Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMÓŻ ERYKOWI WOJTOWICZOWI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~TOMASZ Pazdan~

~TOMASZ Pazdan~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 20:57

Uwaga w Środę 26.10.2011 od godz. 8:00 do 15:00 odbędzie akcja oddawania krwi dla chorego na białaczkę Eryka Wójtowicza mieszkańca Kostrzyna.Miejsce zdawania krwi to Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie (nowa siedziba szkoły).

Każda grupa krwi jest przydatna a najbardziej poszukiwana "A+".NIE BĄDŻ OBOJĘTNY!Ta straszna choroba może spotkać każdego z nas,czy naszych bliskich.Dla nas to tylko oddanie kilku ml krwi,a dla niego,i wielu chorych to darowanie życia.Bądzmy z Erykim w ten dzień.Niech ten młody bo zaledwie 18sto letni chłopak poczuje że nie jest sam.Ze mieszka w mieście,gdzie ludziom nie jest obojętne to że ktoś cierpi.Jeszcze dosłownie kilka dni temu Eryk brał czynny udział w treningach (jest bramkarzem w naszym klubie),a z dnia na dzień lekarska diagnoza zamieniła życie tego młodziaka,i jego rodziny w koszmar.Przebywa teraz na hemioterapii w Szczecinie...Proszę was wszyskich mieszkańcy Kostrzyna w swoim,jego rodziny,i przyjaciól imieniu o przybycie w SRODĘ 26ego w godz.od 8.00 do 15.00 (jeśli będzie taka potrzeba to do pózniejszych godzin)do NOWEJ SIEDZIBY SZKOŁY (koło Parku LWA),i oddanie krwi która zapewne w jakiś sposób pomoże Erykowi,a także wielu innym osobom odzyskać zdrowie.Dziękuję Tomasz Pazdan

#2 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 11:35

Uwaga w Środę 26.10.2011 od godz. 8:00 do 15:00 odbędzie akcja oddawania krwi dla chorego na białaczkę Eryka Wójtowicza mieszkańca Kostrzyna.Miejsce zdawania krwi to Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie (nowa siedziba szkoły).

Każda grupa krwi jest przydatna a najbardziej poszukiwana "A+".NIE BĄDŻ OBOJĘTNY!Ta straszna choroba może spotkać każdego z nas,czy naszych bliskich.Dla nas to tylko oddanie kilku ml krwi,a dla niego,i wielu chorych to darowanie życia.Bądzmy z Erykim w ten dzień.Niech ten młody bo zaledwie 18sto letni chłopak poczuje że nie jest sam.Ze mieszka w mieście,gdzie ludziom nie jest obojętne to że ktoś cierpi.Jeszcze dosłownie kilka dni temu Eryk brał czynny udział w treningach (jest bramkarzem w naszym klubie),a z dnia na dzień lekarska diagnoza zamieniła życie tego młodziaka,i jego rodziny w koszmar.Przebywa teraz na hemioterapii w Szczecinie...Proszę was wszyskich mieszkańcy Kostrzyna w swoim,jego rodziny,i przyjaciól imieniu o przybycie w SRODĘ 26ego w godz.od 8.00 do 15.00 (jeśli będzie taka potrzeba to do pózniejszych godzin)do NOWEJ SIEDZIBY SZKOŁY (koło Parku LWA),i oddanie krwi która zapewne w jakiś sposób pomoże Erykowi,a także wielu innym osobom odzyskać zdrowie.Dziękuję Tomasz Pazdan#3 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 11:37

Jest bardzo duzo mlodziezy,i trudno bedzie dzisiaj tam oddac krew mimo checi

#4 Dariusz-Miami

Dariusz-Miami

    Dariusz Gruźliński

  • Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4323 postów

Napisano 26 październik 2011 - 11:41

Jest bardzo duzo mlodziezy,i trudno bedzie dzisiaj tam oddac krew mimo checi

A może jest inna forma pomocy Erykowi?
Może można jechać do Gorzowa Wlkp do najbliższego punktu oddawania krwi i tam oddać dla niego krew. Wiadomo iż takie lokalne działania na rzecz uratowania życia swojego mieszkańca odbija się dużym zaangażowaniem a jak wiadomo Kostrzyn nad Odrą ma jednak 18.000 mieszkańców.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych