Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy Notariusz w Międzyrzeczu

notariusz kancelaria akty notarialne spadki darowizny dziedziczenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~uważny obserwator~

~uważny obserwator~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 20:49

Przejeżdżając kolo starej straży pożarnej zauważyłem tablicę nowej kancelarii notarialnej.
Bardzo dobrze, że powstała nowa. Jest teraz alternatywa.
Też to zauważyliście?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:18

Przejeżdżając kolo starej straży pożarnej zauważyłem tablicę nowej kancelarii notarialnej.
Bardzo dobrze, że powstała nowa. Jest teraz alternatywa.
Też to zauważyliście?

Alternatywa ? Czego ? Tego , że dostosuje się do obecnego ? Nie było by nic dziwnego jakby to był na przykład ot jakiś tam odłam drzewa genealogicznego w Międzyrzeczu to norma !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:31

alez skąd. ceny są już elastyczniejsze, ja sporo utargowałam u notariusza na Młyńskiej.

#4 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 11:35

Ja odwiedziłam kancelarię.Akurat mam potzrebę. Bardzo miła Pani Notariusz wyjaśniła i wytłumaczyła wszystko. Bardzo dobrze, że powstała ta dodatkowa kancelaria w Międzyrzeczu.

#5 Anna D.

Anna D.

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 21:03

nowy notariusz w Międzyrzeczu, to zawsze dobrze. Chcę tylko podać, że ceny juz spadły od czasu gdy pojawił sie notariusz na Młyńskiej.

Ten facet ma tą przewagę, że poprzednio był sędzią i adwokatem i potrafi podpowiedzieć fajne rozwiązania.

Ja byłem z jedną sprawą ustaloną w rodzinie, a ten notariusz podpowiedział mi że można inaczej, tak że zaoszczędziłem kilka tysięcy na podatku.

#6 ~nieuniakający podatków~

~nieuniakający podatków~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 18:27

nowy notariusz w Międzyrzeczu, to zawsze dobrze. Chcę tylko podać, że ceny juz spadły od czasu gdy pojawił sie notariusz na Młyńskiej.

Ten facet ma tą przewagę, że poprzednio był sędzią i adwokatem i potrafi podpowiedzieć fajne rozwiązania.

Ja byłem z jedną sprawą ustaloną w rodzinie, a ten notariusz podpowiedział mi że można inaczej, tak że zaoszczędziłem kilka tysięcy na podatku.

Anno D
Notariusz to nie doradca podatkowy.
Notariusz swoją osobą gwarantuje bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.
Nie oczekuj, że powie Ci jak uciec przed fiskusem, a jak unikasz płacenia podatków to lepiej się nie afiszuj bo Cię namierzą.

Ale oczywiście masz rację, że bardzo dobrze, że nowy notariusz jest w naszym pięknym mieście.
Z tego co wiem to ta Pani ma bardzo duże doświadczenie bo pracowała wcześniej wiele lat w sądzie w Międzyrzeczu a dopiero później została notariuszem

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 18:34

Anno D
Notariusz to nie doradca podatkowy.
Notariusz swoją osobą gwarantuje bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.
Nie oczekuj, że powie Ci jak uciec przed fiskusem, a jak unikasz płacenia podatków to lepiej się nie afiszuj bo Cię namierzą.

Ale oczywiście masz rację, że bardzo dobrze, że nowy notariusz jest w naszym pięknym mieście.
Z tego co wiem to ta Pani ma bardzo duże doświadczenie bo pracowała wcześniej wiele lat w sądzie w Międzyrzeczu a dopiero później została notariuszem

ależ prosze nie napadać na Annę!! nie chodziło jej zapewne o unikanie podatków!! Ja też jestem pod wrażeniem Pana Notariusza na Młyńskiej i to zapewne też chciała powiedzieć Anna

#8 Hipster

Hipster

Bon agent

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:22

Dobry ten notariusz?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: notariusz, kancelaria, akty notarialne, spadki, darowizny, dziedziczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych