Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przerażająca jest skala aborcyjnego ludobójstwa dokonywanego przez lewicowych zbrodniarzy! Ideologia lewicy jest najbardziej zbrodniczą ideologią w hi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 strażnikrewolucji

strażnikrewolucji

    Bywalec

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 14 luty 2020 - 19:57

Przerażająca jest skala aborcyjnego ludobójstwa dokonywanego przez lewicowych zbrodniarzy! Ideologia lewicy jest najbardziej zbrodniczą ideologią w historii ludzkości! Na świecie około 40 milionów dzieci rocznie zostaje zamordowanych! Mord aborcyjny to najczęstsza przyczyna zgonów na świecie! Lewacy rocznie mordują więcej dzieci niż Niemcy zamordowali podczas całej II wojny światowej!
Aby powstrzymać to nieporównywalne z niczym, gigantyczne ludobójstwo zbrodniczej lewicowej sekty ,rząd powinien rozważyć wypłacanie zasiłków kobietom, ofiarom zbrodniczej lewicowej ideologii ,które deklarują chęć zabicia swojego dziecka! Powinno się wprowadzać programy edukujące ,zachęcające kobiety do rodzenia niechcianych dzieci i oddawania tychże w adopcję!
To tchórzliwe milczenie milionów pozwala działać garstce lewicowych zbrodniarzy! Bądź głosem pozbawionych głosu!Stań w obronie mordowanych dzieci!

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych