Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~MK.G.~

~MK.G.~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:51

[quote name='Adam' timestamp='1308034658' post='889142']
Małe sprostowanie co do artykułu w gazecie.
Napisane jest, że kierowca nawet się nie zatrzymał a tak naprawdę przewrócił się i leżał kilka metrów dalej. Właśnie ten dźwięk przewracającego się skutera zwrócił moją uwagę. Gdy spojrzałem przez okno chłopak leżał zalany w krwi a motocyklista chodził w kółko w kasku jakby czegoś szukał (widocznie chwiejąc się na nogach), nikt wtedy prawie nie było, koledzy Radka stali obok a jeden z nich już dzwonił po pomoc. Chwilkę potem pojawili się ludzie, którzy przewrócili chłopca na bok aby nie udławił się krwią, której było naprawdę sporo (naprawdę bardzo przykry widok). Nagle gościu w kasku jak gdyby nic podniósł skutera, wsiadł i po prostu odjechał.. Absolutnie nikt go nie zatrzymywał, jedynie ktoś w pobliżu coś krzyczał do niego. Nikt z gapiów (których już było sporo) nawet nie pomyślał, żeby spisać nr rejestracyjny (ja akurat nie dość, że obserwowałem to ze znacznej odległości to skuter stał bokiem i za samochodem). Jakieś 3 minuty po zdarzeniu przyjechało pogotowie. Zabrali go do karetki i odjechali w stronę Zielonej Góry. Nie jestem pewien , ale słyszałem chyba też nadlatujący śmigłowiec (być może karetka podwoziła go w miejsce gdzie helikopter mógłby wylądować).
Tak Chłopca wieźli karetka do śmigłowca, który wylądował niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Śmigłowiec z dwiema karetkami które tam stały ponad gnozie, było widać ze za wszelka cenę próbowali go ratować... [*]

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:27

zdarzenie miało miejsce w niedzielę a nie wczoraj

#43 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:44

Radek :(

#44 ~Satanistka~

~Satanistka~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 16:54

Radek [*]

;(

#45 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 17:18

Rdek .! :((( [*][*] ;c

#46 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 17:55

Jeden z kolegów Radka który tam wtedy był to chłopak mojej najlepszej przyjaciółki... On jest do tej chwili w szoku. To straszne zobaczyć dobrego kolege w takim stanie... Znałam Radka i tak że znam osobnika który go zabił.

Raaadzio dlaczego Ty?! [*]

#47 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 18:20

Wiem ze utracenie bliskiej osoby jest bardzo bolesne. I ze bandyci powinni byc karani. To co piszecie jest okrutne bo okazujecie jakie zlo jest na swiecie. Nawet smierc tego czlowieka ktory po pijanemu wsiadl na skuter nie zwroci wam Radka. Znam sprawdze wypadku i jego rodzine pomyslcie jaki wstyd i bol odczuwaja oni sprawca zostwil zone i coreczke poniewaz okazal sie tego wieczoru bezmyslny i po pijanemu wsiadl na ten skuter odbierajac zycie temu mlodemu chlopakowi ktory mogl zostac wpanialym ojcem i mezem w przyszlosci poniewaz tyle zycia mial jeszcze przed soba ...
Dolanczam moje kondolence dla rodziny i bliskich Radka, oraz duzo odwagi i wspulczucia dla rodziny sprawcy wypadku.

#48 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 19:16

RADEK come back !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#49 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 19:54

wszystkim jest przykro że radek zginął ale to was nie usprawiedliwia żeby tak najeżdżać na sprawce bo on tego nie zrobił świadomie a to że jechał pod wpływam to jestem pewien że przynajmniej co drugiemu z nas się zdarzyło, tylko jedni mają szczęście inni mają go mniej.... i lepiej już nie piszcie o sprawcy bo pisząc tak na pewno lepsi nie jesteście.

#50 ~ziobro~

~ziobro~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 19:59

Tak, powtarzam to wśród znajomych w zielonej wrocławia i innych miastach, Sulechów to miasto pijaków i dzieciorobów. To jest właśnie katolicka Polska.
Proszę tych 3 milionów Polaków, którzy wyjechali, by nie wracali, dopóki kościół rządzi. Przykre, ale prawdziwe.

To kościół odpowiada za przyzwolenie społeczne picia alkoholu. Przecież *** wariat z torunia mówi, że piwo to nie alkohol!

Najpierw idzie do kościoła a potem do baru albo w domu i potem za kółko. Ludzie w jakim innym kraju jest tyle pijanych kierowców!!!

#51 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 20:29

wszystkim jest przykro że radek zginął ale to was nie usprawiedliwia żeby tak najeżdżać na sprawce bo on tego nie zrobił świadomie a to że jechał pod wpływam to jestem pewien że przynajmniej co drugiemu z nas się zdarzyło, tylko jedni mają szczęście inni mają go mniej.... i lepiej już nie piszcie o sprawcy bo pisząc tak na pewno lepsi nie jesteście.

popieram, on tego specjalnie na pewno nie zrobił, ilu jest zatrzymywanych nietrzeźwych kierowców (mieli szczęście, bo nie zabili). Jego chora żona i córka również mają trudne chwile, czy one nie potrzbują jakiegokolwiek wsparcia? Co one są winne? Zawsze patrzy się na jedną stronę-rozumiem, a co z drugą stroną- tylko potępienie...

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 21:35

nie znałem sprawcy ani poszkodowanego... na drodze osiedlowej jak wiem piesi mają pierwszeństwo, ale idąc drogą jak widzę nadjeżdżający choćby rower- poprostu schodzę na bok i ustępuję... a wielu nas wie jak jest w rzeczywistości, ludzie chodzą jak "święte krowy" i myślą, że wszystkie pojazdy będą omijać albo czekać, aż łaskawie zejdą... to jest Polska, co nie znaczy, że każdą "świętą krowę" można przejechać...

#53 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:06

popieram, on tego specjalnie na pewno nie zrobił, ilu jest zatrzymywanych nietrzeźwych kierowców (mieli szczęście, bo nie zabili). Jego chora żona i córka również mają trudne chwile, czy one nie potrzbują jakiegokolwiek wsparcia? Co one są winne? Zawsze patrzy się na jedną stronę-rozumiem, a co z drugą stroną- tylko potępienie...

#54 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:07

Pozwólcie że podsumuję Wasze komentarze jedną informacją, która obiła mi się o uszy: Kierowcy skutera, który spowodował wypadek, doprowadził do śmierci mojego kumpla, uciekł z miejsca wypadku i nota bene był pod wpływem alkoholu, grozi 12 lat pozbawienia wolności... Ludzie!! Człowiek prawie tyle dostaje za nie płacenie alimentów!!! Przecież to się kupy nie trzyma.. ;/
Radziu [*]

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:11

Czasu nic nie cofnie ;(
gdyby nie alkohol ,inne byłyby wpisy , kierowca jako osba dorosła wiedział co robi :( był pijany pomimo tego odpalił maszyne ,niech to będzie okrutną przestrogą dla innych . życie ludzkie jest bardzo kruche

#56 ~mariia~

~mariia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:42

bardzo też prosimy policje str,miejska o patrole koło szkoły nr.3 jest skayp park i tam czesto sa pijaki ujeżdzaja skuterami po chodnikach nawet jeszcze jeżdza sciezkami i chodnikami w dzien jak dzieci wracaja ze szkoły.robia wyścigi .rozbijaja bytelki po alkoholu na skay parku mój syn widział jak palą trawke i wciagali cos rurkami przez nos,wsiedli we trzech na skutera i sie przewracali znam sprawce z widzenia mijał mnie pare razy skuterem jadąc po chodniku na seypark.Pisze do rodzićów którzy pozwalaja swoim dzieciom chodzic na skey- park idzcie tam raz ze swoimi dziecmi to sie przekonacie że to miejsce dla patologii...tam w tym miejscu dzieciaki tez mogą kupic niemocno działajace narkotyki....cos o tym wiem /

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych