Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PRACA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~BENEK~

~BENEK~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 12:36

CZY MA KTOS WOLNE MIEJSCE DO PRACY W BERLINIE -PAKOWANIE. POSIADAM AUTO ,MOGLBYM ROWNIEZ ZABRAC PARE OSOB.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 16:23

CZY MA KTOS WOLNE MIEJSCE DO PRACY W BERLINIE -PAKOWANIE. POSIADAM AUTO ,MOGLBYM ROWNIEZ ZABRAC PARE OSOB.

benek miałbym jeszcze 2 osoby do ciebie podaj namiar wowpatrycja@o2.pl

#3 ~Szymek~

~Szymek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 07:00

Witam.

Mógłby ktoś przybliżyć temat.
Pracuję w wojsku jako cywil, praca mało stabilna. Siostra ze szwagrem zaczęli pracę w Zalando, czy ktoś tam pracował?
Bardzo proszę o opinię bo nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę.
Czasami lepsze mniejsze pieniądze w Polsce niż "saksy" w dziwnej firmie.

#4 ~BENEK~

~BENEK~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 12:10

PRACA NA OKOŁO 3 MC. NA ZMIANY. SOBOTA NIEDZIELA WOLNA. ZAROBEK OK.3 TYS. NA RĘKĘ. JEDZIE SIE GRUPKAMI ,PONIEWAŻ CHOĆ JEDNA OSOBA MUSI ZNAĆ JEZYK NIEMIECKI. W SUMIE TO JEST OPLACALNE ALE........??????????????
DWIE NAJBARDZIEJ ZNANE FIRMY ,KTÓRE CIAGLE ZATRUDNIAJA POLAKÓW MAJĄ JUŻ NIESTETY ZA DUŻO LUDZI. DLATEGO TEZ CZEKA SIE MIESIACAMI AŻ SIE ODEZWA.

TO TYLE W SKRÓCIE !

#5 ~zarabiaj w domu~

~zarabiaj w domu~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 12:59

Dołączona grafika

#6 ~Szymek~

~Szymek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:59

PRACA NA OKOŁO 3 MC. NA ZMIANY. SOBOTA NIEDZIELA WOLNA. ZAROBEK OK.3 TYS. NA RĘKĘ. JEDZIE SIE GRUPKAMI ,PONIEWAŻ CHOĆ JEDNA OSOBA MUSI ZNAĆ JEZYK NIEMIECKI. W SUMIE TO JEST OPLACALNE ALE........??????????????
DWIE NAJBARDZIEJ ZNANE FIRMY ,KTÓRE CIAGLE ZATRUDNIAJA POLAKÓW MAJĄ JUŻ NIESTETY ZA DUŻO LUDZI. DLATEGO TEZ CZEKA SIE MIESIACAMI AŻ SIE ODEZWA.

TO TYLE W SKRÓCIE !

Dzięki za info.

Dowiedziałem się też, że są ludzie którzy załatwiają tam robotę za 50E, kontakt w Słubicach.
Rozumiem, żeby nie czekać trzeba dać komuś w łąpę.

#7 ~Efka~

~Efka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 12:13

Szukałam w internecie kontaktu do tej pracy (też szukam), i patrzcie co znalazłam http://dosc.nowyekra...emiecka-policje , szok.
Czy to prawda, czy tylko fake?

#8 ~benek~

~benek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 12:36

Co do dawania w tzw łape...no mozna sa ludzie którzy tak zarabiaja,ale naprawde nie ma takiej potrzeby bo i tak trzeba miec cv po niemiecku i osobiscie wyslac lub zawiesc.Nie potrzeba tu placenia komus a napewno nic to nie przyspieszy...
Co do artykulu koleżanki..to powiem ,że w sumie wszedzie tak moze sie zdarzyć.jak tam oczywiscie wspominano pracuje setki osób i jakos to jest... nie wiemy co tam sie wydarzylo tak naprawde....
Moi znajomi jezdża do róznych prac do róznych państw i nikomu jeszcze sie nic nie stało.Trzeba dobrze sprawdzac pracodawce ,czytac forum o firmach a co najwazniejsze starac sie nie jechac samemu.
Niemniej jednak przykro było czytac o tamtym zajsciu naszego rodaka i szkoda ,że nikt mu nie pomógł..

#9 ~Adamko~

~Adamko~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 10:55

Witam.

Pracowałem tam i mogę coś podpowiedzieć.
Do Szymona, mając pracę w Polsce, weź urlop bezpłatny, i wtedy spróbuj sił (nie jest lekko).
Do reszty, praca prosta, trzeba się przyzwyczaić do niemieckiego sposobu pracy, dają podstawowy socjal.
Minusy: płaca minimalna, dojazd, i niestety rodacy, bywały przypadki "wygryzienia".
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to co pewien czas przyjmują nowych (najlepiej z przynajmniej podstawową znajomością języka).
Zaladno samo nie zatrudnia, korzystają z firm które zatrudniają pracowników i świadczą usługi dla sklepu.
Głownie zatrudnia Docdata poprzez inne firmy pośredniczące np. Randstad (mówią po polsku).

Nie jest to praca na dłuższą metę, umowa skonstruowana w ten sposób, że w każdej chwili mogą zwolnić (czyli na czas nieokreślony), dojazdy dają w kość porządnie, ja dałem sobie spokój po roku i poszukałem innej.
Dla bezrobotnych polecam, można się finansowo podreperować ( na szkołę ...).

jeszcze raz do Szymona, przemyśl sobie temat, chyba że Twoja firma się sypie, ale lepiej załatwić urlop bezpłatny, i nie palić za sobą mostów, bo na miejscu o pracę ciężko.
Jeśli ktoś ma pytania, to w miarę czasu odpowiem ( nie załatwiam nikomu pracy, mogę doradzić).

Trzymajta się.

#10 ~BENEK~

~BENEK~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 21:23

Witam.

Pracowałem tam i mogę coś podpowiedzieć.
Do Szymona, mając pracę w Polsce, weź urlop bezpłatny, i wtedy spróbuj sił (nie jest lekko).
Do reszty, praca prosta, trzeba się przyzwyczaić do niemieckiego sposobu pracy, dają podstawowy socjal.
Minusy: płaca minimalna, dojazd, i niestety rodacy, bywały przypadki "wygryzienia".
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to co pewien czas przyjmują nowych (najlepiej z przynajmniej podstawową znajomością języka).
Zaladno samo nie zatrudnia, korzystają z firm które zatrudniają pracowników i świadczą usługi dla sklepu.
Głownie zatrudnia Docdata poprzez inne firmy pośredniczące np. Randstad (mówią po polsku).

Nie jest to praca na dłuższą metę, umowa skonstruowana w ten sposób, że w każdej chwili mogą zwolnić (czyli na czas nieokreślony), dojazdy dają w kość porządnie, ja dałem sobie spokój po roku i poszukałem innej.
Dla bezrobotnych polecam, można się finansowo podreperować ( na szkołę ...).

jeszcze raz do Szymona, przemyśl sobie temat, chyba że Twoja firma się sypie, ale lepiej załatwić urlop bezpłatny, i nie palić za sobą mostów, bo na miejscu o pracę ciężko.
Jeśli ktoś ma pytania, to w miarę czasu odpowiem ( nie załatwiam nikomu pracy, mogę doradzić).

Trzymajta się.

To jest prawda ! ktos kto ma stałą pracę nawet za niewielką kase niech sie jej trzyma albo szuka innej na umowe i na długi okres czasu... a na te 3 mc które tam mozna pojechać to tylko wziąsć urlop...
Gosć ma swiętą racje! zdecydowanie radze posłuchać....!

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 11:56

tzn nie trzeba być zarajestrowanym w UP jako osoba bezrobotna?

#12 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 21:52

potrzebuje osobe do pracy pod berlinem ktora dolaczy do grupy (4 osobowej) najlepiej z krosna odrzanskiego wiecej info pod nr 668255087

potrzebuje osobe do pracy pod berlinem ktora dolaczy do grupy (4 osobowej) najlepiej z krosna odrzanskiego wiecej info pod nr 668255087

nie aktualne/////////////////////

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 09:07

Mam wolne miejsce jeśli dalej jesteś zainteresowany

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 15:57

też mam miejsce,tylko napisz z jakiej jesteś firmy

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 18:14

Docdata ( Zelando)

#16 ~AGATA~

~AGATA~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 18:15

nie mam samochodu a chcę pracować czy znajdzie się miejsce jestem z dolnego Krosna może tez ktoś z tąd jeździ albo z Połupina i ma miejsce?

#17 ~Doti~

~Doti~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 18:21

mam wolne miejsce naawet 4 ale samej mi się nie opłaca dojeżdzać

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 18:23

mam wolne miejsce naawet 4 ale samej mi się nie opłaca dojeżdzać

a skąd jeździsz to może się zmówimy

#19 ~agatak~

~agatak~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 18:30

Doti mam namiary na firme ACCURAT a ty do jakiej to moze się zdzwonimy?Agata

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 18:31

tak jestem zainteresowana proszę o jakiś kontakt do pana lub namiar że byśmy się jakoś skontaktowali (to mój maila dorota91_91@o2.pl ) z góry bardzo dziękuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych