Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oddział rehabilitacyjny w Drezdenku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 10:53

Witam wszystkich internautów, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o oddziele rehabilitacyjnym w Drezdenku. Jak tam jest? Czy oddział ładny, w miare konfortowy? Czy obsługa miła, czy zabiegi skutecznie stawiające pacjenta na nogi? Chciałbym zaczepić się na oddział, ale waham się czy Drezdenko, czy Choszczno? Licze na wasze podpowiedzi i opinie. Kłaniam się - Jan

#2 ~reh~

~reh~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 11:47

Zapraszamy na oddział rehabilitacji, można przeprowadzic sondę wsród pacjentów co powiedza wszystko i nawet więcej.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 15:50

Janie super sprzet i super zabiegi ,ktore postawily mnie na nogi jest w lipach u Pani Zdyb. Troche kosztuje ale warto.

#4 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:07

domyślam się że zabiegi prywatne mogą postawić szybko na nogi, ale mnie chodzi o pobyt w oddziale.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 17:24

Byłem częstym pacjentem na oddziale rehabilitacji, polecam wszystkim- super pielęgniarki,wykwalifikowani rehabilitanci-miło i serdecznie-tylko szkoda że tak trudno się dostac.Pozdrawiam cały personel.

#6 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 17:31

Super oddział miła ,rodzinna atmosfera.Obecnie warunki są ok,oddział przeniesiony w inne miejsce.Duże nowe łazienki dla osób niepełnosprawnych.A najważniejsze to ludzie jacy tam pracują-są w każdym stopniu fachowcami. Tylko teraz trudno się dostać,przyjmują pacjentów poszpitalnych.

#7 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 13:13

witam wszystkich mam pytanie czy jest tam parking jak bym przyjechał swoim autem i pozostawił na parę tygodni

przyjechac mozesz,ale twoje auto zniknie zaraz po przyjezdzie do drezdenka.a po paru tygodniach to nawet czesci samochodowych z twojego grata nie poznasz.

#8 ~magi~

~magi~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 15:26

Widze za miejscowy robi niezłą reklame miastu.Prawdziwy lokalny patriota...który potrafi tylko wypisywac bzdury.

#9 ~były pacjent~

~były pacjent~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:14

witam wszystkich mam pytanie czy jest tam parking jak bym przyjechał swoim autem i pozostawił na parę tygodni

Jest parking. Bez obawy, jeszcze nikomu nie zginął samochód. A pacjenci przyjeżdżają również z innych województw. O czymś to świadczy:). Jest ok.

#10 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 21:10

Oddział Rehabilitacji na pewno zasługuje na polecenie. Śmiało możesz bez obaw podać się tam leczeniu , personel pielegiarski jak i rehabilitacji fachowy i przyjazny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych