Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kierowcabmw

kierowcabmw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 07 październik 2013 - 10:17

Malo mnie obchodzi jak został ukarany Pan kierowca, bardziej mnie obchodzi jak zostana ukarani funkcjonariusze ktorzy czerpia pieniadze z naszych podatkow a ich zachowanie i dzialanie wobec w/w Kierwocy jest slamazarne, nieudolne i wrecz malo budzace zaufanie, jako do sluzb ktore mialyby nam "pomagac". Wstyd POLICJI i nic poza tym!!!!!!

#2 Cien_ZG

Cien_ZG

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 07 październik 2013 - 13:53

Malo mnie obchodzi jak został ukarany Pan kierowca, bardziej mnie obchodzi jak zostana ukarani funkcjonariusze ktorzy czerpia pieniadze z naszych podatkow a ich zachowanie i dzialanie wobec w/w Kierwocy jest slamazarne, nieudolne i wrecz malo budzace zaufanie, jako do sluzb ktore mialyby nam "pomagac". Wstyd POLICJI i nic poza tym!!!!!!

A zastanowiłeś się nad tym jak by taka sytuacja była rozegrana w Niemczech lub Stanach? Gościu zatrzymany do kontroli powinien wykonywać polecenia policjanta. Jeśli się stawia to mają prawo użyć siły. A że gościu dużo większy od policjantów to dlatego siłowo mieli problem. W innym kraju gościu dawno by został potraktowany jak worek i nie było by problemu. Jeśli nie miał nic na sumieniu to po co się stawiał? Powinni go surowiej potraktować. Jak by wykonywał polecenia to by został spisany i wypuszczony, a tak to będzie miał teraz problemy. Typowy polak.

#3 kierowcabmw

kierowcabmw

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 październik 2013 - 14:24

A zastanowiłeś się nad tym jak by taka sytuacja była rozegrana w Niemczech lub Stanach? Gościu zatrzymany do kontroli powinien wykonywać polecenia policjanta. Jeśli się stawia to mają prawo użyć siły. A że gościu dużo większy od policjantów to dlatego siłowo mieli problem. W innym kraju gościu dawno by został potraktowany jak worek i nie było by problemu. Jeśli nie miał nic na sumieniu to po co się stawiał? Powinni go surowiej potraktować. Jak by wykonywał polecenia to by został spisany i wypuszczony, a tak to będzie miał teraz problemy. Typowy polak.

No wlasnie mnie nie zrozumiales, jestem oburzony zachowaniem policji nie dla tego ze probowali uzyc siły, tylko dla tego ze jej nie uzyli i widac bylo jak sobie z nim radzili we dwoch powiem kolokwialnie i wprost: powinien zostac wypalowany a On nie dosc ze sie stawial to jeszcze w ten sposob uwydatnil nieudolnosc policjantow. Oni sa przeciez szkoleni i w parze nie powinni miec problemu z obezwladnieniem napastanika, a to co widzimy to istny smiech - do tego zmierzala moja wypowiedz.

#4 mjp

mjp

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 październik 2013 - 14:40

Kierowca przekroczył prędkość o 17 km/h. W aucie dziecko, które widzi bijących, wulgarnych-przeklinających milicjantów. Tacy policjanci psują wizerunek wszystkiego. Gdzie ich MISJA SPOŁECZNA służą władzy, systemowi nie tobie CZŁOWIEKU.

Pomyśl!

#5 kierowcabmw

kierowcabmw

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 październik 2013 - 14:44

Kierowca przekroczył prędkość o 17 km/h. W aucie dziecko, które widzi bijących, wulgarnych-przeklinających milicjantów. Tacy policjanci psują wizerunek wszystkiego. Gdzie ich MISJA SPOŁECZNA służą władzy, systemowi nie tobie CZŁOWIEKU.

Pomyśl!

Przestan, nie od tego jest policja by patrzec co to dziecko widzi, jesli w srodku bylo dziecko to niech jego ojciec pomysli o nim a nie zwalasz wine na policje. I sam pomysl za nim cos napiszesz!! za takie zachowanie jakie zareprezentowal niech sie cieszy ze sie skonczylo jak skonczylo.

#6 amin

amin

Swojak

• PipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 07 październik 2013 - 15:15

Gaz, paralizator i tonfa!

#7 Kierowca BMW

Kierowca BMW

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 październik 2013 - 15:18

Po pierwsze to już nawet "nick" nie daje pewności ,że się nikt nie będzie podszywał..... co za kraj

, ale do rzeczy Takich Policjantów Powinien Pan razem z kolegą stłuc i zakuć w te ich bransoletki i wezwać Patrol z kompetentnymi Funkcjonariuszami w celu załatwienia sprawy, a nie taka żenada.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych