Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca przez Westflex holandia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 16:02

Tak jak poprzedniczka napisala wszystko zalezy.
Opinie są prawdziwe. Warunki średnie. Osobiscie ucieklam po 8 tygodniach. przez 3 tygodnie nie pracowalam. wyjechalam na pomidory a pomidorow na oczy nie widzialam. W sezonie letnim ciezko z praca a co dopiero w zimowym sie dzieje to nie chce sobie wyobrazac. Placa średnia. Samochody do d***, rozwalajace sie. Co chwile podnosza cene czegos do gory. W ogole placisz za garnki ktore ktos inny uzywa od paru miesiecy itd itp. Nie liczac tego, ze jak sie pracowalo caly tydzien i daj boze byly nadgodziny to w miare fajna kasa byla, super widoki.No i ludzie... wszystko zalezy od ludzi z ktorymi mieszkasz i gdzie. Jedni chwala hotel inny chca z niego uciekac. Mi osobiscie moj domek sie nie podobal tyle, ze okolica fajna ale placilam tyle samo co ludzie z pokojami jednoosobowymi i standartem trzy razy lepszym. Nie wspomne juz ze jeden za byle g placil tyle samo co drugi za domek z basenem i ogolnym luksusem... i gdzie tu sprawiedliwosc?

Decyzja nalezy do Ciebie. Trzeba samemu sprawdzic wszystko. Ja mimo wszystko nie zaluje. Przecierpiałam te 8 tygodni i jakos zyje.

Pozdrawiam

#2 ~jasia~

~jasia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 09:45

Nie polecam!!! mało pracy, mało można zarobić

#3 ~esspor Query3~

~esspor Query3~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 16:55

czy ktos juz wyjezdzal z ta firma,czy jest tak jak obiecuja,tzn placa ,warunki mieszkaniowe,?pytam bo nie chce zostac oszukana i wyladowac na jakiejs melinie?w internecie jest mnostwo NEGATYWNYCH opini na ich temat,a ludzie maja prawo wiedziec jak jest naprawde(chodzi o firme ktora z Sulecina wysyla ludzi do holandi)Westflex biuro Tom Sport

Mało pracy, co trzeci tydzień był wolny, a życie kosztuje.... Drogi transport, a spróbuj wrócić z innym , tańszym przewoźnikiem, to następnym razem Aśka cię wyśle do sprzątania po różach, a to chyba najgorsza robota... w końcu, ale jej transport i bulisz, albo przerąbane.

#4 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 14:36

dobrze ze piszecie te opinie, polak polakowi to zawsze za granica noz w plecy,ja sie nie zdecyduje chyba ze na chleb juz calkiem nie bede miala,ale niech inni potencjalni klienci tego biura wiedza jak jest

#5 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 00:39

czy ktos juz wyjezdzal z ta firma,czy jest tak jak obiecuja,tzn placa ,warunki mieszkaniowe,?pytam bo nie chce zostac oszukana i wyladowac na jakiejs melinie?w internecie jest mnostwo NEGATYWNYCH opini na ich temat,a ludzie maja prawo wiedziec jak jest naprawde(chodzi o firme ktora z Sulecina wysyla ludzi do holandi)Westflex biuro Tom Sport

osobiście NIE POLECAM, byłem widziałem i Dziękuje

#6 ~sławek~

~sławek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 16:35

praca była super tylko za krótka :rolleyes:

#7 ~fiolla~

~fiolla~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 17:17

Żarty, dobre żarty. Kto wie dlaczego na dzień dzisiejszy rekrutacja jest prowadzona w sąsiednich gminach ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 13:19

W sezonie jest duzo pracy o ile trafi sie na stałą prace pod jedną szklarnią.Jezeli ktoś zostanie zwolniony biuro kara tygodniem lub więcej siedzeniem w domu.Zarobki są normalne obowiązuje wiekówka. Warunki mieszkalne sa różne.Od spelun po naprawde fajne mieszkanka ale sa przeludnione dochodzi nawet do 16 osób na domkach, kempingi tragedia. To jak bedziesz traktowana w biurze zalezy od Ciebie jaki masz stosunek do pracy.

#9 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 01:12

mi tam dobrze jak dasz sie to masz pzehlapane nie dawaj sie szanujsie jestes polakiem a aska jest normalna sami wiecie co trzy xd

#10 ~bobo~

~bobo~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 09:46

moja dziewczyna wlasnie wyjechala i nic sie nie stalo tak jak mowili ja bym na twoim miejscu uwazal na tych s***

#11 ~dziadzia~

~dziadzia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 15:15

zjodzieje nic wiecej jedna pieprzona mafia z sulecina...juz nie długo bedzie kiepsko z tym p***onym biurem polecam wszystkie inne biura AB Servic exotic green itd ale %&% z sulecina nigdy sie k*** dobrali lubuskie i pomazance na miejscu w holandi wszystko sie kreci wokol grubej suki asi jak ma chumor to oky a jak nie to nawet z czarnuchami nie gada na wyplatach przekrety odrazu zaczynasz na minusie dajcie ludzie sobie spokoj z tym posredniakiem nie polecam!!!!!

#12 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 19:56

firma westfleks to oszusci polakuw okradajo tym wiecej aska zwaldkiem

#13 Paveu

Paveu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 12 październik 2012 - 20:58

firma westfleks to oszusci polakuw okradajo tym wiecej aska zwaldkiem

Dla Pani polecam taką fajną LEKTURĘ :)

A sam w temacie wypowiem się tylko tyle, że nigdy nie było i nie będzie opłacalne wyjeżdżać za granicę przez pośrednika. Chcesz fajną pracę za granicą to, albo po znajomości, albo musisz mieć dużo szczęścia :)

#14 ~magda 009~

~magda 009~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 11:33

a jak tam placa miesiecznie czy tygodniowo?i mniej więcej ile?czekam na konkretną odpowiedz

#15 ~Anakonda~

~Anakonda~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 14:25

Tygodniówka to o 90 euro. Ale zaczynasz zarabiac dopiero w 3 tygodniu. Na dzien dobry zabieraja Ci taka sume pieniedzy, za dom, klucze, posciel, garnki ktore ktos uzywa powiedzmy od miesiaca itd, ze pierwszej kasy dorabiasz sie dopiero w 3 tygodniu.

#16 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 09:53

Magda 009 wyplaty masz raz w tygodniu tj w czwartek.

#17 ~justyna m~

~justyna m~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:58

Szukam pracy itd

#18 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 23:00

Aska ty suko uwazaj?

#19 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 01:18

placa co tydzien.przewaznie akord.okolo 300euro minus 20eu za ubezpieczenie minus 60euro za mieszkanie.TAKZE SZALU NIEMA

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 06:49

Szukajcie pracy tam,gdzie polak nie jest pośrednikiem,ani jakimś kierownikiem.Normalnie w niemczech czy holandii,zarobisz minimum 8-11 euro na godzinę,darmowy nocleg plus wyżywienie,do tego ubezpieczenie 2% wynagrodzenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych