Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Osiedle wojskowe!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Haliko

Haliko

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1683 postów

Napisano 05 marzec 2012 - 08:21

Wczoraj na osiedlu bloków wojskowych chłopiec biegnący za piłką wpadł w błoto i musiała go wyciągać straż pożarna kopiąc łopatami.Na szczęście nie doszło do tragedii ale czy w przyszłości nie dojdzie???

#2 ~wytrzeszcz~

~wytrzeszcz~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 08:27

Wczoraj na osiedlu bloków wojskowych chłopiec biegnący za piłką wpadł w błoto i musiała go wyciągać straż pożarna kopiąc łopatami.Na szczęście nie doszło do tragedii ale czy w przyszłości nie dojdzie???

Czy ja dobrze rozumiem? Nic nie piłaś i piszesz pawdę ? :o

#3 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 22:22

Czy ja dobrze rozumiem? Nic nie piłaś i piszesz pawdę ? :o

moim zdaniem teren powinien byc ogrodzony, ktoś powinien za to beknąć.

#4 ~WITEK~

~WITEK~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 20:58

[quote name='xxxx' timestamp='1330982577' post='1102095']
moim zdaniem teren powinien byc ogrodzony, ktoś powinien za to beknąć.

MASZ RACJĘ Z TEGO CO MI WIADOMO TO CHŁOPIEC TEN ,BARDZO TO PRZEZYŁ --OBUWIE ODZIEZ BYŁA DO WYRZUCENIA --BYLA POLICJA I STRAŻ MYSLĘ ZE POMOGĄ ZAŁATWIĆ SPRAWĘ I O ODSZKODOWANIE DLA TEGO DZIECKA

#5 Haliko

Haliko

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1683 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 09:20

Co ty wygadujesz?jakie odszkodowanie?Teren placu zabaw ogrodzony,zabezpieczony.Takiego drugiego bezpiecznego placu zabaw nie ma w całym mieście.Po prostu,dzieciak znalazł się poza ogrodzeniem a tam grunt jest podmokły.

#6 ~babcia~

~babcia~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 10:03

[quote name='Haliko' timestamp='1331194813' post='1103917']
Co ty wygadujesz?jakie odszkodowanie?Teren placu zabaw ogrodzony,zabezpieczony.Takiego drugiego bezpiecznego placu zabaw nie ma w całym mieście.Po prostu,dzieciak znalazł się poza ogrodzeniem a tam grunt jest podmokły.

no własnie by to dziecko nie weszło jakby było ogrodzenie chociaz od drogi ....TO JEST DZIECKO --a dzieci przybywa w tych okolicach ---to była przestroga

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 22:36

Teraz winni będą wszyscy od zarządcy do burmistrza. A gdzie byli rodzice lub opiekunowie? W d....ch się przewraca, odszkodowania się zachciewa a powinni być ukarani za brak opieki.

#8 ~również ojciec~

~również ojciec~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 07:31

[quote name='Gość' timestamp='1331242571' post='1104365']
Teraz winni będą wszyscy od zarządcy do burmistrza. A gdzie byli rodzice lub opiekunowie? W d....ch się przewraca, odszkodowania się zachciewa a powinni być ukarani za brak opieki.
[/quote

Wojskowi do naszego miasta zjechali z całej Polski.Z jednej strony możemy się cieszyć że jest w naszym mieście jednostka wojskowa,bo jednak zostawiają oni naszemu miastu kasę w formie podatków.Z drugiej jednak strony,kiedy widzi się jacy to są roszczeniowi ludzie i nie szanujący innych to zastanawiamy się co by było lepsze.
Żołnierz posiadający rodzinę bardzo szybko dostaje nowiutkie,piękne mieszkanko warte ponad 200 000 zł,ci którzy czekają na mieszkania dostają pieniądze na wynajem.Choć z tego co wiem,to ludzie boją się już wynajmować żołnierzom mieszkań gdyż po ich wyprowadzce mieszkania nadają się do kapitalnego remontu.Nowe bloki oddane niedawno również są niszczone,bo to przecież nie ich własność.Szeregowy dostaje na dzień dobry ok.3 tys.zł.Czy potrzeba więcej kiedy się ma mieszkanie i godziwą pensję o jakiej w M-czu większość może tylko pomarzyć?
Uważają,że wszystko im się należy,są bardzo roszczeniowi i często bezczelni,nie szanują ludzi.W zeszłym roku słyszałem jak żona kolegi sprzątająca te bloki skarżyła się jak jest przez nich poniżana.
Co do tego incydentu,to również uważam,że w główkach się przewraca.Ja jak wypuszczam dziecko na dwór to interesuję się co ono robi a najczęściej wychodzi tylko z żoną.Przecież place zabaw przy tych blokach są ogrodzone i bardzo dobrze wyposażone,czego chcieć więcej?
A może tak miasto powinno na każde dziecko wojskowych przydzielić z urzędu za darmo opiekuna,co?by mamusie mogły spokojnie zajmować się sobą?
Teraz szuka się winnych wszędzie,tylko nie u siebie!

#9 ~RÓWNIEŻ MATKA~

~RÓWNIEŻ MATKA~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 10:46

[quote name='również ojciec' timestamp='1331274705' post='1104489']
[quote name='Gość' timestamp='1331242571' post='1104365']
[/quote

Wojskowi do naszego miasta zjechali z całej Polski.Z jednej strony możemy się cieszyć że jest w naszym mieście jednostka wojskowa,bo jednak zostawiają oni naszemu miastu kasę w formie podatków.Z drugiej jednak strony,kiedy widzi się jacy to są roszczeniowi ludzie i nie szanujący innych to zastanawiamy się co by było lepsze.
Żołnierz posiadający rodzinę bardzo szybko dostaje nowiutkie,piękne mieszkanko warte ponad 200 000 zł,ci którzy czekają na mieszkania dostają pieniądze na wynajem.Choć z tego co wiem,to ludzie boją się już wynajmować żołnierzom mieszkań gdyż po ich wyprowadzce mieszkania nadają się do kapitalnego remontu.Nowe bloki oddane niedawno również są niszczone,bo to przecież nie ich własność.Szeregowy dostaje na dzień dobry ok.3 tys.zł.Czy potrzeba więcej kiedy się ma mieszkanie i godziwą pensję o jakiej w M-czu większość może tylko pomarzyć?
Uważają,że wszystko im się należy,są bardzo roszczeniowi i często bezczelni,nie szanują ludzi.W zeszłym roku słyszałem jak żona kolegi sprzątająca te bloki skarżyła się jak jest przez nich poniżana.
Co do tego incydentu,to również uważam,że w główkach się przewraca.Ja jak wypuszczam dziecko na dwór to interesuję się co ono robi a najczęściej wychodzi tylko z żoną.Przecież place zabaw przy tych blokach są ogrodzone i bardzo dobrze wyposażone,czego chcieć więcej?
A może tak miasto powinno na każde dziecko wojskowych przydzielić z urzędu za darmo opiekuna,co?by mamusie mogły spokojnie zajmować się sobą?
Teraz szuka się winnych wszędzie,tylko nie u siebie

z większością się zgadzam z Tobą , ale musisz wiedziec ze to dziecko biegło za piłką z tego co tu opisują , a matka ma jeszcze w domu małe dziecko ...Chłopcy grali w piłkę i piłka im tam wpadła poszli tylko po piłkę i to się stało myślę ze takie ogrodzenie od jezdni naprawdę by się przydało --pozdrawiam

#10 Haliko

Haliko

VIP

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 1683 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 13:38

Tylko,że ten blok jest podobno pełen kamer i rodzice w każdej chwili mogą obserwować co robią dzieci.Plac zabaw ogrodzony i co jeszcze wymagać.A nawet gdyby było ogrodzone niby od drogi,to jak wpadła tam niby piłka to dzieciak i tak by tam wlazł.Dzieci trzeba niestety w dzisiejszych czasach pilnować na każdym kroku i nie można obwiniać za to Bóg wie kogo skoro wina jest ewidentna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych