Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~bratnik~

~bratnik~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 14:10

:-)

EOT

#142 ~trol bagienny~

~trol bagienny~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 14:52

przepraszamy, ten wątek jest już zamknięty :D

#143 ~Pokojowy Szatan~

~Pokojowy Szatan~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 15:24

"ale o dalsze losy tej chalupy niech martwia sie moje dzieci,ktore byc morze sa twoim pracodawca,a jak cie wywacham to trafisz na ulice marszalkowska,i bedziesz z wyciagnieta lapa prosil o pomyje."

Na szczęście Twoje dzieci nie są moimi pracodawcami. Na szczęście nie będę prosił na Marszałkowskiej o pomyje. Mam dom, samochód, żonę, ale pewnie wg Ciebie zdobyłem to służąc dla partii, tak zgadza się, samochód dostałem od I sekretarza, dom na lewo załatwiłem pijąc wódkę ze wszystkimi dygnitażami dookoła, a żonę - ech, czerwona jak cholera, choć ostatnio trochę pomarańczowa. Na szczęście nie mieszkam w Drezdenku. Teraz już wiem dlaczego małomiasteczkowość i kołtuństwo jest przerażające. Wstyd mi za bezpartyjnych. Bo jeśli tacy są bezpartyjni, to ja jednak wolę wszystkich innych nawet partyjnych. Bo w du... mam czy ktoś jest z partii, czy był w partii, czy jest komunistą, socjalistą, gejem, żydem, murzynem. Ale nie toleruję bezpartyjnego dziadostwa.
Pozdrów dzieci.

#144 ~~bezpartyjny~~

~~bezpartyjny~~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 16:11

"ale o dalsze losy tej chalupy niech martwia sie moje dzieci,ktore byc morze sa twoim pracodawca,a jak cie wywacham to trafisz na ulice marszalkowska,i bedziesz z wyciagnieta lapa prosil o pomyje."

Na szczęście Twoje dzieci nie są moimi pracodawcami. Na szczęście nie będę prosił na Marszałkowskiej o pomyje. Mam dom, samochód, żonę, ale pewnie wg Ciebie zdobyłem to służąc dla partii, tak zgadza się, samochód dostałem od I sekretarza, dom na lewo załatwiłem pijąc wódkę ze wszystkimi dygnitażami dookoła, a żonę - ech, czerwona jak cholera, choć ostatnio trochę pomarańczowa. Na szczęście nie mieszkam w Drezdenku. Teraz już wiem dlaczego małomiasteczkowość i kołtuństwo jest przerażające. Wstyd mi za bezpartyjnych. Bo jeśli tacy są bezpartyjni, to ja jednak wolę wszystkich innych nawet partyjnych. Bo w du... mam czy ktoś jest z partii, czy był w partii, czy jest komunistą, socjalistą, gejem, żydem, murzynem. Ale nie toleruję bezpartyjnego dziadostwa.
Pozdrów dzieci.

no, widzisz jaki jestes naiwny,ale ja poluje na przedswiatecznego dorodnego karpia,bo plotki juz mi zbrzydly,nadaja sie tylko do octu.
moje pozdrawiaja,twoje.

#145 ~Pokojowy Szatan~

~Pokojowy Szatan~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 21:05

go to Biedronka.

#146 ~Pokojowy Szatan~

~Pokojowy Szatan~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 21:07

EOT

#147 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:01

W najbliższą niedzielę tj.20 grudnia TVP3 info o godz.20.50 przekaże na" żywo " spotkanie młodzieżówek partyjnych

z Panem Markiem Sawickim-Ministrem Rolnictwa- Polskie Stronnictwo Ludowe.

Temat główny :Czy koalicja PSL-PO utrzyma się do końca kadencji?

Gościowi można pocztą elektroniczną w trakcie programu przesłać pytania.

#148 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:02

Komuno wróć!.

#149 ~~bezpartyjny~~

~~bezpartyjny~~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 13:04

Muszę – wypada mi stanąć w obronie „bezpartyjnego”.
Chociaż nigdy ni odpowiadałem na jego zaczepliwe teksty, to nie znaczy, że uważałem go za człowieka z marginesu. Nie wiem kim jest ani kim był „bezpartyjny”. Może - i to bardzo prawdopodobnie – był kiedyś wspaniałym człowiekiem.
Niestety – na podstawie jego obecnych postów, uważam, że bezpartyjny cierpi na rodzaj psychozy, zwaną psychozą depresyjno-maniakalną.
Z tych powodów nie oczekuję od bezpartyjnego nie tylko czytelnych wypowiedzi ani tym bardziej logicznych. Podobnie jak nie oczekuje ani nie wymagam, by człowiek z krótszą nogą nie kulał.
Proponuję więc nie drażnić „bezpartyjnego” odpowiadając na jego posty, bo i tak ich nie zrozumie. Najlepiej traktować jego teksty jak powietrze i ich nie czytać. I niech sobie pisze co chce – to przecież jest tylko jedna z jego wielu manii chorobowych.
Czuję się trochę głupio pisząc ten post, ale psychozy są , wbrew pozorom, zaraźliwe. Tu tez, agresja bezpartyjnego już zrodziła agresje u bratnika i trola bagiennego.

odezwij sie!! tu napisze kiedy twoj tatka przyjechal do Drezdenka,i ile mial lat i skad mial kase na wybudowanie domu w drezdenku,w 1963?roku kiedy byl slabo zarabiajacym tzw.nauczycielem bo nigdy do tak wysokiej szkoly nie uczeszczal!tylko na tygodniowe kursy i dostal wymarzony zawod (czy skusznie?)do pisania glupot dla naiwnych!!!a ty dzieki komunie ukonczyles studia i pomimo ze jestes wyksztalcony to i tak w opini mieszkancow Drezdenka pozostaniesz dojna krowa,ale jest juz za pozno abys ogolocil kase urzedu miejskiego w drezdenku,niedostaniesz ani jednego grosika z podatkow mieszkancow drezdenka.

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 16:42

Komuno wróć!.

Trzynastu 'gniewnych' wspieranych non-stop aktywnymi 'wykonawcami' doskonale radzi sobie bez komuny. Nieprzerwanie dochodzą głosy o nowych formach integrujących mieszkańców niewielkiego miasta i otaczającej gminy.

Jak udało się wczorajsze miedzynarodowe spotkanie z archeologią w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury?

Zapytaj uczestników.  http://www.kargowa.p...a-z-archeologią

A strona www? Mogliby postarać się o lepszą   http://bip.kargowa.p...d_osobowy_rady/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych