Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POWIATOWY URZĄD PRACY-SULĘCIN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 08:43

W każdym urzędzie pracy jest podobnie. Prowadzenie statystyki i wypłacanie zasiłków. Zero pośrednictwa pracy, zero doradztwa zawodowego, zero szkolen i pomocy w przekwalifikowaniu. Jak człowiek sam nie zawalczy to g...będzie miał. No i chamstwo i opryskliwość też zdaje się wszędzie jest to samo...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 08:44

Co myslicie o naszym powiatowym urzędzie pracy w sulęcinie jakie są wasze opinie.

myślę bardzo dobrze.

#3 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:11

myślę bardzo dobrze.

a ja myśle że nigdy tam nie byłaś (byłaś)dlatego tak sądzisz. Ja byłam tam wczoraj była rekrutacja do pracy i dla mnie był to spęd ludzi w jednym wąskim korytarzu bez żadnej informacji zero zainteresowania od strony personelu to nie jest urząd który pomagac powiniem ludziom bezrobotnym w poszukiwaniu pracy wszystko biegnie swoim torem.Jest wezwanie jest pod pis i nastepny odfajkowany petent , a ja sie pytam gdzie za tym stoi człowiek który wierzy ,że znalazł się w miejscu które nazywa się POŚREDNICTWO PRACY ,ale to tylko fikcja bo tak naprawdę to jesteś tylko numerem którymś z kolei .

#4 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 11:18

Moim zdaniem PUP to wielka ściema,panie na stanowiskach pracy sa bardzo nie miłe,i sie noszą! Człowiek zamiast czuc sie tak jak powinien czyli że ktos mu pomorze ,wytłumaczy to dzieki tym pania czuje sie zgnojony i tyle!

#5 ~petentka~

~petentka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 12:06

Witam wszystkich serdecznie.Panie w okienkach są może miłe i serdeczne i uśmiechnięte , ale chyba nie o to chodzi bo owszem miłe i serdeczne i uśmiechniete to też jest ważne ,ale za tymi wszystkimi zaletami powinien stać profesjonalizm i fachowośc z racji zajmowanego stanowiska i nie wykształcenie powinno sie liczyć ale podejscie do problemów z jakimi borykają sie ludzie którzy tam przychodzą .NIESTETY TEGO TYM PANIOM TAM BRAKUJE może przydałoby sie dla nich jakies kursy przeprowadzić wszak pracodawcy szukaja dzisiaj ludzi ze znajomością branży ale chyba w nie kazdym przypadku . Mnie osbiście spotkało tam zniesmaczenie i wogóle brak zainteresowania człowiekiem bez pracy takie jest moje zdanie więcej zainteresowania rynkiem pracy i pośrednictwo i pomoc takie cele powinny być w zakresie obowiązków ludzi tam zatrudnionych.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 12:55

Najleprza ,była Jolka JO, ale gdzieś ją wcieło. To był uśmiech i te kozaczki.

#7 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2012 - 19:15

#8 ~NIEBIESKI NIEDŹWIADEK~

~NIEBIESKI NIEDŹWIADEK~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 23:29

TRANS...PLANTACJA
HIPOKRYZJA
POZDROWIENIA

TPWC ;)))) TERAZ PIENIĄDZ W CENIE ;))))

link nie popiera wandalizmu ani nie ma zamiaru obrażać twórczości Wojciecha Sosnowskiego, nie ma zamiaru podważać sesnsowności działań Urzędu Pracy w Sulęcinie ;)

#9 ~etc.~

~etc.~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 21:08

„Największym powodem do chwały nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że potrafimy się po upadku podnieść. Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych”.

Konfucjusz (551 — 479 p.n.e.)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 09:51

PUP wszedzie znajomości a tam to szczególnie. NIE ROZUMIEM JAK TAK MOZNA
Dla mnie nie ma stażu w administracji, to jakim cudem znalazło sie miejsce dla osoby, która poszła na studia w całkiem innym kierunku. Nie dość, że poszła na łatwizne i studiuje resocjalizację a dostała staż w administracji. Jeżeli tak bardzo chce pracowac w administracji to prosze bardzo, ale niech idzie na studia w tym kierunku, ale po co, jak wystarczy iść na łatwiznę a i tak po znajomości ja wepchną,
POWINIEN KTOŚ SIE TYM ZAJĄĆ, GDZIE PANI DYREKTOR, JAK RZĄDZI, POWINNO SIE PRZECIEZ STAŻE ROZDZIELAĆ WG WYKSZTAŁCENIA

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:16

PUP wszedzie znajomości a tam to szczególnie. NIE ROZUMIEM JAK TAK MOZNA
Dla mnie nie ma stażu w administracji, to jakim cudem znalazło sie miejsce dla osoby, która poszła na studia w całkiem innym kierunku. Nie dość, że poszła na łatwizne i studiuje resocjalizację a dostała staż w administracji. Jeżeli tak bardzo chce pracowac w administracji to prosze bardzo, ale niech idzie na studia w tym kierunku, ale po co, jak wystarczy iść na łatwiznę a i tak po znajomości ja wepchną,
POWINIEN KTOŚ SIE TYM ZAJĄĆ, GDZIE PANI DYREKTOR, JAK RZĄDZI, POWINNO SIE PRZECIEZ STAŻE ROZDZIELAĆ WG WYKSZTAŁCENIA

A ile jest takich osób ,które nie maja pokończonych studiów ,nawet licencjata i pracuja w administracji ,dlaczego z tym nikt nie zrobi porzadku ,uwazam ,że najwieksze szanse należą sie osobom ,które w tym kierunku się kształciły. :(

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 05:44

tak tylko kto sie tym zajmie, mądre głowy siedzą w domu bo nie mają znajomości a debile rządzą. i są bezkarni bo kto i co sie tym zajmie. Chociaz ustawy sa po naszej stronie ale kto sie podejmie, jak zaraz delikwenta zlinczują, że biedaczysko będzie musiał emigrować z Polski

#13 ~znajomek~

~znajomek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 12:55

ot to nasza czerwona demokracja

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2012 - 17:49

JOLKA JO WRÓĆ TĘSKNIMY

#15 ~KLEMENS~

~KLEMENS~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2012 - 18:53

JOLKA JO WRÓĆ TĘSKNIMY

CIEKAWE KTO?

#16 ~semali~

~semali~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2012 - 13:38

W pośredniaku pracują święte krowy łaske robią a najgorsza jest taka gruba wredana. one wszystkie są chamski i niemiłe

#17 ~Brrrr~

~Brrrr~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2012 - 14:07

A ile jest takich osób ,które nie maja pokończonych studiów ,nawet licencjata i pracuja w administracji ,dlaczego z tym nikt nie zrobi porzadku ,uwazam ,że najwieksze szanse należą sie osobom ,które w tym kierunku się kształciły. :(

Macie całkowitą rację w większości przyznaje się staże po znajomości, a nie według wykształcenia. Ale tylko narzekacie na tą niesprawiedliwość i łamanie przepisów a sami nic z tym nie zrobicie. Ja sama się przekonałam że nie ma co być grzecznym dla tych urzędasów bo to i tak nic nie da - i tak was oleją i tak. Niedawno próbowałam za pomocą wniosku do pewnej instytucji zgłosić niszczenie przyrody, a ta instytucja odpisała mi (po 2 miesiącach) że nic złego się nie dzieje i że nie podejmą żadnych działań. Doszłam wtedy do wniosku że tylko skargi coś w tym względzie pomogą. Nie chcą ruszyć du... za przeproszeniem to trzeba ich zmusić do tego. To samo z urzędem pracy - zauważacie że nie dostaliście stażu mimo wykształcenia a dostał go ktoś inny z wykształceniem w innym kierunku - odwołujcie się do dyrektora PUP, a jak to nie pomoże to do wyższych instancji. Jak nie pokażemy im że powinni przestrzegać prawa to nadal będą się odbywały takie "przekręty" i układy. I nie bójcie się - ich obowiązkiem jest wysyłać wam zaproszenia na szkolenia kwalifikacyjne i wyszukiwać odpowiednie dla was oferty pracy.

#18 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2012 - 19:07

Picu, picu, mój księżycu. W urzędzie miasta na każdych drzwiach tabiczka: "mgr inż.............", albo "mgr".............. i w internecie się więcej dowiesz, jak od nich. Wykształcenie nie mówi o poziomie bycia urzędnikiem. Możesz mieć papier z Sorbony, a jak w głowie wióry, to lepiej zapytać sprzątaczki. Przepraszam, ale nie dotyczy to wszystkich. Dzisiaj magister w urzędzie, jest po AWF-ie, albo...po AWF-ie. Nie umieją załatwić prostej sprawy, a co dopiero mówić o przepisach. Poza tym tam się nie trzeba na niczym znać, bo prawo ustala burmistrz i on decyduje sam o wysztkim. Nawet, jak nie ma racji, to musisz wiedzieć od pierwszego dnia pracy, że ma rację, a jak tego nie weźmiesz pod uwagę, już nie jesteś urzędnikiem. I radzę wszystkim uczciwym magistrom, aby nie szukali pracy w urzędach, ponieważ nigdy nie wypłynie się na szersze wody. Urząd to ostoja pracy i pieniędzy. Nic więcej.

#19 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 15:47

Wiemy w jaki sposób działa nasz UP, na jakich zasadach i kto tak naprawdę tam rządzi, kto dostaje dofinansowania i kto tam pracuje (oczywiście nie wszystkie panie). Jeśli nie masz znajomości nic nie załatwisz. Nawet stażysty. Uzasadnienie to, że społeczeństwo ubożeje i nie stać go na tego typu usługi. BRAWO!!!

Mimo ubożejącego społeczeństwa ja w tej branży funkcjonuje już lata a ci co dostali dofinansowania???

Bardzo interesujące jest również to, że w innym mieście (nie większym od Sulęcina) na ten sam biznesplan można było dostać dofinasowanie z wyróżnieniem. Może tam społeczeństwo nie ubożeje.

Pozdrawiam cieplutko Panią Jolę. Mam tylko nadzieję, że nie była Pani zmuszona do opuszczenia tego stanowiska, żeby zwolnić miejsce dla innej osoby. Nie tak wesołej, pogodnej i ze zrozumieniem podchodzącej do petenta jkk Pani.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:13

W pośredniaku pracują święte krowy łaske robią a najgorsza jest taka gruba wredana. one wszystkie są chamski i niemiłe

Nie ona jedna jest "gruba" i "wredna"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych