Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w zalando

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ROMEK~

~ROMEK~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 20:09

zapraszamy di wspólnej dyskusji, napiszcie jak jest naprawde http://forum.gazetal...erlinie-t95486/

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 23:25

WITAM!POTRZEBUJE PILNIE NUMER DO NIEMIECKIEJ FIRMY ZALANDO!JEŻELI KTO MA BARDZO PROSZĘ O PODANIE!POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ

www.zalando.de tam znajdziesz telefony

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 00:13

Moze ktoś napisać jak się pracuje na tych magazynach bo krążą różne opinie na ten temat

#4 ~żuk~

~żuk~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 18:18

Pracownicy z tych magazynów ciągle w pracy,nie mają czasu

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 21:49

??

#6 ~marcylianna~

~marcylianna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 19:45

Witam, ja pracuje w zalando.
Nasz "wspaniała" firma oferuje parking naprzeciwko arala , na którym musimy parkować, gdyż przy zakładzie jest za mało miejsca. Jest to oddalone od zakładu ok 200 m. Nie jest pod żadną ochroną, pod żadnym monitoringiem...
A dziś na nocce z 13 na 14.01.2013 zostały OKRADZIONE auta, a jedno zostało ukradzione. Zrobili to na pewno nasi wspaniali rodacy, dziękujemy wam, na was zawsze można liczyć zagranicą...!!!
Więc ludzie uważajcie jeśli tam parkujecie, a zwłaszcza na pierwszej nocce w niedziele, wtedy własnie mogą dziać się CUUUDA...

#7 ~maew~

~maew~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 15:56

hej a wiesz moze czy przyjmuja tam do pracy? Prosze o odpoweidź

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 18:21

Nasz "wspaniała" firma oferuje parking naprzeciwko arala , na którym musimy parkować, gdyż przy zakładzie jest za mało miejsca. Jest to oddalone od zakładu ok 200 m. Nie jest pod żadną ochroną, pod żadnym monitoringiem...
A dziś na nocce z 13 na 14.01.2013 zostały OKRADZIONE auta, a jedno zostało ukradzione. Zrobili to na pewno nasi wspaniali rodacy, dziękujemy wam, na was zawsze można liczyć zagranicą...!!!
Więc ludzie uważajcie jeśli tam parkujecie, a zwłaszcza na pierwszej nocce w niedziele, wtedy własnie mogą dziać się CUUUDA...

trza se było rowerem jechac..........hehehe

#9 ~marcylianna~

~marcylianna~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 00:53

zadzieram kiece i lece, koles moze wlasnie sie zdradziles,....

#10 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 20:24

Praca jak wszędzie nikt nikomu nic nie da za darmo.Powodzenie wszystkim tam pracującym

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 17:33

gdzie najlepiej aplikować podanie o prace mam juz grupę 5os mamy 4 auta i 4 prawa jazdy tylko pracy nie mamy pomożecie? agniesia_zbr@tlen.pl

#12 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 18:26

daj jakiś namiar(dobrze by było i zdjęcia)to pomogę ;)

#13 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 18:46

cv moge wysłac na emalia

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 21:08

Praca jak wszędzie nikt nikomu nic nie da za darmo.Powodzenie wszystkim tam pracującym

#15 ~zbarczuk~

~zbarczuk~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 14:33

Jak wygląda sprawa rozliczenia podatkowego, czy w naszej skarbówce też należy rozliczyć się.

Rozliczasz się według miejsca zamieszkania na 31.12.2012.

#16 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 16:38

Gdzie najlepiej aplikować podanie o prace do firmy Zalando mam juz grupę 5os mamy 2 auta i 4 prawa jazdy tylko pracy nie mamy pomożecie? kokoseq27@cmoki.pl
Z góry bardzo dziekuje ;)

#17 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 16:39

Gdzie najlepiej aplikować podanie o prace do firmy Zalando mam juz grupę 5os mamy 2 auta i 4 prawa jazdy tylko pracy nie mamy pomożecie? kokoseq27@cmoki.pl
Z góry bardzo dziekuje ;)

#18 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 14:00

Hej pracujesz w Zalando?
Ja własnie jutro zaczynam... :)
Możesz mi napisac jak tam jest?
pozdrawiam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 11:56

gorzej popierdo...onego nie widziałam. do psychiatry a nie do pracy

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 16:43

gdzie najlepiej aplikować podanie o prace mam juz grupę 5os mamy 4 auta i 4 prawa jazdy tylko pracy nie mamy pomożecie? agniesia_zbr@tlen.pl

szukam "gosposi do wszystkiego",płacę lepiej niż ZALANDO-tylko wrzuc jakieś fajne swoje fotki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych