Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

osiedle wędrzyn

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~NUDNA~

~NUDNA~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 11:16

MAM PROPOZYCJĘ DO ORGANIZATORÓW ŚWIĘTA POWIATU W WĘDRZYNIE .DO BOKU KONKURSÓW
DOŁĄCZYĆ KOSZENIE TRAWY NOŻYCZKAMI NA CZAS,A Z PEWNOŚCIĄ MIESZKAŃCY WĘDRZYNA
BĘDĄ ZADOWOLENI.

#2 ~error~

~error~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 19:17

Nudna, jeżeli ci się nudzi to umyj okna, bo widocznie nie widzisz, że od dwóch dni trawa jest koszona.

#3 ~NUDNA~

~NUDNA~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 20:22

NIE OD DWÓCH DNI TYLKO DOPIERO DZISIAJ ROZPOCZĘŁA SIĘ AKCJA ;TRAWA

#4 ~gadaj zdrów !~

~gadaj zdrów !~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 18:22

Osiedle Wędrzyn? Co tu duzo pisać.
Dużo fałszywych zakłamanych ludzi,którzy potrafią siedzieć tylko na placu zabaw i tyłki ludzią obrabiać,obmawiać każdego kto z klatki wyjdzie po coś do sklepu czy gdzie kolwiek.
Mieszkam tu od niedawna ale takich podlych ludzi nie widziałam nigdy.
A dzieci? wiem,że nie są niczemu winne ale są strasznie rozpieszczone. zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały, a ubierz dziecko ''biednie'' na plac zabaw! na drugi dzień komentarze glupie. nie potrafią trzymać języka za zębami. one nie mają co w domu robić??
Dotyczy to placu koło bloku 51 ( bodajże).
Paranoja dojrzałe matki a takimi głupotami się zajmują. wstyd ! i jeszcze raz wstyd !

#5 zołza.

zołza.

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:32

Dużo fałszywych zakłamanych ludzi,którzy potrafią siedzieć tylko na placu zabaw i tyłki ludzią obrabiać,obmawiać każdego kto z klatki wyjdzie po coś do sklepu czy gdzie kolwiek.
A dzieci? wiem,że nie są niczemu winne ale są strasznie rozpieszczone. zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały, a ubierz dziecko ''biednie'' na plac zabaw! na drugi dzień komentarze glupie. nie potrafią trzymać języka za zębami. one nie mają co w domu robić??
Paranoja dojrzałe matki a takimi głupotami się zajmują. wstyd ! i jeszcze raz wstyd !

zgadzam się w 100% .nie mieszkam już od jakiegoś czasu ale widzę że nic się nie zmieniło, fałsz i obłuda.ale co się dziwić jak jedna drugiej patrzy co mąż na pagonie ma .

#6 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:31

zgadzam się w 100% .nie mieszkam już od jakiegoś czasu ale widzę że nic się nie zmieniło, fałsz i obłuda.ale co się dziwić jak jedna drugiej patrzy co mąż na pagonie ma .

Potwierdzam ten stan rzeczy. Ciągle ten sam komplet mamusiek. Niektóre sa tak zajęte plotkami i "obrabianiem innych", że nie maja czasu się zajmowac swoimi dziecmi.
A to, że w tych czasach "człowiek człowiekowi wilkiem" - to przykre, ale takie chyba nastały czasy...
Recepta na mamuski spod bloku 51 (i innych niezyczliwych ludzi): nie przejmowac sie głupimi plotami!! Robic swoje. One chyba sie już nie zmienią ;)))

#7 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 11:32

Potwierdzam ten stan rzeczy. Ciągle ten sam komplet mamusiek. Niektóre sa tak zajęte plotkami i "obrabianiem innych", że nie maja czasu się zajmowac swoimi dziecmi.
A to, że w tych czasach "człowiek człowiekowi wilkiem" - to przykre, ale takie chyba nastały czasy...
Recepta na mamuski spod bloku 51 (i innych niezyczliwych ludzi): nie przejmowac sie głupimi plotami!! Robic swoje. One chyba sie już nie zmienią ;)))

dokładnie, mam to samo zdanie

#8 ~jak wszyscy Anonimka~

~jak wszyscy Anonimka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 14:16

dokładnie, mam to samo zdanie

Myślę sobie, że osoby tutaj piszące, chyba sameza długo przebywają na placach, bo znaja temat doskonale ;) Pozdrawiam autochtonki z Wędrzyna :)

#9 ~jak wszyscy Anonimka~

~jak wszyscy Anonimka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 14:28

MAM PROPOZYCJĘ DO ORGANIZATORÓW ŚWIĘTA POWIATU W WĘDRZYNIE .DO BOKU KONKURSÓW
DOŁĄCZYĆ KOSZENIE TRAWY NOŻYCZKAMI NA CZAS,A Z PEWNOŚCIĄ MIESZKAŃCY WĘDRZYNA
BĘDĄ ZADOWOLENI.

Pocieszające jest to, że 29 czerwca jest kolejna impreza to trawa nie zdąży urosnąć albo znowu będę ją kosić od rana do wieczora :)

#10 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 14:34

A ja mieszkam w Wędrzynie baaaardzo długo,i nigdy nie bylo tu takiej obłudy jak jest teraz.Poprzyjezdzało pełno nowych ludzi z róznych stron Polski,młodych mamusiek co maja po 20lat,dla których mężów wojsko było jedyna alternatywa w miare godnego zycia.Pluja jadem na wszystkie strony jak komuś lepiej się wiedzie.Cyz to plac zabaw koło bloku51,czy plac koło bloku nr10..,i te Panie co tu się tak wypowiadaja to chyba maja bardzooo smutne zycie,bo pewnie siedza za firanka i nasłuchuja,Pozdrawiam!

#11 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 18:35

A ja mieszkam w Wędrzynie baaaardzo długo,i nigdy nie bylo tu takiej obłudy jak jest teraz.Poprzyjezdzało pełno nowych ludzi z róznych stron Polski,młodych mamusiek co maja po 20lat,dla których mężów wojsko było jedyna alternatywa w miare godnego zycia.Pluja jadem na wszystkie strony jak komuś lepiej się wiedzie.Cyz to plac zabaw koło bloku51,czy plac koło bloku nr10..,i te Panie co tu się tak wypowiadaja to chyba maja bardzooo smutne zycie,bo pewnie siedza za firanka i nasłuchuja,Pozdrawiam!

Tak podłych ludzi w życiu nie spotkałam.
Bo mają za dużo pieniędzy i się wymądrzają :)
To jest tragiczne. Nie ma co tu dużo kogoś obrażać bo zaraz Ciebie zjadą.
Jednym slowem wędrzyn nie ma najlepszej opinii. Ciekawe dlaczego?
Tak było,jest i będzie dopóki istnieje jednostka wojskowa.
Takie jest życie.

#12 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 07:21

Oj dziewczyny dziewczyny,mieszkajać w Wędrzynie same pracujecie na taką opinie jaka jest,więc zamiast pluć jadem na wszystkie strony jaki to Wędrzyn i ludzie są podli szanujcie siebie nawzajem!!!!!Pozdrawiam wszystkie zakompleksione mieszkanki Wędrzyna:)

#13 ~k7~

~k7~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 12:49

Wspolczuje wam serdecznie,mieszkać w bloku wojskowym i co dnia widywać osoby które w pracy umilają nam życie bo mają więcej na pagonie lub wazelinmen,znam to dopóty na pagonie nie urośnie to jesteśmy kumplami,przyjaciólkami.Nie przejmujcie się bo nie warto,ktoś kto ma kulture bez znaczenia co ma na pagonie,czy w chacie i czym jezdzi,zawsze będzie kulturalny,mial miła i pogodną żonę,a dzieci wszystkim sąsiadom będą sie kłaniać.

#14 zołza.

zołza.

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 14:51

obłuda była zasze, jest i będzie niestety takie są fakty czy to Wędrzyn czy inna miejscowość i nie trzeba siedzieć w oknie żeby widzieć jak co niektóre mamusie od rana do wieczora siedzą na placu, mieszkałam,widziałam i wiem .i proszę nie obrażać 20-letnich mamuś bo nie wszystkie są takie niekiedy ta 20-latka ma więcej rozumu miż te starsze:) Pozdrawiam moje koleżanki :) :)

#15 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 15:05

Nie wiem naprawdę co komu przeszkadza że jakieś Panie wychodzą z dziećmi na plac,chyba po to one sa!!!!!A obgadywać mozna wszędzie czy na placu,czy w sklepie,czy w kościele czy na ławeczce pod blokiem;)Sa w Wędrzynie trzy place zabaw ,na każdym zawsze sa jacyś rodzice z dziecmi.I wątpię w to ze tylko na [placu kolo bloku nr51 ktos kogos obgaduje,tak jest wszedzie bo niestety to jest natura kobiet.Wiec po co sie ośmieszac i robić z siebie świetego,poprostu żenada!Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy!

#16 ~ABCCC~

~ABCCC~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:24

Zgadzam się z Tym:)ale wszystko wszystkim wędrzyn to okropna miejscowość!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 18:15

Nigdy bym tam nie chciał wrocic,codziennie te same twarze ,spojrzenia,komentarze,kiedys wielcy kumple,koleżanki,dziś pamietać zapomnieli ile dla nich się zrobilo,smutne,chce tylko zapomniec o tym miejscu na ziemi....

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 18:27

faktycznie tak jest, ale nie pozostaje chyba nic innego jak tylko śmiać się z tych, którzy są na tyle ograniczeni, że nie potrafią zająć się swoim zyciem, a piszą fałszywy scenariusz innym. Żałosne... Mało tego, tam nie można nawet zatrzymać się z kimś i porozmawiać, bo momentalnie aż huczy romansem~!!!

#19 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:10

wydaje mi się że wszędzie obgadują i wszędzie są plotki, czemu tak strasznie niektórym zależy żeby kogoś oczernić, mając dziecko gdzie można pójść aby to dziecko się pobawiło, na plac zabaw, a to że komuś się powie cześć porozmawia to co w tym strasznego, nie no pewnie lepiej siedzieć w domu i przez firanki patrzeć i obgadywać inne szkoda mi słów, jak wracam po pracy i nie widze cały dzień swojego kochanego dziecka to pewnie że czasem idę na plac zabaw bo gdzie mam iść, męzowie wyjeżdzają poligony misje często jesteśmy same, ale nie!!!! trzeba siedzieć w domu niegdzie nie wychodzić bo zrobią z człowieka plotkarza a nie uważam że Wędrzyn to takie złe miejsce, mam do tego dystans, jestem człowiekiem wykształcony trafiłam tu za mężem z dużego miasta ( jak pewnie wiele ...) i nie raz jęczałam że jest mi źle bo się nie rozwijam alez czasem poczułam respekt bo nie zależnie czy to szeregowy czy kapitan to niestety w tym wędrzynie mamy swoje miejsce na ziemi kształcimy dzieci realizujemy swoje plany i zyjemy aby przeżyć życie jak najlepiej, wszędzie w Polsce są ludzie gorsi i lepsi ale nie psioczmy na Wędrzyn albo psioczcie ja nie będę nie lubiłam tu być ale niestety mam męża wojskowego więc muszę to tolerować i żyć najgodniej jak potrafię i wiecie co jutro po pracy idę na plac zabaw bo moje dziecko ma tam swoich kolegów koleżanki i dobrze się na nim czuje
pozdrawiam

#20 ~niezależna~

~niezależna~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 14:38

wydaje mi się że wszędzie obgadują i wszędzie są plotki, czemu tak strasznie niektórym zależy żeby kogoś oczernić, mając dziecko gdzie można pójść aby to dziecko się pobawiło, na plac zabaw, a to że komuś się powie cześć porozmawia to co w tym strasznego, nie no pewnie lepiej siedzieć w domu i przez firanki patrzeć i obgadywać inne szkoda mi słów, jak wracam po pracy i nie widze cały dzień swojego kochanego dziecka to pewnie że czasem idę na plac zabaw bo gdzie mam iść, męzowie wyjeżdzają poligony misje często jesteśmy same, ale nie!!!! trzeba siedzieć w domu niegdzie nie wychodzić bo zrobią z człowieka plotkarza a nie uważam że Wędrzyn to takie złe miejsce, mam do tego dystans, jestem człowiekiem wykształcony trafiłam tu za mężem z dużego miasta ( jak pewnie wiele ...) i nie raz jęczałam że jest mi źle bo się nie rozwijam alez czasem poczułam respekt bo nie zależnie czy to szeregowy czy kapitan to niestety w tym wędrzynie mamy swoje miejsce na ziemi kształcimy dzieci realizujemy swoje plany i zyjemy aby przeżyć życie jak najlepiej, wszędzie w Polsce są ludzie gorsi i lepsi ale nie psioczmy na Wędrzyn albo psioczcie ja nie będę nie lubiłam tu być ale niestety mam męża wojskowego więc muszę to tolerować i żyć najgodniej jak potrafię i wiecie co jutro po pracy idę na plac zabaw bo moje dziecko ma tam swoich kolegów koleżanki i dobrze się na nim czuje
pozdrawiam

Zgadzam się z Toba mama ale nie wszyscy są tu mile traktowani i zgadzam sie tez z tym ze z kim sie nie stanie i nie porozmawia to odrazu dzi*** i niewiadomo co. romans juz musi byc. a [pozniej wielkie kłótnie i darcie kotów po co to komu?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych