Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poczta Międzyrzecz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zdruzgotanyy~

~zdruzgotanyy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 09:20

Nie wiem jak wy ludzie, ale ja mam dość stania godzinę za jedną przesyłką. Do wysyłki listow są 4 okienka, a do odbioru paczek? Jedno. I to zarazem ciężko pracujące. Kobieta, która siedzi tam cały dzień nie może liczyć na pomoc innych pracowników.
Międzyrzecz duże miasto, a jedno okienko do paczek? Gdzie jeszcze trzeba czekać tyle czasu nim znajdą twoją paczkę.

To jest karygodne..
Co o tym sądzicie?
Pomyslcie, czy nie przydałoby się jeszcze jedno okienko? :)
Ja tak często nie odbieram tam paczek, ale co mają powiedzieć ludzie, ktorzy są tam 2 razy na dzień??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 09:29

Nie wiem jak wy ludzie, ale ja mam dość stania godzinę za jedną przesyłką. Do wysyłki listow są 4 okienka, a do odbioru paczek? Jedno. I to zarazem ciężko pracujące. Kobieta, która siedzi tam cały dzień nie może liczyć na pomoc innych pracowników.
Międzyrzecz duże miasto, a jedno okienko do paczek? Gdzie jeszcze trzeba czekać tyle czasu nim znajdą twoją paczkę.

To jest karygodne..
Co o tym sądzicie?
Pomyslcie, czy nie przydałoby się jeszcze jedno okienko? :)
Ja tak często nie odbieram tam paczek, ale co mają powiedzieć ludzie, ktorzy są tam 2 razy na dzień??

Ja już dawno zrezygnowałem z usług poczty - można było dostać szału
Paczka PRIORYTET idzie około 5 dni, jednak pani listonosz jej nie zabiera w celu doręczenia bo nie ma miejsca i wypisuje awizo że nie zastała adresata. Idziesz z tym awizo na pocztę w celu odebrania paczki a tam po przestaniu w najlepszym wypadku około pół godziny dowiadujesz się że dziś nie możesz jej odebrać tylko jutro.
CYRK JAK W PRL-u

#3 Dzikusek

Dzikusek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 25 październik 2010 - 09:43

Chyba mają za mało ludzi bo kolejki to istny dramat.
Staram się być człowiekiem.....

#4 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 12:31

poprostu: POCZTA MIĘDZYRZECZ ...

Kiedyś tak się zirytowałam i poprosiłam Pania kierownik - kobieta rozłozyła ręcę i tyle tego ....

#5 ~f~

~f~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 15:11

Kiedyś tak się zirytowałam i poprosiłam Pania kierownik - kobieta rozłozyła ręcę i tyle tego ....

Przecież ta sprawa już była wyjaśniona chyba właśnie w Lubuskiej albo w Powiatowej czy Kurierze.Z zapisu monitoringu wynika że nie stoi się dłużej niż 15 minut. Rzecznik poczty z Gorzowa w oczy kłamał ze kolejki są minimalne. A sprawa wysyłki zbiorowej korespondencji z zakładów pracy po 15:00 to stanie napewno godzinę lub dłużej. I najważniejsze-sprawa klimatyzacja.Niech ktoś wreszcie ruszy du.... i ją naprawi, bo przebywanie w tym budynku nie należy do przyjemnośći.

#6 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 18:48

................ I najważniejsze-sprawa klimatyzacja.Niech ktoś wreszcie ruszy du.... i ją naprawi, bo przebywanie w tym budynku nie należy do przyjemnośći.

Własnie, czy ktoś sie tym zajmie przeciez tam można zdechnac i z goraczki i ze smrodu .!!! Współczuję bardzo personelowi ,który nie ma wyjscia i musi tam przebywac bo to ich miejsce pracy. A moze tak Inspekcja Pracy pomogłaby i pracownikom i nam klientom?? A tak na marginesie to wydaje mi sie ,ze klimatyzacja jest sprawna tylko sie jej nie uzywa w ramach oszczedności.

#7 USAGI

USAGI

Zawodowiec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 25 październik 2010 - 22:21

Chyba mają za mało ludzi bo kolejki to istny dramat.

Niestety już niedługo bo chyba w 2012 roku Poczta straci monopol i wtedy straci też klientów.
Firmy takie jak DHL czy TNT już się zbroją do ataku niestety to nie sa polskie firmy…
Poczta Polska to marka i rozpoznawalne logo ale niestety mocno pracuje się nad tym żeby obrzydzić ją klientowi.

#8 ~genowefa~

~genowefa~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 09:39

ODNOŚNIE POCZTY POLSKIEJ W MIĘDZYRZECZU TO PO PROSTU SZKODA SŁÓW.UWAŻAM ,ŻE CAŁĄ WINĘ PONOSI NACZELNICZKA,KTÓRA NIE POTRAFI KIEROWAĆ ZESPOŁEM LUDZI.SAMA JEJ KULTURA OSOBISTA JEST ZEROWA.NIE MAM POJĘCIA KTO DAJE TAKIEJ OSOBIE TAK WYSOKIE STANOWISKO.NAJPIERW OBIECUJE ZŁOTE GÓRY,A POTEM NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z OBIETNIC.ODKĄD PAMIĘTAM DO NIGDY NIE BYŁO W TEJ INSTYTUCJI TAKIEGO BAŁAGANU I BRAKU ZORGANIZOWANIA.A MOŻE POMOGŁA BY ZMIANA NACZELNIKA ???? CO WY NA TO?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 09:56

Chociaż odśnieżyliby chodnik przed budynkiem bo od strony Świerczewskiego prawie nie sposób się przebić przez te zaspy.
Z tego co ostatnio zauważyłem to na poczcie wdrażany jest nowy system monitoringu paczek - wygląda to tak że dwie panie próbują połapać się w komputeryzacji - za paczką stoi się teraz jeszcze nieco dłużej.

Wydaje mi się że w budynku nie ma klimatyzacji a jeżeli jest to pewnie nikt nie wie jak ją obsługiwać lub jest to atrapa nigdy nie używana.

#10 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:17

Absolutnie sie zgadzam! Praca nazej poczty to skandal. Idąc po godz.15 do okienka listowego trafiam zawsze na osoby wysylające korespondencję zakładów pracy.To niedopuszczalne,by takie sprawy zalatwiać przy jednym okienku.Zbiorowa korespondencja ważna,ale niech udostępnią drugie,osobne okienko.Tylko czy to nasze narzekania coś da? Ile razy wzywało się kierowniczkę.Na próżno-w niczym nie pomogła.A panie tłumaczą się nawałem spraw.Rozumiem,ale już tak zawsze ma być? Niech się tam jakoś zorganizują,bo szybciej do Gorzowa dojadę i stamtąd wyślę.Ogólnie-zupełny brak organizacji.Wg mnie udostępnienie przynajmniej jeszcze jednego okienka do tzw.spraw korespondencyjnych zdecydowanie uprościłoby sprawę.
Poza tym listonosz.Przynajmniej raz w tygodniu dostarcza mi jakieś cudze przesyłki.Kilka razy za tą panią pobiegłam,ale ile można.Tak się spieszą,że nieuważnie wrzucają.Współczuję warunków pracy i calej reszty.Ale jak już ktoś pracuje,to niech się przynajmniej stara.Cokolwiek robimy-róbmy to porządnie.Poczta Międzyrzecz-rozpacz i zgrzytanie zębami.

#11 ~Klient poczty~

~Klient poczty~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:47

Absolutnie sie zgadzam! Praca nazej poczty to skandal. Idąc po godz.15 do okienka listowego trafiam zawsze na osoby wysylające korespondencję zakładów pracy.To niedopuszczalne,by takie sprawy zalatwiać przy jednym okienku.Zbiorowa korespondencja ważna,ale niech udostępnią drugie,osobne okienko.Tylko czy to nasze narzekania coś da? Ile razy wzywało się kierowniczkę.Na próżno-w niczym nie pomogła.A panie tłumaczą się nawałem spraw.Rozumiem,ale już tak zawsze ma być? Niech się tam jakoś zorganizują,bo szybciej do Gorzowa dojadę i stamtąd wyślę.Ogólnie-zupełny brak organizacji.Wg mnie udostępnienie przynajmniej jeszcze jednego okienka do tzw.spraw korespondencyjnych zdecydowanie uprościłoby sprawę.
Poza tym listonosz.Przynajmniej raz w tygodniu dostarcza mi jakieś cudze przesyłki.Kilka razy za tą panią pobiegłam,ale ile można.Tak się spieszą,że nieuważnie wrzucają.Współczuję warunków pracy i calej reszty.Ale jak już ktoś pracuje,to niech się przynajmniej stara.Cokolwiek robimy-róbmy to porządnie.Poczta Międzyrzecz-rozpacz i zgrzytanie zębami.

To prawda.Do mojej skrzynki też często trafiają przesyłki do innych osób,choć adres jest prawidłowy.Podejrzewam,że moje również do mnie nie docierają i dlatego niektóre rachunki otrzymuję w dnie płatności,choć ze stempla wynika,że wysłane były dużo wcześniej.

#12 ~genowefa~

~genowefa~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:11

A WIECIE DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE,ŻE PRZESYŁKI SĄ ŹLE DORĘCZANE? ZWALNIA SIĘ DOBRYCH PRACOWNIKÓW NA KTÓRYCH NIE MA SKARG,A ZATRUDNIA SWOICH PRZYDUPASÓW,KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA O PRACY .ZNAJOMOŚCI CZYNIĄ CUDA!!!!

#13 ~list~

~list~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:59

[quote name='genowefa' timestamp='1293538279' post='703607']
A WIECIE DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE,ŻE PRZESYŁKI SĄ ŹLE DORĘCZANE? ZWALNIA SIĘ DOBRYCH PRACOWNIKÓW NA KTÓRYCH NIE MA SKARG,A ZATRUDNIA SWOICH PRZYDUPASÓW,KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA O PRACY .ZNAJOMOŚCI CZYNIĄ CUDA!!!!

Poprostu czas na zmiane naczelnika poczty---kto powiedzial ze mus pracowac na tym stanowisku do emerytury --jest wypalona --I CZAS NA ZMIANY PO ZMIANIE NACZELNICZKI POCZTY ZOBACZYCIE NAPEWNO BEDZIE LEPIEJ I DLA PRACOWNIKOW I DLA NAS MIESZKANCOW tyle na ten temat i juz PANI NACZELNIK MY JUZ PANI DZIEKUJEMY SAMA PANI WIDZI JAK JEST BEZNADZIEJNIE NA NASZEJ POCZCIE NAWET ODSNIEZONE PRZY BUDYNKU POCZTY ZE MUSIMY CHODZIC GESIEGO A JUZ NIE PISZE O WOZKACH Z DZIECMI TO JUZ INNA BAJKA --CO NIE PANI NACZELNIK ---

#14 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:32

#15 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:38

a co ta biedna kierowniczka może? nic nie może bo przy tak niedorzecznym zarządzaniu firmą i personelem nie może dziać się inaczej...zbyt duża rotacja pracowników, którzy przy tak marnych pensjach nie mają niestety motywacji do pracy , też robi swoje bo ledwo się ktoś nauczy a już go zmieniają. i niech nie narzekają na biednych listonoszy Ci , którzy nie mają pojęcia jaka to praca

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 09:36

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH POCZTĄ!

JESTEM MIESZKANKĄ MIĘDZYRZECZA OD ZARANIA WIEKÓW I NIESTETY TAKIEGO BAŁAGANU NA NASZEJ POCZCIE NIE PAMIĘTAM.ZNAM PARĘ OSÓB Z WW INSTYTUCJI I UWAŻAM,ŻE PANUJĄCA ATMOSFERA W ZAKŁADZIE MA BARDZO DUŻY WPŁYW NA JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ PRACY .W PRACY SPĘDZAMY BEZ MAŁA POŁOWĘ ŻYCIA I CO TO ZA ATRAKCJA BYĆ W CIĄGŁYM STRESIE LUB PONIŻANYM PRZEZ PANIĄ NACZELNIK.UWAŻAM ,ŻE OSOBY PRACUJĄCE W WW INSTYTUCJI MAJĄ STALOWE NERWY.
NINIEJSZYM ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM POCZTY POLSKIEJ W MIĘDZYRZECZU,W NADCHODZĄCYM 2011 ROKU,DUŻO OPTYMIZMU I ZMIANY PANI NACZELNIK .POZDRAWIAM.

#17 ~klient72~

~klient72~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 19:27

W nowym roku życzę pracownikom poczty zmiany naczelniczki, w końcu zasługujecie by kierował wami ktoś kompetentny, a nie osoba która się nie orientuje w niczym co dotyczy pracy na poczcie a potrafi jedynie siać chaos i dezorganizować pracę ludzi,
którzy przez jej poczynania są na granicy wytrzymałości

#18 ~międzyrzeczanka~

~międzyrzeczanka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 19:33

Ta dziwna niekompetentna osoba kierująca pocztą ma chyba jakieś układy w Gorzowie, więc pora by o poczynaniach tego super fachowca dowiedział się może ktoś w Warszawie...tylko co z nią zrobić? przecież ona nie potrafiłaby nawet obsługiwać klientów na okienku a na listonoszkę jest za mała, nie podniesie torby, ponadto nie ma pojęcia o topografii naszego miasta. Więc może niech ja przeniosą tam skąd przyszła?

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 20:44

Poczta to masakra masakra

#20 ~siema~

~siema~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 14:13

hehe polecam posłuchać coś takiego :

nie tylko w mcz tak jest tak naprawde

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0