Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porodówka w Zielonej Górze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#421 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 17:39

Witajcie dziewczyny

A co sadzicie o ordynatorze oddziału w Z.G myślę o doktorze Wilczyńskim , pytam bo jestem na początku ciąży i zastanawiam sie do którego doktora chodzic? Podpowiedzcie coś proszę

najlepsza opieka położnicza jest w Sulechowie

#422 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 18:42

Tak ale ja bardzo proszę o podpowiedz jesli chodzi o Zieloną....

#423 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 20:53

Dzien Dobry drogie Panie

Poniewaz w Zielonej mieszkam bardzo krótko , a stalo sie tak ze jestem w stanie odmienionym , bardzo proszę podpowiedzcie do jakiego ginekologa najlepiej tu się wybrac , oczywiscie najlepiej by pracowal w szpitalu bo wiadomo pózniej przy porodzie warto byc "czyjąś" pacjętką .... semae rozumiecie ... bardzo proszę o pomoc
dzieki pozdrawiam

#424 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 14:14

Co do doktora Wilczyńskiego to Ja nie polecam.Miałam z nim nieprzyjemnośći.Dobrze że nie trafiłam na niego podczas porodu.

Jeżeli chodzi o lekarza do prowadzenia ciąży to polecam Labera.Niestety przyjmuje prywatnie i to kosztuje.Ale moim zdaniem warto.Mam porównanie z innym lekarzem ponieważ pierwszą ciąże chodziłam do innego lekarza i na kase chorych.I zawsze musiałam o wszystko wypytywać albo nie dostawałam odpowiedzi w ogóle.Rodziłam w ZG dwa razy i jestem bardzo zadowolona z porodówki,opieki.Najważniejsze jest zaplecze medyczne a tego nie brakuje w ZG.

#425 ~cm~

~cm~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 08:25

najlepsza opieka położnicza jest w Sulechowie

Nie ma to jak lubuskie mity. Posłużę się cytatem z z raportu dotyczącego stanu sanitarnego województwa publikowanego przez WSSE w Gorzowie:

"W 2009r. stan sanitarno – techniczny jednego obiektu tj. SP ZOZ Szpitala w
Sulechowie ponownie oceniono jako niedostateczny, głównie z uwagi na niewłaściwy
stan sanitarno – techniczny oddziałów szpitalnych tj. anestezjologii i intensywnej
terapii oraz centralnej sterylizatorni, a takŜe z powodu nieprawidłowego układu
funkcjonalnego bloku operacyjnego, porodowego oraz brak umywalek do mycia rąk w
niektórych oddziałach szpitalnych."

Link do całości: http://www.wsse.gorz..._2009_pelny.pdf
strona 65.

#426 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 14:33

Czytam wasz opinie i coraz bardziej zaczynam panikować, obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży czuje się dobrze i dzidziuś jest zdrowy. Jestem świadoma że poród to nie bajka i będzie bolec ale boję się jednej rzeczy ze przy porodzie ktoś coś może zaniedbać i urodzę chore dziecko. Nie mam pojęcia jaki szpital wybrać czy Zieloną Górę czy Nową Sól cz Sulechów. Proszę doradźcie coś?. Pozdrawiam.

#427 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 17:43

POSŁUCHAJ TEGO jestem spamerem

#428 ~Beata_K~

~Beata_K~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 08:56

POSŁUCHAJ TEGO jestem spamerem

#429 ~Beata_K~

~Beata_K~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 09:04

Witam. Mam miesiecznego Dzidziusia i rodzilam na porodowce w Zielonej Gorze przez cesarskie ciecie. Wczesniej jakis czas lezalam na patologii ciazy. I na patologii i na sali poporodowej sa wspaniale polozne, do ktorych mozna sie zwrocic o wszystko. Pomocne, fachowe, zyczliwe. Tak samo z doktorami ginekologami-poloznikami. Nie znalazlam ani jednego minusu, choc bardzo sie balam, bo naczytalam sie glupot o szpitalu wlasnie na tym forum.

Nie zamienilabym tego szpitala na zaden inny, jesli mialabym urodzic drugie dziecko.

Jedyne do czego moge sie czepic o dosc oschle Panie neonatolog, nie bardzo mialy ochote odpowiadac na pytania, choc Dzidzia byla przebadana gruntownie- to fakt. Jedynym neonatologiem, ktory przez te wszytskie dni wzbudzil moje zaufanie i sympatie byl dr. Czwojda, ktory rozjasnil wszystkie moje watpliwosci bez jakiegokolwiek obruszania sie.

Calemu personelowi szpitalnemu, a w szczegolnosci poloznym, dr Krzeminskiej i dr Czwojdzie bardzo serdecznie dziekuje za opieke nade mna oraz nad Maluszkiem :)))

#430 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 23:33

hej....

jak czytam te wszystkie opinie, i historie to płakać mie sie chce...ale na szczęście rodziłam już i to własnie w Zg 3 lata temu....urodziłam naturalnie zdrowego dużego chłopca(4,280kg, i 62 dł),opieka podczas porodu...wspaniała!!!!!!!!!lekarze i położne naprawde pomocne:)opieka po porodzie też bez zastrzeżeń...dlatego polecam ZG...Zauważcie że w razie co...to maluszka zabierają i tak do Zg, bo tam jest sprzęt dla noworodków..a wy będziecie leżały i rwały włosy z głowy co z waszym dzieckiem?????teraz tez jestem w ciąży i oczywiście rodze w Zg...mam nadzieje że nic sie nie zmieniło przez 3 lata:))

pozdrawiam wszystkie ciężarne....może spotkamy sie na przełomie lipca i sierpnia własnie w ZG:))

#431 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 17:18

Witam, rodziłam w ZG kilka miesiący temu. Wcześniej podczas ciąży byłam na oddziale patologii ciąży i na septyku. Na patologii opieka raczej OK, chociaż zdarzają się wyjątki np. siostra pobrała mi tak krew że całą rękę (!) mialam siną i obolałą przez kolejne 3 tygodnie. Do opieki na septyku nie można się przyczepić, siostry miłe i co najważniejsze kompetentne. Porodówka - super pomoc przy porodzie - bardzo milo będę wspominać :) Rooming (płatny) - siostra Gosia bardzo pomocna i pracowita, pozostałe panie różnie, w tym jedna (pani blond z grzywką) beznadziejna, zero empatii i pomocy... Ogólnie na plus. Lekarze OKEJ :)

#432 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 19:04

Rodziłam w Zielonej Gorze 3 lata temu,z wynajętą położną która świetnie się spisała. Ciężko mi się wypowiadać co do personelu na porodówce, ponieważ to ona była cały czas ze mną i dzięki niej dostałam znieczulenie w kryzysowym momencie, miałam również to szczęscie ze poród odbierał mi lekarz do którego chodziłam całą ciąże ( dr Sandecki) również nie wiem jak to wszystko by się skończyło gdyby to był inny lekarz. Nie miałam siły i to on wypchnął mi bardzo umiejętnie maluszka z brzuszka. Dostał 10 pukntów i wszytsko było ok. Teraz jestem w drugiej ciąży, w lipcu będę rodzić, i nie ukrywam że bardzo się boje. Cały czas chciałam rodzić z znieczuleniem zewnątrzoponowym, a tu nagle sie okazuje ze został zwolniony anestezjolog i nie ma znieczulenia gdy kobieta o nie poprosi, jest wykonywane tylko do cesarskiego cięcia. Nie wiem czym cieszy się tak nowy odrynator, ze dokonał niby takich zmian jeżeli odbiera kobietą prawo do porodu bez bólu i stresu. Rodzić po ludzku... Nie wiem jak to będzie.

#433 ~młoda mama~

~młoda mama~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 11:41

Agatko cieszę się z Twojego szczęścia, niestety o owym doktorze słyszałam wiele niepochlebnych opinii

#434 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:04

Jestem mamą dwójki dzaieci - 3 lata i roczek. Pierwsze rodziłam w Zielonek Górze, drugie w Nowej Soli (akurat tam rozpoczęła się akcja porodowa). Personel w Zielonej różny (zwłaszcza na roomingu, niektóre położne chyba żyją aby straszyć swoim podejściem młode mamy) i bezpłatne "miejsce do porodu" średniej jakości (rodziłam przed remontem - nie wiem jak jest teraz). Trzeba było dopraszać się o antybiotyk przed porodem i pilnować tego. ALE to jedyne minusy. Poza tym poród jak najbardziej aktywny - nie musiałam leżeć ciągle podłączona do ktg jak w Nowej Soli (choć w Soli lepsza sala do porodu, bezpłatna i leży się samemu). Na roomingu rewelacyjna położna laktacyjna, bardzo pomocna, codziennie sprawdzająca jak "idzie" karmienie i bardzo dobra opieka nad mamą i dzieckiem. Jeśli dziecko płakało dłużej natychmiast zjawiał się ktoś do pomocy. W Nowej Soli trzeba było się upraszać o zainteresowanie personelu - wpólczułam świerzo upieczonym mamom. Podsumowując - poród w Soli jest ok, o nic nie musiałam się dopraszać, dbają o mamę, bardzo dobre warunki na sali porodowe, ochrona krocza itp. Rooming tragedia, szczególnie dla pierwiastek. W Zielonej poród - ok z minusem za antybiotyk (prawie cały rooming to były wtedy mamy z dziećmi z zakażeniem), opieka na roomingu - rewelacja.

#435 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:14

Same pochwy tu piszą? :blink:

#436 ~nata~

~nata~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 19:28

>

Chciałabym bardzo aby mój brat i inne dzieci w przedszkolu na Batorego miały super plac zabaw!

Jest taka szansa

Proszę Was serdecznie o oddawanie głosów na ten plac zabaw!

Można głosować raz na dobę!

http://100latnivea.pl/glosowanie/ plac/1856

<

#437 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 11:28

Miesiąc temu rodziłam w Zielonej Górze i jestem baaaaardzo zadowolona. Rewelacyjna opieka, cudowne położne, profesjonalni lekarze. Polecam wszystkim mamom. Kolejny poród na pewno w Zielonej:):) Dziękuję za wszystko:)

#438 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 12:02

[quote name='Beata_K' timestamp='1298102665' post='765918']
Witam. Mam miesiecznego Dzidziusia i rodzilam na porodowce w Zielonej Gorze przez cesarskie ciecie. Wczesniej jakis czas lezalam na patologii ciazy. I na patologii i na sali poporodowej sa wspaniale polozne, do ktorych mozna sie zwrocic o wszystko. Pomocne, fachowe, zyczliwe. Tak samo z doktorami ginekologami-poloznikami. Nie znalazlam ani jednego minusu, choc bardzo sie balam, bo naczytalam sie glupot o szpitalu wlasnie na tym forum.

Nie zamienilabym tego szpitala na zaden inny, jesli mialabym urodzic drugie dziecko.

Jedyne do czego moge sie czepic o dosc oschle Panie neonatolog, nie bardzo mialy ochote odpowiadac na pytania, choc Dzidzia byla przebadana gruntownie- to fakt. Jedynym neonatologiem, ktory przez te wszytskie dni wzbudzil moje zaufanie i sympatie byl dr. Czwojda, ktory rozjasnil wszystkie moje watpliwosci bez jakiegokolwiek obruszania sie.

Calemu personelowi szpitalnemu, a w szczegolnosci poloznym, dr Krzeminskiej i dr Czwojdzie bardzo serdecznie dziekuje za opieke nade mna oraz nad Maluszkiem :)))

A o dr. Czwojdzie, to prawda. Byłam mile zaskoczona, jakim jest ciepłym i życzliwym człowiekiem, w dodatku cierpliwie i fachowo odpowiadającym na zadane pytania.

#439 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 23:39

Miesiąc temu rodziłam w Zielonej Górze i jestem baaaaardzo zadowolona. Rewelacyjna opieka, cudowne położne, profesjonalni lekarze. Polecam wszystkim mamom. Kolejny poród na pewno w Zielonej:):) Dziękuję za wszystko:)

to sie ciesz
ze bobaska nie zarazili tobie sepsa bo panuje na oddziale a teraz nawet zamkneli oddzialy bo maja wielkie sprzatanie

#440 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 19:57

Witam!
Mam dwójke dzieci który przyszły na świat na porodówce w Zielonej Gorze. Pierwszy synek urodził sie w 2008 drogami natury, a drugi w lipcu 2011 wstyd pisać takie rzeczy o tym szpitalu. Opieka jest świetna jak i na patologi ciązy oraz porodówce. Naparwdę dziewczyny nie słuchajcie głupot wypisywanych przez niektórych . Szczerze polecam ten szpital.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych