Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

POLO MARKET nasz ulubiony?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#21 przyszły radny

przyszły radny

tak sobie

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 18 luty 2010 - 18:49

polo market to najgorszy sklep w krosnie

doda

#22 Osieczniczanka

Osieczniczanka

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 luty 2010 - 20:00

Popieram! Jeszcze trochę a w Krośnie będą tylko markety.

No słyszałam dziś ,że Lidl będą budować, ale ile w tym prawdy :unsure:

#23 Osieczniczanka

Osieczniczanka

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 luty 2010 - 20:02

polo market to najgorszy sklep w krosnie

Czy najgorszy Twoim zdaniem, to się okaże dopiero; fakt faktem porządnego parkingu nie mają :angry:

#24 przyszły radny

przyszły radny

tak sobie

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 18 luty 2010 - 20:05

Czy najgorszy Twoim zdaniem, to się okaże dopiero; fakt faktem porządnego parkingu nie mają :angry:

a ceny? jak uwazasz? moim zdaniem zaden szal

doda

#25 ~CYCATA Z RETNA~

~CYCATA Z RETNA~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 20:45

No słyszałam dziś ,że Lidl będą budować, ale ile w tym prawdy :unsure:

A GDZIE ??? W OSIECZNICY?????????

#26 Osieczniczanka

Osieczniczanka

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:04

A GDZIE ??? W OSIECZNICY?????????

Nie , w Retnie :P :P :P ha ha ha ;)

#27 Osieczniczanka

Osieczniczanka

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:11

a ceny? jak uwazasz? moim zdaniem zaden szal

Cenowego szału to żadnym markecie nie ma, ale w każdym każdy coś znajdzie dla siebie, bo tańsze, bo lepsze, bo bliżej domu. Czy to będzie market w Krośnie, czy w Zielonej czy gdzie indziej promocje i reklama robią swoje a ludzie na to idą.

#28 przyszły radny

przyszły radny

tak sobie

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:16

Cenowego szału to żadnym markecie nie ma, ale w każdym każdy coś znajdzie dla siebie, bo tańsze, bo lepsze, bo bliżej domu. Czy to będzie market w Krośnie, czy w Zielonej czy gdzie indziej promocje i reklama robią swoje a ludzie na to idą.

no niejest tak do konca.duzo ludzi ma swoje markety ktorym ufaja i tam beda zawsze kupowac.a to czy jest to kolo domu czy 10 km od domu niema w dzisiejszych czasach znaczenia poniewaz prawie kazdy na zakupy wybiera sie autem co tym bardziej wykresla polo market z powodu marnego parkingu

doda

#29 Osieczniczanka

Osieczniczanka

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:26

no niejest tak do konca.duzo ludzi ma swoje markety ktorym ufaja i tam beda zawsze kupowac.a to czy jest to kolo domu czy 10 km od domu niema w dzisiejszych czasach znaczenia poniewaz prawie kazdy na zakupy wybiera sie autem co tym bardziej wykresla polo market z powodu marnego parkingu

no nie każdy ma samochód,a osoby starsze?
a co do parkingu to straszna lipa przy POLO,ale będą parkować na pobliskich parkingach, i żeby można było załatwić sprawę w Urzędzie,Sądzie... trzeba będzie parkować na mieście i na piechotkę się pofatygować. zresztą pożyjemy, zobaczymy jak to będzie :)

Użytkownik Osieczniczanka edytował ten post 18 luty 2010 - 21:28

#30 Osa

Osa

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:27

Krosno stać tylko na takie tanie (niby) markety!W Sulechowie, Świebodzinie budują się wieksze sieci handlowe.W krośnie jak dotąd królował horex i towarzyszące mu żabki,teraz chociaż zaczyna być zdrowa konkurencja.Ale dalej żaden wielki szał.Wedle mnie polo market to lipa.Kupiłem piwko w butelkach,a Pani przy kasie nie wiedziała co zrobić z pustymi butelkami na wymiane.Po dłuższej konsultacji telefonicznej z szefostwem sklepu stwierdziła że niestety nie przyjmie mi pustych butelek-niby pierdoła,a jednak.Poza tym straszna ciasnota. Muszą się jeszcze ogarnąć

Czymże jest życie, jeśli nie ustawiczną możliwością popełniania błędów.
facebook.com/ossa78

#31 przyszły radny

przyszły radny

tak sobie

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:29

no nie każdy ma samochód,a osoby starsze?
a co do parkingu to straszna lipa przy POLO,ale będą parkować na pobliskich parkingach, i żeby można było załatwić sprawę w Urzędzie,Sądzie... trzeba będzie parkować na mieście i na piechotkę się pofatygować.

no tak.a zaparkuj na miescie.tez graniczy z cudem

a jezeli chodzi o osoby starsze to nie maja zadnego klopotu z dojazdem.sa tak obyte w autobusach podmiejskich ze hoho.mowie na przykladzie mojej babki.wszedzie jej pelno pommimo sporego wieku

doda

#32 Osa

Osa

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:33

jakie miasto takie parkingi ;)

Czymże jest życie, jeśli nie ustawiczną możliwością popełniania błędów.
facebook.com/ossa78

#33 ~buła ze sklepu~

~buła ze sklepu~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 21:33

a jezeli chodzi o osoby starsze to nie maja zadnego klopotu z dojazdem.sa tak obyte w autobusach podmiejskich ze hoho.mowie na przykladzie mojej babki.wszedzie jej pelno pommimo sporego wieku

haha
to u was rodzinne

buuuuhahahaha

ciebie też wszędzie pełno

#34 Osieczniczanka

Osieczniczanka

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:35

to tylko gratulować takiej babci :)
a wiem jak jest na mieście z parkowaniem :) tez jeżdżę ,masakra,szczególnie tej zimy "zajefajnie" było ;)

#35 przyszły radny

przyszły radny

tak sobie

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:47

to tylko gratulować takiej babci :)
a wiem jak jest na mieście z parkowaniem :) tez jeżdżę ,masakra,szczególnie tej zimy "zajefajnie" było ;)

szczegolnie jak ktos pomykal na letnich oponach

doda

#36 efendi29

efendi29

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 18 luty 2010 - 21:56

szczegolnie jak ktos pomykal na letnich oponach

na zimowych też nie jest łatwo.Ciekawe kiedy ktoś pomyśli poważnie o parkingach bo aż nie chce się tam jechać.

#37 ~CYCATA Z RETNA~

~CYCATA Z RETNA~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 22:31

na zimowych też nie jest łatwo.Ciekawe kiedy ktoś pomyśli poważnie o parkingach bo aż nie chce się tam jechać.

TERAZ TO JUŻ NIE MA MIEJSCA BO BURMISTRZ SPRZEDAŁ DZIAŁKĘ POD BUDOWĘ "NIE WIADOMO CZEGO" NA UL. POZNAŃSKIEJ OD TRAMWAJU W STRONĘ BYŁEJ PRZYCHODNI BYŁBY DOBRY PARKING , ALE TERAZ TO MUSZTARDA PO OBIEDZIE CHYBA ŻEBY ZBURZYĆ TĄ ZAWALIDROGĘ ,ALE NASZ BURMISTRZ TO O TYM NIE MYŚLAŁ, JEMU LICZYŁO SIĘ TYLKO POZYTYWNE ZAŁATWIENIE SPRAWY DLA KOLESIA

#38 bialas

bialas

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 luty 2010 - 23:00

Każdy pisze co chce!!!!Polo to teraz temat pierwszy na liście bo nowo otwarty w Krośnie ,ale poczytajcie negatywne opinie na temat Polo w Kostrzynie nad Odrą lub Barlinku czy Skwierzynie.To jedno wielkie...........,tak jak pisze większość z was , szkoda tych ludzi którzy tam pracują, charuwka jakich mało , wymagają cudów a płacą wielkie g............Ja osobiście od 2 lat obserwuję Polo Markt w Kostrzynie nad odrą bo tam mieszkam .Dziewczyny zapierdzielają za 3 osoby w szczególności na stanowisku mięsnym...2 osoby na takim stanowisku to stanowczo za mało mało tego dobrze żyję z tymi dziewczynami i złego słowa o pracodawcy nie powiedzą ale miedzy sobą narzekają ....Jest jena taka tam Au........zauroczy każdego ale jeżeli chodzi o towar który zjechał dzień lub da wcześniej zawsze Ci powie ..."proszę pana/proszę pani ten towar jest z wczoraj lub przed wczoraj " dziewucha prawdę wali przed oczy i mało tego żeby nie było nie jasności daje towar surowy do powąchania....Moim zdaniem takich ludzi trzeba naprawdę szanować ...są godni naprawdę wiernego pracownika...Byłem również w Barlinku i Myśliborzu w Polo Market ...W Barlinku przywitano mnie nie świeżym towarem na warzywach (zgniłe pomidory i wpadająca dłoń w mandarynki ,mało tego bardzo wyschnięte wędliny na stanowisku z wędlinami a na stanowisku z nabiałem nie wytrzymałem kupiłem 4 serki po terminie a byłem na zakupach 10 lutego a termin spożycia do 06 lutego w Kostrzynie nigdy na nabiale nie spotkałem rzeczy po terminie, wręcz przeciwnie na 2 dni przed końcem daty ważności te rzeczy są przeceniane w osobnym koszu, moje zainteresowanie budzi jedno dlaczego kasjerka z Barlinka mówi ze nie można wcześniej ściągać niż widnieje data spożycia a dopiero po dacie spożycia można przecenić(ABSURD) a wracając do Myśliborza to jest ogólnie fajnie ,klient jest zadowolony , wszystko w jak najlepszym porządku ale obsługa na mięsnym daje wiele do życzenia spytałem "czy te ćwiartki z kurczaka są świeże w tej cenie odpowiada ze tak więc proszę 5 sztuk ( wychodzę w regały sklepu rozrywam worek a tu śmierdzi niesamowicie!!!!!Więc porównanie sklepów w moim doznaniu jest takie ze najlepiej wypada POLO w Kostrzynie Nad Odrą i Polo w Myśliborzu..... jednak różnica jest taka ,że w POLO Myślibórz mówią ,że świeże a w rzeczywistości jest nie świeże , a w POLO Kostrzyn Nad Odrą mówią ,że ta cena jest taka ponieważ ten towar jest z wczoraj lub przed wczoraj..........I taka jest różnica prawdomówność osób tam pracujących jest naprawdę na dużym poziomie.....bierzmy z nich przykład....tak ma zakończenie jestem Radnym miasta Kostrzyn dlatego pozwoliłem sobie na takie porównanie

#39 ~buła ze sklepu~

~buła ze sklepu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 09:11

którys tu kiedyś napisał, że mielone, które kupił w bieda-sklepie było super!!
a gołąbki zrobione z tego mielonego to mistrzostwo świata!!

i jakoś coś tu nie pisze ostatnio

buhahaha

#40 przyszły radny

przyszły radny

tak sobie

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 19 luty 2010 - 09:24

którys tu kiedyś napisał, że mielone, które kupił w bieda-sklepie było super!!
a gołąbki zrobione z tego mielonego to mistrzostwo świata!!

i jakoś coś tu nie pisze ostatnio

buhahaha

bo bylo to mistrzostwo

doda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych