Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prywatne przedszkole w Dębnie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mati1

Mati1

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 styczeń 2011 - 19:37

Witam.
Jestem matką, której dziecko nie dostało się do przedszkola w Dębnie. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest to powszechny problem w Dębnie i ile kosztowałoby oddanie dziecka do prywatnego przedszkola, jeśliby takie powstało? Czy są chętni tak jak ja? Jeśli byłaby to kwota 600-700 zł miesięcznie to chyba i tak się opłaca? Czy lepiej szukać niani, może jest tańsza?

#2 myself

myself

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 11:16

Kwota dość duża jak na nasze małe miasteczko, ale jeżeli w tej cenie byłyby naprawdę fajne warunki to myślę że chętni by się znaleźli. Niania nie weźmie mniej a ja osobiscie wolałabym aby moje dziecko spedzało czas z innymi dziećmi. Tak - myślę że powstanie takiego przedszkola miało by sens. Ja mam póki co większy problem bo wracam do pracy niedługo a mam 5mc dziecko, i niestety żłobka w okolicy brak. Weszła w zycie ustawa o opiece nad dziećmi do lat 3 i póki co nie widać aby u nas coś się miało ruszyć w tym temacie, szkoda.

#3 Mati1

Mati1

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 03 luty 2011 - 12:47

TEŻ TAK MYŚLĘ, CO PRZEDSZKOLE TO PRZEDSZKOLE...
A NIANIE RÓŻNE SĄ NIESTETY. CIEKAWE, CZY ZNALAZŁBY SIĘ CHĘTNY DO OTWORZENIA TAKIEGO PRZEDSZKOLA, MOŻE TEŻ ŻŁOBKA?
PRZEPISY SĄ PEWNIE ZBYT RYGORYSTYCZNE I DLATEGO NIKT DO TEJ PORY SIĘ NIE ZDECYDOWAŁ.
A ŻŁOBEK W DĘBNIE JEST... OD 2 ROKU ŻYCIA...HE HE

#4 szpilka

szpilka

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 06 luty 2011 - 19:07

:D co przedszkole,to przedszkole...he,he...prawda,prawda,podam starą anegdotę:
Piotruś w podstawówce spóźnił się na lekcje..Pani pyta,dlaczego? Piotruś na to,że z tatusiem prowadził kozę do capa..,na to zdumiona Pani-a nie mógł tatuś sam? No, mógł,pse Pani,ale co cap,to cap ,he,he.Tak widzicie,że Dębno ma obecnie problemy,nie tylko ze żłobkiem,ale i przedszkolem.I trzeba było iść w zaparte starej i bezdzietnej pannie przy likwidacji przedszkola na ul.Mickiewicza ?Budynek marnieje,folwarkowi nie mają pomysła a szara masa dlej za budzetowe srebniki/ochłapy/wybiera szarą rzeczywistość,grzęznące w błocie ulice i place,wszystko nie dokończone,po połowie ucinane byleby do pomnika było jako tako,taka nasza chińszczyzna...a tak nawiasem mówiąc ,jakie stworzonka Boże lubią błoto ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych