu i pachniesz różami i internet masz 24 godz. na dobe!Jezeli nie znasz mieszkanców Retna to ich nie obrażaj!!!!Jestes załosny!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 19:51

Na pewno mieszkasz w pałacu i pachniesz różami i internet masz 24 godz. na dobe!Jezeli nie znasz mieszkanców Retna to ich nie obrażaj!!!!Jestes załosny!!

Niech was wozi wasz wybraniec- przewodniczący RM, ma po drodze.No chyba że nie ma prawa jazdy (może to tylko plotki?). Kogo to interesuje z mieszkańców Krosna, że wyborcy burmistrza nie mają czym się dostać do siedziby swojego pana.

#13 ~mieszkaniec Retna~

~mieszkaniec Retna~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 21:35

Niech was wozi wasz wybraniec- przewodniczący RM, ma po drodze.No chyba że nie ma prawa jazdy (może to tylko plotki?). Kogo to interesuje z mieszkańców Krosna, że wyborcy burmistrza nie mają czym się dostać do siedziby swojego pana.

Wogule niewiem o czym piszesz?naprawde to jest zalosne!co ma do tego retno !

#14 ~Mieszkaniec Miasta~

~Mieszkaniec Miasta~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2009 - 08:16

Chyba faktycznie w Retnie nic już nie jeździ a do szkoły daleko, brak słowników ortograficznych i dlaczego tutaj nie podkreśla błędów?????

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych