Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prace przez drugie ręcę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mąż żony z umowami o prace~

~Mąż żony z umowami o prace~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 20:51

Dlaczego moja żona pracująca w jednym zakładzie na terenie naszego miasta od roku zatrudniana jest na miesięczne umowy.Co miesiąc dostaje nową przedłużającą umowę o pracę z firmy IMPEL którą na terenie naszego zakładu kieruje i zatrudnia prawdopodobnie synowa p.lekarza.Dlaczego nikt ze strefy,Urz.Miasta ,Urz.Pracy lub z Inspekcji Pracy nie sprawdza jak są ludzie wykorzystywani przez zakłady w strefie Kostrzyńsko-Słubickiej..Chcę się zapytać ile można otrzymać tych umów w ciągu roku.Proszę o kontrole w kadrach danych zakładów.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 20:59

Dlaczego moja żona pracująca w jednym zakładzie na terenie naszego miasta od roku zatrudniana jest na miesięczne umowy.Co miesiąc dostaje nową przedłużającą umowę o pracę z firmy IMPEL którą na terenie naszego zakładu kieruje i zatrudnia prawdopodobnie synowa p.lekarza.Dlaczego nikt ze strefy,Urz.Miasta ,Urz.Pracy lub z Inspekcji Pracy nie sprawdza jak są ludzie wykorzystywani przez zakłady w strefie Kostrzyńsko-Słubickiej..Chcę się zapytać ile można otrzymać tych umów w ciągu roku.Proszę o kontrole w kadrach danych zakładów.

1. twoja żona nie ma takiej umowy
2. po drugie jak ktoś inny podpisał umowę z firmą pośredniczącą to musi tak jak sie umawiał z tą firma , zapłacić umówiona kwotę za pośrednictwo. mnie takie firmy wkurzają, a firma tej osoby o której piszesz też ale to jak z providentem dostajesz coś a potem musisz bulić
p.s. jak tam twóoje ulotki z programem? :D przewidziałem ich treśc czy jednak czymś mnie zaskoczyłeś? zapodaj treśc na forum bo jej nie dostałem, pozdrawiam

#3 ~Mąż.................~

~Mąż.................~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 21:04

1. twoja żona nie ma takiej umowy
2. po drugie jak ktoś inny podpisał umowę z firmą pośredniczącą to musi tak jak sie umawiał z tą firma , zapłacić umówiona kwotę za pośrednictwo. mnie takie firmy wkurzają, a firma tej osoby o której piszesz też ale to jak z providentem dostajesz coś a potem musisz bulić
p.s. jak tam twóoje ulotki z programem? :D przewidziałem ich treśc czy jednak czymś mnie zaskoczyłeś? zapodaj treśc na forum bo jej nie dostałem, pozdrawiam

Nie wiem o co chodzi w ps.Może zostałem pomylony z inną osobą.

#4 ~gucio~

~gucio~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 14:15

Odnośnie tych słynnych miesięcznych umów przez drugie ręce.Dlaczego jest brak dochodzenia ze strony prokuratora o wykorzystywanie finansowe przez ludzi zatruniajądzych do pracy nie zgodnie z przepisami i ustawami o zatrudnieniu.Dlaczego jest brak reakcji ze strony Urzędu Pracy.Takie rzeczy dzieją się w Algontec(k)sie opowiadała mi koleżankaktóra tam pracowała.Proszę o kontrol ze strony Urzędu Pracy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 14:19

Odnośnie tych słynnych miesięcznych umów przez drugie ręce.Dlaczego jest brak dochodzenia ze strony prokuratora o wykorzystywanie finansowe przez ludzi zatruniajądzych do pracy nie zgodnie z przepisami i ustawami o zatrudnieniu.Dlaczego jest brak reakcji ze strony Urzędu Pracy.Takie rzeczy dzieją się w Algontec(k)sie opowiadała mi koleżankaktóra tam pracowała.Proszę o kontrol ze strony Urzędu Pracy.

Zapytaj wielce uczoną Mastalerz

#6 ~gucio~

~gucio~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 18:55

To dla pracowników Urz.Pracy będzie duży wysiłek udać się do Algontecsu i sprawdzić zasadne zatrudnienia pracowników.Dobrze jest jeszcze w Polsce że nie przekazuje się młodych kobiet na żony przez drugie ręce tak jak prace.No to już jest pomsta prosząca o ukaranie tych zatrudniających ludzi do pracy za opłatą.Teraz tej pani R.która pobierała zysk za pracownika sąd powinien dowalić kare w kwocie 1 mln.zł.Chcę się zapytać czy my jesteśmy w Uni Europ. czy na Syberii.

#7 ~jdjd~

~jdjd~
  • Goście

No sam tam pracuje ta firma lubi lecieć w chuu....ja z pieniedzmi i nie tylko, wykorzytują ludzi jak sie tylko da. Nachodzi mnie taka refleksja. Czy to komuś trzeba wjeb..bać, zniszczyć auto, czy Bóg wie co?? zeby coś sie zminiło, zeby pracownicy produkci(najcześciej poszkodowani) zaczli być szanowani i nie oszukiwani? a puźniej ludzie sie dziwią ze przestepczość rośnie, jak państwo nic nie działa.

#8 ~gucio~

~gucio~
  • Goście

To dla pracowników Urz.Pracy będzie duży wysiłek udać się do Algontecsu i sprawdzić zasadne zatrudnienia pracowników.Dobrze jest jeszcze w Polsce że nie przekazuje się młodych kobiet na żony przez drugie ręce tak jak prace.No to już jest pomsta prosząca o ukaranie tych zatrudniających ludzi do pracy za opłatą.Teraz tej pani R.która pobierała zysk za pracownika sąd powinien dowalić kare w kwocie 1 mln.zł.Chcę się zapytać czy my jesteśmy w Uni Europ. czy na Syberii.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 19:10

No sam tam pracuje ta firma lubi lecieć w chuu....ja z pieniedzmi i nie tylko, wykorzytują ludzi jak sie tylko da. Nachodzi mnie taka refleksja. Czy to komuś trzeba wjeb..bać, zniszczyć auto, czy Bóg wie co?? zeby coś sie zminiło, zeby pracownicy produkci(najcześciej poszkodowani) zaczli być szanowani i nie oszukiwani? a puźniej ludzie sie dziwią ze przestepczość rośnie, jak państwo nic nie działa.

Czy ktoś z pracowników zgłaszał takie problemy do Związku Zawodowego SOLIDARNOŚĆ w naszym mieście.Są zwiazkowcy z innych zakładów pracy i mogą pomóc .

#10 ~związkowiec~

~związkowiec~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 09:13

Związek to trzeba założyć w danej firmie i wtedy walczyć o swoje z dyrekcją. W każdej firmie związkowcy walczą o swoich pracowników, którzy płacą składki i nikt nie będzie się zajmował innymi zakładami pracy. Można Wam poradzić jak założyć związek i potem pomóc jak już będzie związek w firmie założony.

#11 ~SIC~

~SIC~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 11:10

Związek to trzeba założyć w danej firmie i wtedy walczyć o swoje z dyrekcją. W każdej firmie związkowcy walczą o swoich pracowników, którzy płacą składki i nikt nie będzie się zajmował innymi zakładami pracy. Można Wam poradzić jak założyć związek i potem pomóc jak już będzie związek w firmie założony.

Już tacy w tym mieście byli co chcieli zakładać związki w zakładach pracy i zostali szybko usunięci czyli zwolnieni. Bo tak pracodawca precyzuje umowę aby była na jego zysk.
Proszę mi napisać ile tak naprawdę działa związków zawodowych na terenie Specjalnej Strefy ekonomicznej ? Raczej niewiele.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 11:14

Już tacy w tym mieście byli co chcieli zakładać związki w zakładach pracy i zostali szybko usunięci czyli zwolnieni. Bo tak pracodawca precyzuje umowę aby była na jego zysk.
Proszę mi napisać ile tak naprawdę działa związków zawodowych na terenie Specjalnej Strefy ekonomicznej ? Raczej niewiele.

ile zarabia szef związku np. w ICI albo Arctic?

#13 ~zw~

~zw~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 11:28

Tylko w Arctic pan jan Czarnecki jest na usługach Zarządu firmy i dostaje za to pensję i to nie małą i pracowników ma gdzieś. ICT działa wspólnie pod Hanke Tissue i tam szef Związku pracuje za darmo.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 13:50

Tylko w Arctic pan jan Czarnecki jest na usługach Zarządu firmy i dostaje za to pensję i to nie małą i pracowników ma gdzieś. ICT działa wspólnie pod Hanke Tissue i tam szef Związku pracuje za darmo.

http://www.bip.powiatgorzowski.pl/?a=1121 :blink:

#15 ~związkowiec~

~związkowiec~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 14:00

bardzo dobrze,że pan Czarnecki tak do władzy się pcha, dzięki temu wiemy ile on zarabia w Arcticu. Czy za taką pensję jak siedzi u Prezesa w kieszeni to on będzie ludzi bronił i walczył o dobro dla pracowników. Chyba każdy zna odpowiedź...

#16 ~św.Józef~

~św.Józef~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 16:54

Co na to właściciel tej firmy,lub co na to jego Polscy służacy wchodzący właścicielowi w du-pe.Może tego Hiszpana pogonić z Polski.Tak wykorzystują białych kostrzyńskich murzynów.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 17:01

bardzo dobrze,że pan Czarnecki tak do władzy się pcha, dzięki temu wiemy ile on zarabia w Arcticu. Czy za taką pensję jak siedzi u Prezesa w kieszeni to on będzie ludzi bronił i walczył o dobro dla pracowników. Chyba każdy zna odpowiedź...

A co wam w Arcticu jeszcze trzeba za dużo w d***.

#18 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 17:20

Tak tylko wam sie wydaje zalozyc zwiazki zawodowe ale nie w strefie w naszym miescie kiedys w podravce chcielismy zalozyc owe zwiazki i po miesacu zrobili redukcje i tak jakos wypadlo ze pozwalniali tych co owe zwiazki chcieli zalozyc.

#19 ~prcownik~

~prcownik~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 17:31

Po co chcesz założyć związek , chyba tylko po to żeby było ma utrzymanie was biurokratów związkowych ,związek jest po to aby walczyĆ o prawa pracownicze nie tylko w zakładzie pracy ale także poza nim , być wsród bezrobotnych , pracujących na umowe o dzieło i umowe zlecenie . Na pewno Solidarnosc takim związkiem nie jest , co z tego ,że powstały nowe komisje tego zwiazku w Podravce i Olsie , skoro niewiele robią i warunki pracy w Strefie sie niepoprawiają . Warto te wspomnieć o komisji Solidarności w szpitalu , która sie reaktywowała i jedyne co zrobila do tej to poparła wbrew woli bylych i obecnych pracowników SPZOZ proponowane przez Tomczaka wydlużenie likwidacji do końca 2011. Takie zwiazki to na powązki

#20 ~Obserwator2010~

~Obserwator2010~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 20:28

Takie związki to Powązki,a co z Hiszpanem.Miał dać jakąś premie i do dzisiaj jej nie widać.Ludzie zapier.....ą za grosz w pocie i w gorątce za marne grosze.To samo dzieje się w Brinhausie i w Wendrze.Niech nasi urzędnicy z Urz.Miasta i z Urz.Pracy udadzą się na spacer po zakładach wybudowanych w naszej strefie na terenie m.Kostrzyn między pracowników i wysłucha ich co mają do powiedzenia na temat pracodawcy i jego przydupasów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych