Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

repertuar w kinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 13:56

Dleczego od otwarcia kina repertuar jest tylko dla młodzieży i dorosłych ( od 15 lat)
i dla małych dzieci ? Dzieci 10-14 letnie nie mieszkają w mnaszym mieście?
Czy ktos wie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 14:02

Dlaczego jest tylko repertuar dla młodzieży, ja bym chciał by tam puszczano coś dla dorosłych, filmy xxx, kiedy będą w końcu w Międzyrzeczu takie filmy w kinie puszczać ?

#3 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 19:51

Myślę, że dość trudno o repertuar dla grupy wiekowej 10-14 lat. Bo niby co by to miało być? Patrzę na kilkadziesiąt filmów które obecnie są grane w polskich kinach, i nic takiego nie znajduję. Taka jest prawda, że filmów dla większych dzieci się zbyt wielu nie robi, albo, co jest prawdziwsze, w Polsce się nie wyświetla.

#4 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 13:40

Myślę, że dość trudno o repertuar dla grupy wiekowej 10-14 lat. Bo niby co by to miało być? Patrzę na kilkadziesiąt filmów które obecnie są grane w polskich kinach, i nic takiego nie znajduję. Taka jest prawda, że filmów dla większych dzieci się zbyt wielu nie robi, albo, co jest prawdziwsze, w Polsce się nie wyświetla.

No tak teraz to są filmy od 15 lat albo animowane , innych najwyrażniej nie kręcą

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 14:30

Te ławki betonowe blokujące chodnik przed MOK to z wojskowego demobilu czy wykopki? Ohyda.

#6 ~Czarna~

~Czarna~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 12:58

Przecież to nie wina kina międzyrzeckiego, że akurat takie filmy sa na rynku...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 13:14

Przecież to nie wina kina międzyrzeckiego, że akurat takie filmy sa na rynku...

Niedługo zwolnią znowu jakiegoś dyrektora, jak basen nie miał odpowiednich dochodów to zwolniono, tak i zapewne będzie z kinem. Tam powinien zasiadać menadżer, który umie liczyć, a nie wydawać, co tłumaczy takie zwolnienia z posad.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych