Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Przekąski na wieczór

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 marysianka667

marysianka667

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 16 październik 2013 - 13:46

Doradźcie, który przepis wybrać na wieczorną wizytę znajomych.
Zastanawiam się, nad tymi
http://www.glamki.pl...-dipem_153.html
http://www.glamki.pl...midory_157.html

Który przepis wybrać ?

#2 KRYSTYNA L.

KRYSTYNA L.

Bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 16 październik 2013 - 14:04

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. 
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo    
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

#3 Miro

Miro

Bywalec

• PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 17:48

Wieczor, najlepiej w wekend, spedzic w dobrej restauracji, Mnie ostatnio wzielo na kuchnie wloska, wiec zajrzalem do restauracji https://www.facebook...uracjagallodoro iii nie zaluje! Przepyszna kuchnia wloska, w pieknym lokalu i o dziwo - w przystepnych cenach. W takich miejscach az chce sie przebywac!

#4 aniamala19812

aniamala19812

Swojak

• PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 11:38

eserial.pl - Seriale online za darmo, bez limitu, rejestracji i reklam. Dziękujemy za wszystkie like na fanpage - https://www.facebook.com/eSerialpl - http://eserial.pl

#5 alicja_2512

alicja_2512

Swojak

• PipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 10:45

Te koreczki wyglądają znacznie lepiej i zresztą można je modyfikować tak ja się lubi najbardziej. No i nie ukrywajmy, że zwyczajnie takie koreczki wygodniej się je  :)

#6 zorca

zorca

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:22

Odkąd w sklepach pojawiło sie ciasto francuskie pojawiły sie nowe możliwości do wymyślnych dań na szybko. W przyżądzeniu takie ciasto to kilka godzin wałkowania, ale kupione można przechowywać w lodówce do daty na opakowaniu. Można też zamrażać w postaci upieczonej do 4 tygodni.

Co możemy z tego zrobić. Wszystko. Na słono na słodko. Zawijamy mus z owoców - mamy ciaska jabłecznikowe, zawijamy brzoskwinię, czy banana mamy markowy produkt rodem z McDonalda. Zawijamy parówkę, czy kabanosa mamy wypasionego hot-doga. Wszytko to możemy mieć w zamrażarce i tylko pytamy dziecko co chce do szkoły wrzucamy do mikrofalówki, pakujemy i już. Najciekawsze że ostatnio żona czytała o bogatym weselu tureckim. Okazało się że głównym daniem na nim były ciastka ze spinakiem i łososiem http://impresjekulin...inak-osos.html. To fajny sposób bo dzieci raczej nie lubią niezwykle zdrowego szpinaku, a w ciastkach chętnie go zjedzą.

Może zróbmy na tym forum kącik pomysłów kulinarnych. Chętnie poznamy wasze

#7 kasia.pa

kasia.pa

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 17:28

A propo ciasta francuskiego, ja często przygotowuję paszteciki i kapuśniaczki - jak się ma gotowe ciasto to wtedy roboty nie jest aż tak dużo, a to fajna przekąska na imprezy

#8 senanque

senanque

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 20 luty 2014 - 09:29

Ostatnio na imprezę upiekłam muffinki na słono - rewelacyjne na ciepło i na zimno, znikły co do jednej:) Też mają tę zaletę, że można je piec z tym, co akurat ma się pod ręką - ser kozi, pleśniowy, cebula, boczek, warzywa... I w sumie robi się je szybko, jak to muffinki:)

#9 wixerFKR

wixerFKR

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 14:54

JA LUBIE CIPSY DO BROAWARQA

#10 karolek23

karolek23

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 10:06

ja bym zrobił Koreczki z dipem. Ale gdy masz lenia zawsze możesz zaproponować znajomym wyjście gdzieś na "kawę" ewentualnie coś mocniejszego do jakiegoś baru. Ja tak ze znajomymi robimy, gdy nie chce nam się nic szykować po prostu wychodzimy gdzieś w  jakieś ciche i spokojne miejsce w którym możemy bez trudu porozmawiać ;) Polecam taką formę spędzania czasu ze znajomymi :)

#11 annpacy

annpacy

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 08:53

ja uwielbiam włoskie smaki. Szynka parmeńska, parmezan i czosnkowa bagietka

#12 Gregoryy

Gregoryy

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 14:26

Ja tam lubię sobie zamówić na wieczór pizze. Do tego jakaś cola film i nic tylko żyć :D. Ewentualnie gierkę jakąś jak nie trzeba za bardzo zwracać tam uwagi. Kebab też jest dobry albo chińszczyzna tylko drogie to jest strasznie :( a co weekend musi być jakiś fast-food ^^

#13 krystian

krystian

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 11:56

Ja ze względu na moją wagę staram się nie podjadać w nocy. Próbuję schudnąć ale jest mi ciężko nie zjeść czegoś w nocy. Każdą taką noc podczas której nie idę do lodówki jest dla mnie ogromnym sukcesem.

#14 WarNer

WarNer

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 12:22

Koreczki bądź szaszłyki są dobre na taki wieczorny seansik, możesz też kupić chipsy tortilla i zrobić dip do nich ;) też dobra przekąska, albo z chleba takie koreczki na wykałaczkach ;) Jest dużo metod na przekąskę.

#15 wixerFKR

wixerFKR

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 14:40

MIENSO ZGRILA WUDECZKA DEBEST WCZORAJ OTFARLEM SEZON POZDRO ZKROSNA

#16 plonie

plonie

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 16:46

Koreczki to najszywbsza i najwygodniejsza przekąska. Zazwyczaj robie właśnie koreczki albo zwyczajne kanapki, gdy odwiedzają mnie znajomi. Do tego paluszki, piwo i można siedzieć do póżnej nocy.

#17 GrzesiekSzmal

GrzesiekSzmal

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 11:52

Na wieczór coś na słodko musi być.

#18 lubrun

lubrun

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:00

orzechy:)

#19 katarzy802

katarzy802

Bywalec

• PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 02 luty 2015 - 21:31

Ja podaje hummus, marchewki, ogorki świeże, guacamole, suszone owoce, szaszlyki z łososia i ananasa, inne szaszłyki :D lub koreczki ze świeżych warzyw:)

#20 adrianadrian573

adrianadrian573

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 22 maj 2015 - 10:11

Może to nie przekąska, ale zamiast lodu do drinków dobrze dodać zamrożone owoce np maliny, truskawki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych