Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oddam za darmo małe pieski.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 12:56

Witam, oddam za darmo (z dowozem do domu) małe pieski i suczki.Jako, że nie znam się na rasach to na moje oko są to mieszańce z przewagą 80% jamnika ;) Są małe, młode i pocieszne z chęcią bym je zatrzymał, ale niestety warunki mi na to nie pozwalają. Dla zainteresowanych mogę wysłać zdjęcia na maila. Małych piesków jest 8(w tym 6 suczek), oczywiście mogę oddać pojedynczo, w parach ... Jak kto woli. Z góry dziękuje.

Mój e-mail: pawelbah@gmail.com
Tel: 604845419

#2 ~madziuś~

~madziuś~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 17:58

moj emeil-magdafirlik@wp.pl!
prosze o przeslanie zdjecia na moj emeil z gory bardzo dziekuje!

#3 tayga

tayga

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 18 czerwiec 2010 - 19:48

czlowielu ,na przyszlosc dobra rada
nie rozmnazaj i nie wydawaj za darmo na poniewierka
suczke poddaj u weterynmarz sterylizacji
ui proble dla ciebie i suczki z glowy
tak zrobilam z koteczka ktora sie przyblakala

Brawo!!!!
Wystarczy odwiedzić portal dogomania... tysiące bezdomnych psów :(
A to moja znajda szukająca domku:
http://www.gazetalub...ILE06/743350730
Moja sunia i kotka też po sterylce... całe, zdrowe i kochane :)

#4 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2010 - 21:32

Witam, oddam za darmo (z dowozem do domu) małe pieski i suczki.Jako, że nie znam się na rasach to na moje oko są to mieszańce z przewagą 80% jamnika ;) Są małe, młode i pocieszne z chęcią bym je zatrzymał, ale niestety warunki mi na to nie pozwalają. Dla zainteresowanych mogę wysłać zdjęcia na maila. Małych piesków jest 8(w tym 6 suczek), oczywiście mogę oddać pojedynczo, w parach ... Jak kto woli. Z góry dziękuje.

Widisz jaki masz problem,Jezeli wysterylizujesz problem zniknie.
Spoleczenstwo polskie musi wreszcie zrozumiec ,ze sterylizacja rozwiazuje problem bezdomnych zwierzat i przepelnionych schronisk.
W Niemczech wszystkie pieski i kotki sa oznakowane.
Jezeli wlasciciel wyrzuci psa placi duza kare.

#5 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2010 - 21:35

Ja zalatwilam w gminie ,ze od 1 lipca sterylizacja bedzie kosztowac 50%,czyli 50 zl.
Oczywiscie za kotka.

#6 tayga

tayga

Nowy

• Pip
  • 23 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 00:24

Widisz jaki masz problem,Jezeli wysterylizujesz problem zniknie.
Spoleczenstwo polskie musi wreszcie zrozumiec ,ze sterylizacja rozwiazuje problem bezdomnych zwierzat i przepelnionych schronisk.
W Niemczech wszystkie pieski i kotki sa oznakowane.
Jezeli wlasciciel wyrzuci psa placi duza kare.

W Niemczech WSZYSTKIE psy i suczki bez praw hodowlanych MUSZĄ być kastrowane (sterylizowane). To jest odgórny nakaz. Jesli własciciel nie dopilnuje tego płaci ogromne kary.
Że juz nie wspomnę o znakowaniu... w Polsce powinno tez powinno być obowiązkowe! Sam czip nie jest drogi (w hurcie ok 10 - 12 zł).
Polska pod tym wzgledem to zacofany kraj...

#7 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:43

Tak wiele sie uczymy od zachodu
Dlaczego w tej sprawie nie wezmiemy od zachodu przykladu
Jestesmy jeszcze bardzo zacofanym krajem
Pytam JAK JESZCZE DLUGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:50

Moje zycie jest oparte na obserwowaniu tych biednych i bezdomnych zwierzat
Cale zycie im pomagam
Serce boli i krwawi jak widzw to biedne kocie glodne ,zagubione przestraszone
Ile mozna przygarniac
Ciagle walesaja sie nowe i nowe
Biedne pieski, ktore patrza milosiernym wzrokiem,proszac przytul mnie

#9 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:54

Wybierzmy na Prezydenta Jaroslawa Kaczynskiego
On bardzo kocha zwierzeta
Jestem pewna ,ze pomoze wprowadzic taka ustawe jaka obowiazuje w Niemczech

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:56

Kocham zwierzeta--------glosuje na J. Kaczynskiego

#11 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 14:19

Powinieneś ponieść ogromną karę za rozmnażanie!!! Myśl człowieku to nie boli. Przyczyniasz się do okrucieństwa. Schroniska przepełnione, a Twój brak odpowiedzialności aż razi!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 22:42

Zycze ci czlowieku abys sam utrzymywal te pieski
Moze po czasie zrozumiesz co to sa przepelnione schroniska
Jaki to jest klopot wykarmic i opiekowac sie taka gromada

#13 ~kala93~

~kala93~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 12:13

Ludzie !!!! To głupota sterylizować wszystkie psy i koty czy wy zwariowaliście już całkiem . Dajcie sobie siana hahahaha może zaczniecie łapać dzikie zwierzęta i masowo zaczniecie sterylizować co ??? niby dorośli a dają komentarze jak dzieci. zwierze też ma prawo do rozmnażania. nie przekona się o tym ten kto nigdy nie widział narodzin piesków albo kotków nie każdy jest nieodpowiedzialny i są ludzie którzy potrafią nad tym panować zakładają hodowle a jak nie to sprawdzają dokładnie nowych właścicieli na futrzaki. wystarczy ruszyć głową . nie musimy naśladować innych przecież !!!!

#14 ewkaka

ewkaka

Zawodowiec

• PipPipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 28 lipiec 2011 - 22:37

Ludzie !!!! To głupota sterylizować wszystkie psy i koty czy wy zwariowaliście już całkiem . Dajcie sobie siana hahahaha może zaczniecie łapać dzikie zwierzęta i masowo zaczniecie sterylizować co ??? niby dorośli a dają komentarze jak dzieci. zwierze też ma prawo do rozmnażania. nie przekona się o tym ten kto nigdy nie widział narodzin piesków albo kotków nie każdy jest nieodpowiedzialny i są ludzie którzy potrafią nad tym panować zakładają hodowle a jak nie to sprawdzają dokładnie nowych właścicieli na futrzaki. wystarczy ruszyć głową . nie musimy naśladować innych przecież !!!!

Po przeczytaniu twojego wpisu dziwię się Twoim rodzicom.

#15 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 08:30

Pomyśl czasami o cierpieniu, którego wolisz nie widzieć. My sterujemy swoją płodnością, ale zwierzęta nie potrafią i dlatego trzeba im pomóc poprzez sterylizację. To jest jak dotąd jedyna, najpotężniejsza i najbardziej humanitarna broń do walki z bezdomnością. Koszt sterylizacji jest tańszy niż koszt utrzymania zwierzaka. Czy to tak trudno zrozumieć?!

#16 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 19:54

Popieram w 1oo%

#17 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 18:01

Mogłabym prosić zdjęcia piesków.?

annamalicka11@wp.pl
to mój e-mail

#18 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 18:43

Przelij zdjęcia na ten email natalia.ka@vip.onet.pl

#19 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 22:27

Pieski zaraz beda mialy 2 lata,jakie chcesz sdjecia.Jedz do schroniska i masz co chcesz do wyboru i koloru

#20 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 19:55

Proszę , o przesłanie zdjęcia na Na Email miszkamoja@gmail.com

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych