Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~toja~

~toja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 12:33

jak ja pisałem test, to 'nauczyciele dawali nam oceny

#2 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 16:42

A jak wypada podstawówka ta sportowa na Wyspiańskiego.Chce tam dać dziciaka ale opinie są skrajnie różne???? Rodzice dzieci, któzy tam chodzą zachwalają (bo co mają zrobić) a inni odradzają ,że niby poziom niski. Ja bym miała spokój bo z rana dziecko zostawiam i cały dzień w szkole lub na treningu i po południu po pracy zabieram do domu. Prosze o podpowiedź.

#3 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 18:51

A jak wypada podstawówka ta sportowa na Wyspiańskiego.Chce tam dać dziciaka ale opinie są skrajnie różne???? Rodzice dzieci, któzy tam chodzą zachwalają (bo co mają zrobić) a inni odradzają ,że niby poziom niski. Ja bym miała spokój bo z rana dziecko zostawiam i cały dzień w szkole lub na treningu i po południu po pracy zabieram do domu. Prosze o podpowiedź.

Szkoła Podstawowa nr 10 z klasami sportowymi to dobra szkoła. Pracują tam solidni i wymagajacy nauczyciele. Wymagają nie tylko od uczniów ale i od siebie. Szkołę tą skończyła trójka moich dzieci, później kontynuowali nauke w Gimnazjum Sportowym. Jestem zadowolona z tej szkoły gdybym jeszcze raz miała wybierać to na pewno posłała bym tam kolejne swoje dziecko. Polecam.

#4 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 22:07

Moj syn chodzi do szkoły pods. nr 6 jest w I klasie uczęszczał również w zerówce jestem bardzo zadowolona z tej szkoły klasa liczy 18 uczni i mają wspaniałą wychowawczynię. Kiedy odbieram dziecko ze swietlicy przychodzę w trakcie miłej zabawy pani z dziećmi, mój syn odrabia tam także lekcje. Jeżeli chodzi o ranking szkół to dlaczego nie zrobimy rankingu pracy rodziców z dziećmi w domu oraz uczęszczania na zebraniach. U mojego syna maksymalnie przychodzi 40% rodziców. Jeżeli rodzice nie współpracują z nauczycielami to póżniej mamy takie wyniki. Mój syn z uśmiechem idzie do szkoły i to jest najważniejsze, grono moich znajomych narzeka na inne szkoły choć w rankingu wypadają dobrze.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 22:55

Moj syn chodzi do szkoły pods. nr 6 jest w I klasie uczęszczał również w zerówce jestem bardzo zadowolona z tej szkoły klasa liczy 18 uczni i mają wspaniałą wychowawczynię. Kiedy odbieram dziecko ze swietlicy przychodzę w trakcie miłej zabawy pani z dziećmi, mój syn odrabia tam także lekcje. Jeżeli chodzi o ranking szkół to dlaczego nie zrobimy rankingu pracy rodziców z dziećmi w domu oraz uczęszczania na zebraniach. U mojego syna maksymalnie przychodzi 40% rodziców. Jeżeli rodzice nie współpracują z nauczycielami to póżniej mamy takie wyniki. Mój syn z uśmiechem idzie do szkoły i to jest najważniejsze, grono moich znajomych narzeka na inne szkoły choć w rankingu wypadają dobrze.

Dokładnie tak jest! Spotkałam wielu rodziców narzekających na brak pracy z uczniem słabym, np. w sp 18. Szkoły stojące wysoko w rankingach mają po prostu dobrych uczniów z dobrych środowisk, np. sp 7 czy społeczna...

#6 ~uczeń 10-tki~

~uczeń 10-tki~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 10:24

TYLKO EKOLOGICZNA !!!!! SP 22 REWELACJA !!!!!

#7 ~KRZYSZTOF-RODZIC~

~KRZYSZTOF-RODZIC~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 16:18

WITAM, A PROPO SP 6 UWAŻAM ,ŻE JEST TO BARDZO DOBRA SZKOŁA, KTÓRA JAKO JEDYNA W ZIELONEJ GÓRZE JEST SPECJALISTĄ OD DZIECI Z TRUDNOŚCIAMI EDUKACYJNYMI I NAUCZYCIELE TAM ROBIĄ O WIELE WIĘCEJ NIŻ W INNYCH SZKOŁACH W NASZYM MIEŚCIE. JEŻELI CHODZI O WYPOWIEDŹ PANI PREZYDENT TO BYŁOBY DOBRZE GDYBY BYŁA BARDZIEJ ZORIENTOWANA W TEMACIE.

#8 ~Nikola~

~Nikola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 18:42

PSP 7 ma najwyższy poziom nauczania <3

#9 ~pewien-czlowiek-gg~

~pewien-czlowiek-gg~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 12:54

Jeżeli chcecie wybrać dobrą podstawówkę, kierujcie się w stronę SP-1 lub SP-8. Bardzo dobre szkoły i wysoki poziom nauczania. Ewentualnie osiemnastka, ale to jest moloch. Stanowczo odradzam SP-11 (tam dają dobre oceny za nic, aby tylko zawyżyć średnią ocen - uczniowie się po prostu rozleniwiają) i SP-6 (słabe wyniki, ponadto do sali gimnastycznej trzeba przechodzić przez ulicę) O innych szkołach nie mam opinii, a sam skończyłem SP-1.

#10 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 11:42

W sp 11 daja oceny takie na jakie uczniowie zasługuja. Moja córka tam chodzi i dostaje dokładnie takie oceny na jakie zasłużyła. Polecam ta szkołe. Moja corka ma bardzo dobra polonistke oraz matematyczke. Dzieki ich pomocy wystartowala w dwoch konkursach i w jednym zostala laureatka natomiast w drugim finalistka.

#11 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 11:45

SP 21 na os. Pomorskim jest sprawiedliwa, bardzo dobrze uczą i jest wesoło. Moja córka tam chodzi i jest bardzo zadowolona, nauczyciele są super. Naprawdę polecam !!

#12 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 11:51

Szkoła Podstawowa nr 10 z klasami sportowymi to dobra szkoła. Pracują tam solidni i wymagajacy nauczyciele. Wymagają nie tylko od uczniów ale i od siebie. Szkołę tą skończyła trójka moich dzieci, później kontynuowali nauke w Gimnazjum Sportowym. Jestem zadowolona z tej szkoły gdybym jeszcze raz miała wybierać to na pewno posłała bym tam kolejne swoje dziecko. Polecam.

Szkoła jest ok ale mojej córki koleżanka nie daje rady w tej szkole, a chodzi do klasy pływackiej chciałam dać tam moją córke ale się uparła że nie chce tam iść i miała racje. POLECAM SP 21! Tam chodzi moja córka i jest bardzo zadowolona.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych