Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wlkp filia Kostrzyn nad Odrą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pucybut-Miami

Pucybut-Miami

Dariusz Gruźliński

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1573 postów

Napisano 22 luty 2012 - 11:29

Dołączona grafika

Nie wiem dlaczego ale był już temat i nie wiedzieć dlaczego zniknął.
Przecież temat o PUP w Kostrzynie nad Odrą nie łamał regulaminu.
Forum służy nie rzeczowej krytyki aby usprawnić nam życie.
Od dawna miałem napisać w tej sprawie ale znalazłem czas i środki aby zająć się tematem.
Podobnej treści pismo trafi do Starostwa Powiatowego oraz do Wojewody i Sanepidu.
Dariusz Gruźliński - zapraszam do rzeczowej dyskusji.
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska" Józef Piłsudski

Telefon 783077578 e-mail dariusz-gruzlinski@wp.pl ADRES 66-470 Kostrzyn nad Odrą Oś. Leśne 10/1

#2 ~czerkawski~

~czerkawski~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 11:52

Proszę o szanse !! pokieruj mną !!! wybacz mi .......zabierz go

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 11:58

Proszę o szanse !! pokieruj mną !!! wybacz mi .......zabierz go

To już jest idiotyzm, zanim wymysliłeś taki sposób na czerkawskiego to należało pomyśleć. PRZECIEŻ JEST TWÓJ NR TELEFONU I KAŻDY NORMALNY BY DZWONIŁ. WIDAĆ ŻE TO NIE CZERKAWSKI :lol:

#4 ~czerkawski~

~czerkawski~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 11:59

ale Darek nie odbiera !!!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:07

ale Darek nie odbiera !!!!!!

Przed chwila rozmawialiśmy, no co ty - Darek ten chwyt już się zużył :D

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:29

Dołączona grafika

Od dawna miałem napisać w tej sprawie ale znalazłem czas i środki aby zająć się tematem.
Podobnej treści pismo trafi do Starostwa Powiatowego oraz do Wojewody i Sanepidu.

Panie Gruźliński - dlaczego tak mało radykalnie? Nie poznaję pana! Dlaczego przenosić wszystkie urzędy i instytucje z ul. Granicznej do budynku po dawnym Zespole Szkół? Czy nie lepiej od razu przenieść to wszystko gdzieś w rejon oś. Leśnego, blisko adresu 10/1. Podejrzewam, że prędzej, czy później taki genialny pomysł zaświta w pana głowie. Dla dobra ogółu, w ramach ulepszania świata no i dla wygody tego najlepszego z osiedli. Proponuję przeredagować to antydatowane pismo-kuriozum.

#7 ~polska nienawiść~

~polska nienawiść~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:36

Panie Gruźliński - dlaczego tak mało radykalnie? Nie poznaję pana! Dlaczego przenosić wszystkie urzędy i instytucje z ul. Granicznej do budynku po dawnym Zespole Szkół? Czy nie lepiej od razu przenieść to wszystko gdzieś w rejon oś. Leśnego, blisko adresu 10/1. Podejrzewam, że prędzej, czy później taki genialny pomysł zaświta w pana głowie. Dla dobra ogółu, w ramach ulepszania świata no i dla wygody tego najlepszego z osiedli. Proponuję przeredagować to antydatowane pismo-kuriozum.

bezsensowny wpis jak dla mnie . Nic nie wnosi do dyskusji tylko jest nastawiony agresywnie przeciw Darkowi , bezsensu

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 13:09

Kiedyś założyłem temat, w którym zasugerowałem UM w byłym ZS, dlaczego?
1- Blisko PKP
2- Blisko PKS
3- Blisko TAXI
4- Blisko Poczta
5- Blisko Banki
6- Centrum miasta
wszyscy mieszkańcy miasta i przyjezdni nie muszą naginać na pieszo OK jak nie pada i nie wieje, ale i latem gorąco …………………..przeniesienie UM na „granicę” chory wymysł ……………..”Chorej władzy” zero poszanowania mieszkańców ……………………przede wszystkim tych starszych, którzy muszą naginać kilometry, bo nie stać ich na autobus czy TAXI Porażka władzy!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 14:45

Panie Gruźliński - czy ty naprawdę myślisz, że sensowne i ekonomicznie uzasadnione byłoby teraz przenoszenie ponownie w inne miejsce Urzędu miasta??? W inne miejsce - to mało: do budynku będącego własnością powiatu, już wystawionego na sprzedaż. Pomijam już koszty adaptacji tego budynku do współczesnych wymogów (ogromne) i koszty ponownej przeprowadzki. Warto sobie uświadomić, że miasto otrzymało ten budynek od skarbu państwa za friko, ale pod pewnymi warunkami.Myślę, że średnio rozgarnięty człowiek potrafi wyciągnąć tutaj sensowne wnioski.Pana "interwencja" - to zwykłe bicie piany, szukanie dziury w całym. Jeżeli już odczuwa pan nieodpartą ochotę "robienia szumu" ( a to trzeba przyjąć za pewnik) - proponuję zmienić obiekt zainteresowania.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 15:06

typowe rozumowanie urzędnika :angry: zawcze ma "rację" <_< a wystarczyło pomyśleć o wyborcach (ludziach starszych) jakie męki muszą przechodzić idąc np. z Warnik czy Drzewic do UM w mrozie i wietrze ............. :angry: ale co tam "my" urzędnicy mamy samochody lub nasi znajomi - zawsze nas podrzucą .................żenada
a Darek ma rację bo wystarczy zabytać kostrzynian co o tym UM na granicy myślą ..............to myślę że urzędnikom by włosy dęba staneły :angry:

#11 Pucybut-Miami

Pucybut-Miami

Dariusz Gruźliński

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1573 postów

Napisano 22 luty 2012 - 15:31

Bez przesady.

bezsensowny wpis jak dla mnie . Nic nie wnosi do dyskusji tylko jest nastawiony agresywnie przeciw Darkowi , bezsensu

Pozdrawiam.

Panie Gruźliński - czy ty naprawdę myślisz, że sensowne i ekonomicznie uzasadnione byłoby teraz przenoszenie ponownie w inne miejsce Urzędu miasta??? W inne miejsce - to mało: do budynku będącego własnością powiatu, już wystawionego na sprzedaż. Pomijam już koszty adaptacji tego budynku do współczesnych wymogów (ogromne) i koszty ponownej przeprowadzki. Warto sobie uświadomić, że miasto otrzymało ten budynek od skarbu państwa za friko, ale pod pewnymi warunkami.Myślę, że średnio rozgarnięty człowiek potrafi wyciągnąć tutaj sensowne wnioski.Pana "interwencja" - to zwykłe bicie piany, szukanie dziury w całym. Jeżeli już odczuwa pan nieodpartą ochotę "robienia szumu" ( a to trzeba przyjąć za pewnik) - proponuję zmienić obiekt zainteresowania.

Przecież jest mowa w piśmie o Urzędzie pracy i innych wydziałach - proszę czytać uważnie pismo - czy ja tam piszę o przeniesieniu UM ?
Internat niszczeje więc PUP może być przeniesiony.
Prosze uważnie czytać moje pisma - pozdrawiam.

typowe rozumowanie urzędnika :angry: zawcze ma "rację" <_< a wystarczyło pomyśleć o wyborcach (ludziach starszych) jakie męki muszą przechodzić idąc np. z Warnik czy Drzewic do UM w mrozie i wietrze ............. :angry: ale co tam "my" urzędnicy mamy samochody lub nasi znajomi - zawsze nas podrzucą .................żenada
a Darek ma rację bo wystarczy zabytać kostrzynian co o tym UM na granicy myślą ..............to myślę że urzędnikom by włosy dęba staneły :angry:

Jeżeli chodzi o UM jest po ptakach ale ja piszę wyraźnie o PUP i wydziale komunikacji.
Wilgoć, smród i brak toalet dla petentów.
Pomijam odległość.
Oczywiście iż Starostwo sprzeda zrujnowany obiekt i pytanie komu i za ile ale to inna bajka.
Pisałem do policji SM i starostwa aby zabezpieczyć obiekt przed postępującym wandalizmem.
Pozdrawiam - "MIAMI"
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska" Józef Piłsudski

Telefon 783077578 e-mail dariusz-gruzlinski@wp.pl ADRES 66-470 Kostrzyn nad Odrą Oś. Leśne 10/1

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 15:55

Proponuję przez moment pomyśleć, to nie boli. Tu ktoś (Gruźliński)interweniuje poprzez "wysmarowanie" pisma domagającego się TERAZ, PONOWNIE, przenosin Urzędu Miasta do rudery po Zespole Szkół. Ja też uważam ten pomysł za kompletnie nonsensowny.Argument w stylu "jakie męki muszą przechodzić idąc np. z Warnik czy Drzewic do UM w mrozie i wietrze..." jest tak naciągany, że aż śmieszny. Wystarczy odpowiedzieć sobie uczciwie ile to razy w ciągu roku przeciętny, starszy człowiek ma interes do załatwienia w UM. Podpowiem: 1-2 razy do roku, albo i wcale - a już napewno nie musi to być w śniegu po pas, podczas zamieci śnieżnej, w trzaskający mróz czy podczas wichury. Takie naciąganie faktów może i jest efektowne, ale zupełnie oderwane od realiów dnia codziennego w pięknym naszym Kostrzynie nad Odrą.

#13 Pucybut-Miami

Pucybut-Miami

Dariusz Gruźliński

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1573 postów

Napisano 22 luty 2012 - 16:10

Proponuję przez moment pomyśleć, to nie boli. Tu ktoś (Gruźliński)interweniuje poprzez "wysmarowanie" pisma domagającego się TERAZ, PONOWNIE, przenosin Urzędu Miasta do rudery po Zespole Szkół. Ja też uważam ten pomysł za kompletnie nonsensowny.Argument w stylu "jakie męki muszą przechodzić idąc np. z Warnik czy Drzewic do UM w mrozie i wietrze..." jest tak naciągany, że aż śmieszny. Wystarczy odpowiedzieć sobie uczciwie ile to razy w ciągu roku przeciętny, starszy człowiek ma interes do załatwienia w UM. Podpowiem: 1-2 razy do roku, albo i wcale - a już napewno nie musi to być w śniegu po pas, podczas zamieci śnieżnej, w trzaskający mróz czy podczas wichury. Takie naciąganie faktów może i jest efektowne, ale zupełnie oderwane od realiów dnia codziennego w pięknym naszym Kostrzynie nad Odrą.

Tematem jest Powiatowy Urząd Pracy a nie Urząd Miasta.
Proszę czytać uważnie pismo.
Internat niszczenie i jest dewastowany - napisałem w piśnie sugeruję a nie żądam.
Proszę przeczytać uważnie.
Proszę przeczytać dokładnie.
PUP jak i inne podmioty można przenieść na drugą stronę do budynku Straży Granicznej która lada dzień się wyprowadzi z tego obiektu.
Budynek PUP i Komunikacji i innych urzędów tam istniejących jest ciasny i jest tam wilgoć oraz brak toalet dla petentów.
Brak podjazdu dla inwalidów itp braki.
Proszę czytać uważnie moje pisma.
Dziękuję.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 00:07

Panie Darku, takie opinie na temat słuszności lokalizacji UM na granicy państwa prezentuje burmistrz miasta i ludzie z jego ścisłego otoczenia, w tym syn radny Michał. To nic, że Pan w swoim wystąpieniu pisze na temat pośredniaka i komunikacji. Zasada jest prosta - trzeba Pana ośmieszyć za odwagę ! A Pan ma rację : brak podjazdu dla inwalidów, ciasnota, smród i brud na poczekalni - 21 wiek w Kostrzynie i w powiecie gorzowskim! Żenada !!!

#15 ~czerkawski~

~czerkawski~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 10:22

Dołączona grafika

gruzlik moja mama ma dla ciebie prace,adekwatna do twojego wyksztalcenia.chodzi o kopanie rowow lopata,to chyba potrafisz? :blink:

#16 Pucybut-Miami

Pucybut-Miami

Dariusz Gruźliński

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1573 postów

Napisano 23 luty 2012 - 17:08

Dołączona grafika

Proszę czytaj uważnie pismo dotyczy PUP i jego obiektu który podlega Starostwu Powiatowemu a nie UM jednakże jest to problem społeczny dlatego skierowałem podobne pismo do UM w Kostrzynie nad Odrą. Wystarczy wejść do piwnicy która jest wiecznie otwarta. Może petenci tam załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne.

#17 ~czerkawski~

~czerkawski~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 17:25

Dołączona grafika

Proszę czytaj uważnie pismo dotyczy PUP i jego obiektu który podlega Starostwu Powiatowemu a nie UM jednakże jest to problem społeczny dlatego skierowałem podobne pismo do UM w Kostrzynie nad Odrą. Wystarczy wejść do piwnicy która jest wiecznie otwarta. Może petenci tam załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne.

znowu skanik z twojej dzialalnosci chory czlowieczku. :blink:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 18:42

znowu skanik z twojej dzialalnosci chory czlowieczku. :blink:

A ty jesteś głupi ! :lol:

#19 ~czerkawski~

~czerkawski~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 18:45

jeszcze nie zrobiłeś donosu na PUP? :blink:

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 18:56

CIEKAWE CZY PO ZMIANIE NAZWISKA Z JEZIORSKI NA GRUŹLIŃSKI ZMIENIŁEŚ SWÓJ PODPIS?
NO I TE TWOJE PISMA, JAK MOŻNA PISAC "WNIOSEK O INTERWENCJĘ"? A NIE LEPIEJ UPRZEJMIE MELDUJE.?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych