Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OPS Szprotawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zdziwiona~

~zdziwiona~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 10:41

Niemal codziennie widzę Panie z OPS jak spacerują po sklepach, drogeriach, jedzą lody i gawędzą zadowolone...wszystko super, tylko dlaczego w czasie urzędowych godzin pracy? Ostatnio stałam ze znajomą i ona na widok wolno kroczących dam z OPS skwitowała :"te jak zwykle nic nie robią tylko chodzą sobie po mieście" :-) moze tylko takie sprawiają wrażenie? Jak to w koncu jest?

#2 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 13:37

A ja widzę klientów OPS Szprotawa (szczególnie na rynku czy przed budynkiem OPS), którzy pracują i ukrywają ten fakt, biorą różne świadczenia oraz takie osoby, którym proponuje się różne zajęcia, ale oni wolą 400 - 600 zł dostać od państwa za swoją niezaradność i lenistwo niż uczciwie zarobić.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 14:01

A ja widzę klientów OPS Szprotawa (szczególnie na rynku czy przed budynkiem OPS), którzy pracują i ukrywają ten fakt, biorą różne świadczenia oraz takie osoby, którym proponuje się różne zajęcia, ale oni wolą 400 - 600 zł dostać od państwa za swoją niezaradność i lenistwo niż uczciwie zarobić.

Zdecyduj wreszcie kim jesteś, bo najpierw podpisujesz się Bartek, a 4 minuty później Patrycja. Z nudów już fiksujecie w tym urzędzie?

Masz rację, dużo jest przypadków gdy zasiłki z OPSu są przepijane, gdy tymczasem samotnym matkom odmawia się zasiłku. Nie ma się czemu dziwic, jak w godzinach pracy łazicie na zakupy to i na wywiady środowiskowe nie ma czasu. Sytuacje o których piszesz świadczą jedynie o tym, że jako pracownicy nie wywiązujecie się ze swoich obowiązków, doprowadzacie do zaniedbań, a potem skomlicie bo ktoś was na forum krytykuje.
Weźcie się za robotę, bo w czasach gdy prawie każdy telefon jest wyposażony w aparat, kwestią czasu jest kiedy ktoś wam zrobi zdjęcie jak robicie zakupy w godzinach pracy. To będzie sensacją nie tylko tego forum, ale i też serwisu YouTube.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 15:31

skoro pracownice biorą pensje za łażenie po sklepach to czemu pijak Kowalski ma brać sie za robotę?

#5 ~Młoda.~

~Młoda.~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 17:42

Napisano 09 maj 2013 - 16:07

Dołączona grafikaUżytkownik Gość dnia 09 maj 2013 - 11:42 napisał

miałam praktykę w OPS w Szprotawie i wiem co się tam działo. Fikcyjne wywiady środowiskowe, które kazali nam wypisywać za petentów, bo im się nie chciało ich odwiedzić, w godzinach pracy wypady do drogerii, zamykanie się od środka w biurach i ploteczki, fikcyjne ankiety wypełniane przez praktykantów zamiast klientów OPS. A burdel w tych szafkach z aktami mają że hej.TO POWINIEN PRZECZYTAĆ KIEROWNIK ,,OPS,, I WYCIĄGNOC WNIOSKI ... A TAGRZE BURMISTRZ SZPROTAWY POWINIEN TO PRZECZYTAĆ I ZAJĄC SIĘ TOM SPRAWĄ ... A PROKURATURA POWINNA BYĆ POWIADOMIONA TYMI OSZUSTWAMI NA BIEDNYCH LUDZIACH

#6 ~Młoda.~

~Młoda.~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 17:47

Napisano 09 maj 2013 - 21:27
Dołączona grafikaUżytkownik Szprotawianin dnia 09 maj 2013 - 16:07 napisał

TO POWINIEN PRZECZYTAĆ KIEROWNIK ,,OPS,, I WYCIĄGNOC WNIOSKI ... A TAGRZE BURMISTRZ SZPROTAWY POWINIEN TO PRZECZYTAĆ I ZAJĄC SIĘ TOM SPRAWĄ ... A PROKURATURA POWINNA BYĆ POWIADOMIONA TYMI OSZUSTWAMI NA BIEDNYCH LUDZIACH.

kierownik też dobry przekręt jest razem z tym całym burmistrzem

#7 ~Głodny.~

~Głodny.~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 17:54

I co wy na to ... ko tu więcej w palanta leci ...OPS czy bezrobotni.

#8 ~Szprota~

~Szprota~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 19:07

Też widziałam w zeszłym tygodniu do południa ( czyt. w godzinach pracy ) dwie panie ze Szprotawskiego OPS, szły spacerkiem rozmawiając w najlepsze. Żyć nie umierać, zakupki można zrobić w czasie pracy, poplotkować, dotlenić się- po co kisić się w biurze, w czterech ścianach jak za oknem wiosna i słoneczko kusi :-) A kierownik -tak jak ktoś napisał wcześniej, też niezły przekręt. Jaki szef tacy pracownicy, każdy wybiera pod siebie :-P

#9 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 08:44

a w rossmanie to dwie takie częsciej niz w opsie :-))))) ale super, ze nie tylko ja to widze :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 17:56

coś mi się tu nie zgadza, najpierw piszesz że "pracują i ukrywają ten fakt", a później "wolą 400-600 zł dostać od państwa za swoją niezaradność i lenistwo niż uczciwie zarobić"?!

a tak w ogóle to nieudolni są pracownicy OPS-u skoro klienci potrafią robić ich tak w ciula :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 18:01

a w rossmanie to dwie takie częsciej niz w opsie :-))))) ale super, ze nie tylko ja to widze :)

ja uważam że osoby tam pracujące minęły się z powołaniem.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 18:02

skoro pracownice biorą pensje za łażenie po sklepach to czemu pijak Kowalski ma brać sie za robotę?

ha ha dobre :D

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 18:06

Przywilejem pracy socjalnej albo jej przekleństwem nie wiem bo nie jestem pracownikiem socjalnym jest praca w terenie więc nie dziwcie się ludzie ze pracownicy OPS są widziani na mieście w godzinach pracy a kto w ramach tego nie skoczyłby po bułkę podpaske czy napój mijając sklep?

nie no ludzie szanujmy się! przecież one mają sporo czasu żeby robić zakupy PO PRACY a NIE W GODZINACH PRACY, gdyż pracują od 7:00 do 15:00.
Nie za to im płacą.

#14 ~szprotawianka~

~szprotawianka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 08:15

Pracownik socjalny powinien być wszędzie tam, gdzie może zdobyć wiedzę na temat swoich klientów. Bardzo często ci najbiedniejsi mają auta lepsze niż urzędnicy, drożse kometyki i ciuchy i cały czas w sklepach buszują. Paca na czarno albo za granicą nie jest nigdzie wykazywana. Nie mozna im udowodnić, że zarabiają, ale można wystraszyć tym, że się zobaczy co i ile kupują i powie o tym, że kłamią.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 08:34

Pracownik socjalny powinien być wszędzie tam, gdzie może zdobyć wiedzę na temat swoich klientów. Bardzo często ci najbiedniejsi mają auta lepsze niż urzędnicy, drożse kometyki i ciuchy i cały czas w sklepach buszują. Paca na czarno albo za granicą nie jest nigdzie wykazywana. Nie mozna im udowodnić, że zarabiają, ale można wystraszyć tym, że się zobaczy co i ile kupują i powie o tym, że kłamią.

Wystarczy chcieć.... jest sporo takich ananasków, którzy biorą różnorakie dofinansowania, bo nie wykazują dochodów z pracy za granicą. Wystarczy zgłosić fiskusowi o takim fakcie, ten od razu wystąpi o przekazanie rachunków miesięcznych, oficjalnych zarobków i sam zadecyduje czy nie wykazujesz dochodów- i odpowiednio dowali za to. Niestety, ale chamstwo, chciwość pewnych osób dotowanych nie zna granic...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 09:44

LOL. Wy naprawde macie ludzi za idiotów.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 20:48

i trzeba nadmienic o NIEZBĘDNEJ przerwie obiadowo-sniadaniowej, bo jak tak czlowiek obleci wszystkie sklepy, znajomych i rodzine to normalka, ze zlodnieje. dobrze,ze są praktykanci i starzyści-ma kto robić za "czarnucha". A kierownik zamiast na rowerek powinien sie baczniej przygladac swoim pracownicom ups....pracownic pracą :-)

to jest jakaś dyskretna aluzja :P

#18 teges

teges

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 czerwiec 2013 - 17:20

mam znajoma pracuje w mopsie i to nie jest do konca takie kolorowe, spotkalam ja kiedys wesolo spacerujaca po miescie,ale niestety nie bardzo mogla sobie pogadac. wyobrazcie sobie,ze sie czaila rozmawiajac ze mna i kukala na kamery miejskie. mozliwe,ze niektore i owszem spaceruja po miescie,ale nie wiemy do konca po co? moze te sprawunki, ktore zalatwiaja w drogeriach czy innych sklepach sa dla klientow???a gadac i oczerniac kazdy moze- zastanowcie sie tylko czy macie racje?!

Użytkownik teges edytował ten post 07 czerwiec 2013 - 17:20

#19 Olga

Olga

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 14:30

mam znajoma pracuje w mopsie i to nie jest do konca takie kolorowe, spotkalam ja kiedys wesolo spacerujaca po miescie,ale niestety nie bardzo mogla sobie pogadac. wyobrazcie sobie,ze sie czaila rozmawiajac ze mna i kukala na kamery miejskie. mozliwe,ze niektore i owszem spaceruja po miescie,ale nie wiemy do konca po co? moze te sprawunki, ktore zalatwiaja w drogeriach czy innych sklepach sa dla klientow???a gadac i oczerniac kazdy moze- zastanowcie sie tylko czy macie racje?!

tam kierownika trzeba zmienić i będzie OK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych