Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Propagujący aborcyjne ludobójstwo najwięksi zbrodniarze wszech czasów nie siedzą w więzieniach czy zamkniętych zakładach dla obłąkanych ,ale zasiadają


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 strażnikrewolucji

strażnikrewolucji

    Bywalec

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 15 luty 2020 - 06:41

Propagujący aborcyjne ludobójstwo: najwięksi zbrodniarze wszech czasów nie siedzą w więzieniach czy zakładach zamkniętych dla obłąkanych ,ale zasiadają w parlamencie! To miara upadku naszej cywilizacji! Jeśli PO Lewica dojdzie do władzy w Polsce: będą mordować od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy dzieci rocznie! Mordują nie dla pieniędzy, mordują z nienawiści! Pieniądze jakie zarabiają kliniki aborcyjne są tylko skutkiem ubocznym zbrodniczej ideologii, na pierwszym miejscu jak u hitlerowców jest promująca nienawiść ideologia! To są hitlerowcy ,masowi mordercy naszych czasów! Sterroryzowali świat swoim potwornym okrucieństwem. Jesteśmy na wojnie!
Wobec powyższego powinniśmy wykupować dzieci od matek pragnących je zabić tak jak podczas niemieckiej okupacji wykupowało się Żydów przed deportacją do obozów! Rząd powinien przedstawić program pomocy socjalnej dla matek które uległy zbrodniczej lewicowej ideologii i chcą zabić własne dziecko!
Trwa aborcyjne ludobójstwo! Bądź głosem pozbawionych głosu! Stań w obronie mordowanych dzieci! Tą zbrodniczą ideologię wprowadzają w życie konkretni ludzie. Poniżej twarze aborcyjnego ludobójstwa w Polsce!

 


Użytkownik strażnikrewolucji edytował ten post 15 luty 2020 - 08:29

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych