Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewkaka

ewkaka

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 617 postów

Napisano 03 sierpień 2011 - 14:11

Bardzo porządny człowiek, bardzo dobry myśliwy? Aż strach pomyśleć,co w takim razie robią ci mniej porządni. Życzę postrzelonemu dziecku powrotu do pełni zdrowia. A w sprawie bezpańskich psów: czy strzelanie do nich,to jedyne rozwiązanie? A słyszeli w tej gminie o sterylizacji,adopcjach,czy schroniskach?

#2 GAJOWY

GAJOWY

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 932 postów

Napisano 03 sierpień 2011 - 14:15

Bardzo porządny człowiek, bardzo dobry myśliwy? Aż strach pomyśleć,co w takim razie robią ci mniej porządni. Życzę postrzelonemu dziecku powrotu do pełni zdrowia. A w sprawie bezpańskich psów: czy strzelanie do nich,to jedyne rozwiązanie? A słyszeli w tej gminie o sterylizacji,adopcjach,czy schroniskach?

Nie wiem czy słyszeli o czymś takim, wiem natomiast jak kończą psy wyłapywane przez hycla na zlecenie gminy. Pieski trafiają do schronisk gdzie są trzymane dwa tygodnie, a jak nikt się po nie nie zgłosi są usypiane. Koszt złapania jednego psa to około 1000zł.

#3 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 14:35

widzę, że w popoludniowym wydaniu tego artykulu nadal powielana jest informacja o Karninie redaktor był a nie wie gdzie nawet fotke z nazwą wsi zamiescil zenujacy poziom ten mysliwy jest z Osiedla Poznanskiego brednie wypisujecie

#4 ~były myśliwy~

~były myśliwy~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 15:26

dobrze tak byblakowi szkoda ze nie strzelił psa chłopu na podworku. tak debile robia wala do psów pod posesją w końcu musiało sie tek skończyć

#5 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 16:25

nie wiem jaki jest ten myśliwy, ale te psy to jest problem potężny wiem o tym bowiem mieszkam na uboczu i mam ogromny problem z psami szwędrającymi się po okolicy bywa że boję się o swe dzieci w drodze do szkoły i też gdybym miał broń to w końcu mógł bym jej użyć -z tymi psami trzeba w końcu coś zrobić!!!!

#6 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 16:47

#7 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 17:06

no - niestety człowiek porządny - wiem bo znam - a psy problemem są - widzę ze pani nie widzi problemu wiec proponuje, złapać sobie takiego bezpańskiego dzikiego psa i go wysterylizować. nigdy chyba pani nie zaatakował taki pies- szkoda- szybko pani zmieniłaby zdanie!!!! także proszę się nie wypowiadać jak nie rozumie pani powagi sprawy.Proszę zająć się osobiście łapaniem tych biednych piesków.Problem ten był zgłaszany do gminy i pozwolenie było!!!!!!! to żę dziecko zostało ranne - fakt TRAGEDIA ! ALE TAKIE COŚ JAK NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI- NAPRAWDĘ SIĘ ZDARZA- TYLKO NIE ROZUMIEJĄ TEGO LUDZIE KTÓRYM NIGDY SIĘ COś TAKIEGO NIE PRZYTRAFIŁO -PEWNIE NAJŁATWIEJ JEST O KIMŚ MÓWIĆ TYLKO DLACZEGO BRAKUJE SŁÓW NA PYTANIE- MOŻE COŚ O SOBIE?

#8 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 18:23

dobrze tak byblakowi szkoda ze nie strzelił psa chłopu na podworku. tak debile robia wala do psów pod posesją w końcu musiało sie tek skończyć

A JA BYM WSZYSTKIE PSY WAŁĘSAJĄCE SIĘ WYSTRZELAŁA .........PRZEZ TE KUNDLE TO DZIECI BOJA SIĘ DO SZKOŁY CHODZIĆ

#9 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 19:10

Skoro bezpańskie i wałęsające się psy są takim wielkim problemem w danej gminie, to może jej mieszkańcy zgodzą się na dodatkowe, dobrowolne opodatkowanie z przeznaczeniem na budowę i utrzymanie schroniska dla zwierząt - w tej gminie, ewentualnie z przeznaczeniem środków finansowych na rozbudowę i utrzymanie schroniska w Gorzowie

#10 ~osiedle poznanskie~

~osiedle poznanskie~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 19:34

NIE W KARNINIE A W OSIEDLU POZNAŃSKIM !!!!!

#11 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 19:57

Czlowiek ,który strzela do psa i to jeszcze na terenie zabudowanym łamie przepisy prawa nie tylko lowieckiego.
Prawidlowa kara powinna zamknąc wyrokiem wiezienia ,odebraniem pozwolenia na broń i wykluczenie z Koła lowieckiego.
Tyle w temacie.

#12 ~FILUTEK~

~FILUTEK~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 20:47

A ja mam tylko jedno pytanie : Kto takiemu durniowi dał pozwolenie na broń , trzeba być nie lada debilem aby nieomal w samo południe w terenie zabudowanym używać broń palną . Po prostu strach się bać gdy ludziom bez wyobraźni daje się broń , a już zacytowana wypowiedź wójta woła o pomstę do nieba , co na to prokurator gdy przedstawiciel władzy mówi o niepisanej umowie z myśliwymi . Przecież jest ustawa o ochronie zwierząt , czyżby pan wójt o niej nie słyszał?

#13 ~FILUTEK~

~FILUTEK~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 20:48

A ja mam tylko jedno pytanie : Kto takiemu durniowi dał pozwolenie na broń , trzeba być nie lada debilem aby nieomal w samo południe w terenie zabudowanym używać broń palną . Po prostu strach się bać gdy ludziom bez wyobraźni daje się broń , a już zacytowana wypowiedź wójta woła o pomstę do nieba , co na to prokurator gdy przedstawiciel władzy mówi o niepisanej umowie z myśliwymi . Przecież jest ustawa o ochronie zwierząt , czyżby pan wójt o niej nie słyszał?

#14 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 22:22

Durniu!!! Spróbuj się umówić ze zdziczałym psem na spotkanie ale koniecznie POZA TERENEM ZABUDOWANYM I NAJLEPIEJ WIECZOREM -myślisz że przyjdzie?Sam NIE MASZ WYOBRAŹNI pisząc takie rzeczy nie znając dokładnie tematu.

#15 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 22:41

Durniu!!! Spróbuj się umówić ze zdziczałym psem na spotkanie ale koniecznie POZA TERENEM ZABUDOWANYM I NAJLEPIEJ WIECZOREM -myślisz że przyjdzie?Sam NIE MASZ WYOBRAŹNI pisząc takie rzeczy nie znając dokładnie tematu.

Panie Kris!!!
Nie obrazaj człowieka ,który pisze w 100% prawdę!
Durniem,wręcz szaleńcem bez wyobraźni jest ten ,kto strzela w terenie zabudowanym!!!!!!!!!!!!!!!
Ten własnie TOTALY d***-SZALENIEC zlamał w paru punktach prawo obowiazuje w Polsce ,prawo łowieckie,oraz przepisy o uzyciu broni!!
Takiego własnie szaleńca trzeba przykladnie ukarac i dożywotnie zabrac pozwolenie na broń..Zreszta prawo bardzo dokladnie precyzuje ten wypadek i raczej napewno ten pan sobie juz nie postrzela
Rownież jestem zbulwersowany wypowiedza Wójta! Bądź co bądź znanego jak do tego momentu z mądrych działań.
"Niepisana umowa o strzelaniu do psow" !!!!! Panie Wójcie!!POBUDKA!!! Żyjemy w XXI wieku -to nie jest dziki zachód!!!

#16 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 23:12

Panie Kris!!!
Nie obrazaj człowieka ,który pisze w 100% prawdę!
Durniem,wręcz szaleńcem bez wyobraźni jest ten ,kto strzela w terenie zabudowanym!!!!!!!!!!!!!!!
Ten własnie TOTALY d***-SZALENIEC zlamał w paru punktach prawo obowiazuje w Polsce ,prawo łowieckie,oraz przepisy o uzyciu broni!!
Takiego własnie szaleńca trzeba przykladnie ukarac i dożywotnie zabrac pozwolenie na broń..Zreszta prawo bardzo dokladnie precyzuje ten wypadek i raczej napewno ten pan sobie juz nie postrzela
Rownież jestem zbulwersowany wypowiedza Wójta! Bądź co bądź znanego jak do tego momentu z mądrych działań.
"Niepisana umowa o strzelaniu do psow" !!!!! Panie Wójcie!!POBUDKA!!! Żyjemy w XXI wieku -to nie jest dziki zachód!!!

Panie Piotrze
Nie sądzę żebym pana obraził używając pańskich słów-to po pierwsze .
Po drugie- chodzi mi o to że nie masz wpływu na to kiedy i gdzie taki pies się pojawi(wieczorem i poza terenem zabudowanym raczej zagrożenia dla ludzi nie stwarza).
Po trzecie durniami i szaleńcami bez wyobraźni nazywa pan m.in.policjantów , którzy również pana chronią.
Po czwarte- POPRACUJ NAD ORTOGRAFIĄ.

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 06:27

FILUTEK

Ten czlowiek nie duren jest doswiadczonym mysliwym z dlugoletnim stazem, nie znasz histori nie wiesz jak bylo naprawde wiec siedz cicho pajacu

#18 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 06:33

Panie Piotrze
Nie sądzę żebym pana obraził używając pańskich słów-to po pierwsze .
Po drugie- chodzi mi o to że nie masz wpływu na to kiedy i gdzie taki pies się pojawi(wieczorem i poza terenem zabudowanym raczej zagrożenia dla ludzi nie stwarza).
Po trzecie durniami i szaleńcami bez wyobraźni nazywa pan m.in.policjantów , którzy również pana chronią.
Po czwarte- POPRACUJ NAD ORTOGRAFIĄ.

Własnie-to typowe-jak sie nie ma nic to powiedzenia to mowa o ortografii.
A w temacie-tylko powtorze;nie jestemy na dzikim zachodzie z "cichymi umowami o strzelaniu do psów" i czekem na przykladne ukaranie szaleńca ,kotry postrzelil dziecko.Koniec.kropka.

#19 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 07:42

O ile wiem, myśliwemu wolno strzelać w odległości co najmniej 200 metrów od zabudowań... Ostatecznie mógł strzelić w powietrze, jeśli naprawdę (w co wątpię, znając wielki zapał wielu myśliwych do zabijania WSZYSTKICH psów), zwierzak zagrażał jego kurom czy kaczkom... Jeśli ten człowiek nie zostanie przykładnie ukarany, niedługo będą ofiaty smiertelne mysliwskiego rozpasania. wiem, co piszę, znam to nieciekawe towarzystwo.

#20 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 20:50

oj nasłuchałeś się człowieku medii które kochaja sensacje - najpierw idź do konkretnego źródła i się dowiedz jak było a potem wejdź w dyskusje.... nie postrzelił dziecka tylko nabój się odłamał i odbił po kącie 90 stopni . dziecko dostało odłamkiem co wskazuje ze że był to nieszczęśliwy wypadek. także schowaj swoja mądrość w buty i nie wypowiadaj sie wogóle skoro masz wybujałą wyobraźnie- za dużo siedzisz na kompie co świadczą o tobie twoje fantazyjne wypowiedzi jak przystało na człowieka XXI wieku . weź się za porządna robotę a nie ryj psychy innym i nie podjudzaj ludzi swoimi z palca wyssanymi wypowiedziami...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych